Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 19 Lis 2008, 12:33 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: wredna Jantarka Balczo
Zespół pierwszego i najstarszego polskiego teatru w Second Life - Morfiny, ma zaszczyt zaprosić, na przedstawienie pt.; "Alicja" na bazie powieści Lewisa Carrolla, premiera którego odbędzie się 22.11.2008 o godz. 22.11 [czasu polskiego].

Alicja, spędzając leniwie czas ze swoją siostrą, widzi Białego Królika w ubraniu, niosącego zegarek kieszonkowy. Podąża za nim w głąb króliczej nory i spada...

Nie nie nie... Ta Alicja nie spada w króliczą norkę, nie ląduje bezpiecznie na jej dnie.
Nasza Alicja to pełnoletnia dziewczyna, której świat zawalił się po pożarze w domu rodzinnym. Po nieudanej próbie samobójczej Alicja budzi się w szpitalu psychiatrycznym. Budzi się? Czy aby na pewno? Świat w który Cię zabierze, pełen jest mroku, zła, strachu i...

Dlaczego warto przyjść na "Alicję" ?
Dlatego, ze to nie jest opowieść dla grzecznych dzieci, ale też nie jest to sztuka dla grzecznych dorosłych.
Dlatego, że nie znajdziesz takiego drugiego miejsca, dlatego że nigdzie nie zobaczysz tego co my Tobie pokażemy.
Dlatego, że każdy znajdzie w tej opowieści coś ze swojego życia i coś z siebie.
Dlatego, że nigdzie nie zobaczysz drugiej takiej scenografii...

Nie bój się! ;) ----> zaryzykuj. My stawiamy ^^

Obsada:
ALICJA - Jantarka Balczo-Inglewood
SZURNIETY KRÓLIK - Adamus Inglewood
USMIECHNIETY KOT - Beata Xue
KRÓLOWA - Lilika Arado
KAPELUSZNIK - Simon Zukerman
ROBAL - Karol Bravehart
KAT - Violet Polke

Reżyseria: Fluralina Meili oraz Zespół Morfiny
Scenariusz: Adamus Inglewood
Scenografia: Fluralina Meili; Aligatorek Furse
Muzyka (wybór): Adamus Inglewood

Informacje techniczne:
Uprzejmie prosimy o przybycie na premierę w jak najmniej primowych obiektach [ubrania, wlosy, buty itd...]. Najlepiej bez skryptów. Chcemy uniknąć lagów, a tym samym zapewnić wszystkim komfort odbioru.
Sugerujemy przybycie 5 minut przed rozpoczęciem sztuki, w celu wyregulowania głośności głosów aktorów oraz muzyki, która będzie towarzyszyła naszemu spektaklowi.
Informujemy również, że ilość miejsc w teatrze i na landzie Morfiny
jest ograniczona mogą więc wystąpić problemy z dostępem do landu Morfiny w
przypadku spóźnienia.
Podczas przedstawienia, prosimy o nie używanie gestur, oraz nie prowadzenie
rozmów głosowych.

Zapraszamy - Zespół Morfiny

LM -http://slurl.com/secondlife/Azure%20Stingray/161/84/32 :))

Image

Ostatnio edytowany przez Jantarka, 21 Lis 2008, 00:18, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Lis 2008, 20:33 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
nick w SL: Cytryna Matova
Cieszę się bardzo, że zapowiada się kolejna premiera.
Mam tylko nadzieję≤ że to nie będzie jednorazowy spektakl, bo akurat 22 nie będę miała dostępu do sieci.
Trzymam kciuki za premierę!!

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 21 Lis 2008, 23:30 
Premiera już jutro, a my jesteśmy po próbie generalnej ;) Plotki mówią, że sztuka robi niesamowite wrażenie. Jedno mogę Wam obiecać, nieskromnie zresztą. Czegoś takiego w polskim Slu jeszcze nie było.

Zapraszamy. Czekamy na Was jutro dokładnie o 22:11

Nie podano
PostWysłany: 22 Lis 2008, 00:33 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
nick w SL: Private.
A czy RLowe Alicje dostaną może jakiś pominek? ;p

Jako imienniczka się dopytuję ;)

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 22 Lis 2008, 12:39 
Eve Amoufhaz napisał(a):

Hmmm obawiam się nieco, ze wtedy mogłoby przyjść więcej Alicji niż Morfina może pomieścić :))))

Ale zdradzę mały drobiazg. Obok teatru wyrósł wczoraj Labirynt Fenixa. Dla śmiałków, którzy zapuszczą się w jego otchłań czekają upominki. Wystarczy dojść do celu i odnaleźć je ;)))

Zapraszam do Morfiny :)

Tędy

Nie podano
PostWysłany: 22 Lis 2008, 13:53 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
Juz lece :D Uwielbiam takie gry, szukanie dyń było świetne :D A teraz labirynt, no, no :D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Lis 2008, 14:57 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Eve Amoufhaz napisał(a):

Eve, każdy nasz gość przy wejściu na land Morfiny, otrzymuje w prezencie "króliczka", takiego samego jakiego trzyma TA Alicja :)))
Jesli nie dotrzesz do nas przez główne wejscie, masz szanse odnaleźć go w sklepie, w samym teatrze, oraz na mecie labiryntu :)

Labirynt Fenixa - tutaj jest tylko jedno wejście i jedno wyjście. Jesli decyzdujesz sie zagrać...to na własną odpowiedzialnosc :)

Miłej zabawy... i ZAPRASZAMY :))

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Lis 2008, 17:18 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2008
nick w SL: Anka Sporg
Hej

Czy wstęp jest płatny? Jak tak to ile ?

pozdrawiam

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 22 Lis 2008, 17:30 
Oczywiście spektakle są bezpłatne - nie trzeba kupować biletów. Po prostu wystarczy z nami być w tym dniu i dobrze się bawić.

A jeśli lagi nas nie zjedzą to zabawa i wrażenia powinny być przednie.

Czekamy

Przy okazji przypominam naszą wielką prośbę - wiem, ze każdego kusi aby do teatru Ubrać się w coś ekstra. Postarajmy się jednak aby nasze stroje nie spowodowały masy lagów, która uniemożliwi nam grę a Widzom odbiór :) Czyli mało primów i bez skryptów prosimy :)))

Nie podano
PostWysłany: 23 Lis 2008, 00:38 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
Zdjęcia:

Początku niestety nie mam, bo nie jeszcze nie pomyslałam, żeby robić. Uzi prosiła, więc zrobiłam kilka...naście? Jeśli ktoś ma poczatek to prosimy ;)

ImageImage ImageImage ImageImage ImageImage ImageImage ImageImage ImageImage ImageImage ImageImage ImageImage ImageImage ImageImage ImageImage ImageImage ImageImage

Bardzo mi się podobało i dziękuję za króliczka :D

Pooozdrawiam :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Lis 2008, 12:06 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Llorando Runo
Wrażenia mieszane.
Z jednej strony świetna scenografia, całościowo, i „kostiumy”, dekoracje, oświetlenie, rekwizyty, podkład dźwiękowy.
Także gra aktorska dość dobra, choć momentami kulała odrobinkę. I te dwie sprawy pozostawiły dobre wrażenie.
A teraz to co mnie się nie podobało. Mianowicie zabicie czasu (cóż za ironia :mrgreen: ). Może i w SL to reguła by wszystko spłycać i skracać, i lecieć do następnej „atrakcji”, ale ja osobiście wolę rzeczy nie spłycane, bo inaczej tracą dla mnie wartość i robienie ich jest już zwykłym zabiciem czasu zamiast ciekawym przeżyciem (pewnie dlatego w SL koncentruję się głownie na budowaniu, a nie na wirtualnym „życiu”). Podsumowując - zbyt krótko i zbyt ogólnikowy scenariusz, który równie dobrze mógłby napisać dziesięciolatek.
Przynajmniej ta scenografia uratowała sztukę i była czymś co było warto zobaczyć i przez co było warto pójść. :-)

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 23 Lis 2008, 13:07 
Moi drodzy!!!

W imieniu gospodarzy Morfiny i całego zespołu, który wczoraj miał zaszczyt bawić Was naszym przedstawieniem chciałbym podziękować wszystkim, którzy poświęcili chwilę i zaszczycili nas swoją obecnością. Mam nadzieję, że dla tych którzy widzieli naszą Alicję nie był to czas zmarnowany, a wręcz przeciwnie - był okazją do przeżycia czegoś nie tylko miłego, ale i ciekawego i pobudzającego do refleksji.

Przygotowania do spektaklu trwały blisko dwa miesiące. W tym czasie powstały cudowne kostiumy (nad którymi pracowały dzielnie Jantarka, Lilika i Fluralina), fantazyjne i doskonałe dekoracje (wykonane w pocie czoła przez Fluralinę i Aligatorka), powstał sam tekst sztuki, zgrał się zespół aktorski, wykreowały osobowości sceniczne. Nie obyło się również bez problemów technicznych, mamy jednak nadzieję, że nie zakłóciło to Wam odbioru naszego spektaklu.

Tych, którym warunki lub czas nie pozwoliły na obejrzenie naszej premiery oraz tych, którzy chcieliby jeszcze raz obejrzeć nasz spektakl informujemy, że kolejne spektakle będą odbywały się przez jakiś czas w kolejne piątki O szczegółach będziemy oczywiście informować na forum.

Poniżej garść zdjęć z wczorajszej premiery:

ImageImageImageImageImageImage

ImageImageImageImage

Ostatnio edytowany przez Aniedam 23 Lis 2008, 16:21, edytowano w sumie 5 razy

Nie podano
PostWysłany: 23 Lis 2008, 13:38 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Llorando Runo napisał(a):
Wrażenia mieszane.
Podsumowując - zbyt krótko i zbyt ogólnikowy scenariusz, który równie dobrze mógłby napisać dziesięciolatek.
Przynajmniej ta scenografia uratowała sztukę i była czymś co było warto zobaczyć i przez co było warto pójść. :-)

Moze nie powinnam... ale musze sie wypowiedziec :)
Dziekuje za Twoja szczera opinie. Jestem przekonana ze aktorzy, ktorzy brali udzial w tym przedstawieniu poczuja sie naprawde docenieni :) tym bardziej, ze [zaznaczam] jestesmy amatorami. Do kolejnego przedstawienia pozwole sobie poprosić Cie o konsultacje, aby scenariusz nie byl tak splycony i skrocony. Licze na Twoja pomoc. Dziekuje :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Lis 2008, 15:01 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
A czy ja mogę prosić zdjęcie kota na drzewie? ;) Beatka była genialna :D
Wszyscy byli genialni :)))

Mam nadzieję, że zaskoczycie nas czymś na nowy rok... Może królewną śnieżką? 8-)
(oczywiście mówię o oryginalnych wersjach baśni braci Grimm nieco... zmienionych ;) )

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Lis 2008, 15:24 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: Linka Demina
Niestety nie widziałam , a żałuję.
Scenografia na wrzuconych screanach jest naprawdę ciekawa.
Jednak, Llorando ma prawo do krytyki, a sugerowanie mu, że skoro uważa że było żłe to zrób lepsze jest chyba nie najlepszym rozwiązaniem.
Nie on wystawił sztukę, która wiadomo, że oceniana będzie, zajmuje się czymś innym.
Czy jak mi nie podobają się włosy w Armidi to mam poszukać innych czy zrobić sobie lepsze sama, mimo, że zupełnie tego nie potrafię?
Ja to mam dar do montowania kretyńskich porównań ale sens taki sam;)
"Powtórki w piątki" co mnie niestety dyskwalifikuje.
Może będzie jeszcze inna okazja, w każdym razie gratuluję zespołowi wytrwałości w przygotowaniach.
Wpadnę jeśli nie mam tam już bana, aż se powiem LOL.

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 23 Lis 2008, 15:54 
Podsumowując - zbyt krótko i zbyt ogólnikowy scenariusz, który równie dobrze mógłby napisać dziesięciolatek.

Jako autor scenariusza nieco wywołany do tablicy krytyką oną miażdżącą :mrgreen: ozwać się muszę :)

Motyw z czasem w scenariuszu, który tak spłycił sprawę niestety (a może w świetle tym na szczęście) nie mój był. Cały motyw i większa część dialogów z tej sceny, jako pasująca do naszej koncepcji została zaczerpnięta z powieści Carolla Alicja w Krainie Czarów. Nie omieszkam sobie jednak przedstawić słów krytyki Llorando, autorowi oryginału przy najbliższym seansie spirytystycznym, lub spirytualistycznym - zależy co pierwsze mi się trafi. Niestety poprawić tego już zapewne nie zdoła ;)

Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że część tej sceny mogła być nie do końca zrozumiała - z tej prostej przyczyny, że jak powiedziałem na samym początku, z powodu kłopotów technicznych Simona, grającego rolę Kapelusznika zmuszony byłem odgrywać dwie role jednocześnie. Z pewnością dlatego zatarły się subtelne niuanse tych ról i postaci, które w aktorstwie swem nieudolnem spłaszczyć musiałem.

Że za krótko? Nauczeni doświadczeniem SLowym, wiemy, że utrzymanie uwagi widza i nie zanudzenie go w wirtualnej rzeczywistości jest nieco trudniejsze niż w świecie realnym. Staraliśmy się więc nie zanudzić, a jednocześnie przekazać w możliwie dostępny dla widza sposób myśl główną. To pewien kompromis, który nam podczas tworzenia bardzo się spodobał. I nadal będziemy się go trzymać.

Co do dygresji na temat dziesięciolatka wypowiadał się nie będę bo wąska jest granica pomiędzy krytyką, a zwykłą ludzką złośliwością, a do pewnego poziomu dyskusji nigdy staram się nie schodzić.

linka napisał(a):
Jednak, Llorando ma prawo do krytyki, a sugerowanie mu, że skoro uważa że było żłe to zrób lepsze jest chyba nie najlepszym rozwiązaniem.

A padła gdzieś taka sugestia? Bo nie zauważyłem? :))) Wydaje mi się, że to jednak lekka nadinterpretacja słów użytych przez Jantarkę.

Krytyka owszem jest i powinna być. Przecież ilu ludzi tyle zdań, prawda? :) I nikt nikomu nigdy jej nie zabrania, sam param się trudną sztuką krytyki literackiej i wiem jak potrzebne i z drugiej strony niewdzięczne to zajęcie.

linka napisał(a):
Wpadnę jeśli nie mam tam już bana, aż se powiem LOL.

A to kolejny tekst z którym polemizować nie sposób. :) Nie będę więc próbował, bo sprostać poziomowi nie sposób. Za aż ja "se" powiem drugi raz w życiu "LOL" :mrgreen:

Nie podano
PostWysłany: 23 Lis 2008, 18:19 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
TRudno mi mowic o sztuce, bo nie widzialem:( Postaram sie wpasc na drugie przedstawienie ( podobno jest zawsze lepsze od premiery:)
Ale tak bardziej ogolnie. Jesli o mnie chodzi to nie ma wiekszego podziwu wobec autora i jego dziela niz zjechanie do suchej nitki, bo to znaczy ze sie podobalo:) W przypadku dziel naprawde wybitnych posuwam sie nawet do grozb karalnych i rekoczynow!
Jesli cos jest marne, to mowie - nooo, nawet niezle.... i juz:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Lis 2008, 18:24 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
Uwaga skupienie każdego człowieka trwa nie więcej niż 45 minut, po tym czasie musi mieć przerwę. Mi się właśnie dlatego podobało. Bo przyznam, że jak byłam na Łaknąć to mimo przerwy zaczęłam się momentami gubić toteż dlatego jak mówiłam Abelardowi sztukę przeczytam sobie w tekście i przyjdę jeszcze raz coby wszystko rozumieć :)

Fakt, że ja Kapelusznika i Królika zrozumiałam za to samo, bo ten sam głos, ale dzięki temu, że jako imienniczka książkę znam to... Jako tako wszystko zrozumiałam :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Lis 2008, 18:42 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: Linka Demina
Uf uf uf.
Cóż chyba dobrałam niewłaściwy ton do poziomu rozmówcy.
Jeszcze raz, mea culpa.
Odwiedzę teatr z olbrzymią przyjemnością, jeśli nałożony na mojego awatara ( z ang.avatara), ban został łaskawie usunięty.
Na koniec zmuszona jestem posłużyć się angielsko brzmiącym skrótem od zwrotu "laughing out loud" czyli bardzo popularnym i niestety często nadużywanym LOL.
Mam nadzieję, ,że tym razem udało się chociaż zahaczyć o Twój poziom ( cokolwiek to oznacza, może jednak pion, ciężko stwierdzić).
Jeśli nie, nadrobię edukacyjne braki (nie wiem, może doktorat?) i poproszę rodziców o odpracowanie zaległości wychowawczych. Niedoskonałości wrodzone - kwestia DNA moich rodziców.
Zaskarżę ich.

" Do kolejnego przedstawienia pozwole sobie poprosić Cie o konsultacje, aby scenariusz nie byl tak splycony i skrocony. Licze na Twoja pomoc. Dziekuje :)"- oto i sugestia.

Jeśli nadal szanowny scenarzysto, nie rozumiesz moich słów, przykro mi, nie jestem w stanie Ci pomoc. Wrócę do wątku jeśli uda mi się zobaczyć/usłyszeć sztukę.
Na chwilę obecną temat ów (mam nadzieję, że odpowiada Ci to słowo) z mojej strony uważam za zamknięty.

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 23 Lis 2008, 19:39 
linka napisał(a):
Uf uf uf.
Odwiedzę teatr z olbrzymią przyjemnością, jeśli nałożony na mojego awatara ( z ang.avatara), ban został łaskawie usunięty.

Chciałem ostrzej ale :) Z koniem nie da się kopać.

Droga koleżanko. Gdybyś wykazała odrobinę dobrej woli. Minimum. Gram zaledwie. Odkryłabyś ze zdumieniem zapewne, że na landzie Morfiny na którym jesteśmy obecnie od września nigdy nie miałaś żadnego bana. Tylko, że to wymaga więcej zachodu niż obrzucenie kogoś błotem na forum, prawda? :)))

Ale może zajrzysz i przekonasz się czy mówię prawdę? :)

Dla mnie to również z Panią EOT.

Nie podano
PostWysłany: 23 Lis 2008, 20:31 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Aniedam napisał(a):
Z koniem nie da się kopać.

A pozwolę sobie się nie zgodzić. Zacytuję mojego męża: Można się z koniem kopać, ale przyjemność żadna.

Cieszę się, że państwo postanowili zakończyć przepychanki, musiałabym zaraz zdzielić miotłą po równo 8-)

To kiedy następne przedstawienie?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Lis 2008, 20:41 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Llorando Runo
Ależ się porobiło.
Nie chciałem być tylko złośliwy, jakbym chciał to bym nie pochwalił tego co mi się podobało i nie napisał że i tak warto było przyjść i zobaczyć.
A że coś mi się nie podobało i napisałem o swoich odczuciach to już takie życie, że jedni coś tworzą a inni to odbierają (choć można też tworzyć coś by samemu to podziwiać, ale chyba nie oto chodzi). Było ostrzec iż można pisać o sztuce tylko w superlatywach i żadna krytyka nie jest brana pod uwagę. Co kto lubi, bo ja na ten przykład gdy ktoś mnie krytykuje to biorę to pod rozwagę i w razie zasadności staram się być lepszy, zamiast zjeżdżać krytykującego. Co nie oznacza iż zawszę się nauczę na błędach, bo np. niby wiem że nie powinienem być szczery i następnym razem powinienem napisać: „nooo, nawet nieźle” - (jak to Jacek ujął), ale pewnie znów będę szczery i napiszę coś głupiego. ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Lis 2008, 21:03 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Madelaine napisał(a):

To kiedy następne przedstawienie?

Zgodnie z zapowiedziami planujemy wystawiac "Alicje" w każdy piątek. Informacje będę wstawiać tutaj na forum i oczywiście na grupie teatru.

Zapraszam Wszystkich [nie]zabanowanych też.

Pozdrawiam i życzę miłej zabawy...moze troszke spłaszczonej i krótkiej, ale za to z fantastycznymi efektami wizualnymi :)) :-P :-P

Ostatnio edytowany przez Jantarka, 23 Lis 2008, 21:07, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Lis 2008, 21:08 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Obydwie Alicje znam na pamięć, skróty mi niestraszne ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Lis 2008, 21:19 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Ależ się porobiło.
Co nie oznacza iż zawszę się nauczę na błędach, bo np. niby wiem że nie powinienem być szczery i następnym razem powinienem napisać: „nooo, nawet nieźle” - (jak to Jacek ujął), ale pewnie znów będę szczery i napiszę coś głupiego. ;-)

Dodam jeszcze tylko jedno - zgadzam się, że nad krytyką należy się pochylić i zastanowić, ale tylko nad konstruktywną krytyką.

Llorando - odpowiedzialam Tobie na PW, ten watek chyba nie jest najlepszym miejscem do takiej dyskusji.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Lis 2008, 22:41 
Dołączenie:
Styczeń 2008
Bylam, widzialam i jestem pod wrazeniem :)

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 30 Lis 2008, 19:07 
Muszę przyznać, że poszło chyba lepiej niż na premierze, mniejszy stres, brak kłopotów technicznych, powalający występ dziewcząt z Dance Witch Project, to wszystko sprawiło, że Ci, którzy przybyli w piątkowy wieczór do Morfiny, z całą pewnością bawili się przednio. A muszę przyznać, ze publiczność ponownie nam dopisała. Dzięki, ze z nami chcieliście być :)

Garść fotek - za które dziękuję Abruzzi Rybie:

ImageImageImageImage

ImageImage Image Image

Image Image Image

Image Image Image

Kolejny termin w którym będzie można obejrzeć Alicję zostanie ustalony na 100% wkrótce i podany do wiadomości publicznej.

Nie podano
PostWysłany: 20 Gru 2008, 11:23 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
OMG .... dobrze ze mnie tu nie bylo wczesniej ;)

Linka- bylam w Morfinie i nie widzialam Ciebie tam zbanowanej(zwrocilabym na to uwage bo akurat zaglalam tam na liste banowanych :P ) ....- Adamus mowił prawde :)
nie rozumiem o co ten raban :)

bylam na sztuce i tez jestem od wrazeniem i tez pytam- CZEMU TAK KROTKO!!?
jak cos jest dobre to zawsze za malo :P ludzie to sa nienasyceni ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Mar 2009, 17:19 
Dołączenie:
Marzec 2009
ciekawi mnie czy będzie ta sztuka jeszcze kiedyś grana w morfinie?

błagam na pewno byłoby wielu chętnych ^^

w tym ja :P

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 06 Mar 2009, 20:06 
Mia nie zastanawiaj sie tylko jeszcze raz przeczytaj temat;) Kilka postow wczesniej Jantarka napisala ze maja wystawiac sztuke co piatek:]

Nie podano
PostWysłany: 19 Mar 2009, 07:24 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
deha napisał(a):
Mia nie zastanawiaj sie tylko jeszcze raz przeczytaj temat;) Kilka postow wczesniej Jantarka napisala ze maja wystawiac sztuke co piatek:]

Bylem kilka razy w Morfinie w piatki i niestety nie bylo Alicji w teatrze - chyba sam spektakl zszedł już z afisza... Szkoda - a moze w zwiazku z tym, ze jest sporo nowych awatarow udaloby sie wznowic sztuke? zgarac ja jeszcze raz?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Mar 2009, 09:16 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
PostMortem napisał(a):
Bylem kilka razy w Morfinie w piatki i niestety nie bylo Alicji w teatrze - chyba sam spektakl zszedł już z afisza... Szkoda - a moze w zwiazku z tym, ze jest sporo nowych awatarow udaloby sie wznowic sztuke? zgarac ja jeszcze raz?

:) tak masz rację sztuka została zdjęta z afisza...
Przymierzamy się do wznowienia spektakli - sądzę, że będą na przemian z obecną sztuką - tym bardziej, że nowa będzie grana na "dużej scenie" :)

Oczywiście przekażę informację o wznowieniu "Alicji" i harmonogramie:) występów wraz z nowym spektaklem :)

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso