Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 12 Mar 2011, 00:35 
Dołączenie:
Marzec 2011
WITAM JESTEŚMY GRUPĄ MŁODYCH PASJONATÓW, KTÓRZY CHCIELI ZROBIĆ COŚ DLA SL. STWORZYLIŚMY "MAGAZYN" O WYDARZENIACH W POLSKIM SECOND LIFE. NIE CHCEMY PISAĆ TAM O PLOTKACH KTO Z KIM I DLACZEGO TYLKO OCENIĆ KULTURALNE I ROZRYWKOWE ŻYCIE NASZYCH REZYDENTÓW. ZAPRASZAMY DO KOMENTOWANI I OCENIENIA PIERWSZEGO POSTA

http://salonysl.blogspot.com/

REDAKCJA "SALONY SL" POZDRAWIA I LICZY NA OWOCNĄ WSPÓŁPRACĘ

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Mar 2011, 00:47 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Ciszej proszę.

Nadużywanie capslocka nie dość, że nie jest w dobrym tonie, to jeszcze łamie regulamin forum.
Da się to jakoś wyłączyć?

Życzę wytrwałości.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Mar 2011, 21:05 
Dołączenie:
Marzec 2011
trzy notatki i już szukacie pracowników :)) a może tak trochę więcej od siebie? :) tak to się robi na świecie .. polecam http://nwn.blogs.com/nwn/2011/02/coleys ... -life.html

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Mar 2011, 21:22 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
nick w SL: Ankh Boa
"Magazyn" zachęca do bojkotu miejsca, które się "redaktorowi" nie podobało. No po prostu pełna profeska. Gratulacje.

Załączam tekst tutaj, bo "tam" może zostać np usunięty.
Cytuj:
O snobizmie w kręgu kiczu ciąg dalszy

"Euphoria Haven jest miejscem przeznaczonym dla zamożnych użytkowników Second Life. Miejsce w którym mogą poczuć się wyjątkowi, wyróżnieni. Poczucie to wzbudza głównie fakt, że wejście za darmo nie jest tu możliwe, tak więc nie każdy może się tu pojawić. Od gości oczekujemy eleganckiego awatara oraz kultury osobistej. "

Tak zaczyna się post na forum http://www.secondlife.pl o nowym snob klubie Euphoria Haven. Dla nas to obraza gustu rezydentów SL. Zachęcamy do czynnego bojkotu tego miejsca. Szanujcie siebie i swoje lindeny.

zirytowany redaktor

Niechętnie się wypowiadam na forum, ale czasami szlag mnie trafia i trudno mi utrzymać ręce z dala od klawiatury.

Zachęcam do czynnego bojkotu "magazynu". Szanujcie swój czas i gust. (A oceniać to sobie "redakcja" może własne poczynania, a nie życie rezydentów - patrz pierwszy post.)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Mar 2011, 21:54 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
We wpisach na blogu jest tak dużo błędów, że nawet nie wiedziałam do czego się przyczepić 8)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Mar 2011, 01:55 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Fakt. Gramatyką na pewno nie grzeszą.

Co to jest lejałt?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Mar 2011, 08:18 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
Tytuł powinien brzmieć
Cytuj:
NOWY BLOG, GDZIE AUTOR WYLEWA ŻALE I DZIELI SIĘ SWOJĄ FRUSTRACJĄ
koniecznie dużymi literami.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Mar 2011, 08:54 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Rzuciłam okiem jeszcze raz na tekst i nie wiem, czy Ankh ma rację.

Cytuj:
Tak zaczyna się post na forum http://www.secondlife.pl o nowym snob klubie Euphoria Haven. Dla nas to obraza gustu rezydentów SL.

Jak tak popatrzeć logicznie, wychodzi na to, że obrazą gustu jest post na forum.
Ja tam do wpisu nic nie mam 8)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Mar 2011, 08:56 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Cytuj:
zirytowany redaktor
Redaktor ma być obiektywny. Jeśli ktoś bawi się w dziennikarza, powinien opisywać wydarzenia bez jakiegokolwiek komentarza ze swojej strony, to chyba oczywiste? Podtrzymuje to co napisałam wcześniej.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Mar 2011, 21:00 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Nie do końca Nem. Gdyby tak działał świat, nie istniałaby prasa opiniotwórcza, nie miałyby miejsca w mediach recenzje.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Mar 2011, 21:13 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Opinie tworzy się wybierając temat i opisując go, wygodny czy nie. Dla przykładu, co ja bym napisała.
Cytuj:
Po tak ekskluzywnym klubie spodziewałam się więcej. Zabrakło ciekawych, cieniowanych tekstur, ładnej aranżacji przestrzeni, fontann, marmurów, klasy samej w sobie.
(tak ja sobie to wyobrażałam ;) )
Brzmi lepiej niż
Cytuj:
Tak zaczyna się post na forum http://www.secondlife.pl o nowym snob klubie Euphoria Haven. Dla nas to obraza gustu rezydentów SL. Zachęcamy do czynnego bojkotu tego miejsca. Szanujcie siebie i swoje lindeny.
?
Oczywiście jeszcze trzeba umieć pisać oraz budować zdania i to dłuższe niż kilka słów. naturalnie logika zdania też szwankuje. Bo czy bojkot może być pasywny i czynny? :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Kwi 2011, 15:56 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Minął miesiąc...

Cytuj:
blog pod adresem salonysl.blogspot.com został usunięty

Słabo jak na pasjonatów.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Kwi 2011, 16:21 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Ups... 8-)

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso