Odpowiedz
Autor Wiadomość
PostWysłany: 02 Sty 2012, 21:41 
Już 6-go stycznia 2012r. zaczynamy "maraton" koncertowy, z którego dochód przeznaczony zostanie na rzecz WOŚP. Koncerty live odbywać się będą przez 3 dni na scenie głównej WOŚP.

PIĄTEK - 6 STYCZNIA:
Godz. 19.00 - Ronniemayes Resident
Ronniemayes juz od 30 lat muzykuje w realu w klubach i barach, dając liczne koncerty i tworząc własną muzykę. W jego twórczości znajdziecie echa takich artystów jak Cat Stevens, Bob Dylan, Paul Simon i Tom Petty. Jednym z ulubionych gatunków muzycznych naszego artysty jest folk więc szeroko czerpie również z doświadczeń artystów folkowych. Dzięki temu, że jego przygoda ze sceną trwa już tak długo Ronnie zgromadził pokaźną kolekcję własnych kompozycji, które podczas koncertu również zaprezentuje. Obecnie występuje z realną brytyjską kapelą Buckler's Reel.


Godz. 22.00 - Franck Molko aka Peter Francks
Utalentowany autor piosenek i muzyk wykonujący własne, oryginalne kompozycje, jak również covery utworów swoich ulubionych artystów. Zaczął grać w wieku 14 lat, obecnie występuje w bluesbandzie, czasem grywa również solo, A dzięki SL swój talent przenosi także do cyberprzestrzeni.


Godz. 23.00 - Automatic Quandry aka Robert Keller
Wszechstronny, doświadczony artysta RL-owy z niesamowitymi umiejętnościami kompozytorskimi i muzycznymi. Jego występy wypełnione są piosenkami o miłości, życiu i codziennych sytuacjach, z którymi wszyscy się zmagamy.

SOBOTA - 7 STYCZNIA:
Godz. 18.00 - Quinton Whitman
"Quinton posiada unikatowy styl uformowany przez różne wpływy, dzięki temu każde jego show jest wyjątkowe, wykonuje utwory począwszy od muzyki tradycyjnej poprzez folk, aż do rocka. Jego show będzie stymulować wasze zmysły, obudzi umysł i wzbogaci wasze dusze dzięki melodyjnemu barytonowi i dźwiękom gitary akustycznej. Quinton oprócz coverów wykonuje również własne piosenki."

Godz. 19.00 - Kitzie Lane
"Kitzie śpiewa całe swoje życie, potrafi również grać na gitarze i pianinie. Regularnie wstępuje w Second Life od grudnia 2007 roku, przygrywając sobie na gitarze akustycznej. Kitzie posiada słodki i czysty głos, a jej styl doboru piosenek jest unikatowy."
Godz. 20.00 - Logan Porterfield
"Logan pochodzi z Portland, w stanie Oregon. Jako siostra profesjonalnego jazzowego gitarzysty, w domu pełnym muzyki jazzowej zawsze kochała śpiewać. Zrezygnowała ze swojej kariery dawno temu, teraz jednak powraca sprowadzając do SL swój styl i piosenki, chcąc uhonorować brata i jego przekonanie: „Muzyka na zawsze”. Jej styl najlepiej można opisać jako skrzyżowanie Mellisy Ethridge, Sarah Mcclahchlan i Tracy Chapman."
Godz. 21.00 - Franc0is Beaumont
"Franc0is pochodzi z Quebec w Kanadzie. Na gitarze akustycznej i elektrycznej gra, od kiedy skończył 17 lat. Uwielbia wykonywać utwory bluesowe, ballady, piosenki folkowe i klasyczne rockowe. Śpiewając piosenki dobrze znane, wykonuje je w taki sposób, że zaczniesz się zastanawiać czy rzeczywiście już kiedyś słyszałeś tę piosenkę."
Godz. 22.00 - Icky Flux
"Pochodzi z Yorkshire w Anglii. Gra i śpiewa prosto z serca, bo sprawia mu to radość. Akompaniuje sobie przy pomocy gitary akustycznej. Wykonuje głównie oryginalne rockowe ballady oraz covery, woli jednak interpretować piosenki na swój własny sposób pasujący do jego stylu. "
Godz. 23.00 - Doofus i Pan
"Każde z nich z osobna zachwycało widownię w realnym świecie przez ponad 30lat, zaczynając od małych klubów jak Bitter End w Greenwich Village, a kończąc na występach na Yankee Stadium. Od niedawna zachwycają również publiczność na całym świecie występując w SL i powodując uśmiech oraz wzbudzając podziw swoimi scenicznymi manierami i harmonią jaką udało im się stworzyć przez lata."Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

OdpowiedzKto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

Panel
Góra
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso