Odpowiedz
Autor Wiadomość
Kobieta
PostWysłany: 21 Maj 2009, 09:05 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: wredna Jantarka Balczo
Ja tylko dodam, że teraz jek ktoś będzie robił coś idiotycznego, zachowując się przy tym infantylnie - będę określac to Talishizmem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 21 Maj 2009, 09:14 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Jantarka, nareszcie ktoś znalazł coś pozytywnego w tej żenującej historii ;-) Przynajmniej słowniki na tym skorzystają ;-)

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 21 Maj 2009, 12:14 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
nick w SL: Private.
Jakie słodkie kółeczko wzajemnej adoracji.... Jeśli można przyjąć, że poprzednie wasze wypowiedzi można nazwać wypowiedziami na poziomie... To teraz... Zachowania prymitywne można by nazwać Jantaryzmem a klakieryzm przemianować na Madelaizm... Problem w tym, że ani to śmieszne ani zabawne, ot na poziomie gimnazjum. Same wystawiacie o sobie świadectwo... a szkoda, gdyż pomimo różnicy zdań miałam do was resztki szacunku.
Wydaje się, że osoby, które chcą być postrzegane jako inteligentne, trzymające pewien poziom, powinny zrozumieć, kiedy należy przestać.
Nie ma to jak leczyć własne kompleksy kosztem innych...
Zainteresowana jestem (tylko hipotetycznie) czy w RL też jesteście takie wyszczekane?
Nadal hipotetycznie (bo nie mam podstaw by tak twierdzić) widzę, oczami wyobraźni, dwie szare myszki, pełne kompleksów i o niskiej wartości samooceny siedzące przed monitorami i plujące jadem.
Jeśli chcecie mnie zdenerwować, prowokować, sprawić mi przykrość etc. To już wam się nie uda. Nawet mnie nie rozbawicie bo wszystko co piszecie spływa po mnie jak woda po kaczce...
Uważam też, że jeśli takie pisanie ma być elementem waszej terapii, mającej na celu podnoszenie waszej wartości, to jak najbardziej popieram takie działania.
Być może to co piszecie przyda mi się do pracy.. " Co powiecie na temat: "Analiza porównawcza zachowań interpersonalnych i intrapersonalnych na podstawie zamkniętej grupy nieprzystosowanej społecznie i o niskiej wartości samooceny"? (oczywiście nie będzie to ujęte w kontekście SL czy internetu a oparte na samych relacjach międzyludzkich mogących występować w dowolnym środowisku generującym takie zachowania).

Pozdrawiam
Talisha Daviau

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 21 Maj 2009, 12:29 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Eve Amoufhaz napisał(a):
Jakie słodkie kółeczko wzajemnej adoracji....

Przyzwyczaiłam się obcując z przeróżnymi postaciami na tym forum, że w momencie kiedy brakuje argumentów, musi paść magiczne "kółko wzajemnej adoracji" lub "elita", w zależności od potrzeb.
No cóż, chociażby pobieżna lektura kilku wątków wystarczyłaby, żeby móc na tę wzmiankę o wzajemnej adoracji między Jantarką i mną wybuchnąć szczerym śmiechem.
Tak, o leczeniu kompleksów, niskiej samoocenie i wylewaniu jadu przed monitorem też już słyszałam. Co do oceniania mojego charakteru w SL i rl - jest kilka osób na tym forum, które miały okazję poznać mnie nieco bliżej, tak szczęśliwie się składa, że nie należysz (czy może nie należycie, nadal mam wątpliwości, kto pisze i kto czyta te słowa) do tego grona. A to oznacza, że nie Tobie/Wam oceniać i przypuszczać. To ryzykowne, naprawdę.

Reszty wywodu komentować nie będę, błoto pozostawiam kaczkom, niechże po nich spływa.

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 21 Maj 2009, 12:52 
Dołączenie:
Marzec 2009
Dramatem naszej epoki jest to, że głupota zabrała się do myślenia.
— Jean Cocteau

Tyle w temacie :->

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 21 Maj 2009, 13:25 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: wredna Jantarka Balczo
Eve Amoufhaz napisał(a):
Jakie słodkie kółeczko wzajemnej adoracji.... Jeśli można przyjąć, że poprzednie wasze wypowiedzi można nazwać wypowiedziami na poziomie... To teraz... Zachowania prymitywne można by nazwać Jantaryzmem a klakieryzm przemianować na Madelaizm... Problem w tym, że ani to śmieszne ani zabawne, ot na poziomie gimnazjum. Same wystawiacie o sobie świadectwo... a szkoda, gdyż pomimo różnicy zdań miałam do was resztki szacunku.
Wydaje się, że osoby, które chcą być postrzegane jako inteligentne, trzymające pewien poziom, powinny zrozumieć, kiedy należy przestać.
Nie ma to jak leczyć własne kompleksy kosztem innych... [...] Pozdrawiam Talisha Daviau

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nie pozostaje już nic innego - jak porobić sobie jaja, bo nic do tej pannicy nie dociera :)

Talishizm - odsłona pierwsza - jeżeli nie masz już nic do powiedzenia, poudawaj,że jednak coś masz :mrgreen:
Talishizm - odsłona druga - brak argumentów - uzyj argumentu siły :mrgreen: i oczywiście udawaj,że WSZYSTKO TOTALNIE PO TOBIE SPŁYWA, ale dyskretnie rób to co w Talishizmie 3:
Talishizm - odsłona trzecia - dyskusja Cię przerasta - skasuj swoje konto/bloga i wypowiadaj się zza ...

Talishizm - dobrodziejstwo polskiego SL -no kocham tą laske :mrgreen: :mrgreen: zdecydowanie jest lepsza ode mnie. Ustępuję jej pola... :mrgreen:

Mad -nie usiłuj nawet tłumaczyć, szkoda czasu...chyba zdążyłaś już zauażyć , że Talishizm to ciężki kaliber :mrgreen: .

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 21 Maj 2009, 18:30 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
nick w SL: Beyonce Weatherwax
Ja mam takie dziwne pytanie do Eve
Eve dlaczego Ty i Talishia piszecie z jednego konta ( Twojego) czy Talishia to Twój alt ??/ o ile zrozumialabym pisanie z jedneko kompa w dwoch nickach to nie zrozumiem pisanai z jednego nicka dwóch osób czasami nie wiadomo kto pisze, kto czyta, kto jest kims )))

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 21 Maj 2009, 18:59 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Beyonce, gdybyś dokąłdnei śledziłą temat, wiedziałabyś, że Talisha usunęła konto, a pisząc z konta Eve i Talisha siezawsze podpisują, by było wiadomo, kot pisze. Ja takie coś niedawn orpzeczytałem ,zatem wiem, kto sięwypowiada (czy to Eve, czy Talisha).

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 21 Maj 2009, 19:01 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2009
nick w SL: Tomek Kegel
Co nie wyklucza wersji: Talisha i Eve to alty jednej osoby:) A jak dla mnie ta wersja jest całkiem logiczna z 1 strony z 2 zaś nie...

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 21 Maj 2009, 19:06 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
projekt napisał(a):
Beyonce, gdybyś dokąłdnei śledziłą temat, wiedziałabyś, że Talisha usunęła konto, a pisząc z konta Eve i Talisha siezawsze podpisują, by było wiadomo, kot pisze. Ja takie coś niedawn orpzeczytałem ,zatem wiem, kto sięwypowiada (czy to Eve, czy Talisha).
Co nie zmienia faktu ze dziwnie i podejrzanie to wyglada )))
nie lepiej zalozyc nowe konto,,,,? ".. ale to jest twój tron ..."

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 21 Maj 2009, 19:30 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Talisha i Eve to dwie różne osoby. Wiem, bo widziałem obydwie poza SL.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 21 Maj 2009, 19:50 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Konto Talishy nie zostało usunięte, więc pisanie z jednego konta przez dwie osoby wydaje mi się nieuzasadnione.

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 22 Maj 2009, 03:05 
Dołączenie:
Czerwiec 2007
projekt - to, ze widziales to nic nie znaczy dla tych, ktorzy nie sa toba i nie widzieli

kazdy moze sobie zalozyc piec kont, a jednak pisac z jednego podpisujac pod wypowiedzia piec roznych osob - tylko po co - dla wiekszosci jest to srednio madre

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 22 Maj 2009, 03:44 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Llorando Runo
Ale na konto Eve raczej nikt nie będzie pisać prv z żądaniem zwrotu wpłaconych L$, więc wystarczy tylko nie logować się na swoje konto i nie czytać tych wiadomości ze słusznymi pretensjami, i wtedy nie ma problemu. „Ignorancja błogosławieństwem”. ;-)

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 22 Maj 2009, 22:27 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2009
nick w SL: Scott Revestel
BeyonceW napisał(a):
nie lepiej zalozyc nowe konto,,,,? ".. ale to jest twój tron ..."

Ja bym jeszcze dodal ze mozna by na te zbroje poszyc takie mieciutkie czapraki i przestawic ta palme bo stoji krzywo ale jak Beyonce zauważyla to jest twoj tron ...

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 24 Maj 2009, 23:44 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Llorando Runo napisał(a):
Ale na konto Eve raczej nikt nie będzie pisać prv z żądaniem zwrotu wpłaconych L$, więc wystarczy tylko nie logować się na swoje konto i nie czytać tych wiadomości ze słusznymi pretensjami, i wtedy nie ma problemu. „Ignorancja błogosławieństwem”. ;-)

myslisz ze az tak ???? nieee
sadze ze za ostro pojechales teraz ))))

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 25 Maj 2009, 02:27 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Obawiam się, Bey, że tym razem to nie jest bajka.

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 26 Maj 2009, 15:07 
Dołączenie:
Sierpień 2008
Czytam tą dyskusję od początku i przeistaczało to się początkowo z kłótni i mądrych wypowiedzi o (byłej) Republice, to teraz jest to obrzucanie się błotem. Jak ten temat mógł zejść do tak niskiego poziomu?
Nie stoję po żadnej stronie. Faktycznie, Talisha powinna przeprosić, ale Mad o trochę za dużo prosi. Podejrzewam że Talisha jest teraz bez grosza, ale fakt, mogłaby przeprosić. A jeżeli ma jakieś lindeny, to niech je symbolicznie odstąpi Mad. Takie jest moje zdanie.
Najlepiej by było zakończyć ten temat. Dalsze rozmowy są właściwie bez sensu - co one dadzą? Kolejne 20 stron w temacie?
--
Pozdrawiam, aso.

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 07 Lip 2009, 22:44 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
nick w SL: SpaceBurak Zenovka
Tak z ciekawości-skoro PR przestała istnieć, to co z tym działem forum?

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 07 Lip 2009, 22:58 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
nick w SL: Anulka Zimminy
A jest sobie ku potomnosci jakoarchiwmu i dla rozrywki. Widac temat juz dawno umarl a jednak chcetni do rozmowy o nim sa. ;-)

Profil E-mail GGOffline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Moderatorzy

Madelaine, Republika Polska

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso