Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 12 Lis 2011, 13:02 
Dołączenie:
Listopad 2011
Witam:) Jestem tu nowa mam 18 lat i trafiłam tutaj bo szukałam gry sali samobójców ale podobno second life to jest cos podobnego... Chciałabym się dowiedziec na czym to polega...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Lis 2011, 13:29 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
nick w SL: Adamus Inglewood
Witaj :)
Oj zły start chyba ;). SL z Salą Samobójców ma tyle wspólnego, że jest jednym z wirtualnych światów i że twórcy filmu użyli w nim fragmentu muzyki znalezionego w SL - ChouChou. No i może jeszcze, że Sala stała się obiektem żartów w polskim SL już. Dla większości userów jednak SL nie jest grą (w każdym razie trwają o to spory ;)). Nie znajdziesz tu sali samobójców, choć podobno o wariata nietrudno. Załóż konto w SL, pozwiedzaj, poczytaj forum. Szybko się zorientujesz na czym to polega - a gdybyś miała konkretne problemy czy pytania, pewnie pomożemy.

Powodzenia w drugim życiu.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Lis 2011, 14:19 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Witam i zalecam ponowne obejrzenie filmu, ponieważ ja nie zauważyłem w nim, aby była mowa o jakiejkolwiek grze.

Życzę Miłego Drugiego Życia.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Lis 2011, 19:24 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2009
nick w SL: Artemida Charisma
Witam.
Z tego co ja sią orientuję to nie ma gry Sala Samobójców. Jest film o takim tytule.
Trudno mi stwierdzić, czy Second Life jest podobne do tego filmu, gdyż go nie widziałam (i chyba nie mam czego żałować).
Podobnie jak moi przedmówcy zapraszam do założenia konta w Second life (na stronie www.secondlife.com), a później do odwiedzenia działu PORADNIKI na tym forum.
Serdecznie pozdrawiam

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso