Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 30 Sie 2009, 00:29 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: ujtana lemon
Mam kupę nieprzesłuchanych płyt i drugą kupę takich, których mogę słuchać bez końca. wpadłam na pomysł, że mogę je przesłuchać in-world; może ktoś chętny wpadnie niezobowiązująco i będzie miał ochotę nasycić się dźwiękiem razem ze mną:D Nic nie obiecuje, niczego nie wymagam, nie żądam zapłaty; jedynie ściągnięcia butów, które w SL i tak są niepotrzebne; poza tym nie chce zabrudzić sobie dywanów. tworzę charytatywny stream i zapraszam:)

U mnie, tj. w moim sklepie, który powoli zamienia się w coś dziwnego, a może w tzw. "kanciapę". ostrzegam: jest mało miejsc siedzących, więc zabierzcie animacje do siedzenia na ziemi:) teraz jeszcze nie zdecyduję, ale na pewno będziemy sobie słuchać jakiejś dziwnej muzyki, której w radio ani MTV nie uraczysz i w sklepie nie kupisz, przy której ciarki przechodzą i mózg się wygina. Jutro dokleję szczegóły, jak mi się moja wolność zdecyduje. IMujcie jeśli macie jakieś pytania, ale o co by tu można jeszcze pytać?:)

PS. aaa, slurl:)

http://slurl.com/secondlife/Clinker/72/20/43

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Sie 2009, 00:41 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
A można na IM porposić o jakieś gatunki, które bedą puszczane. Może wygospodaruję nieco czasu i posłucham, jak bedzie coś ciekawego.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Sie 2009, 00:56 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
max, a ty jak zawsze jakis taki oficjalny że aż krew mi się w żyłach mrozi i czuje sie jak w urzędzie skarbowym:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Sie 2009, 01:02 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
Bo on ważniak jest :P:D
Btw ja też chętnie bym taką listę poprosił co masz , że ciarki przechodzą jak piszesz ( powinno być ->jak mówisz ale skoro piszemy to jak piszesz :P;D)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Sie 2009, 01:16 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Chłopaki, a może tak na żywioł?
Bo jak wolicie czekać na listę płyt, to nie marnujcie czasu. Swojego i czyjegoś.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Sie 2009, 01:25 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Ja tylko o gatunki puszczanej muzyki spytałem. Wbrwew pozorom ta lista jest krótsza niż lista płyt.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Sie 2009, 02:35 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
dobra. niech będzie "muzyka współczesna", z akcentem na kompozytorów, nie zespoły i grupy.

ech... :) ja tylko zapraszam, nie wymagam i nie gwarantuje:)

(kilka chwil później...)

O, znalazłam coś ciekawego. Lou Harrison "La Koro Sutro", do tesktu sutry serca, na chór i gamelan.

Siariputro. Wszystkie zjawiska (dharmy) są aspektem pustki.

Nie rodzą się i nie umierają.

Nie są skalane i nie są czyste.

Nie zwiększają się i nie zmniejszają.

Tak więc w pustce nie ma formy, wrażeń, myśli, woli i świadomości.

Nie ma oczu, uszu, nosa, języka, ciała, umysłu.

Nie ma kolorów, dźwięku, zapachu, smaku, dotyku, zjawisk (dharm).

Nie ma widzenia, ani świadomości. Nie ma złudzeń ani kresu złudzeń.

Nie ma starości i śmierci, ani kresu starości i śmierci.

Nie ma cierpienia, przyczyny cierpienia, kresu cierpienia i drogi wyzwalającej z cierpienia.

Nie ma mądrości, ani osiągnięcia mądrości.

a potem to już tylko Linden jeden wie...:)

Profil E-mail Offline
PostPost został usunięty przez AnulkaZ 30 Sie 2009, 14:06.
Powód: Nie na temat a IQ ponizej temperatury w Arktyce
Nie podano
PostWysłany: 30 Sie 2009, 23:08 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
jej, ale lol:) czyżbym zapomniała powiedzieć że dziś o 24?:):):)to zapraszam dziś o 23:50 jeśli ktoś chce:D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Sie 2009, 19:23 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
jakżesz miło odpowiadać samej sobie:)dzięki wszystkim którzy wczoraj przyszli i dziś też zapraszam. Będziemy słuchać muzyki spektralnej a może wcale nie;P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Wrz 2009, 23:11 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
to miło mieć własny wątek tylko dla siebie..;p

zapraszam dziś o 24. Bedziemy słuchać "Just Charles & Cello in The Romantic Chord; In a setting of Abstract #1
From Quadrilateral Phase Angle Traversals with Dream Light" La Monte Younga i Marii Zazel. Nie mam niestety zapisu wideo tego wydarzenia, ale sama muzyka też jest niezwykła i hipnotyzująca.:)

zapraszam:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Wrz 2009, 17:07 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
dzięki wszystkim którzy wpadli wczoraj. dziś także zapraszam koło 24. Chcę posłuchać trochę muzyki spektralnej Giacinto Scelsi'ego, księcia Conte Scelsi di Ayala Valva, wielkiego muzycznego intuicjonisty i improwizatora.

zapraszam:)

Image

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso