Odpowiedz
Autor Wiadomość
PostWysłany: 04 Mar 2007, 03:02 
witam
chcial bym zaczoc moja przygoda z secon life ale nie moge sie zarejestrowac a mianowicie nie chce podawac danych karty kredytowej bo mi moze kase z konta zabrac.prosze o pomoc pilnie albo jak by ktos konto mial to prosze zeby mi je dal jesli ma nie potrzebne.
pozdro
Batorowiak1

Nie podano
PostWysłany: 04 Mar 2007, 12:08 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
z tego co wiem.... nie musisz podawac zadnego numeru karty kredytowej przy rejestrowaniu sie w 'doroslym' Second Live. Karta potrzebna jest tylko do pelnej aktywacji konta, umozliwiajacej zakup ziemi itd. Po prostu omin ten krok w calej procedurze.
Numer karty musisz podac w Teen Second Life - sluzy on do weryfikacji faktu, ze rodzice pozwolili ci grac, jko niepelnoletniemu.
A jesli znajdziesz szalenca, ktory da ci konto w SL zarejestrowane na swoja karte, to wez i dla mnie ze 3 hehe. Popros tez od razu o numer PIN do jego karty i godzine w ktorej wychodzi z domu. Aaaa i jeszcze czy zawsze zostawia klucz pod wycieraczka :)
Jacek Shuftan

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 04 Mar 2007, 15:59 
wlasnie nie moge ominąć!!!!!!!jak wypelnie wszystko a pole z danymi karty zostawie puste to mi informacja wyskakuje ze musze wypelnic te pola!!!!!!!!

Nie podano
PostWysłany: 04 Mar 2007, 16:40 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
trudno mi powiedziec, moze podeslij mi scan ekranu to zobacze w ktorym jestes miejscu rejestracji i bede mogl ci pomoc? Sam rejestrowalem sie kilkakrotnie i zawsze sie udawalo.
Jestes pewien, ze nie wchodzisz w TEEN second life? Bo wlasnie w teen nie da sie pominac karty kredytowej.

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 04 Mar 2007, 17:47 
juz sie zarejestrowalem i wszystko dziala dzieki z gory

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso