Odpowiedz
Autor Wiadomość
Mężczyzna
PostWysłany: 07 Lip 2009, 23:38 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Chociaż Pr nie ma,to jednak dział na forum jest ukazaniem pewnej historii polskiego SL i przykład, jak mogą wyglądać niektóre miejsca, jeżeli się człowiek wysili (nie piszę oczywiscie o końcówce PR, ale o tym, co było za jej świetności.

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 07 Lip 2009, 23:50 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Llorando Runo
No ale w sumie można to wrzucić do jednego wspólnego „archiwum (X) RP”. ;-)

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 19 Lip 2009, 22:55 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2009
nick w SL: Scott Revestel
[quote="AnulkaZ"]A jest sobie ku potomnosci jakoarchiwmu i dla rozrywki. Widac temat juz dawno umarl a jednak chcetni do rozmowy o nim sa. ;-)[/quote]

Oj tak temat musi zostać będe go bronil własnym ciałem jak ktokolwiek chciaz pomyśli o tym żeby go usunąć :)

Czasem gdy trace wiare w moje mozliwosci zagladam sobie tu i czytam o tym jaki mam talent do malwersacji grubych tysiecy L$ jak to przyczyniłem sie do rozpadu tego "czegoś" i ogólnie jakim to jestem chamem :)

Po przeczytaniu takiej lektury wiara we własne mozliwoci powrca natychmiatowo :P

A co najważniejsze humor poprawia się bardziej niz po obejrzeniu dobrego kabaretu. Polecam takze tym którzy nie są głównymi bohaterami opowiastki. Wiem ,ze to az 9 stron ale dprawdy warto nigdzie indziej nie doznacie takiego dreszczyku emocji a zarazem nic was tak nie rozbawi :)

Jeszcze raz gorąco polecam
Scott.

P.S.
Ale się rozpisałem :)

Profil E-mail Offline
PostPost został usunięty przez AnulkaZ 20 Lip 2009, 12:05.
Powód: Za brzydka odzywke.. jeszcze raz a ban na forum;-)

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Moderatorzy

Madelaine, Republika Polska

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso