Odpowiedz
Autor Wiadomość
Mężczyzna
PostWysłany: 20 Sty 2009, 19:37 
Dołączenie:
Kwiecień 2007
luddzie nie marudzcie tyle , w nastepnych wyborach jak wystartuje i wygram miazdzaca przewaga glosow to zrobie dla was ghetto z ktorego bedziecie mogli wyjsc raz dziennie na siku

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 20 Sty 2009, 20:08 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Misterio, masz mój głos.

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 20 Sty 2009, 20:35 
Dołączenie:
Październik 2007
nick w SL: Radoslaw Jetcity
Wiesz Bey, powiem tylko tak i to sie tyczy takze Twoich wspolpracownikow:
Jesli udowodnisz mi ze w swojej karierze politycznej, zrobilas wiecej niz ja to zwroce ci honor i uroczyscie przeprosze za wszystko.

Cytuj:
a gadanie o tym jak to Wam zalezy na losie Republiki szczerze sobie darujcie bowywołujecie tym usmiech politowania.

A ja myslalem ze po to wlasnie zostaje sie ministrem w PR, zeby moc cos zmienic i pomoc Republice, szkoda ze mowisz to Twoim wyborcom dopiero po wyborach... tak samo szkoda ze nie mialem mozliwosci przeprowadzic kampanii wyborczej... no ale co sie odwlecze to nie uciecze, osadza Cie ludzie.

Pamietaj tylko ze takim chamskim odnoszeniem sie do pracy ludzi ktorzy cos dla PR robili i robia (bo chyba nie dla zartow tworzono Republike, czy pisano konstytucje) dalego nie zajdziesz...

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 20 Sty 2009, 20:38 
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Madelaine napisał(a):
Misterio, masz mój głos.

Dziękuję postaram się zostać Burakiem Osamą, z tym że teraz to biały człowiek wygra wybory.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 20 Sty 2009, 21:22 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
nick w SL: Beyonce Weatherwax
Cytuj:
Twoich wspolpracownikow:
Jesli udowodnisz mi ze w swojej karierze politycznej, zrobilas wiecej niz ja to zwroce ci honor i uroczyscie przeprosze za wszystko.
- boze człowieku stanowczo siebie przeceniasz ))))
nie mam zamiaru nic udowadniac chłopie ja juz na starcie kadencji byłam o jardy dalej niz ty na finiszU ))))
Cytuj:
a gadanie o tym jak to Wam zalezy na losie Republiki szczerze sobie darujcie bowywołujecie tym usmiech politowania.
- HAHAHAH to sie tyczyło Ciebie , rozumiesz słowo ciebie??? jezu ręce opadają, naapisz wprost i tak nie załapie))
Cytuj:
Pamietaj tylko ze takim chamskim odnoszeniem sie do pracy ludzi ktorzy cos dla PR robili i robia (bo chyba nie dla zartow tworzono Republike, czy pisano konstytucje) dalego nie zajdziesz...
- i własne oto odezwal sie głos rozsądku, esencja i uosobienie wysublimowania, wyważenia stonowania, ogłady i wszelakich cnót chodzących))))

Cytuj:
zwroce ci honor i uroczyscie przeprosze za wszystko.
szczerze to nie musisz mnie za to przepraszac ale to.... -
Cytuj:
podplace SKY zeby powiedzieli ze zalozyli swoj klub bo ja ich o to poprosilam, zeby moc wypelnic kolejny punkt
kolego albo odszczekasz albo bedziesz miał kłopoty gdyz co jak co ale pomówien dość mój drogi!!!

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 20 Sty 2009, 21:28 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2008
nick w SL: Adams Dovgal
Wojna! :-D Secondlife.pl coraz bardziej przypomina mi slexpress lub co gorsza slfakt :-D

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 20 Sty 2009, 21:33 
Bey odpuśc... Każdy twój komentarz dodaje wiatru w skrzydła chłopakowi. Naprawdę będzie większy pożytek jeśli czas poświęcony na durne zaczepki poświęcisz na pr

Mężczyzna
PostWysłany: 20 Sty 2009, 23:18 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
W tym momencie najwięcej robią ci ministrowie, którzy się chwalą się swoimi osiągnięciami publicznie, lecz siedzą cicho i pracują. Oni nie marnują czasu na polemikę słowną. Z niektórymi aktualnymi ministrami na IMach sobie rozmawiam i od nich wiem, co naprawdę się dzieje. Nie powiem, o których osobach piszę.

Zatem Bey. Nie odsycaj wrogów. Weź ich po prostu olej, nie odpowiadaj im, tylko dalej kontynuuj swój program. Ja niedługo wyślę do Ciebie notkę dotyczącą jednego punktu Twojego programu, chyba że posiedzenie rządu odbędzie się szybciej.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 20 Sty 2009, 23:34 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
nick w SL: Private.
Ja ten temat dodaję do ignorowanych, jeśli tak dalej ma być. Widzę, że już jakieś głupoty o podpłacaniu i bóg wie czym jeszcze tutaj są... :-|

Do roboty, a nie gadać. Na posiedzenie chetnie się wybiorę, jeśli można będzie wejść ludowi oczywiście :)

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 21 Sty 2009, 00:56 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Radek, prechodzisz sam siebie. Jeśli władza polega na dyrygowaniu w stylu "ja napiszę, może ktoś zrobi", to rządziłeś dzielnie.

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 21 Sty 2009, 12:11 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
Mam pytanie do Pani Bey, czy pojawiły się może jakieś nowe punkty w programie? :) Czy są przewidziane ew. dopisy jakiś punktów do listy?

Pozdrawiam.

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 21 Sty 2009, 12:14 
Dołączenie:
Grudzień 2008
Wy tu sobie gadu gadu (zreszta jak zwykle nie na temat), a ja caly czas czekam na wyniki wyborow, ale nie procentowe... dowiem sie ile osob glosowalo na kazdego kandydata czy nie doczekam sie spelnienia tej mojej malej prosby? 8-)

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 21 Sty 2009, 12:19 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
Jak LL nie wpuszcza to się forum ożywia - normalne Pawel, nie dziw się :-)

Chyba tyle ile osób w grupie upoważnionej do głosowania. Policz procentowo i będziesz miał mniej więcej 8-) A frekwencja jest wielką niewiadomą chyba ;-) A właśnie... Ile % oddało głos? A ile % olało wybory? :-P

A czy to ma jakieś znaczenie? :-)

Ja czekam na info odnośnie programu i na jakieś wspólne spotkanie z nowym rządem w spokojnych okolicznościach ;-) (w piątek mnie nie będzie na balu).

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 21 Sty 2009, 16:41 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Eve Amoufhaz napisał(a):
Mam pytanie do Pani Bey, czy pojawiły się może jakieś nowe punkty w programie? :) Czy są przewidziane ew. dopisy jakiś punktów do listy?

Pozdrawiam.

kochana oczywiscie ze sa
po to mamb iuro aby różne propozycje zgłaszać
PS wczoraj juz padlo kilka mniejj lub moze bardziej powaznych ale cóz Vox populi.....

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 21 Sty 2009, 17:26 
Dołączenie:
Październik 2007
nick w SL: Radoslaw Jetcity
Przepraszam wszystkich na tym forum ale naprawde mam dosyc nic nierobstwa, jak sie kandyduje do rzadu to chyba z checia zrobienia czegos pozytecznego...

A niestety w tym rzadzie sa osoby ktore byly tez w poprzednim wiem mam nadzieje ze w ten sposob chociaz czesciowo zostana one zmobilizowane do pracy na rzecz PR, co wyjdzie tylko i wylacznie na ogolne dobro dla PR.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 21 Sty 2009, 19:22 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
wiem ze będę tego żałowała w myśl o nie ruszaniu pewnej rzeczy gdyż konsekwencje tego mogą być nie mile dla nozdrzy ale spytam,,,,
Cytuj:
Przepraszam wszystkich na tym forum ale naprawdę mam dosyć nic nieróbstwa, jak się kandyduje do rządu to chyba z chęcią zrobienia czegoś pożytecznego...

jakie były, są, będą ( niepotrzebne skreślić) zasługi pana Radzia?????
oczywiście pomijając mlaskanie i ujadanie na forum

Ostatnio edytowany przez BeyonceW 21 Sty 2009, 21:49, edytowano w sumie 2 razy

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 21 Sty 2009, 20:20 
Dołączenie:
Sierpień 2007
Pawel Maven napisał(a):
Wy tu sobie gadu gadu (zreszta jak zwykle nie na temat), a ja caly czas czekam na wyniki wyborow, ale nie procentowe... dowiem sie ile osob glosowalo na kazdego kandydata czy nie doczekam sie spelnienia tej mojej malej prosby? 8-)

Wedlug moich wyliczen tak sie prezentuja glosy :)

Beyonce Weatherwax 16/33 - 48,5%
Krzysiek Clip 7/33 - 21,2%
Maciek Andrew 6/33 - 18,2%
Radoslaw Jetcity 4/33 - 12,1%

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 21 Sty 2009, 23:19 
Dołączenie:
Grudzień 2008
Dzieki C Nishi.
Swoja droga to myslalem, ze wiecej osob jest uprawionych do glosowania, baa... ze nawet cala grupa polskiej republiki moze oddac swoj glos, ale widocznie sie mylilem...
Gratulacje...

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 21 Sty 2009, 23:25 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2008
nick w SL: Anka Sporg
Hej

Paweł - bo cała grupa republiki mogła. A że frekwencja niska... Co zrobić. Całkiem jak w RL. Głosować sie ludziom nie chce ale do narzekania to są pierwsi...

pozdrawiam

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 21 Sty 2009, 23:54 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Jeżeli można zapytać. skąd się wzięła ta liczba 33? Tak z ciekawości czystej pytam.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Moderatorzy

Madelaine, Republika Polska

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso