Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 21 Lut 2011, 21:40 
Dołączenie:
Marzec 2010
nick w SL: Pavlo Boucher
/me żałuje, że przy poście Morrigan nie ma przycisku "dodaj do ulubionych" ;-)

Ciekawe, czy Pani z TVNu się odezwie jeszcze :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Lut 2011, 22:33 
Dołączenie:
Luty 2011
odezwie się odezwie. Jesteście mocno hermetyczni i nic w tym dziwnego. Konstruktywnie można krytykować jeśli znasz stanowisko krytykowanego. Ja jednak nie mam stanowiska bo jak mówicie nie siedzę pół roku w second life i nie będzie mi dane siedzieć. Nie mam tyle czasu na przygotowanie programu, dlatego omijam second life jako opcję bazowania na nim w programie. Co do czucia się "zaszczutą" czy "najechaną" wierzcie mi nie pierwszy i nie ostatni raz. Pozdrawiam wszystkich dziękuję za ciekawą dyskusję i wszelkie uwagi.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Lut 2011, 23:12 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
behemotka84 napisał(a):
omijam second life jako opcję bazowania na nim w programie

Dziękujemy.
Nasze reakcje są spowodowane doświadczeniem. Hermetyczni? Tak, raczej tak. Trudno nie być hermetycznym, jeżeli niemal wszyscy dziennikarze, "dziennikarze" i studenci kierunków wszelakich (chociaż z maszynoznawstwa chyba nikt tu jeszcze nie zajrzał?) przychodzą z gotową tezą. My jesteśmy tylko potrzebni jako tło. To co mówimy nijak się ma do postawionych tez? A co tam, naciągnie się...
Tak było, jest i będzie. W kraju, którego przeciętny obywatel nie czyta książek, nie chodzi do teatru, a o operze słyszy raz na dwa pokolenia sprzedaje się co się sprzedaje.

Pozostaje tylko życzyć Ci, żebyś na forach dotyczących gier internetowych trafiła na chętnych do wystąpienia w roli nolajfów. W SL raczej ich nie ma.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Lut 2011, 01:25 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
W stosunku do 'naukowcow' jestem bezlitosny, bo oni maja opisywac rzeczywistosc, nawet wirtualna, w zgodzie z prawda.
Dla mediow jestem troszke bardziej tolerancyjny.
Z naszego punktu widzenia najlepszy bylby 12 godzinny reportaz o SL, pokazujacy najlepsze SIMy, teatry, koncerty, uniwerstytety (nie zapominajac o bankach :) ).Problem w tym, ze nikt by tego nie ogladal.
Dziennikarz telewizyjny ma zrobic program, ktory obejrzy pol Polski a stacja zarobi na reklamach przed, po i w czasie.
Ludzie - nad czym zreszta ubolewam - z zapartym tchem obejrza material o 12 latku, ktory po 2 dniach w SL udusil chomika kablem od myszki, niz o wybitnym filozofie prowadzacym wyklady w SL.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Lut 2011, 08:34 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: Druidamus Rau
Jacku... ahahahahahha

prawdę powiadasz, w rzeczy samej.

Opinię o czymś tworzą media lub ludzie, z reguły nie znający sprawy, a prawda zostaje tylko u zainteresowanych.

Ostatnio edytowany przez Druidamus, 22 Lut 2011, 08:50, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Lut 2011, 08:44 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
I wracamy do tego, że złe wiadomości sprzedają się lepiej. Ale to już leży w naturze ludzkiej. Nie wiem czemu znaczna część z nas musi się ciągle utwierdzać w przekonaniu, że inni mają gorzej :(

BTW Morri jesteś dla mnie od dziś mistrzynią ciętej riposty ;)
p.s. przez jakiś czas na poważnie rozważałam utworzenie konta na FB o nazwie NIE LUBIĘ TEGO ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Lut 2011, 09:07 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Jacek napisał(a):
Dziennikarz telewizyjny ma zrobic program, ktory obejrzy pol Polski a stacja zarobi na reklamach przed, po i w czasie.
Ludzie - nad czym zreszta ubolewam - z zapartym tchem obejrza material o 12 latku, ktory po 2 dniach w SL udusil chomika kablem od myszki, niz o wybitnym filozofie prowadzacym wyklady w SL.

To kwestia nomenklatury.
Dziennikarz ma opisywać fakty, a nie wymyślać historie, które lepiej się sprzedadzą. Od wymyślania historii są pisarze i politycy.
Niestety, plebs zwany oglądalnością/poczytnością rządzi, żeby utrzymać się na szczycie trzeba sięgać dna.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Lut 2011, 09:08 
Dołączenie:
Lipiec 2010
nick w SL: Bartek Bressig
A może w celu sprawdzenia wiarygodności naszej dziennikarki :-D wysłać maila do TVNu?
Wtedy będzie pewność :evil: :evil: :evil: , a jak się okaże że to lipa to TVN się zajmie tym kimś. Przecie to by podszywanie było!

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Lut 2011, 09:25 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Bartek, nie twórz teorii spiskowych.
Problem nie w tym, czy to "prawdziwa" dziennikarka z TVN, ale w tym, że bez względu na wszystko efekty ich pracy są zbyt przewidywalne.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Lut 2011, 09:31 
Dołączenie:
Lipiec 2010
Ale ja lubię teorie spiskowe :mrgreen:
Wiadomo, że to nie jest "prawdziwa" dziennikarka :D czuję to.

Ktoś tu podesłał linki do innych for, treść podobna :D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Lut 2011, 10:14 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Bartek Bressig napisał(a):
Wiadomo, że to nie jest "prawdziwa" dziennikarka

Na jakiej podstawie? 8)

Bartek Bressig napisał(a):
Ktoś tu podesłał linki do innych for, treść podobna

I co w tym takiego dziwnego czy podejrzanego? Dziewczyna szuka pod konkretnym kątem, ma pisać na każdym forum inną epistołę?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Lut 2011, 13:14 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Przecież było wyjaśnione. Nasza dziennikarka zmieniła nieco punkt główny, czyli nie opiera się na jednym wirtualnym świecie, ale na kilku światach i na kilku grach, aby na tej podstawie opisać osoby, które egzystują/grają (w wirtualnym świecie/w grze).

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Lut 2011, 18:27 
Dołączenie:
Lipiec 2010
:roll: :roll: :roll:
nie czytałem wszystkiego :-/ na telefonie się ciężko czyta, na dodatek w autobusie! :evil:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Lut 2011, 07:31 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2008
nick w SL: Janusz Rau
Cały temat skończył się tak, jak miał skończyć. behemotka84 dostała sensowną odpowiedź, że SL nie jest dobry na główny temat do reportażu o nastolatkach w sieci. I nie nakręcałbym się zbytnio z tego powodu. Sądzę, że jeśli miałbym przygotować się do takiego materiału to wybrałbym facebooka.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Lut 2011, 11:33 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2008
A ja proponuję wyznawców Tibi w przypadku nastolatków i wyznawców Simsów w przypadku nastolatek.

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 23 Lut 2011, 11:49 
Druidamus napisał(a):
A ja proponuję wyznawców Tibi w przypadku nastolatków i wyznawców Simsów w przypadku nastolatek.

eeee tam...
idealizujesz SL Dru

tu też by znalazła całkiem sporą grupę pokemonów.. do badań wywiadów, czy czego by tam sobie chciała :lol:

Nie podano
PostWysłany: 23 Lut 2011, 12:04 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2008
Iwo Flatley napisał(a):
tu też by znalazła całkiem sporą grupę pokemonów.. do badań wywiadów, czy czego by tam sobie chciała

Ale wtedy znów SL by było pokazane jako GRA dla dzieci. I byłby kolejny atak pokemonów.

Nie lepiej do SL przyciągać wartościowych ludzi? Z którymi można by było z sensem i bez blokad rozmawiać?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Lut 2011, 12:08 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Dru, no ale serio... Był już taki jeden w historii, co dzielił ludzi na wartościowych i niewartościowych według własnych kryteriów. Nie skończyło się dobrze. Społeczeństwo składa się z różnych ludzi i wszyscy mają swoje miejsce również w SL. Wystarczy nie chodzić do "pokemońskich" miejsc i masz z głowy.

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 23 Lut 2011, 12:51 
Druidamus napisał(a):
Nie lepiej do SL przyciągać wartościowych ludzi? Z którymi można by było z sensem i bez blokad rozmawiać?

To musiała by być pani z TVP Kultura a nie z TVN-u.

Nie podano
PostWysłany: 23 Lut 2011, 14:07 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Z Simy nie tylko nastolatki grają. Nawet kiedyś moją ciocię ta gra wciągnęła na jakiś czas.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Lut 2011, 15:47 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Czerwiec 2010
nick w SL: Mx Xaris
Image
a jednak TVN :)

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso