Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 07 Gru 2006, 15:10 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2006
nick w SL: AL Prospero
Gram jakiś czas i dopiero niedawno znalazłem to forum a przegrzebałem całą sieć by znaleźć jakiś serwis o SE po Polsku. Szkoda, że jest tu jeszcze tak mało osób ale może się to szybko zmienić sądząc po lawinowym wzroście popularnośći SE.

A może znacie jakies inne miejsca w sieci o SE po Polsku?

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 07 Gru 2006, 16:13 
nie SE tylko SL tak poza marginesem :D.
Witam cie AL, ja tez jestem poczatkujacy, forum sie rozwinie napewno bo o SL w Polsce mało ludzi wie, jak tak to tylko z gazet, wśród mojej 34 osobowej klasy o SL wiedzą tylko 3 osoby: ja, koles któremu powiedziałem o SL i trzeci który o SL wie z gazety tak samo jak ja. Był tam news że japońska nauczycielka w 2 lata grania SL zarobila milion dolarów prawdziwich :D i wtedy postanowiłem spróbowac

PostWysłany: 28 Gru 2006, 11:08 
eheheheh nie no wszystko fajnie. Tylko żeby ci nie przeszła ochota jak w ciągu 3 lat nie zarobisz chociażby 10000 PLN :P

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso