Odpowiedz
Autor Wiadomość
Kobieta
PostWysłany: 01 Lut 2010, 20:47 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Kryzys 2009 roku nadwyrężył portfele wielu osób, jednak nie przełożył się na spadek sprzedaży dóbr wirtualnych - wynika z danych udostępnionych przez popularną platformę Second Life. W minionym roku gracze wydali tam 65% więcej pieniędzy niż rok wcześniej.

Wartość sprzedaży wirtualnych dóbr tworzonych przez użytkowników wyniosła w Second Life w 2009 roku 567 mln dolarów. Internetowy sklep należący do właścicieli platformy sprzedał przedmioty za łączną kwotę 6,1 mln dolarów.

W minionych 12 miesiącach zwiększyła się również liczba graczy. Na całym świecie grono użytkowników SL powiększyło się o 15% i wynosi obecnie 769 mln, a czas spędzany przez nich w wirtualnym świecie wydłużył się o 21% (481 mln godzin).

Dominik Szarek

źródło

Profil E-mail GGOffline
PostWysłany: 01 Lut 2010, 22:43 
W Polsce był BUM SLowy. Teraz jest jedna wielka kicha. Owszem były dzieci uwagi, kiedyś jeszcze dzieci Komputer Świat, ale kurcze było to polskie społeczeństwo ciekawsze, niż teraz... :roll:

Mężczyzna
PostWysłany: 01 Lut 2010, 23:11 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Teraz pozostali tylko ci, którzy się łudzą, że w second Life można jeszcze robić cokolwiek.

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 02 Lut 2010, 01:02 
Dołączenie:
Listopad 2008
nick w SL: Zalozmy ze juz mnie tam nie ma.
ja pamietam co to bylo poltora roku temu jak sie zarejestrowalem.... ciagle wszedzie latalem, zwiedzalem, a teraz nie mam co robic, nawet mi pomysly z glowy powypadaly i nie przychodzi mi nic na mysl co moglbym zbudowac.... :(

Btw, dobranoc :)

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 02 Lut 2010, 01:13 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Jest gdzie latać, jest co zwiedzać... ale brak rodzimych regionów może działać na nas niemotywująco, by zwiedzać regiony obcokrajowców.

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 02 Lut 2010, 01:38 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
hehe Ja w picksach mam tylko obcokrajowców miejsca ;D
No i jestem Dzieckiem Komputera Świat i CP :D
Taka prawda gdy było CP i SP było mnóstwo idea i pomysłów ale coś to hamowało i wsioo i np taka Piwnica Pod Aniołami teraz mi się bardziej podoba bo osobna nie związana ciasnotą miejsca jaką miała w SP :D

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 02 Lut 2010, 07:12 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2008
nick w SL: Adams Dovgal
Polski SL od około 1-1,5 roku leży i kwiczy.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 02 Lut 2010, 08:44 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
nick w SL: Blanca Carter
Najlatwiej powiedziec "bo Polacy to tylko od powstania do powstania potrafia", albo "musztarda po obiedzie" lub "madry Polak po szkodzie"- ale po co to biadolenie:)
Kryzys polskiego Sl moze okazac sie przejsciowy.Jedni ucza sie na bledach,inni przychodza z zupelnie inna wizja,nowymi pomyslami.
Nie jestesmy tez wyjatkowi-inne spolecznosci slowe rowniez przechodza kryzysy -znikaja wyspy, popularne niegdys miejsca, glosne inicjatywy.
A wlasciwie to jak powinno wygladac polskie SL? czym sie odznaczac,ku czemu zmierzac?;)
Legnie sie we mnie przypuszczenie,ze najbardziej co niektorych boli fakt, ze ...nie ma juz czego krytykowac!!
no a jak tu bez tego zyc, dodac sobie blasku i byc "cool", no jak?;)

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 02 Lut 2010, 09:55 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Ja dodam jeszcze jeden cytacik, którym w dzieciństwie raczyła mnie moja najbardziej złośliwa i jednocześnie najcudowniejsza na świecie Matka... "Inteligentne dzieci się nie nudzą".

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 02 Lut 2010, 11:02 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
nick w SL: Darnok Quar
Morrigan napisał(a):
Ja dodam jeszcze jeden cytacik, którym w dzieciństwie raczyła mnie moja najbardziej złośliwa i jednocześnie najcudowniejsza na świecie Matka... "Inteligentne dzieci się nie nudzą".

co do dzieci, na pewno się zgadzam
nie wiem czy to rozciaga sie na starych i zblazowanych
:D

Pewien człowiek rzekł do wszechświata - Ja istnieję Panie,
- A jednak, wszechświat na to, Fakt ten nie nakłada na mnie żadnych zobowiązań
S. Crane

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 02 Lut 2010, 11:59 
No cóż może jestem "stara i zblazowana" ale nigdy w życiu się nie nudziłam a szczególnie teraz kiedy poznaję ten cudowny zaczarowany świat gdzie marzenia się spełniają...
Ubolewam jedynie nad tym, że czas tak szybko płynie! :-)

Kobieta
PostWysłany: 02 Lut 2010, 13:09 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
W polskich mediach bardzo mało mówi się i piszę o Second Life, ostatnie artykuły dotyczyły tego, że... SL się kończy. Możemy podziękować też uprzejmym osobom, które prosiły nas o wypełnianie tendencyjnych ankiet i przedstawiały w prasie SL jako coś zupełnie innego niż tak naprawdę jest.
Oczywiście swój wkład w obecną sytuację ma też Supremum, które cichaczem wycofało się z projektu, którym w Press Roomie ciągle się chwali.

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 02 Lut 2010, 13:24 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Blanca Carter napisał(a):
A wlasciwie to jak powinno wygladac polskie SL? czym sie odznaczac,ku czemu zmierzac?;)

Odpowiedź na to jest banalnie prosta.
Powinny być 3-4 polskie simy, każdy z dużą i wolną od regulaminów piaskownicą (no ok, na jednym niech będzie jakiś, w końcu trzeba coś łamać i czemuś się sprzeciwiać), tanimi, a najlepiej darmowymi domami i sklepami do wynajęcia. Na każdym simie powinien być co najmniej jeden klub i jedna kawiarnia, gdzie można by było tańczyć, wymieniać się inteligentnymi uwagami na temat siebie, innych i rl i dużo wygrywać w konkursach na najładniejsze gacie w grochy. I które przyjmowałyby do pracy barmanów, hostów i innych, płacąc nieźle za puszczanie gesturkowych "nooo tooo taanczyyymyyyy" i rozdawanie darmowych drinków.
Poza tym każdy taki sim co najmniej raz na dwa tygodnie powinien organizować sporą imprezę, najlepiej z nagrodami dla widowni.
Obowiązkowo też powinni mieć security - po pierwsze można tam zarobić i pobawić się w noszenie giwery, po drugie reszta ma na co narzekać i kogo obrażać.
A kto to wszystko ma zrobić? No jak to kto. ONI 8)

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 02 Lut 2010, 14:12 
Dołączenie:
Lipiec 2009
Madelaine napisał(a):
Odpowiedź na to jest banalnie prosta.

Madelaine, całkowicie się z Tobą zgadzam. Ale postulowałbym jeszcze zakaz wstępu dla Amerykanów, bo mówią po swojemu i nie wiadomo czego chcą. No i dla Niemców, żeby nie wykupili polskiej ziemi.

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 02 Lut 2010, 15:48 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Polish regions only for Polish People - tak w skrócie.

A Ty, Madelaine, to powinnaś region mieć wykupiony i to, oo czym pisałaś, powinno już funkcjonować... dodajmy jeszze sporą ban listę.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 02 Lut 2010, 16:10 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Ale dlaczego ja? Niech "oni" robią.

Mówiąc serio - ja nie narzekam. Nie bywam tam, gdzie nie lubię, mam dużo własnych zajęć. I wcale nie uważam, że SL chyli się ku upadkowi.

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 02 Lut 2010, 19:51 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
SL pada? polski SL pada? to dlaczego pojawiaja sie wciaz socjologogrzesie?Pewnie oszukuja- pisza prace z archeologii!;)

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 03 Lut 2010, 08:18 
Tak, na pewno można sobie znaleźć zajęcie. Jednak ja najlepiej wspominam czasy w polskim SL, gdy było CP, SP i wiele innych eventów... może dlatego ubolewam. :roll:

Mężczyzna
PostWysłany: 03 Lut 2010, 12:20 
Dołączenie:
Listopad 2008
nick w SL: Zalozmy ze juz mnie tam nie ma.
Pavlo, mam to samo ;)
Polish Community "smieerdzi" komercha :P

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 03 Lut 2010, 14:18 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: Blazej Naidoo
Nie ukrywajmy, że nic ciekawego nie dzieje się w naszym polskim SL. Ile można chodzić po klubach i bawić się na imprezach,
ile razy brac udział w konkursach, ile razy budować...

Brakuje pomysłów, brakuje czasu, brakuje chęci.
Coś jest nie tak niestety.

To prawda,że nie ma gdzie sie podziać. Polskie kluby i miejsca sa porozrzucane po całym SL'u.

Były ferie, w niektórych regionach nadal są ferie zimowe, ale to nie wpłyneło na zwiększenie zainteresowania SL'em.

Ale sami widzicie i się nie dziwicie, co robić w SL,skoro wszystko się już niestety znudziło.

Ja osobiście stwierdzam, że na SL jestem rzadko, bo nie mam czasu w RL na SL, druga sprawa, to kwestia kontaktowania się ze znajomymi w SL przez środki dokontaktu w RL, a trzecia sprawa - z nudów nie potrafię wysiedzieć na SL już nawet 30 minut...

No cóż, tak to już jest z nowinkami technicznymi...
Pozdrawiam serdecznie.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 03 Lut 2010, 14:53 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Blazej_Naidoo napisał(a):
Nie ukrywajmy, że nic ciekawego nie dzieje się w naszym polskim SL. Ile można chodzić po klubach i bawić się na imprezach,
ile razy brac udział w konkursach, ile razy budować...

Brakuje pomysłów, brakuje czasu, brakuje chęci.
Coś jest nie tak niestety.

Ale KOMU brakuje pomysłów i chęci? Zwykłym użytkownikom, czy jakimś tajemniczym organizatorom, tym "onym", których przywołałam w swojej wizji polskiego SL?
Albo nie rozumiem co napisałeś (napisaliście, bo to nie jedyny taki głos), albo nie rozumiem takiego podejścia do życia. Drugiego, chociaż podejrzewam, że to się przekłada i na pierwsze.
NIKT nie organizował mi nigdy życia w SL. NIGDY nie snułam się z miejsca na miejsce w poszukiwaniu zajęcia, NIGDY nie narzekałam, że nic się nie dzieje. I nigdy nie przyszło mi do głowy, że ktoś powinien mi zapewniać rozrywki, najważniejszym - i dla mnie najlepszym - założeniem Second Life jest to, że stanowię tu sama o sobie. KaOwiec nie jest mi do szczęścia potrzebny.

Były ferie, w niektórych regionach nadal są ferie zimowe, ale to nie wpłyneło na zwiększenie zainteresowania SL'em.

I dzięki pikselowemu bogu.
Ferie są dla szkół. Dorośli ludzie w czasie ferii albo pracują jak zwykle, albo spędzają czas z dziećmi, nie mając więcej czasu na SL. Ja się nie martwię tym, że ominęła nas kolejna fala nastawionych roszczeniowo gimnazjalistów.
Za to na panfu.pl jest większy ruch 8)

co robić w SL,skoro wszystko się już niestety znudziło.

Nudni ludzie się nudzą.

Nie jestem w stanie pojąć takiej postawy. Skoro jest nudno, to idę, zamiast stać i narzekać, że jest nudno. A jeśli nie chcę iść, znajduję sobie jakieś zajęcie, bez czekania na to aż Oni przyjdą i zrobią imprezę.

Profil E-mail GGOffline
PostWysłany: 03 Lut 2010, 23:17 
...a trzecia sprawa - z nudów nie potrafię wysiedzieć na SL już nawet 30 minut...

Jezu, jak ja Cię rozumiem... :roll:
Madelaine napisał(a):
najważniejszym - i dla mnie najlepszym - założeniem Second Life jest to, że stanowię tu sama o sobie. KaOwiec nie jest mi do szczęścia potrzebny.

Ok, to prawda Madelaine, główną ideą SL jest to co powiedziałaś, jednak bez kontaktu z ludźmi w SL nie potrafilibyśmy przebywać. Dobra, rozumiem, że masz osoby z którymi rozmawiasz in world i robisz co Ci się żywnie podoba i to twój sposób na życie (drugie życie).
Jednak nie każdemu wystarczy paczka znajomych i posiedzieć przy herbatce. Niektórzy oczekują od tego życia nieco więcej. Jednak ja osobiście po prostu żałuję starych czasów ot co.
Madelaine napisał(a):
Za to na panfu.pl jest większy ruch

A to jest taka strona ? Aha :-)
Madelaine napisał(a):
Nudni ludzie się nudzą.

I tu się zgodzę. Platforma second life jest na tyle rozbudowana, że ktoś kto ma gram wyobraźni, nie będzie się nudził ;)

Ostatnio edytowany przez Pavlo Boucher, 03 Lut 2010, 23:25, edytowano w sumie 1 raz

PostPost został usunięty przez Madelaine 03 Lut 2010, 23:31.
Kobieta
PostWysłany: 03 Lut 2010, 23:32 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Pavlo Boucher napisał(a):
nie każdemu wystarczy paczka znajomych i posiedzieć przy herbatce. Niektórzy oczekują od tego życia nieco więcej.

Rozumiem. I powtórzę pytanie - kto ma im to "więcej" zapewnić?
Jeżeli oczekujesz więcej, rób więcej.

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 04 Lut 2010, 00:06 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
nick w SL: Darnok Quar
niestety, sl jest tylko tak ciekawe jak obecni w nim ludzie
(kiedy juz przestanie bawic samo chodzenie kursorami czy latanie
i jesli nie rozwijamy sie artystycznie tworząc widoki i akcesoria)
wiec mowiac 'nudno w sl'
mowimy "jestesmy nudni"
albo, jesli jestesmy bardziej zarozumiali to - 'wy jestescie nudni'
coz, jest jak jest :D

to czy nasze drugie zycie jest ciekawe
podobnie jak wartosc naszego pierwszego zycia
zalezy glownie od nas
rezygnacja z drugiego życia wymaga jednak zdecydowanie mniejszej odwagi :D :D :D

edit
jeszcze uwaga o odwadze
to czy ciekawie zyjemy i tu i tam
zalezy w znacznym stopniu od odwagi
tak samo jakosc myslenia ludzi
czesto doswiadczam tego, ze ludzie nawet nie tyle nie potrafia myslec
co nie maja odwagi myslec
za bardzo sie boja, ze pomysla 'zle'
do jednego jak i drugiego mozna tylko zachecac
dodawac odwagi
:D :D

Pewien człowiek rzekł do wszechświata - Ja istnieję Panie,
- A jednak, wszechświat na to, Fakt ten nie nakłada na mnie żadnych zobowiązań
S. Crane

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 04 Lut 2010, 08:53 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
nick w SL: Tahani Petrov
Ale ja sie nie dziwie ze ludzie, ktorzy siedza na SL od 2-3 lat, ktorzy przez te 2-3 lata nie robili nic poza staniem na rynku w Krakowie albo puszczaniem gesturek 'Wooooo' na imprezach, sie znudzili.
Tak, to jest nudne!
Poza tym 90% osob znudzilo sie tym juz 1,5 roku temu i juz nie sa towarzyszami tych pozostalych 10% - wiec oni marudza ze SL juz nie te, bo ludzie nie Ci i bla i ble...
Wydaje mi sie, ze osoby stosunkowo nowe, tak jak kolezanka wyzej, tak nie wajaja, bo dla nich to wszystko jeszcze jest interesujace i maja zapal do organizowania sobie czasu tak jak mysmy to robili 3 lata temu:)
Howgh!

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 04 Lut 2010, 11:31 
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Deso Ersetu
Wszyscy radzą, wszyscy narzkeją, a jest prosty sposób.
Wiecie jak zrobić, żeby było fajnie ? Nikt wam nie zabrania, zróbcie to ! SL to taki miejsce, gdzie akurat praktycznie nic wam na przeszkodzie nie stoi. Ba, powiem więcej ! SL to miejsce, gdzie to właśnie WY jesteście od tego, aby było lepiej, piekniej, zabawniej, itp itd.

(post nie jest kierowany do osób, które brały udział w dyskusji, ale pisały że się nie nudzą :) )

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 04 Lut 2010, 12:48 
Dołączenie:
Listopad 2008
jak sie nudzi to wyjdz na dwor
po co ludzie graja na sile zamiast wyjsc gdzies,porozmawiac z kims w rlu czy cos.potem piszecie takie durne posty i forum zasmiecacie

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 04 Lut 2010, 13:56 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
Wracajac do wlasciwego tematu tego watku (tematu-watku;))
Zastanowila mnie liczba uzytkownikow podana w zrodle przywolywanym przez Mad-ponad 750milionow!!!OO i poszukalam nieco na ten temat(liczba 15 milionow wydaje mi sie realniejsza)
Wpadlam na dosyc ciekawy artykul "Drugie narodziny Drugiego Zycia" Autor analizujac okres 2006-2009 twierdzi,ze jezeli nastapil jakis kryzys to raczej mediatyczny (toczyla sie juz kiedys na ten temat rozmowa na forum)
Twierdzi,ze bez presji mediatycznej ,po szalonych latach 2006-2007 nastapil(przewidziany przez LL) czas dopracowywania projektu i "wyczyszczenia" go z kasyn,nieletnich itp.oraz przekierowaniu "na wlasciwe tory" czyli ku edukacji i kulturze .
Nie wiem, czy to pomoze nudzacym nudzic sie mniej- ale Sl ma jeszcze wiele asow w rekawie i niewykorzystany potencjal!:)

zrodlo jest po francusku:p
http://www.virtualworldsnews.fr/2009/03/03/une-seconde-naissance-pour-second-life/

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 04 Lut 2010, 14:28 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Tahani napisał(a):
osoby stosunkowo nowe, tak jak kolezanka wyzej, tak nie wajaja, bo dla nich to wszystko jeszcze jest interesujace i maja zapal do organizowania sobie czasu tak jak mysmy to robili 3 lata temu:)

To się nazywa świeżość doznań ;) i jest to coś, czego od czasu do czasu zazdroszczę nowym użytkownikom (i szlag mnie trafia kiedy nie potrafią tej świeżości docenić).

Zastanowila mnie liczba uzytkownikow podana w zrodle przywolywanym przez Mad-ponad 750milionow!!!OO i poszukalam nieco na ten temat(liczba 15 milionow wydaje mi sie realniejsza)

No pamiętasz? Pamiętasz ten dowcip o facecie owijającym sobie penisa gazetą, bo prasa wszystko wyolbrzymia?
Ja takie rzeczy po prostu cytuję, nie poprawiając. Fajne są takie dziennikarskie bzdury (chociaż autor podpierał się podobno danymi LL, więc może to oni dodają sobie siły i znaczenia).

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 04 Lut 2010, 15:01 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Dla szarej masy ludzkiej każda liczba może wydawać się realna. Nawet jeżeli jest znacznie zawyżona, a nie tylko zaokrąglona. Zatem, widząc taką duża liczbę, część tej szarej masy zarejestruje się do Second Life. Część z nich odkryje w SL potencjał, o którym wspomniano, a inni... się znudzą i pożegnają SL w tym samym dniu.

Gorzej z tą częścią szarej masy, która stanie się dociekliwa i zauważy, że coś z tymi liczbami jest nie tak. Wtedy albo wykorzystają to na własną korzyść lub zaczną bojkotować SL (a tutaj zapomniałem wspomnień, że część się zarejestruje ,a reszta - zapomni o SL).

A teraz lekka refleksja - od kiedy nie ma Polskiej Republiki jakoś mniej jest mnie w SL. Aktualnie staram się jedną rzecz do SL przenieść ( o czym non stop nawijam) i wtedy zapewne znowu będę częściej w SL. Można powiedzieć, że czasem człowiek ma tego dość i wchodzi rzadziej ,a czasem po prostu ma ochotę przez parę godzin polatać po regionach i odkryć to ,czego nie odkrył dotychczas (a to jest jeszcze możliwe).

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 04 Lut 2010, 15:17 
Dołączenie:
Sierpień 2007

no tak , poslizgneli sie i to niezle

Total Residents: 18,096,648 tyle sl ma teraz oficjalnie wlacznie z botami , altami, i od dawna nieuzywanymi kontami wiec to nie daje prawdziwego obrazu ilosci "zywych" rezydentów

sl podaje tez inne statystyki

1 luty 2010:
Residents Logged-In During Last 7 Days 607617
Residents Logged-In During Last 14 Days 772817
Residents Logged-In During Last 30 Days 1044965
Residents Logged-In During Last 60 Days 1404640

1 luty 2009:
Residents Logged-In During Last 7 Days 547795
Residents Logged-In During Last 14 Days 706166
Residents Logged-In During Last 30 Days 966410
Residents Logged-In During Last 60 Days 1375240

1 luty 2008:
Residents Logged-In During Last 7 Days 479191
Residents Logged-In During Last 14 Days 641455
Residents Logged-In During Last 30 Days 919196
Residents Logged-In During Last 60 Days 1361910

po tych statystykach jakos nie widac zadnego Hitu , pod uwage trzeba wziac spopularyzowanie botow, ktore troche reperuja statystyke "last 7", a statystyka "last 60" nie wyglada zbyt optymistycznie

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 04 Lut 2010, 17:04 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Ladne zestawienie statystyczne SL znalezc mozna u Uzi:
http://plateau-project.blogspot.com/201 ... e-cz1.html
http://plateau-project.blogspot.com/201 ... e-cz2.html

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 05 Lut 2010, 05:32 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Ponad 90% ludzkości baz wahania uwierzy w zdanie, które zawiera jakiekolwiek dane statystyczne.

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 20 Mar 2010, 06:04 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
Podejrzenie jakoby SL przygotowywalo wielki (lub mniejszy) come back zdaje sie potwierdzac.

Wpadlam wczoraj na wywiad z Kingdonem dla "exclusive web"TF1
(TF1 to jedna z najbardziej popularnych stacji telewizyjnych we Francji)
NB.dwa dni pozniej pojawil sie wywiad w "la Croix")
W zwiazku z otwarciem europejskiej placowki SL (Amsterdam)Kingdon opowiada o nieustajacych zmaganiach Lindenow o ulepszenie i rozbudowanie mozliwosci platformy i o wrecz niesamowitej reklamie jaka SL zawdziecza Cameronowi!
Ponoc tlumy odkrywaja Second Life wpisujac w wyszukiwarke "avatar"...zabawne:p

zrodlo:
http://lci.tf1.fr/high-tech/2010-03/second-life-avatar-nous-a-bien-aides-5774888.html

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 20 Mar 2010, 12:13 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Czyli trzeba się przygotować i dekoracje z filmu zacząć stawiać.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso