Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 30 Paź 2011, 10:04 
Dołączenie:
Październik 2011
nick w SL: INNAforever
Witam. Ja też jestem tu nowa. Przyszłam sie tylko przywitać...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Paź 2011, 20:02 
Dołączenie:
Lipiec 2009
Jak byś dawała tytuł posta ciutek dłuższy niż "..." to łatwiej byłoby w niego kliknąć. Mam dziś chorą mysz i miałem z tym kłopoty :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Paź 2011, 20:58 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2009
nick w SL: Artemida Charisma
Lev napisał(a):
Mam dziś chorą mysz

Czy aspiryna wystarczy, czy raczej Paracetamol potrzebny???

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Paź 2011, 21:46 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Llorando Runo
Weterynarz. :P

p.s. hej hej ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Paź 2011, 10:25 
Dołączenie:
Październik 2011
ehhhh przepraszam za te 3 kropki:P poprostu pisze je z przyzwyczajenia:P... heh nie łapie się jeszcze w tym wszystkim ale ujdzie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Paź 2011, 11:33 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2011
nick w SL: Konstancja Shoreland
Lev napisał(a):
Jak byś dawała tytuł posta ciutek dłuższy niż "..." to łatwiej byłoby w niego kliknąć. Mam dziś chorą mysz i miałem z tym kłopoty :)

W ogole nie uzywam myszy ,ale problem z kliknieciem ten sam
Cos jest na rzeczy ... :-D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Paź 2011, 12:10 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Wydłużyłam. Lepiej? 8)

INNAforever napisał(a):
nie łapie się jeszcze w tym wszystkim ale ujdzie.

Czytaj, pytaj. Zapraszam też do Freebiesowa, jeżeli się spotkamy mogę spróbować pomóc.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 01 Lis 2011, 11:02 
Dołączenie:
Październik 2011
ok ok. kapuje za krótki tytuł. dzięki moderatorowi za w ydłużenie mojej myśli w postaci nielicznych 3 kropek.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Lis 2011, 12:41 
Dołączenie:
Październik 2011
...zmienił mnie czas zmieniły mnie łzy...

dla ogółu nieznana, dla ciekawskich niewiadoma, dla zwykłych inna niż wszyscy...

nie próbuj pojąć czegoś co nie jest Ci dane bo ktoś może tego nie chcieć dla własnej potrzeby...

bo wiedzieć to co sie wie, bo znać to co sie zna, bo chcieć tego czego sie nie ma...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Lis 2011, 13:45 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Hmm.
Aż ciśnie się na palce - ale o co chodzi? Czy treść tego postu ma cokolwiek wspólnego z Second Life lub z tym forum? Jeżeli tak, to może postaramy się pomóc? 8)

Póki co ja proszę o rozwinięcie tego zdania, ponieważ czytam i czytam, i nijak nie mogę pojąć. A wydawało mi się, że znam język polski dość dobrze. I z filozofii na studiach byłam całkiem niezła...
INNAforever napisał(a):
nie próbuj pojąć czegoś co nie jest Ci dane bo ktoś może tego nie chcieć dla własnej potrzeby...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Lis 2011, 13:39 
Dołączenie:
Październik 2011
:) hmmm o co mi chodzi...wiem tylko ja. Mnie nikt nie pojmnie... nie warto wnikać w moją psyche bo można sie zgubić na zakrętach:D napisałam to bo mi sie nudziło... moja inwencja twórcza nie zna granic... chyba mi nie zabronicie? A może łamie regulamin?hmmm nie jestem obeznana w tym wszystkim. poprostu mam swój świat swoje kredki...:P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Lis 2011, 16:20 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Alez bron boze, na tym forum nikt nie zabrania niczego, co nie lamie prawa i nie obraza innych.
Przyznam, ze zdanie:
Cytuj:

tez mnie jakos zaintygowalo....

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Lis 2011, 16:46 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Jacek napisał(a):
na tym forum nikt nie zabrania niczego, co nie lamie prawa i nie obraza innych

Aczkolwiek wypada się trzymać tematyki forum, czyli - dla przypomnienia - Second Life. Inne sprawy można poruszać w dziale Off Top.

INNAforever napisał(a):
napisałam to bo mi sie nudziło... moja inwencja twórcza nie zna granic...

W czasach analogowych pisało się pamiętniki, skrzętnie je ukrywając przed ewentualnym czytelnikiem. Dzisiaj czasy nieco inne, bardziej nastawione na pusty ekshibicjonizm - to między innymi dlatego ludzkość z przełomu XX i XXI wieku wymyśliła blogi.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Lis 2011, 10:39 
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Deso Ersetu
No, nie przesadzajmy. Wiersze, treny i inne niezrozumiałe formy wylewania tego, co zrozumie tylko autor to chyba nie wymysł XXI wieku :-) Ja wiem... XXI wiek i 'ta dzisiejsza młodzież' co to tylko komputery zna. Blog to tylko inna forma (bardziej ogólnodostępna) tego, co kiedyś wydawane było na papierze, lub czytane w gronie znajomych, klubach itp.
A moim zdaniem akurat to co pisała, pasuje do tematu. Bo skoro to temat Jej 'przywitania', to w jakimś stopniu pozwala nam Ją poznać :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Lis 2011, 14:16 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
nick w SL: Blanca Carter
Zdanie jest tak glebokie,ze mozna sie w nim utopic.Mozna tez sie nim poslugiwac w odpowiedzi na niewygodne badz niedyskretne pytania!
-ile zarabiasz?
-''nie próbuj pojąć czegoś co nie jest Ci dane bo ktoś może tego nie chcieć dla własnej potrzeby...''

Witaj serdecznie Inna forewer
i never nie mow forewer!;))

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Lis 2011, 15:43 
Dołączenie:
Październik 2011
hmmm widze że zaintrygowało Was to co napisałam...chociaż zupełnie nie rozumiem czemu... to były moje myśli w tamtym czasie jak to pisałam...myśli dla wielu zwane niepojętymi :D... hmmm dla nieznanych jestem jedną wielką niewiadomą dla ciekawskich tajemnicą dla ogółu nieznana:P

aż boje sie coś pisać żeby nie urazić tym szanownego moderatora... hmmm niechcący chyba coś jej podpadłam moimi myślami:D przepraszać za to nie będe... taka jestem... poprostu jestem sobą co niekiedy przeszkadza bądź wkurza innych... i skąd ta pewność że nie prowadze pamiętnika moich dziwacznych myśli?:D może poprostu teraz mam ochote podzielić sie nimi z innymi? dla zabicia czasu...dla pośmiania sie, dla zastanowienia... inaczej nie byłabym sobą:)

Profil E-mail Offline
PostPost został usunięty przez Madelaine 22 Lis 2011, 15:54.
Powód: NABIJANIE POSTÓW
Nie podano
PostWysłany: 22 Lis 2011, 15:58 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Cytuj:
Zdanie jest wielce intrygujace, powiem do czego ja doszedlem.
"nie próbuj pojąć czegoś co nie jest Ci dane"

To jest w miare proste. Zakladamy istnienie wiedzy objawionej przez istote wyzsza, ewnentualnie swiata idei w sensie platonskim. Nasze ziemskie starania nie maja sensu bo i tak nie pomoga nam one w dotarciu do Istoty Rzeczy, ktora moze tylko Byc Nam Dana. Sprawa jest banalnie prosta, od stuleci znana, i nie warto sie nad nia rozwodzic.
Schody zaczynaja sie dalej:
Cytuj:
bo ktoś może tego nie chcieć

Widac wyraznie, ze jest wprowadzona osoba trzecia "ktos". Czy jest to Istota Wyzsza? Czy może zwykly blizni, ktory nie chce abysmy cos pojeli? Osobiscie sklaniam sie ku drugiej wersji. Autorka piszac o Istocie Wyzszej zapewne użyłaby duzej litery i zdanie brzmiałoby "bo Ktoś może tego nie chcieć"
Cytuj:
dla własnej potrzeby

ktos (Ktos?) nie chce tego (Tego?) nie jako widzimisie, ale nie chce dla wlasnej potrzeby, dla potrzeb innych moze by chcial? Tutaj przyznam ze sie gubie i nie wiem czego ten ktos nie chce dla wlasnej potrzeby? Nie chce zeby ktos probowal pojac cos? Nie chce tego co nie jest dane? I dobrze, ze nie chce - skoro mu nie daja to lepiej nie chciec.

Oczywiscie podejrzewam, ze jest to jedynie jedna z wielu mozliwych interpretacji, jak to w postmodernizmie bywa.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Lis 2011, 16:02 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
INNAforever napisał(a):
widze że zaintrygowało Was to co napisałam

"Zaintrygowało" to zdecydowanie za duże słowo.

INNAforever napisał(a):
aż boje sie coś pisać żeby nie urazić tym szanownego moderatora... hmmm niechcący chyba coś jej podpadłam moimi myślami

O ile mi wiadomo na tym forum nie ma moderatora płci męskiej. Ale oczywiście, jak zwykle, mogę nie mieć racji.

Nie poczułam się w żaden sposób urażona, zwróciłam tylko uwagę na pisanie bez sensu oraz bez jakiegokolwiek związku z tematyką forum. Można to robić w dziale Off Top, są też zapewne inne miejsca w otchłaniach Internetu, gdzie można puszczać swobodnie swoje myśli, nawet w towarzystwie.
Zapewniam, że dużo chętniej czytalibyśmy o twoich refleksjach związanych z SL.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Lis 2011, 16:03 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Jacek, zlituj się nad nami.

Ogólnie ten długi wywód prowadzi do tego, że: jest jakaś wiedza, ktoś o niej wie, ale nie chce jej wyjawić, nie dla swojej potrzeby, lecz dla potrzeby innych. Może to dotyczy potrzeb innych, ale w tym negatywnym wymiarze, dlatego ten ktoś tego nie chce wyjawić i po prostu działa w interesie innych.

Jak na miarę XXI wieku jest to nielogiczne, gdyż w XXI wieku każdy działa tylko we własnym interesie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Lis 2011, 16:28 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
projekt, mysle ze twoja teoria to nadinterpretacja. Przyjmujesz synonimicznosc wyrazen potrzeba i dobro, gdy tymczasem sa one antynomiczne!
Twierdzisz, ze omawiane zdanie mozna zapisac jako "Jest jakas wiedza, o ktorej ktos wie, ale nie wyjawi. Nie ze wzgledu na swoje dobro, ale na dobro innych ludzi", tak?!
Podejscie takei uwazam za szkodliwe nie tylko dla tego forum, ale ludzkosci jako takiej. Autorka z pewnoscia nie to miala na mysli.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Lis 2011, 16:48 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Można to zinterpretować też od drugiej strony. Z tego wynika, że jest wiele interpretacji, zatem to, co napisałem, niekoniecznie musi być nadinterpretacją.

Ten wątek stał się jakiś taki filozoficzny.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Lis 2011, 21:31 
Dołączenie:
Październik 2011
jejka ... ale krzywdzicie moje myśli:/ heh nikt nie trafił... pomóc? nie filozofujcie tak...jestem zwykłą dziewczyną która ma swój świat, swoje kredki. gada do kwiatków nadaje im imiona... śmieje sie z byle czego i jest niezrozumiała dla innych(ale to już chyba sami zauważyliście skoro błędnie interpretujecie moje myśli)chociaż nitk nie jest w stanie ich rozszyfrować staracie sie nie wiem po co?... może to był błąd że tu zajżałam wogóle kiedykolwiek... może źle że tu wogóle napisałam... źle że moje myśli są nic nie warte... nie ważne.... FOREVER

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Lis 2011, 22:14 
Dołączenie:
Lipiec 2008
O rany. Zabrzmiało jak opis zachowania jednego z wiceprezydentów mojego miasta.

A tak na serio, to te kredki mi się kojarzą z jednym serialem brytyjskim.

W sumie oznaczają to samo, co motto Second Life: Your World. Your Imagination.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Lis 2011, 23:24 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
INNAforever napisał(a):
jejka ... ale krzywdzicie moje myśli

Czy ja wiem. Radzę na przyszłość zaopatrzyć się w odrobinę poczucia humoru. Uśmiech zwykle pomaga, nawet jeśli jest niezrozumiały (cóż, Mona Lisa jedzie na tym kolejne stulecie).

INNAforever napisał(a):
jestem zwykłą dziewczyną która ma swój świat, swoje kredki. gada do kwiatków nadaje im imiona... śmieje sie z byle czego i jest niezrozumiała dla innych

Te kredki to jakiś fetysz?

Inna, zapewniam, że nie jesteś aż tak inna. Myślę, że nie potrafimy zrozumieć twej ogłaszanej co chwila inności z prostego powodu - część z nas ma dzieci w zbliżonym do twojego wieku. I też byliśmy kiedyś inni i niezrozumiali. Ale to z wiekiem mija 8)

Spotkajmy się w SL, może łatwiej będzie rozmawiać...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Lis 2011, 09:15 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
INNAforever napisał(a):
jestem zwykłą dziewczyną która ma swój świat, swoje kredki. gada do kwiatków nadaje im imiona... śmieje sie z byle czego i jest niezrozumiała dla innych(ale to już chyba sami zauważyliście skoro błędnie interpretujecie moje myśli)chociaż nitk nie jest w stanie ich rozszyfrować staracie sie nie wiem po co?...
Też byłam nastolatką, więc w tym wypadku nie jesteś odstępstwem. Jeszcze się chyba taka nie urodziła, która sądziłaby, że inni mogą ją zrozumieć. Ale mylisz się. Za jakiś czas się przekonasz. 8-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Lis 2011, 15:31 
Dołączenie:
Październik 2011
taaaa... inna :) i tak nie zrozumiecie... ale mniejsza o to...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Lis 2011, 18:59 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
nick w SL: Hacintho Huet
Mnie się te kropeczki spodobały, więc kliknąłem w nie, a jak już tu jestem, to wypada coś napisać. Ale nie napiszę, bo i tak mnie nie zrozumiecie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Lis 2011, 20:25 
Dołączenie:
Październik 2011
:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Gru 2011, 18:47 
Dołączenie:
Październik 2011
... /// ...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Gru 2011, 22:00 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Inna, złamałaś regulamin forum 3 razy w dwóch postach.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Gru 2011, 20:12 
Dołączenie:
Październik 2011
dopiero teraz? hmmm długo mi to zajęło. nio ale mówi sie trudno... nio cóż i tak już tu nie często zaglądam więc wiecie... heh...mówi sie pech

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Gru 2011, 22:39 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Pech pechem ale jedenaście postów już się ma na liczniku.

Morri, niepotrzebnie zwracałaś uwagę, ignorowanie najlepiej leczy. Przetrenowałam na psach i dzieciach 8)
Inna, tak, łamiesz regulamin, ale nie dziwię się, że nie zajrzałaś do niego, opanowanie czytania ze zrozumieniem, nawet prostych tekstów, to umiejętność zanikająca (chociaż chyba wymagana w gimnazjum?).

Nieustająco żałuję, że nie potrafię Admina zmusić do wyłączenia licznika postów w kilku działach, to bardzo skutecznie hamowało zbędne zapędy epistolograficzne. Może kiedyś się doczekam, kto wie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 16 Gru 2011, 17:01 
Dołączenie:
Październik 2011
wbrew pozorom umiem czytać:D i dla wiadomości pisać i liczyć też umiem...idzie mi to całkiem nieźle bo gdyby było inaczej nie byłabym w 3 technikum z najwyższą średnią w klasie... mam w genach łamanie zasad , reguł itp. taka moja wada/zaleta:P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 16 Gru 2011, 19:32 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
III klasa technikum? Odnoszę wrażenie, że ja w twoim wieku byłam dojrzalsza. To zapewne również sprawa genów, a może tylko wychowania?

INNAforever napisał(a):
mam w genach łamanie zasad , reguł itp. taka moja wada/zaleta

Ani to wada, ani zaleta, ot, taka przypadłość, upierdliwa dla innych. I nie, zapewniam, że to nie jest urocze. Komu innemu za takie zachowanie przyznałabym już kilka ostrzeżeń, ale nie sprawię ci tej przyjemności. Nie zasłużyłaś 8)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 16 Gru 2011, 21:51 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2009
Co ten Internet robi z ludzi. Totalne ogłupienie pokolenia. Brakuje mi tamtych czasów bez Internetu.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Gru 2011, 02:29 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
nick w SL: Blanca Carter
Inna nie myslalas o pisaniu bloga?
To mogloby byc ciekawe,moze nawet rewolucyjne!
wpis poniedzialek: (---)^^...?
wtorek: .....i ![***]!!~**
sroda: OO**^^--))00 i puff pluf :oops:
czwartek:------nie lubie Johna Broadusa Watsona!!!ppp((( ale jednak troszke musze ((kiedy jestem zmuszona)) sie z nim zgodzic nie calkowicie... wiem czy? w calosci^^
piatek ,,,,///,,,,chmury...zielone :shock:
itd? :roll:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Gru 2011, 05:39 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Pisać nie potrafisz. Nie po polsku, w każdym razie. Z tym buntem i łamaniem zasad też jakoś cienko, bo najbardziej efektownie to wychodzi dla jakiejś idei. Opór stawiali Che Guevara, Joanna D'Arc, Sid Vicious, Barbara Hulanicka. Każde na swój własny, skuteczny sposób. Ty po prostu chcesz zwrócić na siebie uwagę.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Gru 2011, 10:36 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
nick w SL: Hacintho Huet
Che po prostu lubił sobie strzelać do zywych (jeszcze) ludzi, Joanna podporzadkowywała sie jak najbardziej królowi, a Hulanicka o ile pamietam, mieszka na Bahamach... Ależ wzorce dajesz, Morri :P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Gru 2011, 12:33 
Dołączenie:
Październik 2011
Skąd ta pewność że nie pisze bloga? i powiem Ci że nie składa sie on tylko z kropek. Kropki , kreski robie po to by ludzie myśleli nad tymi kropkami, kreskami itp. Mam swój świat swoje kredki więc czego sie czepiacie moi drodzy? Nie należe do ludzi zrozumiałych i tych których łatwo pojąć... Jeśli Was drażni to co pisze to nie zaglądajcie tu, nie komentujcie moich kropek , kresek itp. Robie je sama dla siebie:P ewentualnie dla tych co myslą podobnie jak ja...

Madelain... nie znasz mnie, nie wiesz jak żyje, jaką mam rodzine, pochrzanionego ojca, nie mam możliwości spełniania marzeń ale co Ci do tego... możecie pisać sobie o mnie co chcecie, mozecie pisać po raz 50 że Wam sie nie podobają moje kropki i wogóle, ale moja kwestia wychowania to nie Twoja sprawa M. Mam pokręcone w mojej głowie ale jakbyśmy stały na przeciwko siebie w realu nie wydusiłabyś z siebie słowa... najprościej napisać coś we virtualu ale jakbyśmy patrzyły sobie w oczy starch by Cie obleciał... Nie lubisz mnie od samego początku:D i ze wzajemnością... może i jesteś starsza( nie wiem ile masz lat. nie obchodzi mnie to) ale ja mam 18. Wbrew pozorom przeszłam więcej niż nie jeden z Was. Co miesiąc przechodze wraz z wypłatą mojego "ojca"...

Spójrzcie wieczorem w gwiazdy, a w dzień spójrzcie na wode...

Profil E-mail Offline
PostPost został usunięty przez Madelaine 17 Gru 2011, 13:08.
Powód: nabijanie postów
Nie podano
PostWysłany: 17 Gru 2011, 12:44 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Hulanicka mieszka w Miami, ale to nie ma nic do rzeczy. Skoro lubił sobie postrzelać do ludzi, to też chyba nie wpasował się jakoś w normy społeczne, hę? ;) Co do Joasi, to różne są wersje tej bajki.

INNEJ proponuję kupno pamiętniczka. Najlepiej na kłódkę. To pomaga, jak się pisze samemu dla siebie.

EDIT: Jeśli masz problemy, to idź do poradni psychologicznej, do kogoś z rodziny, do przyjaciół. To nic nie pomoże, jeśli będziesz tu malować szlaczki i zgrywać niezrozumianą artystkę.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Gru 2011, 13:06 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
INNAforever napisał(a):
Jeśli Was drażni to co pisze to nie zaglądajcie tu, nie komentujcie moich kropek , kresek itp. Robie je sama dla siebie

Ależ rób, rób.
Rzecz w tym, że to FORUM POŚWIĘCONE SECOND LIFE, więc usiłujemy dowiedzieć się, co twoje wypuszczane ukradkiem kropki i kreski mają z SL wspólnego. Tylko tyle.
Pisanie na inne tematy dopuszczamy w dziale Off Top.

Trudno, żebyśmy z zachwytem przyjmowali to, że wpadasz tu popuszczać sobie bąki.

INNAforever napisał(a):
najprościej napisać coś we virtualu

No właśnie.

P.s. Nieprawdą jest, że Cię nie lubię. Nie darzę Cię żadnym uczuciem, naprawdę.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Gru 2011, 14:40 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2010
nick w SL: Antek Rizooto
Cytuj:
Co ten Internet robi z ludzi. Totalne ogłupienie pokolenia. Brakuje mi tamtych czasów bez Internetu.

Oczywiście, wszystko zrzucajcie na pokolenie, bo przecież wszyscy tacy są... Wybacz Dominique, ale ja w SL spotkałem więcej osób dojrzałych, które można zakwalifikować do "pokolenia internetu", niż tych z Twojego "dojrzałego", jak mniemam, pokolenia.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Lut 2012, 12:50 
Dołączenie:
Październik 2011
... a zdarzyło sie to czego nikt nie przewidział. popłynęły łzy i zanurzyło sie w rozpaczy pochylając sie nad nim szepnęła do serca. widząc tą obojętność napełniona żalem poszła dalej w drugą strone nie odwracając sie za siebie...

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso