Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 20 Lut 2011, 12:53 
Dołączenie:
Luty 2011
"Witajcie
Nazywam się Karola jestem dziennikarką TVN, przygotowuje program o nastolatkach, które są totalnymi pasjonatami drugiego życia w sieci. Jeśli jesteście. lub znacie kogoś kto lepiej się czuje w necie niż w realu to piszcie. Jeśli nie dogadujecie się z tego powodu z rodzicami, nie rozumieją pasji to tym bardziej. Zależy mi na takich ludziach, którzy opowiedzą mi WSZYSTKO o życiu w sieci. Piszcie nawet niezobowiązująco wyszogrodzka.karolina@gmail.com. Pozdrawiam"

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 20 Lut 2011, 13:01 
Dołączenie:
Marzec 2010
nick w SL: Pavlo Boucher
A można prosić o jakieś potwierdzenie tego, że kieruje się pani ze stacji TVN ?

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 20 Lut 2011, 13:06 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2011
nick w SL: kiler Faith
Tylko, że w SL tak na prawdę jest mało "młodzieży" :]

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 20 Lut 2011, 13:08 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Nastolatki mogą w Second Live się rejestrować od bardzo niedawna, zatem życzę powodzenia, gdyż większość, która się teraz zgłosi, może dostać legalnego bana w SL. I nie żartuję.

Ale można poszukać pośród amerykańskiej młodzieży, bo tamtejsza miała łatwiejszy dostęp.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 20 Lut 2011, 13:09 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
behemotka84 napisał(a):
Zależy mi na takich ludziach, którzy opowiedzą mi WSZYSTKO o życiu w sieci.

Taak, na pewno "wszystko" będzie fascynujące.
Marzy mi się, żeby zgłosiły się osoby, które całe życie w SL poświęcają na przykład skryptowaniu... 8)

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 20 Lut 2011, 13:14 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2011
behemotka84 to może być Doda... rocznik się zgadza i jest laską Nergala :P

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 20 Lut 2011, 13:15 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
No cóż, Wiśniewskiego w SL przeżyliśmy, z Dodą też samy radę :D

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 20 Lut 2011, 13:18 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: Druidamus Rau
kolejna osoba, która nie wie co to SecondLife :) a jedynie wie to co gdzieś przeczytała w opiniach ludzi którzy trzymali w rekach myszkę i klawiaturę przez tydzień egzystując w SL. I znowu bezie że Second Life to gra dla dzieci, które maja problemy z RL.

Może by tak w końcu uświadomić społeczność, że Second Life to nie GRA! dla dzieci.

Second Life to społeczność w różnym wieku, a to że tu są gniewni, młodociani, myślący, że jak siedzą przed komputerem to mogą wszystko. To tylko obniża status, wartości, opinie. Second Life to tez społeczność kulturowa. Jak już nei raz pisałem i jak wiedza starzy wyjadacze SL-a w SL-u są także ludzie uczeni, artyści, twórcy.

Znani piosenkarze, malarze, pisarze, muzycy, filozofowie, uczeni zarówno zagraniczni jak i krajowcy. Ukrywaja swoja prawdziwą tożsamość, ale niektórzy z nich tego nie robią. Niektórzy z nich organizuja koncerty na żywo dla społeczności Second Life, wieczorki poetyckie, spotkania naukowe, wykłady, niektórzy artyści wystawiają tu swoje prace, cyfrowe rzeźby, obrazy.

Może w końcu ktoś z mądrzejszych mediowców opisze ta cześć Second Life?

Edit.
behemotka84 napisał(a):
"Witajcie
Nazywam się Karola jestem dziennikarką TVN, przygotowuje program o nastolatkach, które są totalnymi pasjonatami drugiego życia w sieci. Jeśli jesteście. lub znacie kogoś kto lepiej się czuje w necie niż w realu to piszcie. Jeśli nie dogadujecie się z tego powodu z rodzicami, nie rozumieją pasji to tym bardziej. Zależy mi na takich ludziach, którzy opowiedzą mi WSZYSTKO o życiu w sieci. Piszcie nawet niezobowiązująco wyszogrodzka.karolina@gmail.com. Pozdrawiam"

Tak, myślę że nastolatkowie ciekawe rzeczy opowiedzą o Second Life. O tym, że łażą do wirtualnych klubów, że chodzą na kulki, że robią wirtualne zakupy wirtualnych ubrań, za wirtualna kasę, która można kupić lub sprzedać za złotówki. Że można "stawiać klocki". Ech....

Jak już Mad wspomniała od niedawna do Second Life moga się legalnie rejestrować nastolatkowie. Bo ogólnie Second Life jest dla pełnoletnich osób, a nastolatkowie, maja ograniczone możliwości wirtualnej egzystencji w SL. Chociaż jak wiadomo ich to nie powstrzyma i tak zwiedza dorosła częśc SL-a

SLawa - skandale zostawiamy amatorom <- z braku czasu wstrzymana:(

Ostatnio edytowany przez Druidamus, 20 Lut 2011, 13:27, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail GGOffline
Nie podano
PostWysłany: 20 Lut 2011, 13:23 
Dołączenie:
Luty 2011
Bardzo mi się podoba co piszesz. Owszem jestem kolejna osoba która nie wie czym jest SL i tu masz rację. A to co piszesz to właśnie to na czym mi zależy. Żeby się w końcu dowiedzieć.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 20 Lut 2011, 13:23 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Nie opisze.
Cycki się lepiej sprzedają.

Behemotko, jakiś czas temu brałam udział w dwóch programach TVN o SL, pomagałam też w pisaniu artykułu do Twojego Stylu.
Wiem, co mówiłam, wiem, co się ukazało. I wiem dlaczego. Bo miało być sensacyjnie, tragicznie, podniecająco. A było normalnie, czyli... nudno.
Ale powodzenia życzę, oczywiście.

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 20 Lut 2011, 13:25 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2011
no, to teraz Doda może zagra tu koncert ;)

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 20 Lut 2011, 13:31 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: Druidamus Rau
Dokładnie, nie raz pisano o Second Life. Były reportaże, wzmianki w programach, w gazetach. I niezależnie kto co opowiadał o Second Life z stałych bywalców to i tak powycinał mediowiec to co najważniejsze, zostawiając fragment: że to wirtualna rzeczywistość w której zarabia się kasę i że to gra dla dzieci. A może by tak dac rezydentom Second Life, tym dorosłym możliwość wybrania tego co ma być opisane o Second Life a nie mediowcom co nei maja zielonego pojęcia?

edit. A potem się dziwią że do SL przychodzą dzieci, skoro jest to zareklamowane w taki sposób. Wszyscy pamiętają atak zwany "Dziećmi Uwagi". Pierwsze pytanie nowych: jak w to sie gra lub jak tu się zarabia. A średnia wieku to 16

SLawa - skandale zostawiamy amatorom <- z braku czasu wstrzymana:(

Ostatnio edytowany przez Druidamus 20 Lut 2011, 13:44, edytowano w sumie 2 razy

Profil E-mail GGOffline
Nie podano
PostWysłany: 20 Lut 2011, 13:32 
Dołączenie:
Luty 2011
dzięki za szczerą opinię Madalaine. Nie zniechęcam się może coś znajdę. Pozdrawiam wszystkich. W sprawie koncertu to nie do mnie:)

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 20 Lut 2011, 13:40 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2011
Ale nie zapominajmy, że są jednak osoby, które już żyją SL-em i nie jest to ich drugie życie, a niestety pierwsze... Są tu osoby, które w SL spędzają po 20 godzin na dobę, są osoby, które tu rzeczywiście zarabiają i żyją z tego (albo przynajmniej chcą zarobić). Są tu też dzieciaki, które myślą, że to jest gra i nie mając pojęcia czym jest SL, próbują wszystkiego co jest dla nich dostępne. Proponuję zalogować się do SL i pobyć wśród tych wszystkich awatarów przez co najmniej 2-3 miesiące, a wtedy przekonasz się jacy ludzie tu są :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Lut 2011, 13:45 
Dołączenie:
Luty 2011
Zrobię to chętnie. dzięki. Ja nie wpisałam tematu żeby oceniać, co więcej nie wpisałam żeby krytykować. Może się spotkamy w SL. Pozdrawiam

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 20 Lut 2011, 13:49 
Dołączenie:
Kwiecień 2009
nick w SL: Magda Strzelecka z domu Caproni
behemotka84...
Nie znasz tematu, a chcesz sie wypowiadac? Chcesz wiedziec co mlodziez sadzi o SL? No prosze cie.... To nie beda same kreatywne wypowiedzi.... (czyt to, co napisal Druidamus!). Sorry bardzo, ale mam alergie na reporterow, ktorzy nie wiedza o czym pisza, byle napisac. Wejdz do SL, pozyj tu troche, dowiedz o co chodzi, a potem zadawaj pytania. I nie do dzieciakow, ktorych najwieksza fascynacja sa marne kluby, ktore powstaja tutaj jak grzyby po deszczu, a potem z nadjesciem pierwszego grzybiarza znikaja, i zarabianie lindenow.
A poza tym, skad mozemy wiedziec, ze ty naprawde jestes z TVN skoro podajesz adres gmailowy?????
A moze po prostu zmien forum????

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Lut 2011, 13:57 
Dołączenie:
Luty 2011
Nie atakuj skoro nie przeczytałaś całej dyskusji. Pozdrawiam

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 20 Lut 2011, 14:03 
Dołączenie:
Kwiecień 2009
Tak sie sklada ze przeczytalam. Chcesz przeprowadzac wywiady z dzieciakami nt SL-s.... marny pomysl. Wejdz na forum np Metina.... Tam jest duzo dzieci i one ci moga opowiedziec cos nt swojego drugego zycia w tej grze:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Lut 2011, 14:05 
Dołączenie:
Luty 2011
o dzięki:). Mam zlecenie na program o nastolatkach, więc taki robię. Dzięki za wskazówki, nawet te, że dzieciaki tez nie do końca wiedzą czym jest SL. Przyda sie

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 20 Lut 2011, 14:07 
Dołączenie:
Kwiecień 2009
No widzisz... przynajmniej sie tego dowiedzialas ;)

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso