Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 09 Gru 2006, 17:47 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Czerwiec 2006
nick w SL: romek03 Husky
Witam.
Jeszcze się nie przedstawiłem, więc nadrabiam zaległość.Mam na imię Romek a w Secondlife jestem romek03 Husky.Gram sporadycznie,ale myślę, że jak będzie więcej Polaków będę cześciej grał.Może dobrym pomysłem byłoby zawsze przy powitaniu wymienienie swojej nazwy pod jaką gramy w Secondlife oraz kiedy inni gracze mogą nas tam spotkać (w jakich godzinach najcześciej gramy).Z pewnością ułatwiłoby to spotkanie w grze w celu znajomości.

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 09 Gru 2006, 21:53 
romek76 napisał(a):
...Może dobrym pomysłem byłoby zawsze przy powitaniu wymienienie swojej nazwy pod jaką gramy w Secondlife oraz kiedy inni gracze mogą nas tam spotkać (w jakich godzinach najcześciej gramy).Z pewnością ułatwiłoby to spotkanie w grze w celu znajomości.

W/g mnie tp bardzo dobry pomysł. Ja umieściłem w podpisie i nie ma wątpliwości.

PostWysłany: 10 Gru 2006, 09:33 
ja tak samo :D 8-)

PostWysłany: 28 Gru 2006, 11:06 
Hejka :)
A ja myślę że fajnie jakby była możliwość umieszczania tej informacji w profilu i widniała by ona np. pod forumowym avatarem :)

Nie podano
PostWysłany: 28 Gru 2006, 22:52 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2006
nick w SL: Jaroslaw Uggla
Nurek napisał(a):
Hejka :)
A ja myślę że fajnie jakby była możliwość umieszczania tej informacji w profilu i widniała by ona np. pod forumowym avatarem :)

Racja - dodane.

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 29 Gru 2006, 09:25 
Niech Bozia ma Cię w swojej opiece drogi Adminie ;)

PostWysłany: 06 Sty 2007, 10:58 
romek76 napisał(a):
Witam.
Jeszcze się nie przedstawiłem, więc nadrabiam zaległość.Mam na imię Romek a w Secondlife jestem romek03 Husky.Gram sporadycznie,ale myślę, że jak będzie więcej Polaków będę cześciej grał.Może dobrym pomysłem byłoby zawsze przy powitaniu wymienienie swojej nazwy pod jaką gramy w Secondlife oraz kiedy inni gracze mogą nas tam spotkać (w jakich godzinach najcześciej gramy).Z pewnością ułatwiłoby to spotkanie w grze w celu znajomości.

WITAM WAS WSZYSTKICH <3<3<3
Wydaje mi sie ,ze na SL jest jednak stosunkowo duzo naszych slodkich POLACZKOW :)
Do niedawna tez bylam zmartwiona tym ze wlasciwie tak nas tu malo w tym wielkim SL.
Jednak najszybciej nawiazuje sie kontakt z naszymi rodakami dopisujac sie do GRUP POLSKICH ktorych jest juz kilka. Mozna sie wtedy dowiedziec gdzie i kto akurat ma ochote poszalec ,badz tylko pogadac ze znajomymi. Na takich spotkaniach badz pogaduchach ;)
mozna jako nawy gracz wiele sie dowiedziec , a przedewszystkim poznac wspanialych ludzi. POZDRAWIAM WSZYSTKICH
AGNIESZKA ALLSTAR :-))

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso