Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 01 Kwi 2009, 12:06 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
nick w SL: Adamus Inglewood
Z prawdziwą przykrością zawiadamiamy, że z dniem 03.04.2009 kończy swoją działalność pierwszy, najstarszy polski teatr w świecie Second Life. Niestety sprawy związane ze światem realnym w połączeniu z małymi kłopotami finansowymi sprawiają, że nie jesteśmy w stanie dłużej prowadzić landu i teatru.

Morfina była dla nas spełnieniem marzeń o teatrze, które Second Life pozwolił nam zrealizować, zatem chcielibyśmy podziękować tym wszystkim, którzy kiedykolwiek włożyli swój wkład w istnienie naszego teatru. Dziękujemy przede wszystkim aktorom, bez was przecież teatr byłby martwy i nie udałoby się zrealizować żadnego z naszych marzeń. Dziękujemy tym, którzy tworzyli i budowali dekoracje, budynki, tworzyli kostiumy, mieszkali w Morfinie, czy nawet tylko przychodzili na nasze spektakle, często krytycznym lub pełnym zachwytu spojrzeniem chłonąc naszą pracę. To dla Was Morfina pracowała i wiemy, że dla wielu z Was pomimo waśni i sporów to właśnie Morfinka była świątynią Slowej sztuki i zabawy. Dziękujemy.

Ponieważ łzy nie są tym co lubimy najbardziej, chcielibyśmy zaprosić wszystkich na pożegnalny spektakl Lasów i rozlewisk, połączony z oficjalnym bankietem który odbędzie się po przedstawieniu. Chcemy choć w ten sposób wyrazić naszą wdzięczność wobec wszystkich naszych przyjaciół.

Jeśli czujesz się w jakikolwiek sposób związany z Morfiną nie może Cię tam zabraknąć.

Morfinka jest w naszych sercach i niewykluczone, że wkrótce spakujemy nasz dobytek w koszmarny wóz cyrkowy i ruszymy na podbój SLa. Kto wie może zawitamy i do Ciebie z nowym spektaklem? Może...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 01 Kwi 2009, 12:32 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
I co powiedzieć... Od dawna wiem, że nie da się wyżyć ze sztuki. I że można żyć ideałami, ale jeść trzeba. A jedzenie w rl kosztuje ;-)

Przykro mi, prawdę mówiąc. Kolejny klub czy sklep może i nakręcają rynek, ale nie tworzą kultury. Może to i wielkie słowa, ale w skali polskiego SL Morfina była dziełem.
Liczę na to, że Wasza energia, na którą dowody mamy też na tym forum, nie pozwoli Wam spać spokojnie i wymyślicie coś nowego 8-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 01 Kwi 2009, 13:02 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
nick w SL: Anulka Zimminy
Mam nadzieje, ze to tylko taki, z lekka makabryczny ale w stylu utrzymany, zart prima-aprilisowy.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 01 Kwi 2009, 13:30 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Jutro się okaże 8-)
Nawet jeśli to żart, to podpisuję się nadal pod tym, co napisałam.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 01 Kwi 2009, 14:32 
Dołączenie:
Sierpień 2007
Co do ogloszenia to nie chcialem psuc wczesniej zartu i pisac ze moja intuicja tez podpowiada ze to marketing prima aprilisowy, ale skoro Anulka juz zepsula , to sie podpisuje :]

Ostatnio edytowany przez C Nishi, 01 Kwi 2009, 15:05, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 01 Kwi 2009, 14:42 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
W poście pierwszym nie podałem dokładnej daty i godziny spektaklu za co przepraszam - wybaczcie - to emocje.

Pożegnalne przedstawienie będzie miało miejsce w skyboxie nad Morfiną w piątek 03.04.2009 r. o godzinie 20.30.

Wejście (teleport w kształcie drzwi) zostanie umieszczony przy bramie do Morfiny. Serdecznie zapraszamy - wstęp oczywiście jest wolny.

[center]Image[/center]

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Kwi 2009, 04:27 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
nick w SL: Private.
I czemu piątek?! Nie myślicie o studentach :cry: Kto mi to nagra? Plis :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Kwi 2009, 12:27 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
Eve Amoufhaz napisał(a):

Dla Ciebie i innych informacja, ze dzięki uprzejmości Cytrynki niebawem mamy zamiar nagrać całość sztuki i udostępnić ją potomnym ;)
Niestety zapewne zdajecie sobie sprawę, że żadne nagranie nie odda na żywo klimatu Morfinowej sali teatralnej, i widowni :) Poza tym do tej pory graliśmy w soboty? BTW co robią porządni studenci w piątkowe wieczory?? :)))

UWAGA KOMUNIKAT

Nie wiem czy Was to ucieszy czy zmartwi - to zapewne sprawa indywidualna, ale oczywiście jak zauważyli niektórzy wczorajsza informacja o zakończeniu działalności przez Morfinę była jedynie nieco makabrycznym (czyli utrzymanym w konwencji Morfiny) żartem prima aprilisowym :)

Morfina działa dalej, nie ma większych problemów organizacyjnych i finansowych.

Chciałbym jednak króciutko skomentować skutki tego, żarciku :) BAAAARDZO dziękuję za wszelkie słowa wsparcia i za oferty pomocy, które spłynęły do nas w dniu wczorajszym. Naprawdę nie spodziewałem się, że aż tyle osób myśli o Morfince tak ciepło i jest gotowa nawet o nią walczyć. Dziękujemy. Dobrze wiedzieć, że nasza praca nie pozostaje bez echa i że warto dalej tworzyć, działać i uczyć się aby wciąż zaskakiwać SL nowymi projektami. A ręczę Wam, że pomysłów nie brakuje :)

Żartem natomiast nie było zaproszenie na piątkowy(choć nie ostatni) spektakl Lasów i Rozlewisk. Szczegóły znajdziecie - w tym wątku

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Kwi 2009, 14:16 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Eve Amoufhaz napisał(a):

Adamus Inglewood napisał(a):
BTW co robią porządni studenci w piątkowe wieczory?? :)))

Odpowiem. Studiują zaocznie, bo ja sam jestem studentem studiów zaocznych, który w niektóre piątkowe wieczory jest na wykładach.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Kwi 2009, 14:17 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
nick w SL: Private.
Studenci zaoczni i wieczorowi mają zajęcia popołudniu ;-) I pechem akurat do 20.30 i akurat zanim do domu dojadą to zobaczą napisy końcowe przedstawienia. ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Kwi 2009, 15:04 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
Eve Amoufhaz napisał(a):
Studenci zaoczni i wieczorowi mają zajęcia popołudniu ;-) I pechem akurat do 20.30 i akurat zanim do domu dojadą to zobaczą napisy końcowe przedstawienia. ;)

Ja akurat już tego pecha nie mam miałem w zeszłym roku teraz tylko soboty i niedziele mam zajęte :D
btw , zęby zbytnio nie odejść od tematu udał wam się ten żart :D:P

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso