Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 22 Kwi 2011, 11:19 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
nick w SL: Cytryna Matova
Image

CYTRYNOWY BAL URODZINOWY

Kochani, przeżyłam w SL 4 lata. Moje pixelowe urodziny wypadają 22 kwietnia w piątek - tak wyszło.
Chciałam tego dnia serdecznie Was zaprosić na Bal Urodzinowy o godz. 22.00

Oczywiście zrozumiem jeżeli z powodów religijnych lub innych nie będziecie chcieli bawić się tego dnia, ale czujcie się zaproszeni :)

Bardzo proszę wyciągnąć z szaf wypasione kreacje i fryzury - najwyżej zalaguje nas na amen.

Ten bal będzie ostatnim wydarzeniem, na które zaproszę Was do Cytrynowej Krainy. Podjęłam decyzję o zamknięciu tego projektu w SL. Nadal będziemy się spotykać w Smelly Cat lub innym miejscu.

Ściskam Was mocno
Do zobaczenia

CYTRYNA MATOVA

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Kwi 2011, 11:49 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2011
Wszystkiego najlepszego w dniu sl-owych urodzin. Miodu, wina, pomarańczy. Niech Ci chłopak nago tańczy. ;-)

Szkoda trochę tego miejsca moim zdaniem jedno ze spokojniejszych, nieszablonowych polskich miejsc w sl. Lubiłem sobie dla relaksu posiedzieć i posłuchać muzyki innej niż serwowanej w polskich klubach. Najbardziej odpowiadał mi całkowity brak nachalnej reklamy czy upierdliwego werbowania do grupy. Przyzwyczaiłem się już do szybszego tempa zmian w sl w porównaniu do rl, więc zamknięcie przyjmuję z większym spokojem.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Kwi 2011, 08:05 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: Druidamus Rau
FOTKI

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso