Odpowiedz
Autor Wiadomość
PostWysłany: 29 Sie 2006, 10:35 
Jestem b. nowym "użytkownikiem" secondlife,niestey mój słaby angielski nie pozwala mi w pełni bawić się tą grą ! Czy istnieje szansa że niebwem pojawi się ona w polskiej wersji językowej ? ?

PostWysłany: 29 Sie 2006, 22:51 
Nie ma i raczej nie będzie. Chyba że masz na myśli język interfejsu. Linden Labs jako "urzędowy" uznaje angielski. Możesz szukać polaków w grze i z nimi tylko się kumać albo..

..uczyć się angielskiego. Takie życie.

PostWysłany: 01 Gru 2006, 18:57 
nierozumiem że zrobili "szwabską" wersje interfejsu a nad polską niemogą sie pobawić?? Polska to sąsiad niemiec i tez duży kraj. Lepiej jakby sie wzieli za to :-/ :-/

Nie podano
PostWysłany: 01 Gru 2006, 22:27 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2006
nick w SL: Roxy Shablin
arth napisał(a):
nierozumiem że zrobili "szwabską" wersje interfejsu a nad polską niemogą sie pobawić?? Polska to sąsiad niemiec i tez duży kraj. Lepiej jakby sie wzieli za to :-/ :-/

Z tego co mi wiadomo, Istnieje tylko angielska wersja jezykowa. heh za nim zrobili by polska wersję językową , musieli by za pewne "pobawic" sie najpierw z chińska, hiszpańska niemiecka i za pewne francuzka.

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 02 Gru 2006, 12:22 
Po co wam polski interfejs? Zeby cokolwiek zdzialac w SL potrzebna jest znajomosc angielskiego. Inaczej sie nie dogadasz z nikim. No chyba, ze powstanie "Jackowo" hehe albo cos na wzor emigracji do Anglii. Juz widze te newsy: " Polacy opanowuja SL" . Pozatym nawet jak istnieja inne wersje jezykowe np. niemiecka (!!!) to pewnie dlatego, ze jest duze zainteresowanie SL w tych krajach a u nas sami widzicie, garstka ludzi... ;-)

PostWysłany: 28 Gru 2006, 11:12 
hmm.... to zależy od ilości użytkowników w grze. Np. w menagerzone.com gra wielu polaków więc stworzyli polski język. Ale tam ogólnie jest wiele róznych języków.
Ja jestem za tym aby nie tworzyli nic poza wersją angielską i ewentualnie niemiecką/rosyjską.
Jak stworzą inne to zacznie się masakra i na forum padnie milion pytań na które ludzie nie będą znali odpowiedzi bo będą się posługiwali jez. ANG a ludzie będą pytali o polskie odpowiedniki.

Uczcie się angielskiego. Roxy pisała że dzięki SL się poduczyła angola - jest to warte przemyślenia. Takie połączenie przyjemnego z pożytecznym !

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso