Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 07 Paź 2013, 16:18 
Dołączenie:
Październik 2013
Cześć,

jak się można domyśleć - jestem nowy na forum, i zupełnie nowym graczem - nie mam zielonego pojęcia co robię :))

O mnie - 24 lata, pracuję, uczę się, prowadzę mój rejon w projekcie woluntarystycznym.

To tyle, nie ma co się rozpisywać bo i tak mało kto to czyta, mimo wszystko jak ktoś byłby chętny pomóc mi w opanowaniu tej "gry" to zapraszam na gg: 390511 za każdą pomoc z góry dziękuję. (wyszedłem z wyspy i biegam jak głupi z pochodnia po dyskotece, a raczej nie o to chodzi ;) )

Pozdro

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Paź 2013, 17:53 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Zacznij moze od tego:
http://zyj2razy.blogspot.com/

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Paź 2013, 12:11 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: wredna Jantarka Balczo
Bursztynowyslowik napisał(a):
Cześć,[...]ktoś byłby chętny pomóc mi w opanowaniu tej "gry" to zapraszam na gg: 390511 za każdą pomoc z góry dziękuję. (wyszedłem z wyspy i biegam jak głupi z pochodnia po dyskotece, a raczej nie o to chodzi ;) )

Pozdro

Cześć bursztynowy - Ja zapraszam na nowy POLSKI SIM -> VIRTUAL POLAND Kliknij TUTAJ znajdziesz tutaj POMOC inWorld - to znaczy, że na nowych rezydentów czekają aktywnie działający użytkownicy SL, aby w praktyce przybliżyć nowym avatarom czym jest SL, a przede wszystkim, wesprzeć w trudnych pierwszych krokach :)

Pozdrawiam

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Paź 2013, 20:26 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2012
Witaj, w witrualnym świecie SL możesz robić dosłownie wszystki na co masz ochotę, jedyne ograniczenie to nasza wyobraźnia. Skorzystaj z linków podanych wyżej, będą naprawdę pomocne :)

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso