Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 03 Sie 2011, 10:49 
Dołączenie:
Sierpień 2011
nick w SL: Mariusz109
Chciałbym wszystkich przywitać serdecznie i z góry przeprosić na brak polskich znaków i błędy w gramatyce a wiec skoro wyjaśniłem kwestie ewentualnych przyszłych błędów zacznę ;)

Hej hej Nazywam się Mariusz mam 19 lat i mieszkam w UK z second life to moje 3 podejście w ciągu kilku lat by wreszcie zacząć grac w ta grę z góry zapowiadam ze jestem zielony wnia. Interesuje się informatykom Graniem w przeróżne tytuły i jestem Apple Fan Boy czyli używam Iphone i MacBook pro ( tego to mam dopiero 2 miesiące i jeszcze do końca klawiatury nie załapałem) a wiec mam nadzieje ze zostanę akceptowany jestem tez wizjonerem mam swoja wizje przyszłości biznesu i marketingu wiem dziwny jestem zapewne.

Ale mam nadzieje się z wami lepiej poznać i współpracować grywać w second life i liczę na wszelka pomoc jakom ktoś może mi zaoferować.

PS. Jak ktoś chce poświecić trochę czasu i w grze mnie zapoznać co i jak zapraszam ta osobę do napisania GG 6215691
ewentualnie mozna mnie zlapac ostatnio juz zadko na XBL i PSN : Mariusz109 oraz Battle.net Mariusz109@gmail.com

Ostatnio edytowany przez Mariusz109, 03 Sie 2011, 10:56, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Sie 2011, 10:54 
Dołączenie:
Marzec 2010
nick w SL: Pavlo Boucher
Mariusz109 napisał(a):
PS. Jak ktoś chce poświecić trochę czasu i w grze mnie zapoznać co i jak zapraszam ta osobę do napisania 6215691

A w jakiej grze masz taki kod identyfikacyjny?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Sie 2011, 10:57 
Dołączenie:
Sierpień 2011
mały błąd nie napisałem konkretnie jaki komunikator poprawiłem dając wszelkie możliwe kontakty zemną zapewne ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Sie 2011, 11:00 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Witamy na forum.
Zapraszam do lektury, jest tu trochę wiedzy na temat "gry" i nie tylko.

Mariusz109 napisał(a):
z góry przeprosić na brak polskich znaków i błędy w gramatyce

Brak polskich znaków da się wytłumaczyć, błędy gramatyczne (interpunkcyjne i ortograficzne, zapomniałeś przeprosić 8) ) są dla mnie niemal zawsze niezrozumiałe. Nie lepiej sprawdzać pisownię przed wysłaniem postu?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Sie 2011, 11:02 
Dołączenie:
Sierpień 2011
porostu szybko pisze i zapominam później sprawdzić własnej pracy

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Sie 2011, 11:16 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Nie pisz porostu. Szanuj czytelnika.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Sie 2011, 12:07 
Dołączenie:
Sierpień 2011
Szanuje dlatego na dzień dobry przeprosiłem za wszelkie pomyłki ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Sie 2011, 13:22 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2011
nick w SL: Haruhi Ixito
Witam osobiście piszącego porost. Nieczęsto spotkać można tak unikalne osoby ^^*

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Sie 2011, 13:34 
Dołączenie:
Sierpień 2011
Dziękuje a unikalne jak powinien to zrozumieć? bo Dziwny bo bardziej pasowało zapewne ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Sie 2011, 02:31 
Dołączenie:
Kwiecień 2010
Haruhi napisał(a):
Witam osobiście piszącego porost. Nieczęsto spotkać można tak unikalne osoby ^^*

no witam...
napisalem bo Haruhi ma moje nazwisko ,nie spodziewalem sie ze bedzie jakas Polka/Polak o moim nazwisku ,a jednak ,napisz do mnie kochanie na IM,to musi byc przeznaczenie :mrgreen: albo moze i nie bo mnie cos w sercu zakulo :roll:
co do unikalnego szybko piszacego porostu - dziwne raczej nie ,raczej niewyobrazalnie nieprawdopodobne,zapewne.
jak masz wizje biznesu to idz do Karol Bakerly - on ma firme Radom Company mieszczaca sie na kawalku 234 prim (z tego co ostatnio widzialem),ostatnio mi proponowal reklame za 10 lindenow na tydzien mojego biznesu i reklamy w telewizji internetowej :mrgreen: napewno sie zaprzyjaznicie :mrgreen:

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso