Odpowiedz
Autor Wiadomość
Mężczyzna
PostWysłany: 19 Maj 2009, 15:01 
Dołączenie:
Sierpień 2007
taa piekne offtopy, szkoda ze nie ma tu moderatora , ehh

ladna u was pogoda?

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 19 Maj 2009, 15:02 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Llorando Runo
Oj Codeee Codeee jakiś jesteś niewyżyty i znów włos dzielisz na części dla samego dzielenia. :mrgreen:
O widzisz :idea: , mógłbyś wyrzeźbić se ze sculptów dmuchaną lalę! Byłby hit. ;-)

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 19 Maj 2009, 15:03 
Dołączenie:
Sierpień 2007
Llorando Runo napisał(a):
Oj Codeee Codeee jakiś jesteś niewyżyty i znów włos dzielisz na części dla samego dzielenia. :mrgreen:
O widzisz :idea: , mógłbyś wyrzeźbić se ze sculptów dmuchaną lalę! Byłby hit. ;-)

hehe dzielenie to tez sztuka, myslisz ze kazdy to potrafi? :]

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 19 Maj 2009, 15:07 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
projekt napisał(a):
Zbiórka była 25 kwietnia, bo wtedy brakowało pieniędzy. Cesarstwo zostało zamknięte 12 maja. Mamy zate mtutaj koniec miesiaca kwiecień oraz rozpoczynający się maj. Wychodzi mi jak być, że dwa tygodnie z kawałeczkiem minęło między zbiórką za zamknięciem. Zatme jest sprób o jakieś pół tygodnia.

Wg Twoich obliczeń miesiąc miałby 3 tygodnie?

Przypomnę, co napisała Talisha ogłaszając zbiórkę (nie, nie wiem po co udowadniam, że nie jestem wielbłądem).

(Wysłany: 2009-04-25, 23:06)
Talisha napisał(a):
Przyjaciele!
Ze względu na moje niedopatrzenie i złe zrozumienie przepisów opłat za tier zamiast miesiąca okazało się, że zostały nam 24 godziny. Do jutra do 14 musimy zapłacić Linden Labs 100 000 LS. Z czego udało nam sie do tej pory uzbierać 56 000.
Ta akcja jest jednorazowa, bo zgodnie z planem, mając do dyspozycji jeszcze miesiąc uda mi się uzbierać na tier samodzielnie.

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 19 Maj 2009, 15:12 
Dołączenie:
Sierpień 2007
no dobra Mad , nie udalo sie talishy z tym kolejnym miesiacem, nie udalos sie, moze oklamala, czy tam z premedytacja oszukala

przeciez nie o tym dyskutujemy od kilku godzin

chodzi o to dlaczego uwazasz ze to co zostalo zebrane nie poszlo na maj a nie o to ze Talisha nie zaplaci za czerwiec

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 19 Maj 2009, 15:22 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Można się z koniem kopać, ale przyjemność żadna.
Napisałam wyraźnie (naprawdę nie było tego nigdzie widać?) - skoro opłacona została tylko połowa miesiąca, pytam, gdzie moje pozostałe 2500 L$. Których się nota bene nie domagam, czekałam tylko naiwnie na jedno krótkie słowo.

Męczysz mnie, Codeee.

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 19 Maj 2009, 15:24 
Dołączenie:
Sierpień 2007
hehe jak to bywa moze najlepiej niektorym wytlumaczyc pewne sprawy historyjka :]

zalozmy ze oglaszam zbiorke na tort za 100 zl , ludzie (w tym Mad) wrzucaja i jest suma 50 zl, ja dorzucam kolejne 50 zl , w sumie jest 100 zl, oglaszam sukces zbiorki. Po czym stwierdzam ze musze kupic jednak rogalika za 50 zl, wiec biore swoja kase z puli i place za rogalika, a za kase od ludzi kupuje polowe tortu. Ludzie maja do mnie pretensje sluszne ze to jednak nie caly obiecany tort. A dodatkowo Mad twierdzi ze za jej kase i kase ludzi kupilem sobie rogalika.

ulatwilo komus? :)

dotatkowo wyszlo ze tort zostal zjedzony i dla Mad nie zostalo ani kawalka, ale to nie zmienia faktu ze jej kasa poszla na tort nie na rogalik

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 19 Maj 2009, 15:29 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Popracuj nad stylem, kiepsko się czyta.

W Twojej historyjce też zabrakło miejsca na "przepraszam", to znamienne.

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 19 Maj 2009, 15:31 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2007
nick w SL: Pawell Bulloch
Codeee, w pewnym sensie masz rację, ale musiałbyś zmodyfikować opowieść o fakt, że nikogo na ten tort nie zapraszasz. Już po konsumpcji informujesz, że tort był, można było się częstować i nie rozumiesz o co tyle pretensji :)

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 19 Maj 2009, 15:34 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Mad, meisiąc to 4 tygodnie, a po zbiórce było napisane, iż uzbierano pieniądze na 3 tygdognie. Nie wiem, jak Ty, ale ja tę informację przeczytałem. I to było napisane.

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 19 Maj 2009, 15:37 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Llorando Runo
Do tego winni są goście bo nie przynieśli drogich prezentów, tak by się zwróciło 50 zł za rogalika. ;-)

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 19 Maj 2009, 15:39 
Dołączenie:
Sierpień 2007
Madelaine napisał(a):
Popracuj nad stylem, kiepsko się czyta.

ok , ale poki co nie zamierzam pisac powiesci:]

Madelaine napisał(a):
W Twojej historyjce też zabrakło miejsca na "przepraszam", to znamienne.

dyskusja nie toczy sie o to czy powinno pasc przepraszam czy nie , w kazdym razie ja o tym nie dyskutuje :]

chodzi o to czy Mad z historyjki ma prawo twierdzic ze jej kasa poszla na rogalik a nie na tort.
Mad moze miec pretensje ,ze tort nie jest caly, ze nie ma kolejnych tortow, ze nie zostawiono dla niej kawalka ,ale nie o to ze jej kasa nie poszla na tort.
no ale tobie ciezko jakos to przyznac ,

Pawell napisał(a):
Codeee, w pewnym sensie masz rację, ale musiałbyś zmodyfikować opowieść o fakt, że nikogo na ten tort nie zapraszasz. Już po konsumpcji informujesz, że tort był, można było się częstować i nie rozumiesz o co tyle pretensji :)

nawet jesli zmodyfikowac o to co piszesz, nadal Mad nie moze twierdzic tego ze jej kasa nie poszla na tort.

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 19 Maj 2009, 15:43 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2007
Nie Codeee, połowa kasy poszła na tort, który już był zjedzony w momencie zbiórki. Dlatego Mad domaga się połowy kasy.

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 19 Maj 2009, 15:45 
Dołączenie:
Sierpień 2007
Pawell napisał(a):
Nie Codeee, połowa kasy poszła na tort, który już był zjedzony w momencie zbiórki. Dlatego Mad domaga się połowy kasy.

jakby tort zostal zjedzony w momencie zbiorki to sim by byl zamkniety w momencie zakonczenia zbiorki , a jak wiemy dzialal 2 tygodnie

mad moglaby sie domagac polowy kasy jakby zaplacila za caly miesiac simu, a sim dziala 2 tygodnie,
ale mad i spolka innych ludzi zaplacila za 2 tygodnie wlasnie i tyle dzialal :]

ehhh historyjka chyba nie pomogla

Ostatnio edytowany przez C Nishi, 19 Maj 2009, 15:49, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 19 Maj 2009, 15:48 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
C Nishi napisał(a):
chodzi o to czy Mad z historyjki ma prawo twierdzic

Utwierdzam się w przekonaniu, że niczego nie mam prawa twierdzić.

Co chcesz udowodnić? I po co?
Współczuję ludziom, którzy największą satysfakcję odczuwają, mącąc i usiłując udowadniać wszystkim dookoła, że są idiotami. Napisałam wielokrotnie, o co mam żal do Talishy i czego oczekuję, nie mam zamiaru teraz mielić tego wszystkiego od nowa tylko dlatego, że Ty masz złośliwą radochę rozkręcając od nowa wyciszoną dyskusję. Tylko po to, żeby za czas jakiś, postawiony wobec argumentów, z którymi nie będziesz umiał lub chciał dyskutować, rozłożyć ręce, uśmiechnąć się szeroko i ogłosić - ależ przecież tylko pytałem.
Robisz to nie po raz pierwszy, a ja do tej pory byłam cierpliwa. Do tej pory.

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 19 Maj 2009, 15:59 
Dołączenie:
Sierpień 2007
Madelaine napisał(a):
C Nishi napisał(a):
chodzi o to czy Mad z historyjki ma prawo twierdzic

Utwierdzam się w przekonaniu, że niczego nie mam prawa twierdzić.

Co chcesz udowodnić? I po co?
Współczuję ludziom, którzy największą satysfakcję odczuwają, mącąc i usiłując udowadniać wszystkim dookoła, że są idiotami. Napisałam wielokrotnie, o co mam żal do Talishy i czego oczekuję, nie mam zamiaru teraz mielić tego wszystkiego od nowa tylko dlatego, że Ty masz złośliwą radochę rozkręcając od nowa wyciszoną dyskusję. Tylko po to, żeby za czas jakiś, postawiony wobec argumentów, z którymi nie będziesz umiał lub chciał dyskutować, rozłożyć ręce, uśmiechnąć się szeroko i ogłosić - ależ przecież tylko pytałem.
Robisz to nie po raz pierwszy, a ja do tej pory byłam cierpliwa. Do tej pory.

teraz to ty piszesz historyjki,
widze ze nie ma sensu dyskutowac
ale z koro chcesz dyskutowac o osobach...
ja z kolei wspolczuje ludziom ktorzy najwieksza satysfakcje odczuwaja, usilujac udowadniac wszystkim dookola ze jest sa kims nieomylnym i ostateczna wyrocznia w kazdej sprawie.

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 19 Maj 2009, 16:01 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2007
Codeee, skąd pewność, że właśnie Ty właściwie rozumujesz? Zarzucasz innym nieomylność, sam się tak czując :)

Drobna statystyka:
Przeciętne IQ Polaka to 103.
Mad ma 180, ja 156, a Ty... wiem, że umiesz liczyć ;)

Na wszelki wypadek podpowiem... statystycznie w naszej trójce wygląda na to, że Mad i ja zjedliśmy wszystkie rozumy, nawet z nadmiarem. Przykro mi, ale chyba nie załapałeś się na opcję "mieć rację" ;)

Dodane o 16.03:
Codeee, piszemy "skoro", a nie "z koro". Piszę o tym, aby potwierdzić moją wcześniejszą tezę. Oczywiście, możesz być dyslektykiem, ale wtedy na pewno korzystałbyś z jakiegoś elektroniczego słownika. W końcu jestes twórcą naprawdę świetnego translatora :)

Ostatnio edytowany przez Pawell, 19 Maj 2009, 18:00, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 19 Maj 2009, 16:05 
Dołączenie:
Sierpień 2007
Pawell napisał(a):
Codeee, skąd pewność, że właśnie Ty właściwie rozumujesz? Zarzucasz innym nieomylność, sam się tak czując :)

Drobna statystyka:

Na wszelki wypadek podpowiem... statystycznie w naszej trójce wygląda na to, że Mad i ja zjedliśmy wszystkie rozumy, nawet z nadmiarem. Przykro mi, ale chyba nie załapałeś się na opcję "mieć rację" ;)

ja nigdy nei mam racji ,szczegolnie jesli chodzi o republike i osob ktorej dotyczyla
a tak ogolnie szkoda takie cos komentowac co napisales
pochwal sie czyms jeszcze

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 19 Maj 2009, 16:09 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2007
Po co mam coś dodawać? I tak każdy już wyrobił sobie pogląd :)

PS. Po co komentujesz, skoro nie warto komentować? Myślałem, że jesteś bardziej logiczny :)

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 20 Maj 2009, 16:24 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
nick w SL: Beyonce Weatherwax
Cytuj:
Drobna statystyka:

Paaaweeeł
no ja nie mogęę
a cóż to za skromność ????
Nie wiem co to za rewelacje z tymi IQ ale wiem jedno, ze podawanie jakie sie to ma IQ nawet zmyslone - jest wielkim nietaktem i trąca żenadą.

Co do Cesarstwa
jest to normalne ze ludzie widzac ogloszenia o otwarciu Cesarstwa , pozniej ogloszenie o zborce na Cesarstwo a pozniej o zamnknieciu Cesarstwa, zaczynaja sie zastanawiac " co z tą zbiórką??"
w mysl hasła " jesli nie wiadomo o co chodzi ...." no właśnie

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Moderatorzy

Madelaine, Republika Polska

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso