Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 29 Lip 2010, 13:34 
Dołączenie:
Lipiec 2010
witam i zapraszam wszystkich do Galactic club....Świetna zabawa,atmosfera,wspaniałe imprezy i DJ....Będą niedługo dodatkowo organizowane wesela i śluby....Będzie nowy wystrój klubu.Lm narazie nie podaję bo klub jest aktualnie w trakcie przeprowadzki na inny land,jak będzie na nowym miejscu to go podam....serdecznie pozdrawiam i zapraszam.. ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Lip 2010, 23:35 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Shilla Hax
Zapraszasz ale lm nie podasz? Wstyd ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Lip 2010, 23:38 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
Shilla jak autor napisał są przenosiny a on zastosował tzw. marketing pośredni bo slurl-a nie podał bo nie może ale ciekawość co to za klub pewnie wzbudzi :P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Lip 2010, 13:44 
Dołączenie:
Lipiec 2010
witajcie...no ja aktualnie jestem poza mym kompem, piszę z lapka mojej kuzynki....Ziemię już znalazłem wcześniej przed wyjazdem lecz z kasą miałem krucho. :-) ....dopiero mi wpłyneły na konto....Pozostaje mi teraz nadzieja że zdąże,zanim ktoś nie zgarnie mi jej sprzed nosa....trzymajta za mnie kciuki...... Obiecuję że niedługo podam wam nowe lm klubu..Pozdrowionka od ownera czyli ode mnie.... ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Lip 2010, 13:48 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Zatem ja życzę powodzenia, aby ta ziemia i ten klub miały ten sam adres. Czy nazwa klubu odzwierciedla jego charakter? Bo mi się ciekawie kojarzy ta nazwa.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Lip 2010, 16:15 
Dołączenie:
Lipiec 2010
Witam ponownie....hmmmmmmm czy odzwierciedla, no więc nazwe wymyśliłem już po zrobieniu pierwszej wersji klubu, a byla to platforma 50x50 razem z kopułą na którą wklejona była textura gwiazd i taka nazwa odrazu wpadła mi do głowy.... :-) .... No i tak już do wersji ostatecznej nowej która nastąpi podczas zmiany ziemi....To bedzie już 6sta jego przemiana i ostatnia....A nazwa już pozostanie taka jak przy jego narodzinach.. ;-) ....Musze przyznać że klub ma bujną historie.. Tak więc gdy tylko wszystko będzie gotowe,zapraszam na otwarcie.Dam znać pozdrawiam.. ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Lip 2010, 18:54 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Mnie się skojarzyła z Battlestar Galactica :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Lip 2010, 19:31 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Morri, nadajemy w tym temacie na tej samej fali. Bo też coś w tym kontekście mi do głowy przyszło.

Zatme nazwa staje się niezła nazwą promującą miejsce.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Sie 2010, 20:47 
Dołączenie:
Lipiec 2010
hejka wam.. witaj Mori co tam wogole slychac w naszym wirtualnym świecie .......pozdro.. ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Sie 2010, 18:58 
Dołączenie:
Lipiec 2010
witam serdecznie....Oto nowe miejsce Galactic clubu,zapraszam serdecznie zagra nam Dj Thomson o 20:00 ....Otwarcie w piątek data 13 sierpnia........http://slurl.com/secondlife/Fleets%20Co ... /159/83/23 ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Wrz 2010, 16:23 
Dołączenie:
Lipiec 2010
hejka :-) Galactic zmienił miejsce już podaję....http://slurl.com/secondlife/Lharg/135/35/52

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso