Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 14 Kwi 2009, 20:58 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2009
nick w SL: Scott Revestel
Pamietacie moze jak pewnego dnia zajrzala do nas reporterka magazynu "Twój Styl" i na naszym forum szukała kobiet do przeprowadzenia rozmowy na temat ich drugiego zycia reportaz jest juz w twoim stylu mozna przeczytac go rowniez w internecie oto link moze kogos zainteresuje ;)

http://www.styl24.pl/article.php/art_id ... o/place,1/

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Kwi 2009, 23:58 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Bardzo się cieszę, że dałam tej Pani kosza. Miało być pięknie, a wyszło jak zwykle...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Kwi 2009, 00:06 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
nick w SL: Beyonce Weatherwax
Bravooooo
wielkie brawo za artykuł
trafione w samo sedno)))))

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Kwi 2009, 00:56 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2008
nick w SL: Kirera Zehetbauer
Mi się trochę nie podoba, że jak zwykle wychodzi na to, że Second Life jest tylko dla ludzi którzy nie potrafią sobie radzic w rl... nie wiem,odniosłam takie wrażenie. W końcu w Second Life jest mnóstwo ludzi, którzy w rl również są duszami towarzystwa itd, nie udają i nie potrzebują SL do tego żeby sie otwierać, traktują to jako świat w którym mogą po prostu poznać więcej ludzi z drugiego końca świata i sprobować czegoś nowego bo akurat w rl nie mają takiej możlliwości...tyle...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Kwi 2009, 03:29 
Dołączenie:
Październik 2007
Nie kumam czemu musi to byc utrzymane w tej dramatyczno-tragicznej stylistyce. Brzmi jak zwierzenia mlodocianych prostytutek, ale to charakterystyczne dla takich pism.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Kwi 2009, 03:41 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
1. Pani dziennikarka chce rzetelnie podejść do tematu. Szuka w necie, czyta, stara się zrozumieć, znajduje forum, pisze, prosi o pomoc.
2. Pomoc się pojawia. Kilka rozmów, wyjaśnienia, nauka na odległość o podstawach, itd.
3. Się pisze.
4. Się pisze.
5. Się pokazuje gotowy tekst.
6. Się słyszy - za mało sensacji. To nie może być tak, że spełnia się tu i tu. Niech będzie tak, że w realu sobie nie radzi, ale za to w wirtualnym świecie jest gwiazdą.
7. Zmieniamy albo wywalamy do kosza.
8. Zmieniamy. Wmawiamy sobie i rozmówczyniom, że chodzi o przykład, nie konkretną osobę. Taki wywar z przywar, od jednej weźmiemy problemy w rl, od drugiej karierę w SL i będzie ok.
9. Poszło...

P.s. Od 20 lat jestem związana z mediami.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Kwi 2009, 03:52 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
nick w SL: Private.
Niby-raport. Jak zwykle w takiej gazecie stek bzdur :)

Bo my wszyscy przecież sobie nie radzimy w RL 8-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Kwi 2009, 10:12 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
nick w SL: Beyonce Weatherwax
hmmm Mad ma trochę racji
w każde redakcji prawie każdy artykuł musi mieć element sensacji aby zwiększyć poczytność
ale...
coś jest na rzeczy skoro takie larum na forum
))))

poza tym z opowieści z SL wiem ze są tacy ludzi jak ta kobieta - wdowa, lub ta której sex w realu nie wychodzi

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Kwi 2009, 11:12 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Są. Ale nie wszyscy. Jest "larum na forum", bo buduje się nasz wizerunek na podstawie takiego steku bzdur.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Kwi 2009, 11:12 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Llorando Runo
Przeczytałem uważnie tylko początek, a resztę wyrywkami (zbyt kobiecy styl jak dla mnie), i faktycznie zrobili patologie niemal (wyszło jak zwykle), choć... sporo racji jest w ty że wirtualne światy bywają ucieczką od rzeczywistości, a SL to jeden wielki ogry room. ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Kwi 2009, 11:30 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Nie wiem, czy zwróciliście uwagę, że Second Life to zaledwie 1/4 artykułu o życiu w necie. Poszliśmy na pierwszy ogień, bo jesteśmy najbardziej kolorowi i egzotyczni dla "normalnych" ;-)
Przeczytałam pozostałe przypadki i... pocieszyłam się. SL-owcy nie są najdziwniejsi 8-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Kwi 2009, 11:52 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: WoodPaker Barbosa
a Vibovit jest lepszy :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Kwi 2009, 13:26 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
no to pora wrócić do gry second Lfie, jak to w artykule napisano.

A wiele osób się upiera, że SL to nie gra.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Kwi 2009, 18:58 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2009
W pierwszym poscie nie wyrazilem swojego zdania bo myslalem ,ze tylko mi wydaje sie ze ten artykul ukazuje nas wszystkich jako osoby zakompleksione i nie radzace sobie z RL ;) ale widac cale forum tak to odbiera ;)Zastanawiam sie tylko jak ta kobieta napisala ten artykul nie grajac wogole w SL ;/ Reporterka uwagi zadala sobie trud i przez jakis czas podrozowala swoim avatrem po roznych wyspach by poznac nieco istote dzialania SL. Oczywiscie zdaje sobie sprawe ze reportaze byly zupelnie o cym innym ale piszac taki artykul powinno sie SL poznac chociaz odrobine i zadac rowniez odrobine trudu by zobaczyc ze nie wszyscy ludzie loguja sie tu jedynie dlatego ze ich RL jest do chranu chociaz zgodze sie ze takich ludzi jest naprawde duzo i w SL realizuja swoje chore ambicje ;) Ale to tylko takie moje subiektywne odczucie ;) za gramatyke i zdania wielokrtonie zlozone przepraszam ale pisze to na szybko bo mykam dalej ;P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Kwi 2009, 19:36 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Po przeczytaniu poradnika Mad stwierdzilem, ze marnuje sie jako bankowiec i powiniennem sie zajac dziennikarstwem. By nie marnowac czasu przeszedlem od razu do punktu nr 8.

Twój Styl jest dla nich jak kot z Cheshire. Pojawia się i znika. Prowadzi do innego swiata. Irma szuka w nim tego, czego nie ma w swiecie realnym. Czy znajdzie?

Niby-styl. Irmina

Jeszcze pare lat temu Irmina była zwykla dziewczyna. Miala znajomych, chodzila do kina, czasami nawet się smiala.
- Zaczelam prace w Twoim Stylu – mowi z blyskiem w lewym oku – Zmienilo się wszystko.
Irma wstaje o 6 rano by zdazyc do pracy. Jeśli zaspi to musi wziasc taksowke, na która wyda polowe pensji. Nie ma jednak wyboru - musi zdazyc na czas. Przed wejsciem do biura ubiera się w ladna sukienke i maluje. Zabiera jej to prawie godzine. W domu chodzi w podartych leginsach. Jej prawdziwe zycie toczy się w Twoim Stylu.
- Tutaj jestem kims zupelnie innym. Mam kolo biurka ladna paprotke, w domu maz mi nie pozwala - lzy powoli wypelniaja jej oczy.
Ogladamy jej mieszkanie. Male M3 na przedmiesciach Warszawy. 3 pokoje, kuchnia, lazienka, maz oglada mecz. Paprotki faktycznie nie ma.
Irmina w pracy spedza 10 godzin dziennie. Czasami chce się jej siku, ale nie może wyjsc z zebrania kolegium redakcyjnego. Rozwaza zakup pampersow, moglyby rozwiazac wiele z jej problemow.
„Mamo, czy kupimy kiedys paprotke?” – mala dziewczynka podchodzi do nas. „Kto to?” – pyta mnie Irina. Zapomniala już o rodzinie. Ma do napisania material o Second Life. Mysli tylko o tym.

Mad, myslisz ze mam szanse na kariere w tym fachu?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Kwi 2009, 19:54 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Po poprawie paru błedów ortograficznych... wróc. Masz szansę w kazddej gazecie... prócz mojej. Chyba, że samatreść oceniać, to zapraszma do współpracy.

Mad na pewno mi przyzna rację, iz się nadajesz.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Kwi 2009, 20:29 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
nick w SL: Bryana Lorefield
a ja z tego artykułu zrozumiałam że wszyscy jesteśmy uzależnieni :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Kwi 2009, 21:04 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2009
Jacek ! ty to masz leb jak sklep naprawde marnujesz sie jako bankowiec twoj ... felieton ?! jest boski placze wlasnie ze smiechu ;P i omal sam nie potzrebuje pampersow by sie nie posikac ;P paprotki takze nie mam ale jedno slowo i masz swoj dzial w SLawie i bedzie mogl takie frywolne artykuly pisac na kazdy niemal temat jak jestes zinteresowany wiesz gdzie mnie szukac ;P

naprawde GRATULUJE !

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 16 Kwi 2009, 01:20 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2006
nick w SL: Jaroslaw Uggla
Jacku, proszę, wyślij ten tekst do redakcji w odpowiedzi na ich artykuł i poproś o komentarz (a może nawet na publikację!). Sprawdzimy ich poczucie humoru. ;-) Sądząc po ich reportażach z życia w internecie, można przypuszczać, że go im nie brakuje. :-P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 16 Kwi 2009, 02:03 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Nie da rady:( Kazdy tego typu artykul konczy sie zawsze tak samo:
A co na to powie nasz specjalista psycholog?
Bez tego nie przejdzie w druku :(

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 16 Kwi 2009, 11:25 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: Linka Demina
dawno tu nie byłam.
Dobrze Jacku to podsumowałeś,
ale ja sikam z czego innego teraz...
skąd Ty masz ostrzeżenia ?buhahahahahah

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 16 Kwi 2009, 13:15 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2008
nick w SL: Ando Karu
Jak nie Twój Styl chce nas poznać to jeszcze to:

Cytuj:
Zwracam sie z prosba o wypelnienie kwestionariusza, ktory jest mi potzrebny do ukonczenia pracy magisterskiej. Bede bardzo wdzieczna za poswiecienie czasu na wypelnienie ankiety. Dla Ciebie to 15 maksymalnie 20 minut roboty a dla mnie to cos o wiele wiele wiecej:)
Pozdrwaiam.

http://www.ebadania.pl/72d2f7d6a3ad7c88

Jak zawracam Ci glowe to z gory przepraszam:)

Też dostaliście taką PM?

Widać, jesteśmy dobrą grupą do badań psychologicznych :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 16 Kwi 2009, 14:41 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Ando, śmiem twierdzić, że z każdym dniem coraz lepszą ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 16 Kwi 2009, 14:52 
Dołączenie:
Sierpień 2007
Jacek napisał(a):
Po przeczytaniu poradnika Mad stwierdzilem, ze marnuje sie jako bankowiec i powiniennem sie zajac dziennikarstwem. By nie marnowac czasu przeszedlem od razu do punktu nr 8.

No faktycznie marnujesz sie jako bankowiec :] chociaz nie wiem, moze jednak ukradkiem pisujesz do jakis kobiecych pisemek? :P cos za dobrze ci to wyszlo,
przyznaj sie co to za pismo. tina? karina? blondyna? :]

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 16 Kwi 2009, 16:40 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: WoodPaker Barbosa
Tak Ando. Dostalim taka wiadomosc. nawet odpisalim

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Kwi 2009, 09:10 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
nick w SL: Cytryna Matova
Jacek... pisz chłopie, pisz...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Kwi 2009, 09:27 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
nick w SL: Bodeha Zapedzki
Dobra idę podłączyć wibrator i biorę się za robotę.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso