Odpowiedz
Autor Wiadomość
Kobieta
PostWysłany: 25 Cze 2013, 21:26 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: wredna Jantarka Balczo
zaczęło się kilka dni temu - po odkryciu, że w tym naszym szalonym świecie wszystko jest możliwe, nawet bycie polką, nie będąc nią - doszłam do wniosku, że w zasadzie - dlaczego nie ?

dlaczego, nie podjąć kolejnej próby i zorganizować wybory Miss Virtual Poland 2013r, podczas których [zgodnie , lub mniej zgodnie] wytypowalibyśmy osóbkę reprezentującą piękno i wyobraźnię polaków i polek.

Pomyślałam, że fajnie byłoby gdyby ten tytuł miał znaczenie w naszej społeczności, wiązał się z prestiżem, a docoelowo reprezentacją naszej społeczności w konkursach Miss w SL. No, ale żeby tak się stało - konieczne jest zaangażowanie wielu osób. Na co po cichu liczę.

I przyznajcie, że mimo wszystko, dziwnie tak dowiedzieć się, że jakaś tam osoba X jest reprezentantką społeczności, która w ostatnim czasie nawet nie urządzała wyborów Miss.

tak więc - no risk, no fun :) i machina ruszyła. Rozesłałam do prawie wszystkich właścicieli klubów/sklepów/ polskich miejsc, ofertę współpracy lub sponsoringu imprezy. Utworzona została grupa, a także BLOG - Miss Virtual Poland, oraz rozpoczęte zostały rozmowy o kształcie imprezy.
368

Niestety jak to w życiu bywa - czasem wiele głów, rodzi zbyt wiele pomysłów - dlatego doszłam do winsoku, że najprościej będzie stworzyć krótką ankietę, która mam nadzieje rozwieje wątpliwości - również i te dotyczące sensu takiej imprezy. Dlatego też , będę szalenie wdzięczna jeśli poświęcicie dwie minuty na wypełnienie ANKIETY.

Dodam, że cała impreza ma mieć charakter rozrywkowy, komercyjny oraz chciałabym aby odbywała się cyklicznie.

Wiem, że nie jest to działanie na szczytny cel, ale tak naprawdę jesteśmy tutaj dla zabawy i wydaje mi się, że już dawno nie było imprezy w której uczestniczyliby wszyscy razem - przyjaciele i wrogowie, nie rywalizując, a po prostu dobrze się bawiąc.

ps. zapraszam do zapoznania się z ofertą umieszczoną na blogu - tą samą, którą rozsyłałam inWorld - może znajdzie się jeszcze kilka chętnych osób do współpracy :)

Pozdrawiam i zapraszam

Jantarka B.

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 26 Cze 2013, 00:28 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
A kiedy będzie można poznać wyniki ankiety, którą chwilę temu wypełniłem?

I tak dodatkowo... Jak coś, to... Moje tablice do głosowania za czasów Polskiej Republiki są nadal dostępne i mogą posłużyć przy tych wyborach... Tak skromnie piszę...

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 26 Cze 2013, 10:05 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
projekt napisał(a):
A kiedy będzie można poznać wyniki ankiety, którą chwilę temu wypełniłem?

I tak dodatkowo... Jak coś, to... Moje tablice do głosowania za czasów Polskiej Republiki są nadal dostępne i mogą posłużyć przy tych wyborach... Tak skromnie piszę...

projekt - wyniki ankiety udostępnię za kilka dni - najpóźniej we wtorek [podglądam je troszkę].

Zapraszam Cię również do współpracy - może inWorld pokażesz tablice i zobaczymy na ile dałoby się je zmodyfikować tak aby spełniły oczekiwania respondentów z ankiety - a widzę, że proponowane rozwiązania są naprawdę ciekawe - z czego bardzo się cieszę.

z góry wszystkim dziękuję i plizz rozsyłajcie link do ankiety swoim znajomym, znajomym znajomych itd :)

ps. poszukiwany skrypter - może ktoś chetny do pomocy ? :)

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 26 Cze 2013, 14:08 
Dołączenie:
Marzec 2011
nick w SL: pepeb
Już się nie mogę doczekać :) Zobaczymy jak sobie poradzą nasze dziewczyny :)

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 27 Cze 2013, 20:54 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
ponieważ drobnymi krokami, zbliżamy się do podsumowania ankiety dot terminu i formy wyborów Miss - aby rozpocząć przygotowania, dzisiaj na blogu - missvirtualpoland.blogspot.com/ umieściłam pytanie dotyczące formy głosowania.

wszystkie zainteresowane osoby - proszę o oddanie swojego cennego głosu.

z góry bardzo Wam wszystkim dziękuję :)

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 28 Cze 2013, 01:15 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2011
nick w SL: Konstancja Shoreland
Pytanie w ankiecie jest malo dokładne, rozumiem ze chodzi o możliwośc :a)głosowania na dowolna ilośc kandydatek
(ale na każdą oddac tylko 1 swoj głos), b)mozna użyc tylko jednego głosu na tylko jedną kandydatke

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 28 Cze 2013, 11:01 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
thekonstancja napisał(a):
Pytanie w ankiecie jest malo dokładne, rozumiem ze chodzi o możliwośc :a)głosowania na dowolna ilośc kandydatek
(ale na każdą oddac tylko 1 swoj głos), b)mozna użyc tylko jednego głosu na tylko jedną kandydatke

biorąc pod uwagę, że tablice które są dostępne w SL pozwalają na wielokrotne oddawanie głosów na dowolna ilośc kandydatek - powtarzalnie każdego dnia głosowania - pytanie jest na tyle ogólne by ocenic, czy rezydenci SL.PL w ogóle zgadzaja się na ograniczenia dotyczące głosowania.
dlatego postawiłam pytanie zamkniete.
docoelowo czy w głosowaniu bedzie mozna oddać 1 głos tylko na 1 kandydatkę, czy jeden głos na dowlona ilosc kandydatek - pozostanie już do ostatecznej decyzji - myślę, że wyłonionego jury :)

Z góry dziekuję za głosowanie i zapraszam również do ankiety :)

Pozdrawiam
JB

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 28 Cze 2013, 17:45 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
Ja jako osoba która by głosowała ( a pewnie nie będe miał na to czasu ani siły ani chęci :P) to bym wolał 1 raz zagłosować na pania XYZ i basta koniec wiecej głosów brak :P

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 01 Lip 2013, 22:04 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
witam wszystkich. no i mamy wyniki :)

N = 30
Strona 1 z 1

Kiedy powinny się odbyć wybory Miss Virtual World 2013
w pierwszej połowie lipca 2013 - 13,3% 4
w drugiej połowie lipca 2013 - 33,3% 10
w pierwszej połowie sierpinia 2013 - 30,0% 9
w drugiej połowie sierpnia 2013 - 3,3% 1
we wrześniu 2013 - 10,0% 3
nie powinno w ogóle być wyborów - 6,7% 2

czy grupa kandydatek powinna być ograniczona ilościowo ?

tak, ale max 10 osób - 13,3% 4
tak, do 10 - 15 osób - 30,0% 9
tak, do 15 - 20 osób - 6,7% 2
nie, bez ograniczeń - 40,0% 12

czy powinny być eliminacje do konkursu ?
tak, najpierw eliminacje - 70,0% 21
bez eliminacji, od razu konkurs - 20,0% 6

kto powinien decydować o wyborze Miss i V-ce Miss ?
16,7% jury - 5
66,7% publiczność oraz jury - 20
6,7% tylko publiczność - 2

Jeśli masz własne pomysły na konkurs i formę wyborów - podziel się z nami

konkurs - założenia : 1 Jury powinno składać się po 1 osobie reprezentującej jakieś miejsce w polskim Second Life.
głosowanie - założenia : 1 Każdy może oddać tylko 1 głos W OGÓLE nie na przykład 1 dzień.

i dodatkowa ankieta:

Czy tablice do głosowania powinny umożliwiać wielokrotne oddawanie głosów ?
TAK - 3
NIE - 21

:)

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso