Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 04 Sty 2009, 17:54 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
nick w SL: Private.
Witam serdecznie :-)

Zapraszam już od dziś do Pubu, oficjalne otwarcie będzie na dniach, ale już dzisiaj zapraszam na nieoficjalne otwarcie ;-)

http://img231.imageshack.us/img231/4542 ... szeqp0.jpg

Szczególne podziękowania dla:
Uzi Boa, Morrigan & Ando - za udostępnienie lokalu i pomoc :) Oraz dla bezinteresownych pomocników: Irene1 Deviau & Janusz Raum MAciek Maksman, Katarzyna Gothly, Misterio76 Larsson oraz dla mojej Anki Sporg! :-)

Przyjdźcie się wygadać, potańczyć, pobawić czy też wypić wspólnie herbatę przy kominku! :-)

SLUrl do nas: http://slurl.com/secondlife/Polska%20Re ... /98/183/23

Pozdrawiam i zapraszam! :-)

Ostatnio edytowany przez Eve Amoufhaz, 05 Sty 2009, 14:01, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Sty 2009, 18:27 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Eve, może ze dwa słowa o profilu Rainbow ;)

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 04 Sty 2009, 18:38 
No w koncu :-D Dlugo sie Panie zastanawialy nad otwareciem lokalu;] Oby trwal jak najduzej, to moze go zobacze oficjalnie hehe

Nie podano
PostWysłany: 04 Sty 2009, 18:58 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
nick w SL: Beyonce Weatherwax
Dziewczyny gratuluje i zycze powodzenia
moja rada tepcie buractwo i prostactwo , banujcie dzieci i wylgarne towarzystwo a klub bedzie na poziomie
trzymam kciuki))
pozdrawiam

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Sty 2009, 21:26 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
deha napisał(a):
No w koncu :-D Dlugo sie Panie zastanawialy nad otwareciem lokalu;] Oby trwal jak najduzej, to moze go zobacze oficjalnie hehe

Nie zastanawiały tylko szarpały z animacjami na kanapy :-P Oficjalnie będzie we wtorek, z niespodzianką zapewne ;-) Tylko niech mi to SL już wejdzie...

A tymczasem miały być dwa słowa, chyba najlepiej zacytuję to co napisałam w ogłoszeniu wspólnie wymyślanym (Kasia troszki pomagała ;-) )

Cytuj:
Należysz do mniejszości psychoseksualnej? Jesteś lesbijką, gejem lub osobą bisekusalną? A może jesteś hetero i nie masz nic przeciw osobom les, gay, bi? ;) Zapraszamy więc już wkrótce na otwarcie Rainbow Pub! :) Miejsca dla ludzi tęczowych ;)

Tymczasem informujemy, że...

Będziemy organizować spotkania, pogadanki na przeróżne tematy, nie tylko te związane z sytuacją LGBT w życiu realnym :) ale też i codziennymi sprawami - kotach, przepisach kulinarnych... Hehehe - O czym tylko zechcecie! :) Propozycje mile widziane, wystarczy przyjść i zacząć rozmowę... :) Przyjdźcie się wygadać, potańczyć, pobawić czy też wypić wspólnie herbatę przy kominku! Jesteśmy otwarci też na propozycje gości co do organizacji różnych spotkań. Drzwi będą otwarte dla każdego cały dzień i noc :)

A także serdecznie zapraszamy do grupy...

Przyłączenie do grupy jest poprzez zaproszenie, dlatego osoby zainteresowane proszę pisać do mnie na IM albo kliknąć tablicę z logo klubu, która wisi w klubie obok konika bujanego ;) Aby mieć pełną swobodę w rozmawianiu o mniejszych i większych sprawach, a szczególnie prywatnych - takie rozmowy będą się odbywały na IM czatu grupy - dla bezpieczeństwa jak kto woli :)

:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Sty 2009, 22:14 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2008
nick w SL: Adams Dovgal
A to ten tajemniczy klub dla mniejszosci. No ciekawe czy bedzie sie tam cos dzialo czy przez pierwsze kilka tygodni troche szumu a pozniej cisza jak makiem zasial ;-).

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Sty 2009, 23:07 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
Adams Dovgal napisał(a):
A to ten tajemniczy klub dla mniejszosci. No ciekawe czy bedzie sie tam cos dzialo czy przez pierwsze kilka tygodni troche szumu a pozniej cisza jak makiem zasial ;-).

Klub jest dla wszystkich :-) Czy ja napisałam, że tym spoza wstęp wzbroniony? :->

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Sty 2009, 23:12 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
nick w SL: Anulka Zimminy
W kazdym razie zaczelo sie bardzo hucznie.. sensacyjnie wrecz.. Moze jak u Hitchocka zaczyna sie od trzesienia ziemi a potem napiecie tylko rosnie..
Relacja z wydarzen już sie pojawiła..

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Sty 2009, 23:15 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
AnulkaZ napisał(a):
W kazdym razie zaczelo sie bardzo hucznie.. sensacyjnie wrecz.. Moze jak u Hitchocka zaczyna sie od trzesienia ziemi a potem napiecie tylko rosnie..
Relacja z wydarzen już sie pojawiła..

Że też mnie ominęło... Do PR się nie mogłam dostać... Akurat w takim momencie, eh ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Sty 2009, 23:22 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
nick w SL: Anulka Zimminy
Wszystko opisano i fotograficznie udokumentowanio.. Szybciej niz SLFakt bo SLExpresowo..

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Sty 2009, 12:13 
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Franco Reyes
Chetnie wpadne zobaczyc co to za miejsce :mrgreen: pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez tomeczekfcb21, 05 Sty 2009, 13:13, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Sty 2009, 13:00 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
Chce tylko podziękować ślicznie za grupę
Wpadać napewno będę :D

Ostatnio edytowany przez Daro, 05 Sty 2009, 13:14, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Sty 2009, 13:09 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: Margolcia Greenwood
A ja wczoraj bylam widziałam :-) baaaaaaardzo wygodne kanapy ;-)
pogratulować :!:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Sty 2009, 13:38 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2007
nick w SL: Pawell Bulloch
Eve napisał(a):

..
deha napisał(a):

A tymczasem miały być dwa słowa, chyba najlepiej zacytuję to co napisałam w ogłoszeniu wspólnie wymyślanym (Kasia troszki pomagała ;-) )

Cytuj:
Należysz do mniejszości psychoseksualnej? Jesteś lesbijką, gejem lub osobą bisekusalną? A może jesteś hetero i nie masz nic przeciw osobom les, gay, bi? ;) Zapraszamy więc już wkrótce na otwarcie Rainbow Pub! :) Miejsca dla ludzi tęczowych ;)

:)

Ciekawe co by było, gdyby jakiś heteroseksualny założyciel klub napisał:
"Należysz do większości psychoseksualnej? Jesteś heteroseksualną kobietą lub mężczyzną? A może jesteś les, gay lub bi i nie masz nic przeciw osobom hetero? ;) Zapraszamy więc już wkrótce na otwarcie FM Pub! :) Miejsca dla ludzi zwykłych ;)"

Nie podoba mi się takie podejście do równości ze względu na orientację seksualną. W ogóle nie rozumiem potrzeby afiszowania się z orientacją seksualną.

Ostatnio edytowany przez Pawell 05 Sty 2009, 13:52, edytowano w sumie 2 razy

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Sty 2009, 13:49 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Ja też nie rozumiem - zwłaszcza w świecie, gdzie w ciągu 10 minut można zmienić kilka razy płeć, kolor skóry, a nawet gatunek...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Sty 2009, 14:01 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
Za avatarem jest człowiek - dlatego takie jest założenie. :-) Mowa nie o samych "ludzikach" ale też i osobach nimi sterujących - mamy RL i SL, tu możemy być kim chcemy owszem, ale możemy też nie mieć gdzie porozmawiać swobodnie. Ani zachować. Afiszowanie się? Nie doszukiwałabym się w tym afiszowania. Nie raz spotkałam się z tym, że w klubie tańczyłam z koleżanką i od razu jakieś teksty leciały i wielka "sensacja"... Chciałam zrobić miejsce gdzie nikt z takich zachowań nie będzie robił "sensacji", gdzieś, gdzie będzie to czymś na tyle zwyczajnym co tańczący pan z panią.

Ponoć SL jakoś wpływa na psychikę w RL... Nie o afiszowanie chodzi... Gdyby tak było też mogłabym powiedzieć, że się parki hetero afiszują kissując na ulicy, a tego nikt nie mówi, prawda? A jak dwie panie/panowie to już wielki szok i sensacja...

Pozdrawiam.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Sty 2009, 14:11 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Llorando Runo
Ja gdy steruję żeńskim awatarem to jestem wtedy lesbijką. Chyba się liczy, co? ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Sty 2009, 14:30 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2007
sjp.pl:
Afiszować - 1. rozgłaszać, ostentacyjnie ukazywać coś; 2. afiszować się - obnosić się z czymś przesadnie, zwracać powszechną uwagę na swoje cechy, koneksje itp.

Mówiąc o afiszowaniu się z orientacją seksualną nie mam na myśli okazywania uczuć, tylko o budowaniu klubu na bazie konfliktu ze względu na orientację seksualną. Równie dobrze można zrobić klub dla białych, gdzie czarni, którzy nie mają nic przeciwko białym, też mogą bywać. Lub odwrotnie. Środowiska gejowskie walczą o równość, oczekując, że nikt nie będzie ich oceniał ze względu na orientację seksualną, więc Ty chyba tym bardziej nie powinnaś podkreślać różnic.
Mnie się nie podoba, że w Twoim klubie, jako heteroseksualny mężczyzna, będę człowiekim gorszej kategorii. Tak samo jak nie podobałby mi się klub, gdzie osoby les lub gay byłyby traktowane analogicznie.
W Warszawie powstała restauracja dla kobiet. Mężczyźni też mogą w niej bywać, o ile założą idiotyczną perukę. Kobiety domagają się równego traktowania, ale kiedy tylko mogą, to chcą ośmieszać mężczyzn (nie wszystkie oczywiście). Jakiś absurd.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Sty 2009, 14:50 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2008
nick w SL: Adams Dovgal
Podpisuje sie wszystkim pod tym co napisal Pawell :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Sty 2009, 15:05 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Llorando , Pawell , Adams
a nie mozna po prostu podziekowac dziewczynie za trud , wkład, i czas jaki poswieca zeby cos innym udostepnic, ????

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Sty 2009, 15:10 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Llorando Runo
Kobiety (głownie feministki) nie chcą równego traktowania z mężczyznami, ale lepszego od nich traktowania. Wiem bo miałem kiedyś „przyjemność” prowadzić zażartą dyskusję na pewnym feministycznym forum. ;-) Od tego czasu gardzę feministkami, bo im nie chodzi o równość i sprawiedliwość ale o wygodę własną nawet kosztem dyskryminacji mężczyzn.
Choć temat nie o tym, ale jako krypto lesbijka (i jeszcze bardziej krypto feministka) mogę se pisać co chcę! ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Sty 2009, 15:21 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2007
BeyonceW napisał(a):
a nie mozna po prostu podziekowac dziewczynie za trud , wkład, i czas jaki poswieca zeby cos innym udostepnic, ????

Beyonce, nie powinnaś nas pouczać, dopóki nie podziękujesz założycielom wszystkich klubów w SL. Nie zapomnij o "Goal".

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Sty 2009, 15:44 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
Klub jest dla wszystkich. Nie będę wypowiedzi komentować. Powiem jedno - Nie da się zadowolić wszystkich. I to właśnie widać.

Staram się, aby w pubie nie było przeklinania i jakiś nagich osób. Żeby była fajna zabawa. Dzisiaj po południu sporo osób tańczyło, rozmawiało, było nawet zabawnie, bo przyszedł śliczny orzeł i był słodki... ;-) I o to chodziło :-) Cieszę się, że miejsce się im podoba i ktoś przychodzi :mrgreen:

Każdego zapraszam, ale nikogo nie zmuszam - nie chcesz/nie podoba się to nie przychodź, ale daj innym przyjść i ocenić samemu.

Pozdrawiam serdecznie.

PS. Nikt nie powiedział, że ktoś hetero ma być "gorszej kategorii". Jak jest klub dla furry - avatarów zwierząt - i też dla ludzi, to ludzki ma być gorszy z tego tytułu? ;-) Bez przesady :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Sty 2009, 17:03 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Pawell napisał(a):
BeyonceW napisał(a):

Beyonce, nie powinnaś nas pouczać, dopóki nie podziękujesz założycielom wszystkich klubów w SL. Nie zapomnij o "Goal".

Dzieki wszystkim zalozycielom klubow ktorzy poswiecili swoj czas aby stworzyc cos dla kogos )))) dzieki za to ze meczac sie wkladali mnostwo wlasnej pracy aby komus sprawic przyjemnosc i umilic czas. ))) Mile jest to , ze poswiecajac swoj czas staracie sie umilac czas innym , kulturalnie i na poziomie .

PS Teraz twoja kolej ....wasza kolej - skoro wypowiadasz sie w liczbie mnogiej.
Ale nie musicie dziekowac, wystarczy ze przestaniecie narzekac i marudzic, drwic i szydzic, to tak niewiele a tak wiele moze zdzialac.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Sty 2009, 17:15 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Bey, nikt nie narzeka, nikt nie drwi. Pawell wyraził swoje zdanie, do którego ma prawo i zrobił to na poziomie przewyższającym o kilka klas większość wypowiedzi pojawiających się ostatnio w popularniejszych wątkach.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Sty 2009, 17:25 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
Cytuj:
Mnie się nie podoba, że w Twoim klubie, jako heteroseksualny mężczyzna, będę człowiekim gorszej kategorii.

Ciekawe gdzie to wyczytałeś :-) Jak masz takie podejście... To może faktycznie lepiej do klubów nie chodź żadnych. Wszędzie znajdziesz jakąś "gorszą" kategorię. Ale ok...

W pilkarskim jestem gorsza kategorią, bo nie interesuję się piłką...
W klubie furry jestem gorszą kategorią bo nie będę jako żaden zwierzaczek...
W klubie dla ludzi będę gorszą kategorią, bo mam elfie uszy...
Wymieniać dalej? ;-)

Ja bym popatrzyła na ten klub w Warszawie z przymrużeniem oka. Spójrz na to inaczej... Mężczyzna, który nie ma dystansu do siebie, aby taką perukę założyć i się dobrze bawić w towarzystwie Pań nie wejdzie. Jeśli założenie peruki to takie ośmieszenie... To strach pomyśleć co powiedziałbyś na Elven Forest, land dla elfów, gdzie przed wejściem są elfie uszka za 1L$, też strasznie godzą w godność? ;-) A słynne Avalon, gdzie tylko postacie jak z RPG? Też to nazwiesz godzeniem w godność? ;-)

A tak, jestem gorsza kategorią bo nie spotkałam drugiego elfa w SL ;-)
/me idzie się pochlastać

Szerszego patrzenia życzę i trochę poczucia humoru :-)
Pozdrawiam.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Sty 2009, 18:42 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Madelaine napisał(a):
Bey, nikt nie narzeka, nikt nie drwi. Pawell wyraził swoje zdanie, do którego ma prawo i zrobił to na poziomie przewyższającym o kilka klas większość wypowiedzi pojawiających się ostatnio w popularniejszych wątkach.

nooo oczywiscie Pawell a ktoz by inny)))))) no to teraz z rownie wysoka klasa niech dotrzyma słowa))))

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Sty 2009, 19:15 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2007
Do Beyonce:
Beyonce, a co i kiedy obiecałem? :)

Do Eve:
Eve, przykro mi, ale to co napisałaś w żaden sposób nie pasuje do kontekstu naszej rozmowy. Nie myl zabawy w elfy (nie jesteś jedynym elfem w SL) ze sprawami ogólnie zwanymi społecznymi. I najważniejsze... wiem, że wycieczki osobiste są najprostszą formą polemiki, ale proszę, nie zniżajmy się do tego poziomu. Nie znasz mnie, a oceniasz.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Sty 2009, 19:21 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Nie wiem właściwie, o co całe zameiszanie. to, że dziewczyny napisały, do kogo jest skierowany lokal, to chyba nie przestępstwo. Jak sama Eve pisze, lokal jest dla każdego, a nie na konkretną orientację.

Porównywanie tego lokalu z simami i lokalami, które narzucają jakieś HUDy lub wygląd awatara jest w pewnej części niewłaściwe, bo nie widze, aby w nowym lokalu republiki ktoś narzucał cokolwiek. No, możejedynie proponuja,a by w lokalu rozmawiać na grupowym czacie, co ja rozumiem jako ochronę, bo nie od dziś wiadomo, jaka jest mentalność polaków.

Mam nadzieję, że lokal pozostanie na bardzo długo w Republice.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Sty 2009, 19:43 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
Pawell

Ale ja nikogo nie oceniam :-) Mówię tylko, że wg. tego co mówisz to w każdym klubie ktoś jest "gorszą kategorią" :-) Ja ludzi w taki sposób na kategorie nie dzielę. Nawet w pubie. :-)

A... Jeśli chodzi o społeczności to proponuję Ci pójść na Avalon i powiedzieć im, że nie są społecznością :-) I miłej pogawędki z nimi zatem. :-)

Ja Ci żadnych wycieczek osobistych nie robię. Wręcz przeciwnie. Mam wrażenie, że chcesz mi jakieś dziwne podejście wmówić pisząc o jakiś kategoriach - ja ani słowa o tym nie napisałam, a powyższy post był napisany pół żartem pół serio.

Tyle co Cię znam to zaskoczona jestem takimi słowami. Naprawdę. Sam mówiłeś na zebraniu "Coś ma się dziać". Dzieję się i co słyszę?

Trochę dystansu ;-)

Tyle w tym temacie.

MaxJames

Dokładnie. Nie narzucam niczego. Znam reakcje w "ogólnospołecznych" klubach i dlatego powstał taki pomysł. Nie ma tez żadnych podziałów na zasadzie, że już hetero to jakaś "gorsza kategoria" - ja się tylko dziwię, gdzie tego się Pawell doczytał. Ja porównałam simy dlatego, bo owszem, tam jest regulamin, i jeśli masz strój nie taki jak pisze to dostajesz kicka. Przywołałam to do przykładu klubu dla kobiet w Warszawie - dlaczego? Bo one też sobie wymyśliły, że facet ma wejść w peruce. Może to nie jest idealny przykład do porównania, ale w SL to mi przyszło na myśl.

W SL chodzi o to, aby się szanować, ale też i dobrze bawić.

Pozdrawiam.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Sty 2009, 00:16 
Dołączenie:
Grudzień 2008
Czy za przeproszeniem moglibyscie sie juz zamknac!? Wszedzie... doslownie w kazdym temacie tylko najezdzacie jedna/jeden na druga/drugiego...
Ja wiem... zamiast robic sobie przerwe od SL (ktos sie z tym afiszowal...), to lepiej zrobic przerwe od tego forum... :-/

Co do samego lokalu... fajnie, ze jest... im wiecej tym wiekszy wybor dla nas. Nie chcesz - nie wchodz tam. Nie podoba Ci sie wystroj - nie wchodz. Nie podoba Ci sie reklama tego miejsca - nie wchodz. Myslisz, ze bys zrobil lepiej - to zrob, przyjdziemy zobaczyc... i tyle na ten temat.
Czy to trzeba zawsze pomarudzic, ponarzekac, zmieszac z blotem, dodac jakas swoja uszczypliwa uwage? ehh... ide spac.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Sty 2009, 00:59 
Dołączenie:
Marzec 2008
nick w SL: tasmanik
Tak sobie sledze życie w SL od 2 dni, czytam forum i dochodzę do wniosku że tak naprawdę niczym się nie rożni od świata rzeczywistego. Zawsze będzie ktoś komu się nie podoba pomysł czy wykonanie drugiej osoby, co komu przeszkadza odmienne podejście do życia czy ludzi ehh... Aby nie powtarzać wypowiedzi przedmówcy podpisuje się pod postem Pana Pawel Maven.

Ps. Eve Amoufhaz życzę powodzenia.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Sty 2009, 01:02 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2007
Pawel Maven napisał(a):
Czy za przeproszeniem moglibyscie sie juz zamknac!? Wszedzie... doslownie w kazdym temacie tylko najezdzacie jedna/jeden na druga/drugiego...
[...]

Właśnie robisz to samo.

Pawel Maven napisał(a):
Co do samego lokalu... fajnie, ze jest... im wiecej tym wiekszy wybor dla nas. Nie chcesz - nie wchodz tam. Nie podoba Ci sie wystroj - nie wchodz. Nie podoba Ci sie reklama tego miejsca - nie wchodz. Myslisz, ze bys zrobil lepiej - to zrob, przyjdziemy zobaczyc... i tyle na ten temat.
Czy to trzeba zawsze pomarudzic, ponarzekac, zmieszac z blotem, dodac jakas swoja uszczypliwa uwage? ehh... ide spac.

Nie podoba się, to zastosuj się do swojej rady i nie wchodź na forum.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Sty 2009, 01:03 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
Dokładnie :-) Ale jak się komuś nie podoba nie znaczy, że juz go nie lubię :mrgreen: Zaznaczam, że nadal lubię wszystkich :-) Jak coś do kogoś będę miała to napiszę na IM ;-)

Będzie w Pubie puszka na WOŚP! Więc zapraszam jak tylko Sztab WOSP postawi puszeczkę będzie można wrzucać tipy. Jak obiecałam będzie jutro niespodzianka, tylko ustalenia w trakcie więc na razie tajemnica ;)

Puszeczka już jest:
Image

Najwyżej sama balet dla WOSPa zatańczę :)

Zapraszam tymczasem codziennie :-) Jak mnie nie będzie też wchodzić tylko nie wypuszczać kota bo po całej PR będę go szukać. :-P

I tak Was lubię! :mrgreen: Ciebie Pawell też! :mrgreen:

Pozdrawiam.

[ Dodano: 2009-01-06, 02:07 ]
Oficjalne otwarcie połączone jest z WOŚP'em. gdżz miał być wtorek, a WOSP sie zaczął to po co przedłużać ;-)

W ramach akcji WOŚP zapowiadam:

* będzie DJ Sadi przed pubem albo wewnątrz - podam o której ;-)
* przez większość będę ja i Anka - i inne osoby jeśli się zgłoszą do pomocy - tańczyć w pubie na parkowych kulkach z każdym kto wpłaci do serduszka WOŚP minimum 50l$ :-)
Czyli taka akcja Taniec dla WOŚP. :-)

Jeśli jest ktoś chętny także tańczyć za tipy w WOSPowym serduszku to proszę się jutro zjawić. Będę z odpowiednim napisem nad łebkiem ;)

Zapraszamy :-)

PS. Jutrzejsze jakiekolwiek tipy do mnie trafiają do WOSP. I tak do niedzieli. :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Sty 2009, 08:40 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2008
nick w SL: Anka Sporg
Hej

Lokalizacja skarbonki uległa zmianie. Została ustawiona wewnątrz przez Sztab WOSP. Zapraszam więc wszystkich do środka. Jak napisała Eve - każdy kto wpłaci 50l$ lub więcej do skarbonki będzie tańczyć w parze z wybrana osobą z obsługi Rainbow.
Przez cały czas trwania akcji WOŚP w SL wszystkie datki na pub Rainbow będą automatycznie wrzucane do skarbonki.

pozdrawiam

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Sty 2009, 13:41 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
DJ Sadi zagra wieczorkiem, zakomunikuje swoją obecność na pewno :-)

Tymczasem od teraz zapraszamy:

Image

Cytuj:
Akcja "Taniec za datek dla WOŚP"
Wpłać do tipjara WOŚP minimum 50L$, załóż serduszko i zatańcz z jedną z charytatywnych tancerek :)
W tym roku WOŚP zbiera na aparaturę umożliwiającą wczesne wykrywanie nowotworów u dzieci.
Każdy datek do tipjara pubu
będzie przekazywany na
WOŚP :)

Już czekamy w Pubie :-)

[ Dodano: 2009-01-09, 03:59 ]
Akcja trwa do końca tygodnia, już mamy ponad 6000 L$ w skarbonce. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Oby tak dalej!

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Sty 2009, 17:23 
Dołączenie:
Styczeń 2009
nick w SL: Mikae Cisse
Miałem przyjemność przed chwilą być w klubie i pozwiedzać 'go' sobie. Muszę powiedzieć, że wygląda naprawdę bardzo ładnie, szczególnie spodobał mi się Budda z skrzydełkami i kominek w kształcie żołędzia, wystrój klubu bardzo "oryginalny na plus". Pozdrawiał właścicieli i gratuluje pomysłu :).

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Sty 2009, 08:16 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
A dziękuję :mrgreen: A do buddy Llorando kazał mi skrzydełka przyczepić, zdjęcie zrobiłam i mu wysłałam i jakoś tak skrzydełka zostały ;-)

Stan skarbonek w Pubie i przy stoisku na rynku na chwilę obecną:
Rynek - 8352
Pub - 7533

W sumie naszą akcją uzbierałyśmy więc: 15885

:mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Sty 2009, 16:46 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2008
nick w SL: Kerstin Ansar
Siedzę sobie właśnie u Ciebie. Fajne miejsce, optymistyczne. No i ten kociak...^^

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Sty 2009, 22:58 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
Salem ma na imię, można go głaskać ^^ Odkryłaś kubeczek co daje kawę czekoladę albo herbatę? ;-)
Cynamonową polecam ... :-)
Miło mi, że się podoba.

Przy okazji WOŚP podsumuję:
W klubie było 7333, a na rynku ponad 10.000, ile dokładnie nie wiem, bo Sztab zabrał skarbonkę jak akurat mi net umarł na cały dzień.

Pozdrawiam :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Sty 2009, 16:33 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2008
Taak widziałam imię, i głaskałam kociaka. Kubek i ciasteczka odkryłam :D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Sty 2009, 17:15 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
Kerstin napisał(a):
Taak widziałam imię, i głaskałam kociaka. Kubek i ciasteczka odkryłam :D

Haha, więc zapraszamy do drinków ;-) Tylko jeśli zgubisz ubranka podczas tańca jak kiedyś Jacek Shuftan - uprzedzam, że nie ponoszę odpowiedzialności za zaginione części garderoby :mrgreen:

Miłej zabawy, ja jutro wracam :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Sty 2009, 17:28 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2008
Oa kiedy mozna cię tam spotkać? Hmm to chyba nie ten rodzaj klubu żeby zrzucać garderobę :P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Sty 2009, 21:38 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
Jutro wieczorem będę.

Co do gubienia garderoby... Zostawię te kwestię Jackowi ;-)

Jaaaceeek ... :mrgreen: Opowiedz :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Sty 2009, 23:47 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
http://ta-wredna-kota.blogspot.com/

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Sty 2009, 09:54 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2008
Uuuu, no to faktycznie impreza musiała być genialna :D Mam nadzieję, że się jednak nie przeziębiłeś. ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Lut 2009, 17:46 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
I kolejna imprezka się szykuje :)

Czekam na Walentynki od Was dla Waszych Tajemniczych Sympatii - dyskrecję zapewniam w 100% - zapomnijcie o błaganiach na IM "Od kogo to?" 8-)

Image
(podziękowania dla Dsx Viking za śliczny plakacik :-) )

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso