Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 09 Gru 2008, 14:29 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
Posty: 1517
nick w SL: Anulka Zimminy
Aż 75 proc. dzieci w UE w wieku od 6 do 17 lat korzysta już z internetu, a w Polsce jeszcze więcej, bo 89 proc. - wynika z badania Eurobarometru.
...
Jak informuje KE, z programu "Bezpieczny internet" współfinansowane będą projekty mające na celu podniesienie świadomości w społeczeństwie, a zwłaszcza dzieci, rodziców i nauczycieli. Mają temu służyć punkty informacyjne dostępne za pośrednictwem internetu lub telefonicznie, gdzie można będzie zgłaszać nielegalne i szkodliwe treści i zachowania, w szczególności w zakresie seksualnego wykorzystywania dzieci, uwodzenia i szykanowania w Internecie.

Calosc w do przeczytanie w Onecie

jedno mnie zaskakuje. Wciaz o seksie a o wywalajacej sie na kazym kroku agresji i okrucienstwie, lejacej sie krwi, strzelaniu i wymyslnych torturach ani slowa. Pokazanie kawalka sutka to tragedia a toczace sie i bryzgajace wokol krwia glowy to widok normalny ?


Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Gru 2008, 15:12 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Posty: 3307
nick w SL: MaxJames Chemistry
No bo seks z dzieckiem jest przestępstwem, a pokazywanie rzeczy, które naprawdę mogą szkodzić, a które mamy na codzień (?) to zwykął codizenność i normalność.

Jak dla mnie jest to też dziwne, że dzieci są chronione przed streściami poprnograficznymi, ale dzieciak może sobie np. na YouTube objerzeć, jak dzieciaki podcinają sobvie gardła, co mnie osobiście wyganai do wc, bo zaczynam przy takich rzeczach wymiękać.

Powinno się wzracać uwagę na to, czy gra lub sotrna, z której korzysta dziecko (ewentualnie nastolatek) jest odpowiednia dla jego wieku. NA to jednak nikt nie wzraca uwagi. dlatego przerażający jest fakt, że dizecko lepiej od dorosłego orientuje się w sprawach seksu, orkucieństwa ,tortur itp. spraw, z którymi nei powinno mieć do czyneinia.

A wracając do tematu... Fakt, dzieci dużo przebywają w interencie i ostatnio mzna natknać się na dość duże grupy adresów IP, które z powodu dzieci są blokowane i czasem zdarza mi się taki zablokowany adres. A to wszystk odlatego, iż dzieci są chronione tylko przed seksem, a nie przed treściami, które są dla nich nieodpowiednie i mogą dorpowadzić do urazów psychicznych (krew, zabijanie, tortury - to tylko odsetek zgrożeń, które dzieci oglądają poprzez ślepotę dorosłych)


Jeżeli gdzieś coś pokreciłem w tym pokręconym wywodzie, to przepraszam. Skupiłem się raczje na zagorżeniach w interencie, niż zagorżeniu przez sam dostep do interentu, który tak bardoz zły nei jest.


Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Gru 2008, 12:05 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
Posty: 1517
nick w SL: Anulka Zimminy
a w uzupelnieniu dzisiejsza wiadomosc:

Co piąty nastolatek poznał cyberseks.

20% ankietowanych nastolatków wysłało komuś przez internet lub opublikowało w internecie swoje rozebrane (częściowo lub całkowicie) zdjęcia. Dotyczy to 22% chłopców, 18% dziewcząt oraz 11% najmłodszych dziewcząt w wieku 13-16 lat (!).

Jeszcze częstsze jest wysyłanie wiadomości o charakterze seksualnym. Takie zachowanie deklaruje 39% nastolatków. Jeszcze więcej, bo 49% otrzymało takie wiadomości. Badania pokazują też, że wszystkie wspomniane zachowania są częstsze u osób dorosłych

Calosc do przeczytanie w dzienniku Inrternautow

a potem mowia, ze to pedofilia jak same smarkule to prowokuja. ;-)


Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Gru 2008, 13:31 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Posty: 3307
nick w SL: MaxJames Chemistry
Dlatego przepisy prawne dot. pedofilii powinny być delikatnie zmienione. Ostatnio się cześto słyszy, że młoda dzieczyna 13-letnia poznaje chłopaka 20-paroletniego, po kłótn iz rodzicami ucieka do niego. Kiedy policja znajduje dziewczynę w łózku z tymże chłopakiem, on idzie na parę lat siedzieć za pedofilię, chociaz to ta dziwewczyna mu wcześniej powidziała, ze ma 16 lat.

Szkoda tylko, że takie przypadki skazują niewinną osobę na odbycie kary.


Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Gru 2008, 16:23 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Posty: 1716
nick w SL: Llorando Runo
AnulkaZ napisał(a):
[...]a potem mowia, ze to pedofilia jak same smarkule to prowokuja. ;-)

Mówisz - masz: http://tech.wp.pl/kat,1009785,title,Dzi ... &_ticrsn=3


Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

OdpowiedzKto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Panel
Góra
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso