Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.
Autor Wiadomość
Mężczyzna
PostWysłany: 06 Wrz 2011, 11:50 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2010
nick w SL: Prot
Witajcie,
Taką oto ciekawostkę znalazłem w sieci:
http://wiadomosci.dziennik.pl/wybory/sl ... -life.html

Jeszcze nie byłem, ale podobno to biuro już istnieje, przynajmniej tak napisano w artykule. Jak myślicie - to dobry czy zły PR? ;) Bo to raczej tylko PR. Nie sądzę, aby w SL faktycznie miały się toczyć debaty, a jeśli już to z udziałem bardzo niewielkiej publiczności, jako że podobno próg wejścia do SL jest dość wysoki dla przeciętnego Kowalskiego.

P.S.
Przy okazji jeszcze jedna ciekawostka, która może już była http://www.eurofun2012.com/?pageid=6&lang=pl, ale temat podobno ma wrócić bliżej daty Mistrzostw

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 06 Wrz 2011, 11:52 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Już od dobrych paru miesięcy to biuro istnieje i wiele awatarów już w pobliżu było i widziało.

A co do tego, czy to dobry PR, czy zły, to się przekonamy po wyborach.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 06 Wrz 2011, 11:53 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
No dzięki za info, my już wiemy o tym od lutego. I już zdążyliśmy się na ten temat pokłócić, zrobić offtop i zapomnieć o całej sprawie.
viewtopic.php?f=1&t=7259
viewtopic.php?f=12&t=7273

A kandydatów jak nie było w SL tak nie ma. Tyle na temat szukania wyborców w SL.

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 06 Wrz 2011, 12:35 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2010
nick w SL: Prot
No tak ;) Sugerowałem się datą zamieszczenia artykułu na gazeta.pl. Jeśli staroć, to można przenieść do archiwum, bo jeszcze przed wyborami dyskusja rozgorzeje na nowo ;)

Swoją drogą gdyby SL było tak popularne, jak - powiedzmy - facebook, to sprawa wyglądałaby zupełnie inaczej. Wówczas wszystkie partie i ugrupowania, miałyby swoje biura w SL, a i debaty mogłyby się z powodzeniem odbywać z niezłą frekwencją. Z moich doświadczeń wynika, że SL sprawdza się świetnie jako przestrzeń konferencyjna, a więc debaty z powodzeniem można prowadzić. Jeśli chodzi o biuro "na stałe", to już chyba mniej.

Pozdrawiam

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 06 Wrz 2011, 14:19 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Może lekkim offtopem to zabrzmi, ale zajrzyj w SL do Academia Electronica. Wbrew pozorom jednak niektóre polskie uczelnie korzystają z Second Life (może nie tak, jak zagraniczne, ale jednak).

Nie wiem, czy nadal istnieje wyspa należąca do UMCS, ale tam też często różne konferencje się odbywały. Zatem SL ma potencjał, tylko Polacy nie korzystają z niego jeszcze w odpowiednim stopniu.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso