Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 16 Wrz 2008, 09:01 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Agencja reklamowa FireFly Creation stworzyła wirtualny stadion Eurofun 2012, otwarciu którego towarzyszy hasło "Murawa nasza, piłka Wasza".

Stadion w Second Life razem z wortalem Eurofun.pl pełni funkcję interaktywnego forum na temat Euro 2012 i platformy do obserwacji postępów w przygotowaniach do Euro 2012 w Polsce i na Ukrainie. Projekt dedykowany jest fanom sportu.

Każdy użytkownik Second Life może urządzić na nim imprezę, zorganizować mecz albo trening. Agencja zaprasza podmioty komercyjne, stowarzyszenia i fundacje do składania projektów imprez dedykowanych na stadionie Eurofun 2012.

Na portalu odbywaly się już koncerty (Agi Zaryan) oraz konferencje (Urząd miasta Warszawy, posłowie i NCS).

Za mediarun.pl

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 16 Wrz 2008, 17:44 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2007
nick w SL: Noah Perinal
Czyżby już brak pomysłów ze strony FF Creation ? ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Wrz 2008, 01:22 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
nick w SL: Ennio Morane
Szkoda tylko, że stadion ten jest zupełnie bezużyteczny pod względem sportowym i nie można rozegrać na nim żadnego oficjalnego meczu (o przeprowadzeniu zwykłego treningu nie wspominając). HUD, którego używają wszystkie reprezentacje i kluby (a także gracze amatorscy) w SL nie jest obsługiwany przez boisko zainstalowane na tym obiekcie, w związku z tym "Eurofun 2012" (choć całkiem ładny) stanie się jedynie miejscem rozrywki pozasportowej. Swoją drogą udało się w ten sposób oddać to, co prawdopodobnie czeka również nasze stadiony RL. Gratulacje!

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Wrz 2008, 09:19 
Dołączenie:
Czerwiec 2007
Ennio napisał(a):
Szkoda tylko, że stadion ten jest zupełnie bezużyteczny pod względem sportowym ...[ciach] ...w związku z tym "Eurofun 2012" (choć całkiem ładny) stanie się jedynie miejscem rozrywki pozasportowej.

Proponuję zrobić tam Jarmark Europa.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Wrz 2008, 10:08 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2007
Może brakuje w FFC wyznaczonego człowieka, który zająłby organizacją treningów. W sumie chyba nie ma nawet do kogo się zwrócić o to ? :-/

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Wrz 2008, 14:07 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Jeżeli nie mają pomysłów, to oddać stadio nw ręce społecześńtwa, skrypterów. Szary człowiek na pewno coś sensownego by wymyślił (a skrypter napisał odpowiednie skrypty, aby obiekt-sportowiec sobie na boisku biegał i trenował; albo HUD byłby stosowny napisany, aby coś siedziało)

Tak to jest, jeżeli ktoś ma pomysł tymczasowy, a przy realizacji zmienia zdanie i pomysł upada, bo nikt nie cche podjąc się sensownej reanimacji.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Wrz 2008, 14:13 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Raczej: tak to jest kiedy ktoś traktuje SL jako tani sposób na zareklamowanie siebie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Paź 2008, 18:29 
Dołączenie:
Październik 2008
nick w SL: Huberto DeCuir
Witam.

Przeglądając wpisy w tym wątku muszę przyznać że FFC nie do końca wykorzystało możliwości stadionu.

Przypadła mi rola osoby która ma "zreanimować" stadion ;)

Mam więc prośbę do społeczności forum o pomoc: szczególnie zależy mi na informacjach o nowym HUDzie o którym była mowa powyżej - jak go zdobyć, jakie są koszty, jak należałoby przygotować płytę aby móc go zainstalować.

Przy okazji chciałbym poinformować w imieniu FFC, że każdy kto chciałby rozegrać mecz, zorganizować koncert itp. może skorzystać z naszego stadionu. Wszystkim niekomercyjnym projektom udostęniamy go w pełni za free (bez żadnych gwiazdeczek itp historii :P )

Pozdrawiam,
Hubert DeCuir

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Paź 2008, 22:32 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Trzymam kciuki Huberto:)
Ale taka mi sie refleksja nasunela, sami zobaczcie. Wchodzi wielka firma, buduje cos a zawsze konczy sie tak, ze prowadza to i tak ludzie ktorzy wczesniej juz byli w SL i zaczynali od kampu.
Ciekawe, nie?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Paź 2008, 23:25 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2007
Czyżby to głos o pomoc ? :mrgreen: Nieprawdaż Jacku ??

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Paź 2008, 23:44 
Dołączenie:
Grudzień 2007
nick w SL: Pietia Szondi
Ehhh... żebym miał o tym pojęcie to bym się może i na pomocną dłoń nadał.... ;p gdyby tylko miał jakieś pojęcie ;p

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Paź 2008, 01:12 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: WoodPaker Barbosa
Pietia. To brzmi jak autoreklama. Juz pomocna dlon zostala wyciagnieta wiec nie musisz sie klopotac :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Paź 2008, 08:23 
Dołączenie:
Grudzień 2007
Coś kiedyś jakbym miał z tą piłką SLową wspólnego.. hmm.. a może mi się zdawało.... chyba nie pamiętam...a może nie chcę pamiętać ;p

Ale cieszę się bardzo że tak chętnie wyciągnięto dłoń do działań przy stadionie EURO2012... ja mam z pewną imprezą sportową z tamtego obiektu złe wspomnienia i wyrzuty sumienia lekkie, jak mogłem się w taką ściemke angażować, stąd drugi raz tak czy inaczej bym nie dołożył ręki do EUROFUN.

Impreza o jakiej mówię: wielki mecz, promujący ten obiekt i działania z nim podobno związane (szkoda że trzeba było zawodnikom przypominać beznadziejną wersję rozgrywek zdecydowanie niezespołowych, bo autorzy projektu nie mieli chęci wtedy przystosować obiektu do rozgrywek zgodnie z tym co cały SL wykorzystywał (no może nie cały, prawie bym zapomniał że nadal są dwa konkurencyjne systemy).
No i tutaj znowu nasuwa się pytanie, który system wybrano do zastosowania na EUROFUN - Vstex czy TIM??

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Paź 2008, 19:01 
Dołączenie:
Październik 2008
nick w SL: Huberto DeCuir
Na wstępie dziękuję wszystkim za okazaną już pomoc :)

Pytanie do Pietii - mówisz tu o 2 systemach, jeśli można zasięgnąć rady - który z nich jest lepszy (bądź bardziej popularny w SL) ?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Paź 2008, 20:32 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2008
nick w SL: Dawidlgt Flatley
Huberto napisał(a):
Na wstępie dziękuję wszystkim za okazaną już pomoc :)

Pytanie do Pietii - mówisz tu o 2 systemach, jeśli można zasięgnąć rady - który z nich jest lepszy (bądź bardziej popularny w SL) ?

W polsce popularniejszy jest raczej Vstex, tylko jezeli chcesz go wlozyc na stadion to musialbys powiekszyc miejsce na morawe bo do tego huda musisz miec cala plyte boiska a nie tylko rezer jak w tym na eurofun

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Paź 2008, 21:10 
Dołączenie:
Grudzień 2007
u nas popularniejszy jest system Vstex, u Włochów jest rozłam, gdyż TIM organizuje turnieje z niezłymi nagrodami.

Jeśli by zastosować system Vstex, murawa kompletna wraz z reklamami obowiązkowymi (komplet płyta boiska, bramki, rezer, tablica wyników no i oczywiście panele reklamowe obowiazkowe) jest do pobrania za darmo, ale.... ma wymiary bodajże 100x100m ( o ile dobrze pamiętam). Co do systemu TIM, niestety nie mam żadnych więcej informacji niż to że istnieje, bo nigdy go nie stosowaliśmy u nas w tej wersji przynajmniej która jest obecnie używana.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso