Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 11 Sty 2010, 15:38 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
nick w SL: Adamus Inglewood
Kochani...

Przez ostatnie kilkanaście miesięcy. Morfina cieszyła Was swoimi projektami. Udało nam się w tym czasie zrealizować wiele rzeczy, które mam nadzieję z przyjemnością obserwowaliście i w których z jeszcze większą radością uczestniczyliście wraz z nami.

Wspólnie zagraliśmy kilka spektakli, mniej lub bardziej doskonałych - począwszy od bajkowej wizji mrocznej Alicji w Krainie Czarów, poprzez całkiem poważne Lasy i Rozlewiska, kabaretowe spektakle walentynkowe, aż po ostatnie mroczne wizje Trumny i Za drzwiami. Spędziliśmy wiele godzin na czytaniu opowiadań grozy i ostrych, dusznych erotyków. Bawiliśmy się wspólnie w klubie Smelly Cat podczas wielu koncertów na żywo, a wreszcie zaledwie wczoraj udało nam się z powodzeniem wspólnymi siłami ludzi z całego polskiego Second Life zorganizować cudowny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy.

Dziękuję wszystkim, którzy kiedykolwiek i w jakikolwiek sposób pracowali w Morfinie. Mam nadzieję, że wasza praca przysporzyła Wam wiele radości i rozwinęła Was w waszych poszukiwaniach twórczych. Dziękuję.

Nie byłoby tego wszystkiego gdyby nie Wy - wierni widzowie i uczestnicy naszych Morfinowych przygód. Dziękuję Wam, również za to z całego serca. Dobrze, że byliście. Naprawdę dobrze.

Nic nie trwa jednak wiecznie.
Morfina dziś przestała istnieć. Został zamknięty nasz land, zlikwidowane grupy Teatru. To jak ostatni gong w tym akcie naszego teatralnego, pikselowego życia.

Do zobaczenia gdzieś tam, na pokręconych ścieżkach świata Second Life.

Powód edycji - błąd językowy

Ostatnio edytowany przez Adamus Inglewood, 14 Sty 2010, 12:25, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Sty 2010, 15:42 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Wielka szkoda.
Ale cóż, pikselowy świat toczy się dalej.

Dziękuję Wam.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Sty 2010, 21:58 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
nick w SL: Darnok Quar
pewnie, ze szkoda
i tez dziekuje
choc ostatnio nie mialem okazji czesto bywac - czas i takie tam
pozdrawiam Was

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Sty 2010, 01:03 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Co by nie gadac, mi tez szkoda. Dziwnie jest, gdy cos terazniejsze staje sie historia.

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 12 Sty 2010, 12:33 
Ja co prawda dopiero na SL raczkuję ale też nie cierpię przemijania...
Pozdrawiam.

Nie podano
PostWysłany: 12 Sty 2010, 14:35 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2010
Adamus Inglewood napisał(a):
Dziękuję wszystkim, którzy kiedykolwiek i w jakikolwiek sposób pracowali w Morfinie. Mam nadzieję, że wasza praca przysporzyła Wam wiele radości i rozwinęła Was w waszych poszukiwaniach twórczych. Dziękuję.

Moje stare konto na forum lekko się zepsuło - musiałam założyć nowe :)

Ponieważ Adamus uprzedził mnie z podziękowaniem, to ja tylko odrobinkę dorzucę od siebie:

Teatr @>-Morfina-<@ powstał w XI 2007 - powołany przeze mnie, najpierw jako @>-Morphinne Club-<@ by z czasem i przy wspólnych silach z F.Meili i Sz.Loona, przekształcić go w teatr - ten który znaliście.
To dzięki Sze i Fluralinie - w zapale twórczym budowaliśmy pierwsze scenografie i zmagaliśmy się z naszą "grą aktorską" :mrgreen: .
W 2008 r do grupy aktorskiej z wielkim sukcesem przyłączyli, a później współtworzyli B.Xue, oraz A.Inglewood. W 2009 r do ekipy dołączyli B. Carter - to dzięki Blance - wspięliśmy się na wyżyny gry amatorskiej, dzieki niej poznaliśmy co znaczy stres i zmęczenie, oraz niezapomniany i jedyny w swoim rodzaju Jacek Short - inicjator wielu ciekawych pomysłów, wulkan energii i tak naprawdę "dobre serce" Morfiny.

Zapewne już zauważyliście, że na zgliszczach Morfiny powstaje nowa inicjatywa, z nowymi ludźmi, z nowymi pomysłami - dlatego nie przelewajcie łez - nic się nie stało, wszyscy bawimy się dalej...

Dziękuję wszystkim za poświęcony czas ! Było warto !
Adamus Inglewood napisał(a):
Nic nie trwa jednak wiecznie.
Morfina dziś przestała istnieć. Został zamknięty nasz land, zlikwidowane grupy Teatru. To jak ostatni gong w tym akcie naszego teatralnego, pikselowego życia. [...].

Słusznie zauważył A., że nic nie trwa wiecznie - dlatego odpowiem, żeby nie odpisywać na IM-y - moi drodzy - ponieważ Morfina powstała w takiej formie jaką znacie z miłości, a stała się bękartem... bo nie da się tworzyć na zgliszczach ludzkich emocji...musiała zniknąć. Nie ma racji bytu twór sztucznie podtrzymywany.

Powodzenia !

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Sty 2010, 15:00 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Jantarka Balczo napisał(a):
Moje stare konto na forum lekko się zepsuło - musiałam założyć nowe :)

Odpowiem jak pewna pani z infolinii tepsy - usterka jest w trakcie realizacji 8)

Jantarka Balczo napisał(a):
Teatr @>-Morfina-<@ powstał w XI 2007 - powołany przeze mnie, najpierw jako @>-Morphinne Club-<@ by z czasem i przy wspólnych silach z F.Meili i Sz.Loona, przekształcić go w teatr - ten który znaliście.

Robiliście wspólnie coś naprawdę fajnego. Przepadło, chcecie czy nie, zapisaliście się w historii polskiego SL :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Sty 2010, 15:05 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2010
Madelaine napisał(a):
Robiliście wspólnie coś naprawdę fajnego. Przepadło, chcecie czy nie, zapisaliście się w historii polskiego SL :)

Czy wpisaliśmy się czy nie - wiem, że warto było.:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Sty 2010, 15:52 
Dołączenie:
Luty 2008
Bardzo rzadko zabieram głos na forum, ale w takiej chwili jak ta, nie powinno się wstrzymywać od odrobiny wspomnień.

Nie wiem, czy pamiętacie jak wyglądała stara Morfina? Ci którzy pamiętają mają prawdziwe szczęście, bo było to już wieki temu. Zamczysko na wzgórzu, do którego prowadziła ścieżka przez mokradła, przy wzniesieniu uzbrojona w zasieki z drutu kolczastego. Całość otoczona potężnym murem. To właśnie tam poznałam Jantarkę i to właśnie ta Morfina, w tym kształcie, stała się tłem najważniejszych wydarzeń mojego drugiego życia. Towarzyszyłam Jantarce, kiedy zmieniała zamczysko na piękniejsze, by odbywające się tam imprezy miały lepszy klimat. Stroiłyśmy ją w symboliczne dla Morfiny róże, śnieg na zimę i składałyśmy drobiazgi prim po primie. Szykowałyśmy konkursy, hostowałyśmy imprezom i niejednokrotnie zmarnowałyśmy noc na pogaduchach.

Miałam również tę przyjemność towarzyszyć jej, gdy rodziła się inicjatywa stworzenia teatru i zmiana landu, połączona jednocześnie z rozpadem ekipy tworzącej. Morfina jako teatr trwała, bo ludzie którzy ją tworzyli mieli ogromną ilość samozaparcia i sił, by wszystko krok, po kroku odbudować.

Tak jak powiedziała Janka – naprawdę było warto! Dzięki pomysłowi stworzenia Morfiny, mam teraz masę wspomnień z mojego drugiego życia. Część jest wesoła, część smutna ale to wszystko nadal moje wspomnienia. Mało tego, ja z Morfiny wyniosłam coś więcej dla siebie – Balczo! :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Sty 2010, 19:53 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
nick w SL: Blanca Carter
Dziekuje za wszystkie chwile spedzone razem, za trud jaki wlozyliscie w to, by zaproponowac nam wszystkim alternatywny sposob spedzania czasu w Sl.Mam nadzieje,ze to jedynie koniec pewnego etapu,ze duch Morfiny patronowac bedzie kolejnemu,ambitnemu przedsiewzieciu!Jeszcze raz dziekuje za wszystko:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Sty 2010, 20:22 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2009
nick w SL: Tania Larimore
szkoda.. naprawde szkoda :-(

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Sty 2010, 23:14 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
No cóż szkoda ale życie się toczy dalej :D
Mam nadzieje , że jeszcze nie raz o was i od was usłyszę o kolejnych waszych inicjatywach
Dzięki Morfinie miałem przyjemność Jan i Flu poznać więc pamiętam tą starą Morfinę :D co prawdą przez tzw mgłę ale pamiętam
Pozdrawiam ;)

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 14 Sty 2010, 00:37 
Oh... <wzdycha>
Kochani,
Czas szybko leci i powiem szczerze, że w obecnych czasach SL najmniej bym się spodziewał zniknięcia Morfiny mej kochanej. Jednak jak już powiedzieliście - czas przemijania nastał.
Coś umarło a Morfina razem z tym.
Jednakże kocham Was wszystkich, za Wasze serce, za wasz humor ;) Za Wasz wkład w kulturę polskiego społeczeństwa w SL. Mam nadzieję, że słuch o Was nie zaginie ;)

Dajta pyska i dozobaczyska :-) :roll:

Nie podano
PostWysłany: 14 Sty 2010, 23:22 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Lubię - jak chyba wszyscy - pożegnania z klasą. Dlatego podzieliłam wątek i zamykam obydwa, kto chce może dyskutować dalej na IM, PW, albo w inny dostępny sobie sposób.

Morfina była jednym z najważniejszych i najbardziej wartościowych zjawisk w polskim Second Life, myślę, że nie można tego poddawać w wątpliwość, bez względu na to, czy należało się do wyznawców, wielbicieli, przyjaciół, widzów czy zajadłych wrogów.
Szkoda, że znika z mapy, mam nadzieję, że energia i zaangażowanie jej twórców pozwoli nam już niedługo cieszyć się czymś nowym.

I na marginesie: Jako jedna z SL-owych emerytek przyznam, że znałam Jantarkę kiedy w jej głowie zaczęła się rezować myśl o stworzeniu czegoś... co później okazało się być Morfiną. Może więc kiedyś będę się szczycić tym, że znałam Morfinę nieomal od poczęcia 8)

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso