Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 30 Maj 2011, 19:32 
Dołączenie:
Maj 2011
nick w SL: Dusianna
Cześć.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Maj 2011, 20:18 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Witam.

Coraz częściej się zastanawiam, czy nie kasować takich "powitań" z powodu łamania regulaminu forum.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Maj 2011, 20:59 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
Jest! :mrgreen: Kolejny wypasiony tekst powitania z imieniem i nazwiskiem awatara, wow! A nie... zdawało mi się :-?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Maj 2011, 21:28 
Dołączenie:
Maj 2011
Madelaine napisał(a):

Coraz częściej się zastanawiam, czy nie kasować takich "powitań" z powodu łamania regulaminu forum.

Musiałam przeoczyć punkcik, mogę prosić o przytoczenie? Z góry dziękuję.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Maj 2011, 23:08 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Ojej, rzeczywiście. Wydało się, jestem taka stara, że pamiętam poprzednią wersję regulaminu, w której było coś o tym, że post powinien składać się z minimum 3 słów, najlepiej tworzących jakąś spójną wypowiedź.
Cóż, nie mogę usuwać, jaka szkoda.
Chyba, że - przy odrobinie dobrej woli - uznamy, że post jednowyrazowy, nie zawierający żadnej treści, podchodzi pod:
Cytuj:
6. Nabijanie postów - czyli
a) pisanie postów nic nie wnoszących do tematu typu "Zgadzam się" albo zawierających same emotikonki

Dział Powitania/Pożegnania jest opisany następująco:

"Jesteś nowy na forum? Przywitaj się i napisz coś o sobie! Odchodzisz z Second Life? Tu możesz się pożegnać."
Jeżeli
Dusianna napisał(a):
Cześć.

i
badacz napisał(a):
CZesc witam

jest "napisaniem czegoś o sobie", to ja wysiadam, dobranoc idę spać, poproszę nowy zestaw pytań 8)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Maj 2011, 23:27 
Dołączenie:
Maj 2011
Jakby się uprzeć, po pierwsze : niekulturalnym zachowaniem byłoby nie przywitanie się. Po drugie, przywitanie brzmiące "Cześć", może bardzo dużo powiedzieć o człowieku. Na przykład.

"Cześć, mój nick po lewej stronie, nieco większą czcionką niż reszta napisów znajdujących się w okolicy. Nie jestem dla Was nikim ważnym, dlatego nie mam zamiaru opowiadać o sobie, bo i po co? Jeśli chcesz mnie poznać, równie dobrze możesz do mnie napisać. Czy mam konto w SL i gram? A niby po co miałabym się rejestrować na tym forum, jeżeli byoby inaczej?"

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Maj 2011, 23:49 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2011
nick w SL: Konstancja Shoreland
Dusianna napisał(a):

Jeśli chcesz mnie poznać, równie dobrze możesz do mnie napisać. Czy mam konto w SL i gram? A niby po co miałabym się rejestrować na tym forum, jeżeli byoby inaczej?"

Rozmiem ze jako nowa osoba na Forum mozna byc niesmialym i nie napisac o sobie zbyt wiele.
Wzglednie jezeli z jakichs powodow ktos nie czestniczy w zyciu SL bezposrednio,ale jest sympatykiem-mozna by to zaznaczyc.
Dlatego tez w dobrym tonie jest przedstawic sie rowniez SL-owym imieniem i nazwiskiem

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Maj 2011, 23:59 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Llorando Runo
Wydziwiacie. Nie ma obowiązku nawet względem kultury przedstawić się choćby tylko imieniem awatara. Ktoś chciał się przywitać - to i tak jest dużym plusem w kontaktach personalnych, bo założę się że mnóstwo osób czyta to forum nie napisawszy nawet „cześć”.
A Wy zamiast wyjść z sercem do człowieka to z zębami. :P

p.s. cześć. :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Maj 2011, 00:22 
Dołączenie:
Maj 2011
Ależ ja w SL jestem po prostu jako Dusianna.

Cześć Ci, Ty tam nade mną :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Maj 2011, 06:14 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Jakoś kurcze nie widzę sensu witania się w ten sposób. Może jestem naiwna, albo z innej epoki, ale nawet ja po zmianie nika napisałam więcej :mrgreen: Pominę, że mój profil był już wypełniony...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Maj 2011, 07:02 
Dołączenie:
Lipiec 2010
nick w SL: Bartek Bressig
Dusianna napisał(a):
Czy mam konto w SL i gram? A niby po co miałabym się rejestrować na tym forum, jeżeli byoby inaczej?"

Wiele osób rejestruje się tutaj aby zadać pytanie "Jak grać" albo zagłosować w konkursie. :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Maj 2011, 07:08 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Ewentualnie by "badać" użytkowników SL w coraz to dziwniejszych ankietach sugerujących jakimi to świrami jesteśmy :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Maj 2011, 07:11 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
nick w SL: Blanca Carter
Witaj Dusianna,jak sie masz?;)
(...zmusza do rozwiniecia wypowiedzi;))

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Maj 2011, 08:37 
Dołączenie:
Maj 2011
Mam się ogólnie dobrze, siedziałam do 4 z kawałkiem w SL z życzliwymi ludzikami, którzy w przeciwieństwie do niektórych, byli całkiem mili.

Z drugiej strony, czuję się nie do końca "na miejscu". Nie znam drugiego takiego forum, w którym Ekipa zniechęciłaby usera do użytkowania (w tym wypadku Ekipa w liczbie jednej).

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Maj 2011, 08:48 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Dusianna napisał(a):
Nie znam drugiego takiego forum, w którym Ekipa zniechęciłaby usera do użytkowania.
A ja znam - myapple.pl :mrgreen: Ostatnio poszli na całość, po zalogowaniu nie mam dostępu nawet do strony, tylko komunikat o banie haha, padłam. :mrgreen:
Image
Dusianna napisał(a):
(w tym wypadku Ekipa w liczbie jednej)
Regulamin regulaminem. Albo się go przestrzega albo zmienia się forum :) To forum dla kreatywnych pisarzy/twórców postów (czy jak to zwał).
Zobaczmy jak ja to widzę jako user tego forum. Pojawia się nowa osoba, pisze sobie "Cześć". Się rozpisała. Ani słowa o sobie, co robi w SL czy co chce robić, nie podaje danych awatara (owszem jest taka opcja na forum), w zasadzie to po co zakładać konto, żeby sobie jedno słowo napisać? A takich tu jest jakieś 20 tys i wcale nie przesadzam, lekko dwadzieścia tysięcy userów, martwych dusz. W zasadzie to 99% użytkowników była tu raz, góra dwa razy. Ten 1% to jakieś 280 osób w miarę aktywnych z czego najwyżej kilkanaście naprawdę udziela się na forum co dzień lub kilka dni.

Tutaj lubimy osoby, które się lubią produkować, nie ważne jak, ważna jest chęć do pisania ;) Bo my lubimy dyskutować :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Maj 2011, 09:21 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
Dusianna nie zniechecaj sie, nie kazdy ma takie gadane jak Nem,ktora zdaje sie nie robi sobie absolutnie nic ze slow wielkiego Sofoklesa ''Milczenie jest najpiekniejsza ozdoba kobiety''hahaha;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Maj 2011, 09:27 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Dusianna napisał(a):
siedziałam do 4 z kawałkiem w SL z życzliwymi ludzikami, którzy w przeciwieństwie do niektórych, byli całkiem mili.

Ależ ja jestem miła. Zapewniam 8)

Dusianna napisał(a):
Nie znam drugiego takiego forum, w którym Ekipa zniechęciłaby usera do użytkowania (w tym wypadku Ekipa w liczbie jednej).

Można to potraktować jak chrzest bojowy. Dałaś się wciągnąć w rozmowę i już wiemy nieco więcej na twój temat.

Aha, przy okazji. Moja uwaga pod twoim pierwszym postem była z założenia żartem, nieco sarkastycznym. Gdybym na końcu zdania umieściła ;), rozmowa potoczyłaby się najprawdopodobniej z zupełnie innym kierunku.
Zadziwiające, jak zatraciliśmy umiejętność czytania bez emotikonek.

Miłego drugiego życia.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Maj 2011, 09:46 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Kazde dzialanie powinno miec sens i cel.
Jaki jest sens ponizszej wymiany zdan?
Cytuj:
Dusianna: Cześć.
Madelaine: Witaj

Mad dowiedziala sie, ze na forum moamy nowego uzytkownika, czego moglaby - gdyby mialo to sens - dowiedziec z sie listy userow.
Dusianna dowiedziala sie, ze modem forum jest Madelaine, co mogla sprawdzic bez przywitania.
Czyli bez sensu.
Zreszta caly ten dzial powitan zawsze wydawal mi sie bezsensowny. Przeciez mozna przywitac sie w pierwszym sensownym poscie, po co robic to osobno?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Maj 2011, 10:32 
Dołączenie:
Luty 2009
Cytuj:
To forum dla kreatywnych pisarzy/twórców postów (czy jak to zwał).

Bzdura. To forum dla Polskiej społeczności Second Life, niektórzy chyba o tym zapomnieli. Zaczyna tu się robić loża szyderców.

Dziewczyna się przywitała, i została zjechana za to że nie wyrobiła wystarczającej liczby wyrazów. Brawo.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Maj 2011, 10:37 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Mylisz się. A w czym może zrozumiesz jak spróbujesz przeczytać wątek od początku, tym razem ze zrozumieniem, próbuj do skutku :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Maj 2011, 10:38 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Dziewczyna nie jest niczemu winna, pech ze akurat na nia trafilo. Chodzi o zjawisko.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Maj 2011, 10:39 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Żeby się Serbitar nie zapętlił. Chodzi o bezsensowne przywitania i masowe zakładanie kont na forum, przy zerowej lub niemal zerowej aktywności. I Jacek ma rację (tym razem) :P

viewtopic.php?f=3&t=7425
viewtopic.php?f=3&t=7440
viewtopic.php?f=3&t=7477

I zwykle na pierwszym poście się kończy, wystarczy przejrzeć dział.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Maj 2011, 10:46 
Dołączenie:
Luty 2009
Jedyne zjawisko jakie widze ostatnio na tym forum to jezdzenie po ludziach za to ze zrobili gdzies blad, uzyli za malo wyrazow itp, jedyne watki jakie zyja to takie w ktorych ludzie sie zra.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Maj 2011, 10:46 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Przywitanie ma sens, jesli cos ze soba niesie.
Gdy awatar pisze:
Nazywam sie Sexy18 Resident, lubie sex tantryczny, samotne spacery i muzyke hip hop, zwlaszcza wczesnego Peje
to warto pisac post, bo w przypadku zainteresowania mozna do kolezanki napisac.
Jednak samo "czesc" nie mowi nic, poza faktem, ze ktos zalozyl konto na forum a to wiemy z listy userow.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Maj 2011, 10:50 
Dołączenie:
Luty 2009
A ja uwazam ze to kwestia gustu, mnie w zupelnosci satysfakcjonuje jak ktoś napisze czesc, chce wiedziec wiecej, pytam.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Maj 2011, 10:56 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Więc różnimy się gustami i podejściem do pewnych spraw. Jako aktywna użytkowniczka forum (w przeciwieństwie do Ciebie Serbitar) nie odpowiada mi tego typu aktywność na forum. Jeszcze trochę a zamiast "Cześć" będzie "Ema" albo nie daj boże " :) ". Konto na forum zakłada się w konkretnym celu, przeważnie po to by o coś zapytać lub coś skomentować, a nie po to żeby się tylko przywitać albo co jak w tym wątku napisać jedno słowo bez uzupełnienia podstawowych danych w profilu awatara. Na podanych wcześniej przykładach udowodniłam, że coraz więcej ludzi zakłada konta bo tak... To ma mieć sens?
Serbitar napisał(a):
jedyne watki jakie zyja to takie w ktorych ludzie sie zra
dobrze, że Ty do nich nie dołączyłeś :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Maj 2011, 11:10 
Dołączenie:
Luty 2009
Zuo napisał(a):
Jako aktywna użytkowniczka forum (w przeciwieństwie do Ciebie Serbitar)

To że ktoś jest bardziej aktywny nie zawsze swiadczy o tym że ma wiecej do powiedzenia, krowa która dużo muczy mało mleka daje.

Zuo napisał(a):
Konto na forum zakłada się w konkretnym celu, przeważnie po to by o coś zapytać lub coś skomentować, a nie po to żeby się tylko przywitać albo co jak w tym wątku napisać jedno słowo bez uzupełnienia podstawowych danych w profilu awatara.

Konto na forum zaklada sie po to aby dołączyć do spolecznosci. Napisanie czesc jest dla mnie manifestacja checi dolaczenia do tej spolecznosci i checia przelamania pierwszych lodow, niesmiala proba wbicia sie w juz uksztaltowane towarzystwo. Gdyby bylo jak piszesz, istnienie tego dzialu jak zauwazyl Jacek byloby bez sensu.

Zuo napisał(a):
Jeszcze trochę a zamiast "Cześć" będzie "Ema" albo nie daj boże " :) "

Jeszcze troche to bedziecie sobie rozmawiac we wlasnym gronie bo ludzie beda sie bali tu odezwac, ale wiem ze tobie to by nie przeszkadzalo.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Maj 2011, 11:15 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Serbitar napisał(a):
Konto na forum zaklada sie po to aby dołączyć do spolecznosci.
Żeby dołączyć do społeczności wystarczy założyć konto w SL nie na forum. Choć zdarzały się przypadki, że ktoś właśnie tak chciał rozpocząć przygodę z SL i logował się danymi z konta tego forum, ale skąd ty mógłbyś to wiedzieć, skoro na forum zaglądasz raz w miesiącu?
Serbitar napisał(a):
To że ktoś jest bardziej aktywny nie zawsze swiadczy o tym że ma wiecej do powiedzenia, krowa która dużo muczy mało mleka daje.
Jest takie stare chińskie przysłowie, jeśli nie masz nic do powiedzenia powiedz stare chińskie przysłowie :mrgreen:
Serbitar napisał(a):
Jeszcze troche to bedziecie sobie rozmawiac we wlasnym gronie bo ludzie beda sie bali tu odezwac, ale wiem ze tobie to by nie przeszkadzalo.
A skąd TY to możesz wiedzieć a?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Maj 2011, 11:49 
Dołączenie:
Październik 2010
Co tak naprawdę jest istotne w temacie Przywitania?
- witający informuje, że istnieje,
- witający ma okazję oczarować witanych swoją wiedzą, błyskotkiwością lub elokwencją - może z tego skorzystać albo nie,
- witani mają okazję pokazać jaką są społecznością, naprowadzić osoby, które się nie orientują jeszcze.

Witający nie ma obowiązku:
- wiedzieć jakie to wpadki popełnili witający przed nim,
- odpowiadać za procesy ogólne występujące na świecie.

Witani mogą:
- wprowadzić witającego w zasady,
- odesłać do regulaminu.

Co jest ważne? Funkcja wychowawcza. Kiedy ona jest zrealizowana? Kiedy witający bez poczucia krzywdy dostosuje się do zasad i stanie się uczestnikiem, który wnosi wartość w życie społeczności swoją obecnością i działaniami.
Czy w tym przypadku funkcja wychowawcza została zrealizowana? Nie. Niezależnie od intencji witanych, witający może się czuć niezrozumiany, osaczony, odrzucony. Efekt pierwszego wrażenia jest bardzo ważny, więc zapadnie to w pamięci obu stron na dobre. W komunikacji jest ważne aby pamiętać co jest celem i nie tracić energii na kompletnie poboczne sprawy.

W związku z połączeniem gridów witać będą tutaj osoby od 13 lat. Wiadomo też, że różne ludzie mają problemy. W tym przypadku tak nie jest ale jeśli się zdarzy niepełnosprawny, który ledwo napisze "witajcie" i dostanie informację zwrotną w tak bezpośredniej formie to byłaby to sytuacja bardzo smutna. Ważne jest aby odpowiadać w sposób zrozumiały dla witającego. Taki, który nie wywoła problemów, dodatkowych skojarzeń, który będzie uniwersalny dla osób w każdym wieku. Można napisać, że chcielibyśmy się więcej dowiedzieć i żeby zajrzał do regulaminu zanim doda kolejny post. Jasno, precyzyjnie i zrozumiale, bez tworzenia poczucia krzywdy.

Edit

No i oczywiście witaj Dusianna.

Ostatnio edytowany przez Identity Euler 31 Maj 2011, 11:54, edytowano w sumie 2 razy

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Maj 2011, 11:51 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Serbitar napisał(a):
Jedyne zjawisko jakie widze ostatnio na tym forum

Może to świadczyć tylko o tym, że zaglądasz tu od niedawna.
Albo dawno Cię nie było i zapomniałeś.

To nie jest forum Gazety czy onetu, które mają tysiące użytkowników, w tym setki aktywnych i na których powstają dziennie niezliczone ilości wątków. Tu jest nas niewielu, na dodatek większość z nas zna się bliżej lub dalej w SL. Tak, jesteśmy hermetyczni. Tak, nowa osoba może odnieść wrażenie, że nie jest tu mile widziana - ot, taki syndrom przedziału w pociągu.

Nie ma obowiązku witania się w osobnym wątku i osobnym poście, nikt za odezwanie się bez przywitania i przedstawienia nie zostanie ukarany (zwłaszcza jeśli otwierając forum wyszepcze z szacunkiem "dzień dobry"; "elo" radziłabym używać ostrożnie). Gdybym miała wybierać, wolę aktywnego użytkownika, który ominął ten level zamiast takiego, który machnie niedbale "dźndbry" i zniknie.

Jak już powiedziałam, moja refleksja dotycząca pisania jednowyrazowych postów była ŻARTEM. Tyle tylko, że pozbawionym wyszczerzonych mordek na końcu.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Maj 2011, 13:36 
Dołączenie:
Maj 2011
Zuo napisał(a):
Konto na forum zakłada się w konkretnym celu, przeważnie po to by o coś zapytać lub coś skomentować

I tu jest kolejny problem. Miałam mnóstwo pytań, na które znalazłam odpowiedzi w spisie. Nie było więc sensu pisać kolejnych postów, wątków.

Co więcej, na szczęście, po kilkugodzinnych zmaganiach z SL, małymi trudnościami z aklimatyzacją, spotkałam Pana, który był na tyle życzliwy, że wyjaśnił mi podstawowe kwestie, które ciężko mi było zrozumieć poprzez tekst czytany.

Cytuj:
Gdybym miała wybierać, wolę aktywnego użytkownika, który ominął ten level zamiast takiego, który machnie niedbale "dźndbry" i zniknie.

Nie przepadam za ocenianiem po okładce. Co mam powiedzieć, jeśli jeszcze nie bardzo znam się na świecie SL? Pisać w tematach offtopowych? A jaki w tym jest sens? Dla mnie żaden. Nie miałam zamiaru być "duszkiem". Broń Cię Borze Liściasty! Ale nie rozumiem, dlaczego miałabym spamować bezsensownymi komentarzami.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Maj 2011, 13:46 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
Witaj Dusianna
My starsi wyjadacze SL Polskiej społeczności po prostu "lubimy" jak ktoś więcej napiszę niż Elo/Witam itp np. jak już zostało powiedziane coś w ten deseń:
"Witajcie jestem /imie avathara/ od jakiegos czasu jestem w SL... itp itd :D

@All
Widzicie coście narobili przynajmniej jeden plus z czasem ale się dowiedzieliśmy , że Dusianna przejrzała to i owo na forum i w praktyce w SL też to pewnie przerobiła
A tak btw na pewnym inny forum ( z wiadomych przyczyn nazwy nie będę podawał"
to już napisanie samej :D (emotki - no niektórych emotek) jest w danym okienku nie możliwe trzeba chociaż napisać jakieś słowo lub jedno zwykłę a,e itd aby posta wysłać

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Maj 2011, 13:53 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Dusianna napisał(a):
Miałam mnóstwo pytań, na które znalazłam odpowiedzi w spisie. Nie było więc sensu pisać kolejnych postów, wątków.
No choć jedna osoba, która potrafi czytać ;-)
W związku z tym i ja Cie witam ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Maj 2011, 14:27 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
nick w SL: Ankh Boa
Forum to nie strona w internecie, nie tabelki z postami. Forum to przede wszystkim użytkownicy. Jeżeli każdy będzie witany bezsensownym krytykanctwem i idiotyczną agresją, bo coś komuś nie pasuje (bo tak), to pozostaną same tabelki.
Wtedy Zuo sama będzie zakładać wątki i na nie odpowiadać... W jedyny dla siebie dopuszczalny i przystępny sposób.

Może rzeczywiście warto zastanowić się nad likwidacją działu powitań. Co oczy nie widzą...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Maj 2011, 14:28 
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Deso Ersetu
Witam.
Tak zwyczajnie, po ludzku, może bez głębszego sensu ani streszczenia przy okazji swojego życiorysu :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Maj 2011, 14:46 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Ankh napisał(a):
Wtedy Zuo sama będzie zakładać wątki i na nie odpowiadać...
Są przynajmniej dwa wątki, w których dokładnie tak robię :mrgreen:

To nawet nie jest moje forum hehe. Mam prawo do własnego zdania i przedstawiłam wszystkie aspekty tego co mi się nie spodobało. W tym dziale udzieliłam się może z piąty raz, wliczając własny post, który napisałam na prośbę administratora.

Tak ciężko napisać w jakimś swoim wątku,
Witam, jestem tu nowy/nowa, chciałam się przywitać i przy okazji zadać kilka pytań. Mnie ten dział też się nie podoba, ostatnio okupują go elokwentni inaczej, a najwięcej do powiedzenia zwykle mają ci, co na forum zaglądają od święta ;)

Ale to dobrze, bo przynajmniej coś się dzieje :mrgreen:

W związku z tym z niecierpliwością czekam, aż pojawi się kolejna osoba po kilkumiesięcznej przerwie i napisze jaka to jestem Zua :lol:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Maj 2011, 15:16 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Przepraszam autorkę za taki, a nie inny rozwój wypadków w tym wątku. Możliwe, że nie byłoby całej tej wymiany zdań gdyby nie moja, w założeniu żartobliwa, uwaga.

Na szczęście wszystko wskazuje na to, że Dusianna jest osobą odporną na tyle, żeby nie uciec od nas z krzykiem 8)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Maj 2011, 15:19 
Dołączenie:
Maj 2011
Zuo napisał(a):
Dusianna napisał(a):
Miałam mnóstwo pytań, na które znalazłam odpowiedzi w spisie. Nie było więc sensu pisać kolejnych postów, wątków.
No choć jedna osoba, która potrafi czytać ;-)
W związku z tym i ja Cie witam ;)

No tak, coś pozytywnego i od razu brak plucia. Cóż. Zawsze najpierw wszystko przeglądam, a dopiero później zaczynam funkcjonować.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Maj 2011, 15:27 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Madelaine napisał(a):
Na szczęście wszystko wskazuje na to, że Dusianna jest osobą odporną na tyle, żeby nie uciec od nas z krzykiem 8-)
Mogłabym wymienić parę osób, które mogłyby to jednak uczynić hehe (uwaga, to jest żart, z definicji - krótka forma humorystyczna).
Jeszcze trochę i trzeba będzie do swoich postów dokładać objaśnienia i tłumaczyć poszczególne słowa, określenia i intencje Image

p.s post nie ma podtekstu politycznego i nie jest wymierzony w żadną z partii politycznych, kościół szczególnie Katolicki, Żydów, Masonów, Ojca Dyrektora, Żółtych, Różowych, Zielonych itd.

p.p.s aby poprawnie funkcjonować na tym forum trzeba mieć przynajmniej jedną z dwóch cech, dystans lub poczucie humoru...

p.p.p.s. i w Apple tym razem też nie!

p.p.p.p.s post nie testowany na zwierzętach

p.p.p.p.p.s może zawierać śladowe ilości orzeszków...

p.p.p.p.p.p.s Czy ironia jest wystarczająco wyraźna, czy to też trzeba napisać?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Maj 2011, 16:41 
Dołączenie:
Październik 2010
Zuo napisał(a):
p.p.p.p.p.p.s Czy ironia jest wystarczająco wyraźna, czy to też trzeba napisać?

Nie chodzi o ironię i jej wyrazistość. Naprawdę nowe osoby na forum nie powinny być zmuszone do stykania się z nią w jakiejkolwiek formie na wejściu. Po co? No chyba, że wzorcem są szkolne otrzęsiny albo chrzest bojowy w wojsku.

Zastrzeżenie 1: nie dotyczy pozornie pomocnych komentarzy anonimów.
Zastrzeżenie 2: zawiera śladowe ilości truskawek.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Maj 2011, 16:41 
Dołączenie:
Maj 2011
Lepiej napisz.

Nie, ja nie uciekam z krzykiem, bo sama bardzo dobrze wiem, jak to jest z nowymi.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Maj 2011, 16:59 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Cytuj:
Naprawdę nowe osoby na forum nie powinny być zmuszone do stykania się z nią w jakiejkolwiek formie na wejściu. Po co? No chyba, że wzorcem są szkolne otrzęsiny albo chrzest bojowy w wojsku.

Rytual inicjacyjny musi byc zwiazany z cierpieniem aplikanta, inaczej nie bedzie on cenil uczestnictwa. Toz to podstawy antropologii!
Parafrazujac stary ukaz cara:
Cytuj:
Użytkownik powinien mieć przed obliczem starych userow wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem istoty sprawy nie peszył elity.

A nie - pewne siebie 'czesc!" i juz!

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Maj 2011, 17:11 
Dołączenie:
Maj 2011
Kajam się przed Waszym majestatem!

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Maj 2011, 17:27 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
No, od razu lepiej!
Czesc.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Maj 2011, 17:34 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
I tak oto najkrotsze powitanie przerodzilo sie w kilkustronicowe.Jeszcze jakis luk triumfalny z kilku desek by sie przydal,galazka lauru i zlote podkowy:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Maj 2011, 18:05 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Deski w drodze, więc możecie budowniczych sprowadzać z importu.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Maj 2011, 18:27 
Dołączenie:
Maj 2011
Mogę młotek pożyczyć.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Maj 2011, 18:39 
Dołączenie:
Lipiec 2010
nick w SL: Bartek Bressig
BUM, BUM, BACH, BACH,
Image

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Maj 2011, 18:49 
Dołączenie:
Październik 2010
Mam pomysł! Może niech każdy zanim przywita się ma obowiązek obiegnięcia wskazanej budowli w SL 4 razy. Wtedy będzie można napisać. Cześć. Obiegłem już ten łuk. Zmachałem się ale bardzo chce do Was dołaczyć więc turlałem swoje pikselki aby dopełnić rytuałów uzasadnionych antropologicznie. ;)

Oczywiście powyższy pomysł jest żartem. Dyskusja się rozwinęła na tyle, że mam nadzieję, że nikt nie potraktuje go poważnie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Maj 2011, 19:13 
Dołączenie:
Maj 2011
Potraktowałam, o! :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Maj 2011, 19:22 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2011
nick w SL: Konstancja Shoreland
Identity Euler napisał(a):
Mam pomysł! Może niech każdy zanim przywita się ma obowiązek obiegnięcia wskazanej budowli w SL 4 razy. Wtedy będzie można napisać. Cześć. Obiegłem już ten łuk. Zmachałem się ale bardzo chce do Was dołaczyć więc turlałem swoje pikselki aby dopełnić rytuałów uzasadnionych antropologicznie. ;)

Oczywiście powyższy pomysł jest żartem. Dyskusja się rozwinęła na tyle, że mam nadzieję, że nikt nie potraktuje go poważnie.

Identity dokladasz cegle! :-P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Maj 2011, 19:44 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Może niech każdy zanim przywita się ma obowiązek obiegnięcia wskazanej budowli w SL 4 razy. Wtedy będzie można napisać. Cześć. Obiegłem już ten łuk.

Bożeszty, Id, oszalałaś. Przez najbliższe sto lat będziemy dyskutować, jaka to ma być budowla, gdzie stać i dlaczego taka, a nie inna. Szybciej SL padnie niż dojdziemy do porozumienia ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Maj 2011, 19:55 
Dołączenie:
Październik 2010
Wiem Mad. :) Ale jak pięknie wątek się rozwinie. Do tego jako budowniczego zgłaszam Deso. To nie było konsultowane, więc ma prawo się nie zgodzić.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Maj 2011, 20:12 
Dołączenie:
Maj 2011
Czyżbym przyczyniła się do pobudzenia czyjejś wyobraźni?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Maj 2011, 20:23 
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Deso Ersetu
Wiem Mad. :) Ale jak pięknie wątek się rozwinie. Do tego jako budowniczego zgłaszam Deso. To nie było konsultowane, więc ma prawo się nie zgodzić.

Nie wiem dlaczego miałbym się nie zgodzić zostać budowniczym tak wspaniałego monumentu. Ale nie zgadzam się :)
Chyba, że nie chodzi o mnie, bo Desów jest dużo :) A w sumie projekt proponował, żeby sprowadzać budowniczych z importu, a ja krajowy - chociaż biorąc pod uwagę obecną sytuację z ogórkami, może jednak lepiej nie importować budowniczych?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Maj 2011, 20:40 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Deso, Ty jesteś wyjątkiem. A co do budowli, wokół której by nowi biegali, to bym coś wymyślił. I ten bieg nie byłby taki łatwy, hehehehehe

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 01 Cze 2011, 10:29 
Jestescie wszyscy niemozliwi 8-) Czesc Dusianna :-)

Nie podano
PostWysłany: 01 Cze 2011, 17:48 
Dołączenie:
Maj 2011
Cześć Ty, która odchodzisz :)

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso