Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 14 Paź 2013, 21:12 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Czerwiec 2010
nick w SL: Mx Xaris
Witam.
Zdecydowałem się w końcu ujawnić... Po 5 latach myślę, że to w pewnym sensie konieczność.

W SL po raz pierwszy zarejestrowałem się w 2008 roku. Od tej pory miałem jeszcze 2 konta, oba zbanowane podczas afery z lewymi lindenami, kiedy to wyleciało całkiem sporo awatarów.
Obecny nick to Mx Xaris, albo Krecik (display name). Mówić możecie jak chcecie.
Trochę wstyd przyznać, mam 16 lat... Tak, zarejestrowałem się w Second Life mając 11 lat.
Broniłem się przed przyznaniem tego jak diabeł przed wodą święconą. Możecie pomyśleć, pf, co za gówniarz.
Wielu z was będzie miało zastrzeżenia co do mojego wieku. Zdaję sobie z tego sprawę.
Chcę zaznaczyć, że ten post nie jest żadnego rodzaju zachętą dla nastolatków do rejestrowania się, może i nawet przeciwnie. SL wciąga i uzależnia.
SL od początku było dla mnie pewnego rodzaju azylem, ucieczką od rzeczywistości, miejscem, w którym rozwijałem swoje zainteresowania i pasje. Przez te 5 lat wydarzyło się bardzo dużo. Pierwsze 2 czy 3 lata logowałem się regularnie, potem miałem przerwę, potem powrót do SL, przerwa, no i znów tu jestem. Na nowo.
Zdaję sobie sprawę, że jako takie dziecko mogłem być dla niektórych wrzodem na tyłku, dla innych obiektem pośmiewiska, wymieniać by można było sporo. Mam tylko nadzieję, że nikomu nie wyrządziłem krzywdy swoim zachowaniem. Jeśli zaś było inaczej - serdecznie przepraszam.
Wracając do tematu.
SL pozwalało mi uciec od problemów, którym nie dawałem rady... (wymieniał nie będę, przecież nie jestem tutaj, aby żalić się nad sobą)
Dzięki tym niepozornym pikselom poznałem wielu ludzi (niektórzy mi pomagali w trudnych chwilach, z większością nadal mam kontakt i regularnie ze sobą piszemy), lepiej poznałem język angielski, ba! lepiej szła mi jego nauka na potrzeby komunikacji in-world, niż w szkole. Nadal jestem z nim "do przodu" względem reszty klasy, a to właśnie dzięki SL.
Również gdyby nie SL, prawdopodobnie nie nauczyłbym się programów do modelowania w 3D, grafiki komputerowej, skryptowania - zwyczajnie nie miałbym powodu, dla którego miałbym to umieć. Wyobraźnia przestrzenna również mi się poprawiła.
Ten świat daje ogrom możliwości jeśli mowa o rozwijaniu siebie.
Od początku swojego drugiego życia mam marzenie - stworzyć w SL własne miejsce, otwarte na wszystkich, w szczególności nowych graczy potrzebujących pomocy. Cały czas na przeszkodzie stoją pieniądze, land całkiem sporo kosztuje, jeśli się nie zarabia. Może kiedyś się uda. Kiedyś.

To chyba na tyle, jeżeli coś chcecie o mnie wiedzieć, albo potrzebujecie pomocy, chociażby w nauce budowania - chętnie służę pomocą.
Mam nadzieję, że nie będziecie do mnie zrażeni ze względu na mój wiek. Patrząc na swoje zachowanie wydaje mi się, że już dorosłem i nie jestem takim bachorem :-D

P.S Przepraszam za chaos w wypowiedzi, pisałem to spontanicznie, no i nie jestem typem humanisty. Wybaczcie :oops:

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso