Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 07 Wrz 2009, 17:08 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
Posty: 703
nick w SL: Adamus Inglewood
Image

Szanowni Państwo na deskach młodego klubu jakim z pewnością jest Smelly Cat wystąpili już artyści z USA, Argentyny, Hiszpanii, Włoszech, Niemiec, dziś zagra gwiazda z Norwegii... Troszkę nam smutno jednak, że nie udało nam się zaprezentować wam do tej pory nikogo, kto zaśpiewałby dla nas w naszym rodzimym pięknym języku.

Ogłaszamy zatem poszukiwania polskiego Slowego talentu muzycznego. Jeśli grasz na jakimkolwiek instrumencie, śpiewasz, potrafisz przykuć uwagę publiczności udostępnimy Ci naszą scenę i zorganizujemy prawdziwy Slowy koncert, a za godzinny występ zapłacimy 3000 $L + tipy, które z pewnością znajdą się w Twoim tipjarze.

Zasady konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest Teatr Morfina. Celem zabawy jest znalezienie i wypromowanie polskich artystów w Second Life
2. Zabawa przeznaczona jest dla wszystkich użytkowników świata SL, którzy potrafią przygotować i zaprezentować godzinny koncert NA ŻYWO przed zgromadzoną w klubie publicznością
3. Każdy kto czuje się na siłach przystąpić do konkursu, powinien zgłosić się inworld do Adamusa Inglewood, Jantarki Balczo lub Aelle Questi. Termin zgłoszeń mija 14.09.2009 o godzinie 23.59 czasu polskiego.
4. Osoby, które zgłoszą się do konkursu zostaną przesłuchane, a najlepszy wykonawca spośród nich zostanie wytypowany do przygotowania koncertu w klubie Smelly Cat w Morfinie.
5. W przypadku zgłoszenia się większej ilości wykonawców, którzy spodobają się organizatorom zabawy, istnieje możliwość zorganizowania Festiwalu - wówczas wszyscy wybrani twórcy zostaną poproszeni o przygotowanie półgodzinnych programów, a wyboru zwycięzcy dokona publiczność w głosowaniu.
6. Główną nagrodę w konkursie stanowi 3000 lindenów w gotówce, nagroda zostanie wypłacona najlepszemu wykonawcy po zakończeniu imprezy. Niezależnie od nagrody wszyscy wykonawcy mają prawo do zbierania napiwków (tipów) do własnych tipjarów podczas swoich występów.
7. Organizator zapewnia:
- promocję i reklamę takiego koncertu, łącznie z oplakatowaniem i rozesłaniem informacji w grupach.
- własny stream
- pomoc techniczną w nagłośnieniu i przygotowaniu koncertu
- dobrą zabawę i życzliwość
8. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odmowy udziału w konkursie bez podania przyczyny, oraz do odwołania imprezy w dowolnym momencie.


Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

OdpowiedzKto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Panel
Góra
Skocz do:  
cron
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso