Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.
Autor Wiadomość
Mężczyzna
PostWysłany: 11 Wrz 2009, 21:28 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Nie zapominajmy przy tym, ze mamy do czynienia z artystami, a oni sa szczegolnie wrazliwi na punkcie krytyki. Kiedys jeden malarz wywalil mnie ze swojego mieszkania, gdy niewinnie zwrocilem mu uwage, ze te jego obrazy sa jakies szare i zeby moze sobie dokupil bardziej kolorowych farbek:( Przed rekoczynami powstrzymala go chyba tylko moja przewaga fizyczna ( bylem mniej pijany)

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 11 Wrz 2009, 23:17 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
nick w SL: Adamus Inglewood
Sytuacja zaczyna być co najmniej zabawna :)

Oto moderator forum nie mając NIC do powiedzenia w temacie pisze post offtopicowy, złośliwy, pseudozabawny :) nic nie wnoszący do wątku. Później robi z siebie ofiarę okrutnych morfinistów, twierdząc, ze potraktowaliśmy ją brutalnie i niesłusznie oceniliśmy.

Mad owszem, ja również lubię złośliwości i bywam złośliwy w żartach. Ale tylko i wyłącznie wobec osób mi bliskich co do których jestem pewien, że właściwie taki żart odczytają. Którzy są przynajmniej moimi dobrymi znajomymi. Złośliwość wobec wszystkich, którą niejednokrotnie prezentowała pani moderator Anulka, niczym nie różni się od obrażania kogoś na ulicy, wyzwania go od imbecyli, bo wyraził się niegramatycznie, lub śmiał zapytać o drogę nie kupiwszy wcześniej planu miasta. Na ulicy nazwałbym to chamstwem. Nie jestem znajomym Anulki, poza jedną rozmową nie miałem okazji rozmawiać z tą osobą. Co więcej - jej zachowanie na tym forum utwierdziło mnie w przekonaniu, że nie chcę mieć nic z nią wspólnego, ot kosmicznie nie cierpię ludzi, którzy zawsze wiedzą lepiej i w sposób złośliwy wytykają wszystkim wokół i próbuja za wszelką cenę udowodnić że są do niczego. I chyba mogę nie życzyć sobie - jak sama zauważyłaś - złośliwych żartów w moim kierunku od zupełnie mi obcej osoby.

Anulka napisał(a):
Nie usmiechaj sie, wrogie oko tylko kly obaczy.

Uśmiechaj się. Ale szczerze. Bo złośliwość wobec nieznajomych z uśmiechem nie ma nic wspólnego. Zupełnie nic. Więcej z zarozumiałością. Zdecydowanie.

Jacek napisał(a):
Nie zapominajmy przy tym, ze mamy do czynienia z artystami, a oni sa szczegolnie wrazliwi na punkcie krytyki.

to zaczyna być śmieszne podwójnie, ponieważ do tej pory podobno nie było słowa krytyki w tym co tu zostało napisane? Wręcz przeciwnie, koncert podobał się wszystkim, którzy o nim wspominają :) Co ciekawe najwięcej do powiedzenia mają znowu osoby, które na koncercie nie były :))))) Nie rozumiem więc na punkcie jakiej krytyki mamy być nadwrażliwi?

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 12 Wrz 2009, 00:44 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Z Adamusem jak zwykle pieknie sie roznimy. Jako teorie alternatywna na temat zlosliwosci podam swoja:
Zlosliwosci od znajomych to zadne zlosliwosci tylko pochlebstwa! Najlepsza zabawa jesli zlosliwym jest ktos obcy - wtedy wzbudza to moje zainteresowanie co do osoby. (Najczesciej zreszta osoby takie predzej czy pozniej staja sie moimi przyjaciolmi, i trzeba szukac nowych krytykantow:(
Odpowiem tez na pytanie na temat krytyki artystyczniej.
Odeszlismy oczywiscie od tematu koncertu ( ktorego faktycznie nie widzialem) i rozmowa stala sie bardziej abstrakcyjna - mowimy teraz o artystach jako takich! Dalej trzymam sie swojego zdania - jesli ktos wytacza dziala wielkiego kalibru ( lacznie ze skasowaniem polowy postu) z powodu wytkniecia jednego niefortunnego sformuowania w tekscie to artysta byc musi i basta!
A czy administratrzy moga sie zlosliwie czepiac, czasami nie majac racji, zlych sformuowan posterow? Alez oczywiscie, historia zna takie przypadki takze na innych forach - pozwolicie, ze nie bede podawal przykladow:)

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 12 Wrz 2009, 01:05 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: wredna Jantarka Balczo
Ja przepraszam bardzo, ALE CZEMU MA SŁUŻYĆ TA DYSKUSJA ??????????????

Co tym razem chcemy sobie udowodnić i co nawtykać ?

Naprawdę szkoda, że tak niewiele macie do powiedzenia na temat koncertu, na temat samej artystki...potraficie tylko z całego kontekstu wyłapać to czy ktoś napisał u czy ó...sprowadzić wszystko do poziomu złośliwostek...czepnąć się jak harpie, nie wysilając się na pół paznokcia...

...a.może naprawdę już wystarczy ?

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 12 Wrz 2009, 01:17 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Swieta racja!
Rozmowa calkowicie nie na temat, a tylko z tematu sie zaczela, i jak zwykle poszla w offtop:(
Naraze sie na ostrzezenie, ale co tam! Administracjo! Tniemy temat i do offtopa a tam mozna bedzie spokojnie sie wyzlosliwac?

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 12 Wrz 2009, 01:47 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Wyzłośliwiać się proszę korzystając z PW.
Również na PW proszę zgłaszać swoje pomysły dotyczące wątków. Z tego co wiem Admin na tym forum jest tylko jeden, a i on polecenia wydaje nam bez ich upubliczniania.

Koncert się odbył, rozmowa o nim zeszła na off top, myślę, że nie dzielić trzeba, a zamykać.

Do następnego koncertu, wierzę, że równie dobrego :)

Profil E-mail GGOffline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso