Odpowiedz
Autor Wiadomość
Kobieta
PostWysłany: 16 Lut 2009, 10:47 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
nick w SL: Beyonce Weatherwax
oświadczam iz z dniem dzisiejszym rezygnuje z rządu i członkostwa w republice
powód

bardzo prosty
mam o wiele ciekawsze zajęcia niż taplanie się w gówienku wzajemnej adoracji i schlebianie gustom narcystycznych niedowartościowanych obywateli

w sl jest wiele ciekawszych miejsc niż republika
Uzi wiem ze płacisz za to pieniądze i masz prawo dobierać sobie przyjaciół i obywateli jakich chcesz
ale.. jeśli tworzysz rząd to daj mu choć jakieś prawa a nie złudne poczucie realizacji
tak wiec bawcie się w rząd ale beze mnie ja z tej piaskownicy uciekam - tu za mocno sypia piachem po oczach i ciągną się za warkoczyki

Dziękuje wszystkim którzy na mnie glosowali, przepraszam was ze nie dane mi było wypełnić w całości mojego programu ale o przyczynach pisała nie będę gdyż we wszystkich moich postach znajdziecie prawdziwy powód tego wszystkiego. Dziękuje za to ze dzięki wam nie musiałam się starać żeby wchodzić z czyjegoś tam ramienia i dwa razu zdobyłam wasze zaufanie i poparcie , szkoda ze w takim miejscu jak republika nie dane mi było tego zrealizować, gdyż zawiść i obłuda tak skutecznie zalewa innym oczy ze nie potrafią realnie myśleć. Jeszcze raz dziękuje swoim wyborcom i kochani
ROZGLĄDAJCIE SIĘ PO REPUBLICE JESZCZE WIELE TUTAJ MOŻE WAS ZASKOCZYĆ

PS chciałabym zaproponować na moje stanowisko Krzysia Clip'a ten czlowiek ma potencjał i jeszcze jakieś poczucie normalności ( chociaż nie wiem czy nie robię mu niedźwiedziej przysługi)

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 16 Lut 2009, 15:19 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2008
nick w SL: Adams Dovgal
Smutna historia :-(
Wychodzi na to ze wrecz tryskalas pomysłami i bylas o krok od ich realizacji ale jakis tajemniczy establishment nieustannie blokował twoje poczynania :-(
A ja caly czas myslalem ze to tylko takie proby odwrocenia uwagi od wlasnego nierobstwa. Na szczescie pani ex-minister ponownie bedzie mogla we wlasnym mniemaniu wyjsc z calej sytuacji z twarza bo przeciez jak zwykle to ktos inny jest winny, BRON BOZE JA!
W koncu prawda wyszla na jaw!
MAMY WINNYCH! NA STOS Z NIMI!
:-D

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 16 Lut 2009, 15:29 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Widzisz Adamds
Cytuj:
Smutna historia :-(
- tak smutne to ze ludzi robi sie w wała i wciska im sie ciemnotę jak to wiele mogą ))))

Cytuj:
Wychodzi na to ze wrecz tryskalas pomysłami i bylas o krok od ich realizacji ale jakis tajemniczy establishment nieustannie blokował twoje poczynania :-(
- jak kolwiek bym nie tryskała twoje wytryski sarkastycznych uwag były na miare erupcji Etny

Cytuj:
A ja caly czas myslalem ze to tylko takie proby odwrocenia uwagi od wlasnego nierobstwa.
- taki stary a ciągle zyje w niewiedzy))))

Cytuj:
Na szczescie pani minister ponownie bedzie mogla we wlasnym mniemaniu wyjsc z calej sytuacji z twarza
- hmm zatanawiam sie na ile mi zalezy wyscie z twarza w twoim mniemaniu??? - hmmm wiesz w ogóle mi nie zalezy))))

Cytuj:
W koncu prawda wyszla na jaw!
- nie mój drogi prawda jeszcze nie wyszła na jaw ale wyjdzie ....
Cytuj:
MAMY WINNYCH! NA STOS Z NIMI!
:-D
w XXI wieku a ty wyjeżdzasz ze stosem??? adams prosze cie )))
sa inne lepsze metody ))))

Dovgals Dovgals, zabawne jest to i ciekawe zarazem , ze na kazdy moj post pomimo tego iz wielokrotnie stwierdzales jak bardzo to co ja napisze masz gdzies - nad kazdym moim postem nie potrafisz przejsc obojetnie)))
" uderz w stół a odezwie sie .... Adams Dovgall" - piekna parafraza co nie????

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 16 Lut 2009, 15:34 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2008
Przeciez wiesz ze jestem/byłem Twoim naczelnym hejterem wiec jak dowiedzialem sie ze startujesz w wyborach to me serce zaczelo bic szybciej :-)
Troche juz zaczyna mnie nudzic ta cala sytuacja wiec byc moze niedlugo spuszcze z tonu dla obopulnego dobra, zobaczymy jak sytuacja sie rozwinie :-)

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 16 Lut 2009, 15:39 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Cytuj:
Troche juz zaczyna mnie nudzic ta cala sytuacja wiec byc moze niedlugo spuszcze z tonu dla obopulnego dobra, zobaczymy jak sytuacja sie rozwinie :-)

chłopie
stanowczo sie przeceniasz to juz zakrawa o neurotyzm uwazaj taka przypadlosc zle sie moze skonczyc

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 16 Lut 2009, 15:46 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2008
babo
nie ułatwiasz sprawy :-)

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 16 Lut 2009, 15:49 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Cytuj:
babo

baboo?????
Adams troche wysublimowania????
stac cie przeciez jeszcze na odrobinę kultury czy juz nie???))))
rozumiem ze zniesmaczyło cie okreslenie " chlopie" no ale tak do siebie mowia hetero mezczyzni
ale spoko jak chcesz napisz mi jakies bardziej metroseksualne okreslenie ktorym mam cie obdarzac,

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 16 Lut 2009, 15:55 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2007
nick w SL: Pawell Bulloch
Beyonce, Ty nawet odejść nie potrafisz z klasą.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 16 Lut 2009, 16:00 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Pawell napisał(a):

proponuje nie zabierac glosu i nie wypowiadac sie o klasie komus kto prowadzi burdel a na swoich ogloszeniach obraza kobiety. A zeby sobie podniesc morale uzywa wazeliniarstwa na skale galaktyczna

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 16 Lut 2009, 16:49 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
nick w SL: Private.
A ja mam wrażenie, że mam deja vu.

Jakiś czas temu też jakaś kobieta rezygnowała...

...i przyznam, że to zaczyna lekko zastanawiać.

Mimo to pozdrawiam i życzę udanych dni w SL, gdziekolwiek będziesz.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 16 Lut 2009, 16:58 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Eve byc u was było dla mnie szczególnie milo mam nadzieje ze będę zapraszana na imprezki
z waszej grupy nie zrezygnuje)))) buziaki

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 16 Lut 2009, 17:18 
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Deso Ersetu
yhym, yhym....
Czy na prawdę, nie możnaby wywalić postów z PR ze strony głównej z menu po prawej ? Nie mam czasu przeglądać ostatnio całego forum, więc zerkam jedynie na to co po prawej wyskoczy i niestety co chwilę trafiam na jakieś tematy typu: ten w PR jest beee, a ten fajny, wyrzucić tego z PR, a wsadzić tamtego .... no ludzie, ludzie, ludzie.... opamiętajcie się, czy nie macie niczego lepszego do roboty, niż tylko walki niczym amerykańskich gangów ulicznych ?

do PR samego w sobie nic nie mam, uważam to za świetny pomysł, ale chyba już za często wchodzę na tym forum na tematy przesiąknięte nienawiścią jednych do drugich właśnie w grupie PR - może warto byłoby rozważyć moją propozycję, bo Ci co chcą uważnie to śledzieć, to sobie temat znajdą, a ja wolę niech są na wierzchu tematy w których ktoś czegoś nie wie, ktoś chce się czymś ciekawym podzielić z innymi itp, a nie niekończące się kłótnie :(

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 16 Lut 2009, 17:33 
Dołączenie:
Sierpień 2007
deso hehehe
Ja ci zacytuje naszego wybitnego filozofa Bullocha :)
Cytuj:
Deso, wiesz co, zaloz sobie forum i zrób go swojemu.

a tak powazniej to mamy dzial propozycji dotyczacych forum LINK

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 16 Lut 2009, 17:40 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2008
BeyonceW napisał(a):
rozumiem ze zniesmaczyło cie okreslenie " chlopie" no ale tak do siebie mowia hetero mezczyzni

I to niby ja sobie strzelam samobuje? :-D
No chyba, ze ja o czyms nie wiem prosze pana tzn pani.
Haha ok dosyc tej komedii, naprawde :-D

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 16 Lut 2009, 17:43 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Deso, chyba technicznie sie nie da:( No bo co zrobic jesli.. ludzie pisza i tak?
Ja tez patrze na te wszytskie posty o skryptach, pelne krzaczkow z ktorych nic nie rozumiem i chetnie bym je ominal ale nie wiem jak. Mozna tylo zabronic pisania o PR, ( i o skryptach) ale wtedy to juz bedzie cenzurowanie forum:(

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 16 Lut 2009, 17:47 
Dołączenie:
Sierpień 2007
Jacek napisał(a):
Deso, chyba technicznie sie nie da:(

na pewno sie da :)
Moze jest w panelu admina taka opcja?
w kazdym razie znajomosc PHP wystraczy do takiej zmiany :)

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 16 Lut 2009, 17:56 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Llorando Runo
Są fora z opcją taką że można cały dział zaznaczyć jako ‘przeczytany’.

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 16 Lut 2009, 19:08 
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Deso Ersetu
Jacek - :) Ja tam bym nawet chętnie poczytał co się w PR dzieje, ba, nawet bym coś w tych tematach chętnie mógł pisać, ale niestety doszło do tego, że jak widzę jakiś temat (o jakiś przedstawieniach itp) związany z PR, to staram się go omijać z daleka, bojąc się, żeby przypadkiem zaraz mnie tam ktoś nie zaczął mieszać z błotem :) A niestety ale co tak trochę ostatnio się gapiłem, to chyba 1/2 tematów związanych z PR wiąże się z kłótniami, oskarżaniami itp. Niech się ludzie w PR zabiorą za robienie z PR czegoś super świetnego i w ogóle, żeby przyciągnąć ludzi, a nie co tylko widzę to w kółko w większości jedne i te same osoby o jakieś bzdurne pierdoły się kłócą :<

Llorando - to mi nasunęło ciekawą propozycję: może dałoby się zrobić taką opcję w forum, aby każdy mógł wybrać sobie działy które go interesują i tylko tematy z tych działów trafiałyby do nowości po prawej na stronie głównej :) Wtedy Jacek by sobie wyłączył dział o skryptach a ja dział z kłótniami.

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 16 Lut 2009, 19:10 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Zabrzmi to offtopowo, ale się z przedmówcą zgadzam. Właśnie hcciałem nowy temat w nowościach PR założyć, ale... Jest przesyt tematów o PR i to mnie powstrzymało. Nikt nie zauważy neutralnego tematu pośród tych, które się ostatnio pojawiły. A szkoda... :-(

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 16 Lut 2009, 21:11 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: wredna Jantarka Balczo
Beyca - i dobrze czynisz :) słuszne posunięcie. Trzymam kciuki.
Jak słusznie zauważyła Eve, może wreszcie ludzie zaczną się zastanawiać :)

neeee, nie zaczną :D to byłoby zbyt piękne :DD

Poza tym dzisiaj dowiedziałam się, że PR i rząd to dla niektórym RPG...ghmm należy wiec uznać, że Konstytucja to Instrukcja obsługi :DD ... kochana... nic się nie stało, po prostu olałaś zwykła "strzelanke" :DDD

[ Dodano: 2009-02-16, 21:21 ]
BeyonceW napisał(a):
Pawell napisał(a):

proponuje nie zabierac glosu i nie wypowiadac sie o klasie komus kto prowadzi burdel a na swoich ogloszeniach obraza kobiety. A zeby sobie podniesc morale uzywa wazeliniarstwa na skale galaktyczna

Beyca - no co Ty daj mu żyć. Alfons to też człowiek :D Byłam burdl-mamą to wiem o czym mowie :D

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Moderatorzy

Madelaine, Republika Polska

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso