Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 21 Kwi 2011, 14:56 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2011
Po solidnym odpoczynku od sl i uregulowaniu wszystkich spraw w sl i rl myślę że pora już zacząć nowe życie. Dzięki uprzejmości znajomego przejąłem sobie na własność jego awatara i od wczoraj awatar znany przedtem jako Sylwester Polandia, Olek Cheri,Tim Aria, Lol Bizet, Tina Bizet i wiele innych powrócił do sl jako AwatarX. Tym razem jednak dla przyjemności i rozrywki a nie dla ciężkiej 10-16 godzinnej pracy w dodatku bardzo często sprzecznej z etyką i moralnością właściciela. Po wczorajszym nocnym rekonesansie po polskim sl jestem trochę zawiedziony ilością polskich miejsc i ludzi.

No nic witam wszystkich jako nowo-stary rezydent sl:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Kwi 2011, 14:58 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
AwatarX napisał(a):
Dzięki uprzejmości znajomego przejąłem sobie na własność jego awatara i od wczoraj awatar znany przedtem jako Sylwester Polandia, Olek Cheri,Tim Aria, Lol Bizet, Tina Bizet i wiele innych powrócił do sl jako AwatarX.
Obawiam się, że to niezgodne z regulaminem LL.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Kwi 2011, 15:10 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2011
Witam Zuo i dziękuję za miłe przywitanie. Proponuję wysłanie ticketów do LL tak jak to uczyniono po opublikowaniu postów na temat kradzieży w sl. Zarówno po tamtym jak i po tym poście wysłanie ticketów nic nie da i włos z głowy właścicielowi nie spadnie gwarantuję.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Kwi 2011, 15:15 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Jak sama nazwa użytkownika wskazuje, miła nie jestem. Co do przepisów proponuje dokładnie przeczytać co jest napisane na stronie Linden Lab odnośnie odstępowania/odsprzedawania kont innym użytkownikom. Tak więc chwalenie się tym publiczne uważam delikatnie mówiąc za lekkomyślne, by nie użyć innych słów, które znacznie bardziej tu pasują.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Kwi 2011, 15:32 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2011
:lol: :lol: :lol: Niech i tak będzie jak piszesz twój świat twoje wizje rzeczywistości.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Kwi 2011, 15:43 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
viewtopic.php?f=18&t=5779

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Kwi 2011, 19:47 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2011
I co się takiego wielkiego stanie choćbym nawet i dostał tego dożywotniego bana na sl chociaż to raczej niemożliwe w mojej sytuacji. Nie prowadzę interesów, kasy raczej dużo nie inwestuję w sl, nie posiadam na własność banku, ziemi, klubu, domu itd, itp. Przecież to tylko drugie wirtualne życie a nie najważniejsze pierwsze. Nie jestem uzależniony od sl więc najzwyczajniej w świecie mam tego awka bo ma fajną nazwę. Technicznie wszystko jest zgodne z regulaminami LL i za zgodą osób zainteresowanych które nie popełniły żadnego przestępstwa w sl.

Mówię otwarcie kim jestem i dlaczego mam tego awka aby nie było jakichkolwiek nieporozumień w sl. Nie mam zamiaru udawać kogoś innego niż jestem lub wypierać się czynów i słów. Tak że śmiało można AwatarowiX dać bana jeżeli miał go przedtem np. Sylwester Polanadia czy inny mój alt. Uważam że prawda choćby najgorsza jest lepsza od jakichkolwiek kłamstewek choćby najładniejszych. Po spędzeniu ponad roku średnio po 10 h dziennie w sl oraz naoglądaniu się i wysłuchaniu zakłamania, obłudy, intryg, pomawiania, szkodzenia interesom innych ownerów nie mam zamiaru pchać się sam w takie bagno widząc jakie efekty przynosił taki styl życia w sl.
Zuo napisał(a):
Jak sama nazwa użytkownika wskazuje, miła nie jestem. Co do przepisów proponuje dokładnie przeczytać co jest napisane na stronie Linden Lab odnośnie odstępowania/odsprzedawania kont innym użytkownikom. Tak więc chwalenie się tym publiczne uważam delikatnie mówiąc za lekkomyślne, by nie użyć innych słów, które znacznie bardziej tu pasują.

Nie podoba ci się moja postawa, masz jakieś ale do mnie lub do moich czynów, uważasz za debila czy głupka bo postąpiłem wbrew twoim zasadom lub jak ci się zdaje regulaminowi LL to napisz do mnie na pw lub w sl a nie ciągniesz temat w dziale przywitań. Jeszcze jeden taki post w tym dziale bo ci się wydaje że złamałem regulamin LL a nie pozostanie mi nic więc tylko zgłosić cię do właściciela tego forum bo moderator widocznie ma klapki na oczach czytając twoje posty nie tylko w tym dziale. :-P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Kwi 2011, 20:05 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Technicznie to jest tak, że konto można przekazać komuś tylko, jeśli poprzedni właściciel nie żyje i uwzględnił to w testamencie. Takie są zasady Linden Lab.

Z ciekawości: nie łatwiej założyć własne konto?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Kwi 2011, 20:11 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
AwatarX napisał(a):
nic więc tylko zgłosić cię do właściciela tego forum bo moderator widocznie ma klapki na oczach czytając twoje posty nie tylko w tym dziale
Możesz próbować :) A ponieważ mam zły charakter i paru dobrych znajomych wśród Lindenów... Dopisz sobie resztę :) Nie muszę być miła dla osób które wg mnie na to nie zasługują, staram się jednak przestrzegać zasad, chyba że uważam je za głupie. Jestem przeciw głupocie i cwaniactwie nie ważne na jak wysokim szczeblu, powinieneś to zauważyć czytając moje posty. Robienie sobie ze mnie wroga już na samym początku pobytu na tym forum to naprawdę zły pomysł :mrgreen:

Aż prosi się o parafrazę pewnego dowcipu.
AwatarX wpadł do głębokiej jamy i cudem się z niej wydostał. "Cudów nie ma" - pomyślał AwatarX i na wszelki wypadek wlazł z powrotem do jamy.

Grzecznie cię uprzedziłam, co grozi za takie postępowanie a ty wypowiadasz mi wojnę. Big mistake ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Kwi 2011, 20:32 
Dołączenie:
Październik 2010
Krótko i na temat: działanie opisane przez założyciela wątku jest niezgodne z regulaminem LL.

Deprecjonowanie wartości drugiego życia względem pierwszego i próba wybielenia się zarzutami kierowanymi do innych świadczy o dużej wiarygodności wypowiadającego się (gdyby ktoś nie odczytał to była ironia). Dlatego lepiej nie polegać na tym co ... hmm właściwie nie wiem kto, ponieważ przy takiej ilości altów można się pogubić, wygłasza tutaj jako "prawdy objawione".

DIGITALWORLD napisał(a):
Odejście z forum i sl nie ma nic wspólnego z jakimś tam ostzreżeniem. Poprostu skończyłem pracę w sl i potrzebuję solidnego odpoczynku od sl. Oczywiście dotyczy to tylko moich awatarów i wszystkich altów bo jako DIGITALWORLD funkcjonuję w necie jak dawniej ;-) Jeśli powrócę do sl to już jako osoba prywatna i raczej nie zamierzam być łączony np z Sylwestrem Polandia. :oops:

To informacja z 21 Lut 2011.

Obecnie nie piszesz już jako DIGITALWORLD. Dalszych rozbieżności nie chce mi się już wykazywać bo jest wiele.

Nie jesteś osobą godną zaufania i nie wprowadzaj innych Forumowiczów w błąd.

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 21 Kwi 2011, 21:19 
AwatarX napisał(a):

No nic witam wszystkich jako nowo-stary rezydent sl:)

No czesc, czesc :)

Nie podano
PostWysłany: 21 Kwi 2011, 21:29 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
karolinakt26 napisał(a):
No czesc, czesc
Karolinka, miałam cię za poważniejszą osobę...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Kwi 2011, 21:38 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
AwatarX napisał(a):
Dzięki uprzejmości znajomego przejąłem sobie na własność jego awatara i od wczoraj awatar znany przedtem jako Sylwester Polandia, Olek Cheri,Tim Aria, Lol Bizet, Tina Bizet i wiele innych powrócił do sl jako AwatarX

Czy to ma znaczyć, że jest jakiś nowy AwatarX, czy może awatarx Resident, pojawiający się regularnie od kilku tygodni w SL jest tobą, twoim znajomym czy altem ciebie logującym się na koncie alta twojego znajomego? Bo nieco się pogubiłam.

AwatarX napisał(a):
dla przyjemności i rozrywki a nie dla ciężkiej 10-16 godzinnej pracy w dodatku bardzo często sprzecznej z etyką i moralnością właściciela

Ech, ta przeszłość kombatancka, burzliwa i jakże tajemnicza.

AwatarX napisał(a):
Nie podoba ci się moja postawa, masz jakieś ale do mnie lub do moich czynów, uważasz za debila czy głupka bo postąpiłem wbrew twoim zasadom lub jak ci się zdaje regulaminowi LL to napisz do mnie na pw lub w sl a nie ciągniesz temat w dziale przywitań.

Forum dyskusyjne służy dyskusji, a nie przekierowywaniu na pw.

AwatarX napisał(a):
moderator widocznie ma klapki na oczach czytając twoje posty nie tylko w tym dziale.

Ooo, moja charakterystyka znowu się wzbogaciła. Jestem więc teraz sfrustrowaną hipokrytką, należącą do tajemniczego towarzystwa wzajemnej adoracji, z klapkami na oczach.
Do wielu moich zalet dodałabym jeszcze jedną - jestem wyjątkowo tolerancyjna. Aż sama siebie czasami podziwiam.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Kwi 2011, 21:48 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Mnie ogólnie zastanawia skąd pojawiają się takie osobniki. Otóż moja jest prawda, prawda jedyna! Co to ja wczoraj pisałam, a tak... Czy jest tu jakiś cFaniak? ;) Wpada taki, i już straszy innych. Straszyć to jeszcze trzeba mieć czym xD Ehhh małolaty ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Kwi 2011, 01:50 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2011
Morrigan napisał(a):
Technicznie to jest tak, że konto można przekazać komuś tylko, jeśli poprzedni właściciel nie żyje i uwzględnił to w testamencie. Takie są zasady Linden Lab.

Z ciekawości: nie łatwiej założyć własne konto?

A ja twierdzę że jest jeszcze parę innych możliwości. A jak się mylę to najwyżej AwatarX zniknie z SL. SL to taki domek że jak wywalą drzwiami to można wejść oknem. Jak wstawią kraty w okna można kominem. Zatkają komin to można... itd

Pewnie że łatwiej ale jak pisałem nazwa tego awka jest fajna a że nadarzyła się okazja więc skorzystałem. Przez trzy lub cztery dni pomagałem AwatarowiX bo nie mogłem już paczyć i słuchać jak na piaskownicy Patrona osoby odpowiedzialne za pomoc nowym rezydentom totalnie olewały gościa. A ponieważ i tak już w tym czasie było prawie pewne że będę musiał zlikwidować swoje konto wraz z altami więc postanowiłem trochę mu pomóc za nim na dobre nie opuszczę sl.

Nauczyłem go podstaw budowania, zdobywania pieniędzy, gdzie ma szukać róznych informacji w sl i rl, pokazałem wszystkie polskie ciekawsze miejsca w sl. Oprowadzałem go po Orionie, Freebiesowie, Creativity, Cytrynowej Krainie. Jedynym miejscem gdzie z nim nie byłem to Piwnica pod Aniołami ponieważ miałem tam bana. I tak powstała znajomość która z racji tego że musiałem zniknąć z sl przeniosła się do rl. Dzięki temu mam tego awka ot i cała tajemnica.

Identity Euler napisał(a):

Obecnie nie piszesz już jako DIGITALWORLD. Dalszych rozbieżności nie chce mi się już wykazywać bo jest wiele.

Nie jesteś osobą godną zaufania i nie wprowadzaj innych Forumowiczów w błąd.

Masz rację rozbieżność wynika ze sposobu napisania tego postu. Chodziło mi o cechy charakteru i zachowania które są całkowicie inne od tych na tym alcie. Post pisałem na szybko bo właściwie wpadłem tylko sprawdzić czy konto DIGITALWORLD zostało zlikwidowane. Nie zamierzam jako osoba prywatna rozbierać się lub sikać w publicznych miejscach, prowokować ludzi do banów, agresji czy też wstydu, biegać przez kilka godzin w jednym miejscu itd., itp. bo takie zachowania wynikały z charakteru mojej pracy. Co bystrzejsze osoby zapewne zauważyły że w zachowaniu i sposobie pisania np. Sylwestera Polandia są rozbieżności tak jak by były dwie różne osoby na tym samym koncie. Co do reszty pacz jak wyżej.

Madelaine napisał(a):
Czy to ma znaczyć, że jest jakiś nowy AwatarX, czy może awatarx Resident, pojawiający się regularnie od kilku tygodni w SL jest tobą, twoim znajomym czy altem ciebie logującym się na koncie alta twojego znajomego? Bo nieco się pogubiłam.

Od przedwczoraj jestem ja na tym koncie i zgodnie z wolą poprzedniego właściciela wpłaciłem ostatnie lindeny na twoje Money Tree w Freebiesowie.

No tak zapomniałem o Zuo tak to jest jak się robi wiele czynności na raz. W czerwcu tego roku skończę 41 lat. W internecie siedzę prawie od jego modemowych początków. Co do kalectwa mam uciętego kciuka u prawej ręki. Mieszkam w średniej wielkości mieście w województwie Opolskim. W realu mam na imię Sylwester. Obecnie nie pracuję. Często pracuję poza granicami kraju mam zaliczoną prawie całą europę zostały mi do zwiedzenia kraje skandynawskie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Kwi 2011, 02:12 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Przyznam, ze sprawa zainteresowala mnie od strony literackiej.
Poznales AwataraX, pokazales mu cale SL, nauczyles zarabiac LS, budowac itd a on na koniec ...wali wirtualnego samobója i oddaje Ci konto razem z lindenami, tak?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Kwi 2011, 09:40 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
AwatarX napisał(a):
W czerwcu tego roku skończę 41 lat.
OMG
Jacku to nie tak. Czasem po prostu trzeba nazwać rzeczy po imieniu
Cytuj:
Witam, jestem idiotą, właśnie złamałem wszystkie przepisy SL i chciałem się wam tym pochwalić, Zuo, która pierwsza mnie o tym poinformowała zgłoszę do administratora tego forum bo mi podskakuje. Wspominałem już, że jestem idiotą? Nie? Więc witam, jestem idiotą właśnie...
To jest poprawna wersja. No sorry, ale inaczej tego nie mogę napisać.
Mogę zrozumieć wiele rzeczy. Ludzie w SL często mają problemy w RL. Takie czy inne. Jeśli są to tylko problemy z ciałem, to każdy na tym forum pomoże takiej osobie i nie będzie z tego robił problemu, w SL również. Ale jak ktoś ma problemy z głową, to powinien raczej poszukać pomocy specjalisty...

Ostatnio edytowany przez Zuo, 22 Kwi 2011, 10:00, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 22 Kwi 2011, 09:55 
Zuo napisał(a):
karolinakt26 napisał(a):
No czesc, czesc
Karolinka, miałam cię za poważniejszą osobę...

Oj tam... pośmiac sie nie mozna pzrez chwile. No wiesz? Mialam Cie za bardziej wyluzowana osobe :)

Nie podano
PostWysłany: 22 Kwi 2011, 11:15 
Dołączenie:
Lipiec 2010
nick w SL: Hyde McAuley
Kurde nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale ten człowiek będzie teraz jakby altem swojego realnego ja ? o jej, a myslałem że nic mnie tu już nie zdziwi :shock:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Kwi 2011, 12:30 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2011
Jacek napisał(a):
Przyznam, ze sprawa zainteresowala mnie od strony literackiej.
Poznales AwataraX, pokazales mu cale SL, nauczyles zarabiac LS, budowac itd a on na koniec ...wali wirtualnego samobója i oddaje Ci konto razem z lindenami, tak?

Ciekawe walę szczerą prawdę a ludzie i tak nie wierzą za to w poprzednim życiu kłamstwa łykali bez mrugnięcia okiem. Wszystko można zweryfikować. Na pewno znajdą się osoby które widziały mnie z gościem w różnych miejscach polskich lub zagranicznych. Przecież na pewno inaczej niż ja pisał , mówił, ubierał się i zachowywał. Sugerowanie jakiegoś alta na alcie alta uważam już całkowicie za niedorzeczne musiałbym być chyba człowiekiem o rozdwojonej albo nawet potrojonej osobowości. Jacku czy to takie dziwne że ludzie przenieśli znajomość do rl po paru dniach znajomości w sl?. Lindenów było 26. 25 wpłaciłem na Money Tree w Freebiesowie tak jak chciał właściciel.

Nie rozumiem zamieszania. Przywitałem się, podałem kim byłem wcześniej, na jakim jestem koncie i jak na razie bez altów. Spokojnie zwiedzam sobie sl, trochę buduję, nie szukam przyjaciół lub wrogów z dwiema osobami trochę sobie szczerze porozmawiałem. Jednej w pierwszym dniu pobytu nie podałem kim byłem wcześniej bo uznałem że jeszcze nie pora. Jeżeli LL uznają istnienie konta za nielegalne szkodzące w znacznym stopniu funkcjonowaniu SL to zlikwidują w czym problem? Było sobie konto i zniknie czy to taka tragedia? O wiele bardziej mi żal straty konta Sylwester Polandia niż tego. 70% procent z nas łamie regulamin nagminnie w ten czy inny sposób, świadomie lub nie i żyje.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Kwi 2011, 12:51 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Cytuj:
Jacku czy to takie dziwne że ludzie przenieśli znajomość do rl po paru dniach znajomości w sl?

Niee, to jest jak najbardziej normalne. Jak juz pisalem - zadziwilo mnie cos innego.
Scenariusz wyglada na razie tak:
Digital World, czy ktorys z jego altow, spotyka zagubionego w SL avatara o imieniu AwatarX. Awatarowi X nikt nie chce pomagac, poza Digitalem, ktory pokazuje mu cale piekno SL - cudowne miejsca, cudowne sposoby na zarobienie LS itd.
Spedzaja razem czas i jest im razem tak milo, ze znajomosc przenosza do RL. Do tego momentu wszystko jest banalne i nie warte uwagi.
Po spotkaniu w RL zachodzi jednak rzecz zadziwiajaca. Awatar X, ktory wczesniej byl najwyrazniej zafascynowany SL, nagle oddaje swoje konto Digitalowi, i odchodzi w wirtualny niebyt. Nikt nie wie co sie z nim teraz dzieje. Czy nadal jest w SL? Czy zostal pożarty przez Digitala?
Digital wchodzi w jego awatarze cialo, błąka sie po SL a na koniec pisze dramatyczny post na forum: Awatar X to teraz ja!

Czyz koncowka opowiesci nie wzbudza zainteresowania i nie prosi sie o rozwiniecie?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Kwi 2011, 12:58 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Mam wrażenie, że autor tematu zmienił nagle front, co mi wygląda na problem osobowościowy. Najpierw AwatarX bierze awatara Sylwester Polandia i jego alty w posiadanie. Następnie AwatarX zostaje przekazany kolejnej osobie, którą jest... autor wątku. Rozszczepienie osobowości?

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 22 Kwi 2011, 13:02 
:shock: Ale kociołek...

Nie podano
PostWysłany: 22 Kwi 2011, 13:15 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2011
Powieść mam napisać czy jak? Czy ja napisałem że nikt mu nie pomagał, że to tylko ja przez 24 godziny na dobę siedziałem z gościem w sl. Jacku przecież jak gościu będzie chciał to sam albo napisze na tym forum albo zrobi sobie nowe konto do sl. Podejrzewam, że gdyby to zrobił i tak by nie przekonał wszechwiedzących, nawet gdybyśmy wszyscy spotkali się w realu. Zawsze znalazło by się jakieś ale. A to osoba podstawiona prze zemnie, lub jakieś podobne zachowanie czy sposób napisania czegoś w sl itd, itp.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Kwi 2011, 13:23 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
AwatarX napisał(a):
Ciekawe walę szczerą prawdę a ludzie i tak nie wierzą za to w poprzednim życiu kłamstwa łykali bez mrugnięcia okiem.

Możliwe, że sprawię Ci zawód, ale nie miałam ani odrobiny zaufania do Sylwestra Polandii, a to co pisze AwatarX na większe zaufanie raczej nie zasługuje. Osoby, które obdarzyły Sylwestra Polandię lub inne jego wcielenie jakimkolwiek zaufaniem, mogą się teraz czuć, mówiąc delikatnie, rozczarowane. Skoro wszystko wskazuje na to, że okazałeś się być oszustem, dlaczego ktokolwiek ma wierzyć w to, co piszesz/mówisz?

P.s. To było pytanie retoryczne. Cały temat jest dla mnie wart lekkiego wzruszenia ramionami.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Kwi 2011, 13:28 
Dołączenie:
Październik 2010
AwatarX napisał(a):
Nie rozumiem zamieszania.

Wyjaśnię tak, że prościej sie nie da. Świat wirtualny to dość duże pieniądze. Jak duże można sobie zobaczyć tutaj. Dlatego między innymi istnieją pewne rozwiązania w regulaminie. Żeby działać w wirtualnej rzeczywistości trzeba móc zidentyfikować danego awatara dla celów rozpatrywania praw autorskich czy z powodu zwykłego zaufania społecznego. Wszelkie podmianki są niedopuszczalne i jak pisano wcześniej awatara można przekazać na tylko na mocy testamentu.
Swoją postawą sygnalizujesz, że jest to dopuszczalne a nie jest, stąd zbiorowy opór przed tego typu zachowaniem. Mnie dziwi natomiast Twoje zdziwienie. Jako człowiek legitymujący się dowodem osobistym od dawna nie powinieneś być zdziwiony, że ludzie reagują jak ktoś plecie androny.

AwatarX napisał(a):
O wiele bardziej mi żal straty konta Sylwester Polandia niż tego.

A co się stało z wymienionym awatarem?

"sylwester.polandia
This profile has been disabled."

AwatarX napisał(a):
70% procent z nas łamie regulamin nagminnie w ten czy inny sposób, świadomie lub nie i żyje.

Skąd wiesz ile procent? Przeprowadzałeś jakąś ankietę?

Podsumowując - dla usprawiedliwienia swojej nielegalnej działaności do której należało przywłaszczenie swobie cudzych obiektów w SL a obecnie przejęcie czyjegoś konta, co jest nielegalne również powołujesz się na:
- fakt, że podobno robi tak większość - nie jest to potwierdzone tak ci się tylko wydaje - większość dostała bany w zeszłym roku i nie bez powodu, zatem za te działania wcześniej czy później są konsekwencje;
- niepełnosprawność - na miejscu osób niepełnosprawnych, które są uczciwe czułabym się obrażona,
- wiek - w tym przypadku świadczy to przeciwko Tobie,
- i wiele innych a zapewne jeszcze podasz kolejne fakty.

Otóż ważne jest jedno. TO NIE ZMIENIA FAKTU, ŻE ŁAMIESZ TOS. Do tego promujesz takie zachowania, na co ja i inne osoby nie musimy się godzić. Zatem nie dziw się, że może Ciebie spotkać ostracyzm. Tak to już jest, że świat nie rozumie jednostek "wybitnych".

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Kwi 2011, 13:48 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2011
nick w SL: Konstancja Shoreland
Mysle ze Avatar .... (ktorykolwiek by nie byl )osiagnal swoj cel ,czyli wszedl na Forum przebojem i narobil zamieszania wokol siebie... :roll:

Burza w szklance wody :lol:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Kwi 2011, 16:20 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
thekonstancja napisał(a):
Mysle ze Avatar .... (ktorykolwiek by nie byl )osiagnal swoj cel ,czyli wszedl na Forum przebojem i narobil zamieszania wokol siebie...
No prawie. Wszedł na forum i zrobił z siebie pośmiewisko. Też chciałabym zobaczyć te statystki AjDi ;) Osobiście wole kolesia, który nie umiał zmienić nic poza napisami w logosach...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Kwi 2011, 23:30 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2011
Po takiej nagonce i dla świętego spokoja na forum i w sl nie pozostało mi nic innego jak zlikwidować konto AwatraX i założyć nowe. Mam nadzieję że wszyscy są usatysfakcjonowani. :lol: Ciekaw jestem ownerko Creativity kogo to okradłem i z czego. Fakt pomagałem kilku osobom odzyskać parę rzeczy ale to tylko na ich wyraźną prośbę. Po wprowadzeniu zakazu używania tego typu programów i botów zaprzestałem takiej działalności. Nawet kilkakrotne trzepanie szaf przez LL nic nie wykazało oprócz jednej rzeczy którą dostałem na początku pobytu w sl która okazała się kradziona. Oprócz informacji na pocztę żadnych konsekwencji nie poniosłem.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Kwi 2011, 23:38 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
AwatarX napisał(a):
Po takiej nagonce i dla świętego spokoja na forum i w sl nie pozostało mi nic innego jak zlikwidować konto AwatraX i założyć nowe

To wygląda na jakąś chorobę.
Nagonka? Tylko dlatego, że kilka osób powołało się na ToS i zarzuciło Ci kłamstwo?
Aaa, no tak. Nikt nie bił brawa.

Jeżeli o mnie chodzi, możesz kasować konta i zakładać nowe dowolnie, przez najbliższe tygodnie, miesiące i lata. Nie widzę tylko sensu w informowaniu o tym wszystkich.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Kwi 2011, 23:50 
Dołączenie:
Październik 2010
Taka mała prośba. Nie nazywaj mnie "ownerką". Nie lubię tego określenia. Awatar Sylwester Polandia zripował przy mnie przedmiot z Creativity w celach demonstracji. Dałam wówczas spokój, ponieważ uznałam, że zwyczajnie się zagalopował i chciał tylko pokazać. Nawet bana nie dałam. Obecnie widzę, że to nie błędy młodości a problemy w rozumowaniu. Moja cierpliwość co do tego typu działań wyczerpała się, stąd moja zdecydowana postawa na forum. Nie odzywam się jeśli nie mam podstaw, żeby wyrazić taką a nie inną opinię. Mam prośbę abyś na kolejnych swoich awatarach omijał moje projekty, ponieważ nie mam ochoty odpowiadać za Twoje trudne do przewidzenia działania w przyszłości.

Zmiana awatarów nie pomoże. Na każdym szybko jesteś rozpoznawalny dzięki Twojemu oryginalnemu sposobowi myślenia. Niestety nie jest to komplement.

Edit 1:

AwatarX napisał(a):
Po takiej nagonce i dla świętego spokoja na forum i w sl nie pozostało mi nic innego jak zlikwidować konto AwatraX i założyć nowe.

Nie będziemy bili braw złodziejowi i osobie łamiącej zasady. I nawet nie jest mi przykro z tego powodu. Lubię nazywać rzeczy po imieniu. Oczekiwałeś tutaj poklasku?

AwatarX napisał(a):
Fakt pomagałem kilku osobom odzyskać parę rzeczy ale to tylko na ich wyraźną prośbę.

Jak w RL ktoś ci każe skoczyć na bank to też to zrobisz?

AwatarX napisał(a):
Po wprowadzeniu zakazu używania tego typu programów i botów zaprzestałem takiej działalności.

Pojęcie praw autorskich pomimo wieku jest Tobie obce. Trzeba wykładni, żebyś czegoś wbrew prawu nie robił?

AwatarX napisał(a):
Nawet kilkakrotne trzepanie szaf przez LL nic nie wykazało oprócz jednej rzeczy którą dostałem na początku pobytu w sl która okazała się kradziona. Oprócz informacji na pocztę żadnych konsekwencji nie poniosłem.

Być może podobnie jak ja rok temu postanowiono Tobie dać drugą szansę. Rob dalej tak jak robisz a w końcu kolejnych szans nie będzie.

Ręce mi opadają jak czytam co piszesz.

Edit 2: poprawa literówek.

Ostatnio edytowany przez Identity Euler 23 Kwi 2011, 00:48, edytowano w sumie 2 razy

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Kwi 2011, 00:15 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2011
Awatara zmieniłem dla świętego spokoju zwłaszcza że jak sama piszesz złamałem TOS przejmując konto, a nie dlatego że się ukrywam czy co tam ci jeszcze do głowy przyjdzie. Wystarczy dać bana awatarowi DIGITALWORLD i będziesz miała mnie zgłowy na wszelkie swoje projekty.

Skoro zmieniłaś post wypadało by zrobić to samo.

Zmiana awatarów nie pomoże. Na każdym szybko jesteś rozpoznawalny dzięki Twojemu oryginalnemu sposobowi myślenia. Niestety nie jest to komplement.

Skoro tak jest jak mówisz to wymień choć ze trzy których sam nie podałem.
AwatarX napisał(a):
Fakt pomagałem kilku osobom odzyskać parę rzeczy ale to tylko na ich wyraźną prośbę.

Jak w RL ktoś ci każe skoczyć na bank to też to zrobisz?

Obiekty były stworzone przez te osoby ale ze względu na różne problemy z LL jak choćby bezpodstawna blokada konta nie mogły zabrać własnych obiektów z własnej ziemi. Myślisz że dla właściciela prowadzącego różne interesy taka sytuacja była na rękę. Niewspomnę że odzyskanie niektórych obiektów umieszczonych w kilku obiektach było niemożliwe i właściel musiał się pogodzić ze stratą swojej pracy. Jedna z tych osób jest nadal w sl i prowadzi biznes od nowa.
AwatarX napisał(a):
Po wprowadzeniu zakazu używania tego typu programów i botów zaprzestałem takiej działalności.

Pojęcie praw autorskich pomimo wieku jest Tobie obce. Trzeba wykładni, żebyć czegoś wbrew prawu nie robił?

Radzę dokładnie przeczytać moje posty na temat kradzieży w sl. Nikt postronny a zwłaszcza kreatorzy nie zostali okradzeni to tylko symulacja a nie prawdziwe działania w sl. Gdybym był aż takim złodziejem na jakiego mnie kreujesz to dawno bym miał bana na każdy polski land i klub w sl.
AwatarX napisał(a):
Nawet kilkakrotne trzepanie szaf przez LL nic nie wykazało oprócz jednej rzeczy którą dostałem na początku pobytu w sl która okazała się kradziona. Oprócz informacji na pocztę żadnych konsekwencji nie poniosłem.

Być może podobnie jak ja rok temu postanowiono ci dać drugą szansę. Rob dalej tak jak robisz a w końcu kolejnych szans nie będzie.

Ręce mi opadają jak czytam co piszesz.

Jeszcze raz powtarzam symulacja kradzieży nie była dokonywana na koncie Sylwestra Polandia więc nikt nie musiał mi dawać żadnej szansy. Również pomoc osobom poszkodowanym odbywała sie na innych altach.

Ostatnio edytowany przez AwatarX 23 Kwi 2011, 01:16, edytowano w sumie 2 razy

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Kwi 2011, 00:24 
Dołączenie:
Październik 2010
Nie mam ochoty mieć nikogo z głowy. Podjęta jest próba zwrócenia Tobie uwagi, że robisz źle. Ponieważ nie wygląda na to, że jakikolwiek argument do Ciebie trafia nie chcę abyś narażał inne osoby, które mają zaufanie do grupy projektowej. Lansujesz postawy sprzeczne z TOS. Masz na tyle odwagi, żeby wziąć odpowiedzialność za siedemnastolatka, który będzie Ciebie naśladował? Ta osoba sama poniesie konsekwencje. Miej tego świadomość.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Kwi 2011, 10:54 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2010
nick w SL: Nikola Genira
http://awatarx.blogspot.com/

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Kwi 2011, 11:35 
Dołączenie:
Październik 2010
I? Co ma piernik do wiatraka?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Kwi 2011, 14:27 
Dołączenie:
Lipiec 2010
nick w SL: Bartek Bressig
I? Co ma piernik do wiatraka?

Ma tyle samo liter :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Kwi 2011, 18:14 
Dołączenie:
Marzec 2010
Czy moze ktos mi powiedziec o co biega? Czy ten AwatarX to ta sama osoba co prowadzi ten oszolomistyczny blog na temat SL? Przepraszam ale wywody AwataraX na tym forum sa dla mnie TL;DR :(. Wiec moze ktos w skrucie to mi napisac?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Kwi 2011, 21:12 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2011
Są to dwie różne osoby. Osobiście mam całkowicie odmienne poglądy na temat sl od tych przedstawianych na tym blogu.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Kwi 2011, 00:49 
Dołączenie:
Październik 2010
Różne osoby, różne poglądy, tylko nazwa ta sama. I po co? To pytanie dołączy do pokaźnego zbioru pytań, które zadałam w tym wątku. Jedno przyznam - jest konsekwencja w tej niekonsekwencji.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Kwi 2011, 08:38 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Różne osoby, różne poglądy, tylko nazwa ta sama. I po co?

Odpowiedź ma jakiekolwiek znaczenie?
Nick autora tamtego bloga jest nieodłączną składową wykreowanej postaci, wspaniale wieloznaczną.
Nick założyciela tego wątku jest tylko kolejnym nickiem kogoś, komu poprzednie nicki już się opatrzyły. Nie wydaje mi się, żeby znaczył cokolwiek.

Swoją drogą zastanawiam się (ale nienachalnie, bez przesady), po co osoba mająca tak lekceważący stosunek do SL i żyjących tam awatarów, tkwi w nim tak uparcie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Kwi 2011, 14:32 
Dołączenie:
Październik 2010
Madelaine napisał(a):
Odpowiedź ma jakiekolwiek znaczenie?

Moje pytania w tym wątku stały się z założenia retoryczne. ;)

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso