Odpowiedz
Autor Wiadomość
Mężczyzna
PostWysłany: 24 Lis 2012, 01:12 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Pewnego razu artysta multimedialny, Piotr Kopik, wybrał się do wirtualnego świata Second Life® żeby uprawiać seks z prostytutkami. Miał wiele stosunków, chciał poznać prostytuujące się awatary. Wszystko to rejestrował. Kiedy zastanawiał się nad nagranym materiałem, nie był do końca pewnien, z jakim zjawiskiem ma do czynienia. Postanowił porozmawiać o tym z autorytetami i ekspertami z różnych dyscyplin. Jak zmieniają się seksualne potrzeby i identyfikacja płciowa w czasach szybkiego rozwoju technologii? Czy wirtualna prostytucja jest prawdziwą prostytucją? Czy jest społecznie bardziej akceptowalna, skoro jest tylko w Internecie? Czy tego rodzaju marginesy Internetu staną się powszechnym doświadczeniem w przyszłości? Czy kiedyś w ogóle wyprowadzimy się do wirtualnych światów?
http://www.filmweb.pl/film/Awatary+jako ... 3102/descs
Czy ktos to ogladal?

Pan Piotr Kopik jest artysta pozwiazanym z SL, robil juz wczesniej instalacje,- znacie go moze inworld?
Tutaj wywiad z nim.

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 24 Lis 2012, 09:59 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: wredna Jantarka Balczo
Jacek napisał(a):
Pewnego razu artysta multimedialny, Piotr Kopik, wybrał się do wirtualnego świata Second Life® żeby uprawiać seks z prostytutkami. Miał wiele stosunków, chciał poznać prostytuujące się awatary. Wszystko to rejestrował. Kiedy zastanawiał się nad nagranym materiałem, nie był do końca pewnien, z jakim zjawiskiem ma do czynienia. Postanowił porozmawiać o tym z autorytetami i ekspertami z różnych dyscyplin. Jak zmieniają się seksualne potrzeby i identyfikacja płciowa w czasach szybkiego rozwoju technologii? Czy wirtualna prostytucja jest prawdziwą prostytucją? Czy jest społecznie bardziej akceptowalna, skoro jest tylko w Internecie? Czy tego rodzaju marginesy Internetu staną się powszechnym doświadczeniem w przyszłości? Czy kiedyś w ogóle wyprowadzimy się do wirtualnych światów?
http://www.filmweb.pl/film/Awatary+jako ... 3102/descs
Czy ktos to ogladal?

Pan Piotr Kopik jest artysta pozwiazanym z SL, robil juz wczesniej instalacje,- znacie go moze inworld?
Tutaj wywiad z nim.
[youtube] [...]]

filmik oglądałam jakiś czas temu i już wtedy wydawał mi się mocnym przerysowaniem tematu, zresztą, da się odczuć ze mamy do czynienia z kolejnym "artycha" :mrgreen:... bo jak się nie ma o czym mówić, to mówi się o vaginie i penisie - to zawsze medialny temat.

człowieka nie znam. dzięki bohu.

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 27 Lis 2012, 17:51 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2009
nick w SL: Dex Euromat
Filmik oglądałem (artysta w roli motylka :shock: )
Nic odkrywczego tu właściwie nie znalazł. Powszechnie wiadomo, że przemysł związany z seksualnością (wliczając w to najstarszy zawód świata) zajmuje ok. 40% "gospodarki" Second Life.

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 13 Cze 2013, 17:09 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Film pokazała wczoraj TVP Kultura, nareszcie mogłam zobaczyć. Nic odkrywczego nie było, ale za to można było pooglądać fajne stare freebiesowe awatary ;)

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 27 Cze 2013, 15:59 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2013
nick w SL: Phoero
Ja nie mam nic przeciwko, jeśli przynosi to zyski.
A tak w temacie, to ile się wyciąga?
Serio pytam. Gorzej z głosem u mnie, bo rodzice usłyszą, to jakoś głupio jest.
Ale za nawet 1000 zł miesięcznie bez podatku, ja bym brał tę robotę.
Nie ukrywajmy, pieniądze nie leżą na ulicy,
A przynajmniej tak słyszałem.
PS: Robota przyjemna, o czym dyskutować?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Sie 2013, 11:03 
Dołączenie:
Sierpień 2013
.. wczoraj znów to puścili na TVP Kultura..

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 02 Sie 2013, 22:17 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
nick w SL: Blanca Carter
To, co ten pan opowiada wydaje mi sie dosyc interesujace.Sposob w jaki wyraza swoje spostrzezenia jest mniej przekonujacy (''Tytul byl tego rozwijac swoja wyobraznie,jakas taka tego typu wrazliwosc'')Zastanawiam sie czy podobne proporcje (typu 70 procent tresci erotycznych i...reszta swiata )nie charekteryzuja calego internetu.SL nie stanowilby calkiem po prostu wyjatku?

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso