Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 29 Gru 2008, 14:40 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
Posty: 1517
nick w SL: Anulka Zimminy
Eksperyment został przeprowadzony na reprezentatywnej grupie nastolatków. Najpierw dano im do wypełnienia ankietę odnośnie własnego wyglądu i tego, jak go oceniają. Potem chłopcy grali w grę wrestlingową, w której pełno było potężnych, umięśnionych twardzieli, dziewczynki zaś bawiły się w siatkówkę plażową ze smukłymi, wyidealizowanymi i obdarzonymi przez naturę bohaterkami. Po zakończeniu zabawy wszyscy wypełnili ankietę jeszcze raz i... okazało się, że wszyscy są bardziej krytyczni wobec siebie po konfrontacji z "ideałami" męskiej i żeńskiej urody.

Kompletne zaskoczenie, nie?

(...) postacie z gier, zarówno mężczyźni jak i kobiety, wyglądają jakby projektowali je osobnicy zakompleksieni maksymalnie i kompensujący sobie właśnie braki jeśli chodzi o wygląd... choć wcale tak nie jest, bo tak naprawdę te projekty są odpowiedzią na zapotrzebowanie rynkowe. Ludzie chcą oglądać cycate panienki i kwadratowych mięśniaków a potem żałować, że sami tak nie wyglądają.

calosc do przeczytania na Gamecorner


Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

OdpowiedzKto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Panel
Góra
Skocz do:  
cron
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso