Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 27 Sie 2009, 14:16 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Wyprowadzka Rezzable (autorzy Greenies czy Black Swan) z SL odbywa się pod znakiem skandalu wywołanego ich planami udostępnienia Builder Bota. Ale o tym innym razem.

Rezzable znane jest z tworzenia pięknych simów we współpracy z najsłynniejszym "rzeźbiarzem" Second Life, znanym jako Light Waves, a wcześniej Starax Statosky. Kilka dni temu w mającym niedługo zniknąć z powierzchni gridu Black Swan pojawiła się rzeźba Great Odalisque. Rzuciła na kolana wszystkich zwiedzających. Sculpt został wykonany przez 3D Soup (którego zaczęto z miejsca podejrzewać o bycie kolejnym wcieleniem Statosky'ego). Zachwyca realnością, uderzającą z podwójną siłą, kiedy obok stanie SL-owy avatar.

Zobaczcie sami, póki jeszcze możecie. Nie wiadomo, kiedy Black Swan zostanie zamknięty na dobre.

67

68

69

70

71

72

P.S. Dzieło można nabyć za 20 000 L$. Nie jest to cena porażająca, poprzednie rzeźby naczelnego artysty ze stajni Rezzable kosztowały kilka razy więcej.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Sie 2009, 19:08 
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Deso Ersetu
Ciekawe, przyznaje. Ale 20 tysięcy to rpzesada , zręsztą jak za większość jego dzieł. Nie żebym twierdził, że są brzydkie, ale obecnie w SL pojawia się coraz więcej zdolnych 'rzeźbiarzy' i niektórzy z nich tworzą rzeczy moim zdaniem podobne jakościowo a nie uważają się za niewiadomo kogo (miałem pare razy okazje o cośtam zagadać do niego i wydawał się strasznie zapatrzony w siebie, ale może zbyt mało z nim gadałem, kto wie :P). Dostęp do odpowiednich zdjęć i sporo poświęconego czasu i da radę zrobić to co na obrazku (teksturowanie stosunkowo łatwe wykorzystując 'projection texturing').

Mimo wszystko gratuluję 'pomysłu' i cierpliwości :) (choć pewnie i tak nie zagląda na to forum :P)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Sie 2009, 19:25 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
nick w SL: Ankh Boa
Mam nadzieję, że innym artystom nie ujmę, ale mnie rzeźba powaliła. A tekstura i całokształt z nią związany naprawdę robi wrażenie, rzuca na kolana.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Sie 2009, 00:05 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Llorando Runo
Mnie najbardziej imponuje brak widocznych „łączeń” między częściami rzeźby. Świetna robota.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso