Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 30 Paź 2009, 10:55 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: wredna Jantarka Balczo
Image

Możesz spędzić Halloween wszędzie. Możesz robić co zechcesz. Ale czy może być lepsze miejsce tego dnia niż krwawa Morfina?

Ponieważ naszą domeną jest nic nierobienie i tylko chwalenie się, dlatego aby nie rozczarować naszych fanów i kontestatorów - to i tym razem, mamy zaszczyt poinformować - a tym samym zaprosić na BAL HALLOWEENOWY, który odbędzie się w najbliższą sobotę 31.10.2009 zaraz po przedstawieniu Trumna :) TAXÓWKA do teatru

A ponieważ jak powszechnie wiadomo działamy bardzo słabo i bezproduktywnie, pragniemy również poinformować Wszystkich tęczowych ludzi, że właśnie tego dnia , w Halloween, swoje podwoje otwiera klub Stodoła! [ok.22.30] - pierwsze miejsce w polskim SL w którym serdecznie witamy nie tylko homoseksualnych, biseksualnych...ale również tych poprawnych seksualnie :). Stodoła to miejsce gdzie nikt nikogo nie pokaże palcem, gdzie chętnie powitamy każdego, kto potrafi bawić się i jest tolerancyjny dla innych. LIMUZYNA na bal

Dlaczego w Halloween? Bo to najlepszy dzień na zakładanie wszelkiego rodzaju masek, maseczek i kostiumów. Bo tego dnia na wierzch wychodzą nasze głęboko skrywane fobie i mroczne pragnienia.

Dlaczego warto z nami być w Halloween?
-> Najmroczniejsze kawałki muzyczne w polskim Second Life – tego dnia DJ Adamus uraczy nas muzyką prosto z filmów grozy.
-> Kreatywnych chcielibyśmy nagrodzić szczególnie dlatego też Morfinowe jury wybierze i sowicie nagrodzi osoby, które przebiorą się najciekawiej i najmroczniej. (do wygrania między innymi obraz z wystawy Mirosława Sołtysa, i całkiem realne filmy DVD i książki ufundowane przez serwis Horror Online http://horror.com.pl/)
-> Na intelektualistów czeka już quiz z wiedzy o duchach, grozie i naszych lękach w którym wygrać można nieco linderów.
-> Tylko tu czeka na Was najmroczniejsze towarzystwo w polskim SL :)
-> nie musisz nic płacić, to my dajemy nagrody !

Nie boisz się?
Przyjdź do Morfiny i daj się porwać krwawym rozrywkom...

Zapraszamy

Zespół Morfiny

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Paź 2009, 11:36 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
nick w SL: Ankh Boa
Na pewno będzie fajnie.

Ja naprawdę nie mam nic do Morfiny ani personalnie do jej Twórców/Gospodarzy/itp, ale taka chełpliwa ironia stosowana przez Jantarkę jest moim zdaniem nie do przyjęcia.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Paź 2009, 11:58 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: wredna Jantarka Balczo
Ankh napisał(a):
Na pewno będzie fajnie. Ja naprawdę nie mam nic do Morfiny ani personalnie do jej Twórców/Gospodarzy/itp, ale taka chełpliwa ironia stosowana przez Jantarkę jest moim zdaniem nie do przyjęcia.

Tak dużo o moich złych intencjach...a tak mało o samej imprezie :mrgreen: szkoda. Mam nadzieję, że jednak impreza będzie fajniejsza niż Ja... :mrgreen:
Poza tym proponuję aby dyskusję na mój temat przenieść na IM lub PW. Oczywiście , zaszczyca mnie bycie punktem centralnym na forum ...ale na dłuższa metę jest męczące :mrgreen: .

Miłego dnia życzę :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Paź 2009, 12:03 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
nick w SL: Adamus Inglewood
Ankh napisał(a):
Na pewno będzie fajnie.

Z całą pewnością będzie. Powiedział Morfinowy Rzeźnik zszywając precyzyjnie ludzkie nieświeże już nieco jelita w zgrabny pasek,który ma zamiar wykorzystać podczas balu w Morfinie.

Ankh napisał(a):
Ja naprawdę nie mam nic do Morfiny ani personalnie do jej Twórców/Gospodarzy/itp, ale taka chełpliwa ironia stosowana przez Jantarkę jest moim zdaniem nie do przyjęcia.

:) Uderz w stół a nożyce się odezwą. Autoironia chyba nie jest obraźliwa dla nikogo? Chyba, ze poczułeś się osobiście dotknięty, to... No właśnie nie wiem dlaczego i co wtedy :) Sam uznaj czy powinieneś. Jeśli ironia jest dla Ciebie nie do przyjęcia nie przyjmuj jej. Zwłaszcza do siebie. Tym bardziej, że pisząc tekst nie mieliśmy nic złego na myśli a jedynie chcieliśmy zaprosić ludzi na imprezę :)

BTW obiecaliśmy sobie, że nie będziemy więcej dyskutować kiedy ktoś nas próbuje kopać :), nasza praca w SL to co robimy z pasją w Morfinie dla siebie i innych powinno nas bronić samo. I sądząc po tym co i ile robimy chyba broni nas z nawiązką. Choć nie twierdzę, że nie można lepiej. Trzeba byłoby tylko chcieć, a niewielu już chce.

Chętnie podyskutuję o tym na IM lub PW. Szkoda psuć taką okazję jak Bal Halloweenowy :)

Tak czy owak WSZYSTKICH zapraszamy serdecznie na bal. Oj będzie się działo :)

Będzie będzie, pomyślał Morfinowy Rzeźnik czyszcząc szmatką ostrze zardzewiałej już nieco piły łańcuchowej...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Paź 2009, 12:07 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Naiwnie zakładam, że dział "Wydarzenia kulturalne" do czegoś zobowiązuje.

Dalszą dyskusję w tym temacie uważam póki co za zbędną, temat zostanie odblokowany po imprezie.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso