Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 07 Cze 2011, 15:42 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Czerwiec 2011
nick w SL: Syntia Sahara
Witam
Chciałam sie ładnie przywitać ze społecznością na forum w Sl jestem od 2009 ale dopiero teraz zalogowałam sie na forum dlatego tez moje powitanie myślę ze jak bede miała jakiś problem z SL to moge liczyc na pomoc

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Cze 2011, 18:13 
Dołączenie:
Lipiec 2010
nick w SL: Bartek Bressig
Witaj!
Jak sama zauważyłaś/zauważysz to forum ma bardzo rozbudowany poradnik ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Cze 2011, 09:14 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Czerwiec 2011
Tak ale jeszcze niemiałam czasy zapoznac sie z nim

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Cze 2011, 11:30 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2009
nick w SL: Artemida Charisma
Witamy Syntio i służymy radą i pomocą - nie tylko na forum.
Pozdrawiam :-D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Cze 2011, 11:42 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Czerwiec 2011
Od pewnego czasu szukam landów gdzie jest duzo ludzi z Polski ale zawsze jak gdzies wyszukam to są pustki nie ma nikogo pamietam czasy jak był second Kraków albo inne miasta tam zawsze na ławeczkach mozna było kogoś spotkać teraz tylko kluby zostały i tak mało ludzi tam jest moze wy mi cos podsuniecie

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Cze 2011, 11:48 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
nick w SL: Adamus Inglewood
Cieżko radzić nie znając Twoich preferencji co do klimatu, muzyki itp. Najprościej jest wyszukać w wyszukiwarce w zakładce Places (Miejsca) landy na hasło "Polska" i zwiedzić te o najwyższym trafficu - najczęściej tam można znaleźć rodaków. Warto też pamiętać, że jednak najwięcej ludzi z Polski jest w SL późnym popołudniem i wieczorami - praktycznie zawsze wtedy można spotkać kogoś rozsądnego :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Cze 2011, 12:29 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Czerwiec 2011
Tak wiem gdzie sie szuka i ze popołudniu sama siadam jak wracam z pracy ale i tak nic ciekawego nie znalazłam mam LM do paru klubów ale albo juz sie pozamykały albo lipa jeśli chodzi o muze to dla mnie to jest obojętne byle by było jakoś pogadać z fajnymi ludźmi tęsknie do starych czasów teraz tak szybko otwierają sie kluby i zamykają ze nawet nie ma czasu dobrze sie nimi nacieszyć :cry:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Cze 2011, 13:29 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
nick w SL: Adamus Inglewood
Spokojnie i bez paniki ;) Taki to świat, gdzie wszystko bardzo szybko się zmienia (właśnie uświadomiłem sobie ze w ciągu ostatniego roku w SL przeprowadziłem się wraz ze Smelly już na czwarty sim ;) ) Poszukaj fajnych miejsc a ja daję Ci gwarancję, że coś tam jeszcze znajdziesz - jest parę klubów i miejsc, które istnieją już dość długo. A wiele innych nowych gromadzi swoje ekipy równie skutecznie :)

Przeszłość to fajna rzecz i warto ją zachować w pamięci - ale myśleć trzeba do przodu.

BTW a jeśli nawet nie znajdziesz nic co odpowiadałoby Ci klimatem to może... Pora coś takiego stworzyć samemu?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Cze 2011, 17:06 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Czerwiec 2011
No tak ludzie są leniwi czekaja tak jak ja na nowe fajne miejsca i narzekaja ze nie ma gdzie sie zachaczyć a mamy szanse sami je sobie stworzyc wkońcu to SL a nie real no moze troche powstrzymuje wszystko kaska ale to niezmienna sprawa i w realu i w SL dzieki za zainteresowanie ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Cze 2011, 01:59 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2010
nick w SL: Julia69 Wonder
no witaj słoneczko na forum :-)
Mam nadzieję że będzie przydatne:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Cze 2011, 08:27 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Czerwiec 2011
Hej Julcia jak ja dawno cie nie widziałam aktywnej normalnie myślałam ze znikłaś moja kochana Julcia BUZIAKI

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso