Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 04 Sie 2014, 18:07 
Dołączenie:
Sierpień 2014
Witajcie drodzy forumowicze!

Jestem Emil, pochodzę z Włocławka, stutysięcznej miejscowości w centrum Polski. Zapewne jeśli o niej słyszeliście, to tylko i wyłącznie za pośrednictwem Ketchupu Włocławskiego, który uchodzi za najlepszy w kraju.
Dawno, dawno temu miałem pierwszą styczność z SL, było to dobrych kilka lat temu. Kompletnie mi nie przypadło, usunąłem szybciej niż zainstalowałem. Później miałem krótką przygodę z Entropią Universe, którą też porzuciłem, ze względu na to, że poza staniem w PA nie wiedziałem co ze sobą zrobić. Rok 2014, przez przypadek przypomniało mi się o Second Life. Bez zawahania postanowiłem dać tej grze(?) jeszcze jedną szansę. Trafiłem do Blarney Stone, poznałem kilka ciekawych osób, tak też stwierdziłem, że to całkiem fajna zabawa. Chyba zostanę na dłużej, witajcie. ;)

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 05 Sie 2014, 00:48 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
Witaj ciepło na forum Emil :) Akurat Włocławek nie kojarzy mi się z ketchupem tylko... zresztą nie ważne. Zapoznaj się z naszym forum i miłego pobytu :)

Profil E-mail GGOffline
Nie podano
PostWysłany: 06 Sie 2014, 15:42 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2012
Hej Emil witaj na fo i miłego odkrywania świata SL po raz drugi :)

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 06 Sie 2014, 20:15 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2011
nick w SL: Konstancja Shoreland
Witam i stwierdzam ze keczup Wloclawek jest the best ;)

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso