Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 16 Paź 2013, 20:49 
Dołączenie:
Październik 2013
Hej jestem tu nowa i potrzebuję małej pomocy... a mianowicie bardzo chce grać w tą grę ale nie wiem za bardzo jak znaleźć polskie miejsce. . tak tak jest napisane na forum ale niestety nie potrafię znaleźć może jest jakaś chętna osoba która mi pomoże się '' oswoić ''i zapoznać z życiem w sl :-/

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 16 Paź 2013, 21:50 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Czy zarejestrowałaś się tylko na forum, czy założyłaś też konto na secondlife.com?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Paź 2013, 14:11 
Dołączenie:
Październik 2013
Madelaine napisał(a):
Czy zarejestrowałaś się tylko na forum, czy założyłaś też konto na secondlife.com?

Założyłam tu i tu :>

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Paź 2013, 15:36 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
ruda97 napisał(a):
tak tak jest napisane na forum ale niestety nie potrafię znaleźć

A próbowałaś?

Po wrzuceniu w wyszukiwarkę (małe okno z napisem "Szukaj", w prawym górnym rogu tego okna, pod napisem "Wyloguj") słów polskie miejsca znalazłam kilka wątków, w tym ten jeden, który może ci pomóc. Nazywa się "Polskie miejsca w Second Life", ostatni post ma datę 11 października i jest aktualnym spisem... tak, POLSKICH MIEJSC w Second Life 8)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Paź 2013, 15:35 
Dołączenie:
Październik 2013
Madelaine napisał(a):
ruda97 napisał(a):
tak tak jest napisane na forum ale niestety nie potrafię znaleźć

A próbowałaś?

Po wrzuceniu w wyszukiwarkę (małe okno z napisem "Szukaj", w prawym górnym rogu tego okna, pod napisem "Wyloguj") słów polskie miejsca znalazłam kilka wątków, w tym ten jeden, który może ci pomóc. Nazywa się "Polskie miejsca w Second Life", ostatni post ma datę 11 października i jest aktualnym spisem... tak, POLSKICH MIEJSC w Second Life 8)

Szukam szukam i nie mogę znaleźć;/

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Paź 2013, 20:03 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Cholernie żałuję, że nie mogę zobaczyć JAK szukasz.

No dobrze, pomińmy opcję "Szukaj", może to rzeczywiście wyższa forma wtajemniczenia.

Kliknij 'Forum' - na niebieskim pasku, między 'Strona główna' a 'Panel użytkownika'.

Potem kliknij 'Ogólne' - dział znajdujący się poniżej działów 'Zasady forum / Obwieszczenia admina' i 'Powitania/Pożegnania', czyli dział, który musiałaś znaleźć, skoro w nim założyłaś ten wątek.

Następnie kliknij na 'Polskie miejsca w Second Life'. W ostatnim poście są podane adresy, jest też link do strony, na której można dostać pudełko z aktualnym spisem polskich miejsc.

A na głównej stronie forum wisi całkiem nowe ogłoszenie o imprezie odbywającej się w Virtual Poland. Wystarczy po zalogowaniu do SL kliknąć w link, żeby się tam przenieść.

Inaczej pomóc nie mogę, bo rzadko zaglądam do SL. Poza tym chyba nie miałabym cierpliwości.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Paź 2013, 19:32 
Dołączenie:
Październik 2013
Bardzo dziękuję :>

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso