Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 05 Gru 2008, 10:52 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
nick w SL: Beyonce Weatherwax
)))) nie wiem czy w odpowiednim miejscu ale chcialabym zaprezentowac swoj program wyborczy i zaprosic do oddawania na mnie glosów.

Image
Image

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Gru 2008, 14:50 
Dołączenie:
Grudzień 2007
nick w SL: Pietia Szondi
Czy pkt.15 jest aktualny?

Proszę spojrzeć TUTAJ

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Gru 2008, 15:09 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
nick w SL: Private.
Ja chciałam spytać w jaki sposób miałby być realizowany punkt 2. Burzenie miasta i stawianie od nowa? Działki mają po 512m. Z czego 117 do wykorzystania przypada...

Proszę o rozwinięcie tego punktu.

Klub dla mniejszości - jakiej? Mniejszość religijna? Poglądowa? Nie można chyba tego raczej połączyć.

Imprezy tematyczne mamy, były nie raz więc... ;)

12. Czyli jak mam domek na drzewie to zostanie eksmitowany?

16. Otwarcie już jest - chętnych do działania brak... Zachęcisz ludzi?

Proszę o rozwinięcie ;)
Pozdrawiam i powodzenia zyczę.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Gru 2008, 16:16 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2008
nick w SL: Anka Sporg
Hej

Eve Amoufhaz napisał(a):
Ja chciałam spytać w jaki sposób miałby być realizowany punkt 2. Burzenie miasta i stawianie od nowa? Działki mają po 512m. Z czego 117 do wykorzystania przypada...

Beyonce chodzi o skyboxy (czy jak tam to się zwie) - 512 mnpm czyli 512 metrów nad poziomem morza. Chodzi tu o to żeby ktoś stojący na ziemi po spojrzeniu w niebo nie widział latających pudełek.

pozdrawiam

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Gru 2008, 18:54 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Witam
odpowiem na pytania
Pietia
- ambasador Polskiej Republiki ma to byc osoba ktora bedzie nas reprezentowala, na spotkaniach w Linden Lab siedzibie firmy(wirtualnej) oraz osoba ktora bedzie reprezentowala oficjalenie Polska Republike w wydarezeniach kulturalnych w calym swiecie SL

Eve
- 512 mnpm- Krewetka ma racje - (dziękuje ))) chodzi o budowanie skyboxow - tak jak w temacie " niebo dla wszystkich"- " czyste niebo dla wszystkich"
Cytuj:
-Klub dla mniejszości
- oczywiscie ze sie da zrobic klub dla mniejszosci

imprezy tematyczne- trzeba je pielegnowac i podtrzymywac a ni snuc sie po zalegajacych lisciach albo fałdach śniegu)))

czekam na kolejne pytania i dziekuje za nadesłane)))

[ Dodano: 2008-12-05, 19:31 ]
Cytuj:
12. Czyli jak mam domek na drzewie to zostanie eksmitowany?

nie Eve jesli Twoj domek na drzewie pasuje do stylu zabudowan w PR zostanie i wszyscy beda mogli go podziwiac, ale jak wybudujesz na srodku placu miedzy kamienicami szkaradę ktora u przechodniów wzbudzi zażenowanie i usmiech... ale politowania.. zostaniesz poporszona o zmodyfikowanie jej struktury graficznej, a jak to nie pomoze to hmmm cóz vox populi vox Dei)))

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Gru 2008, 19:56 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Nie chciałbym kandydatce do rządu psuć humoru, ale... Republika już ma ambasadora.

Próc tego chciałem stwierdzić, iż znajomośc Joomla to nie wszystko, aby być dobrym w tworzeniu stron www.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Gru 2008, 20:40 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
projekt napisał(a):
Nie chciałbym kandydatce do rządu psuć humoru, ale... Republika już ma ambasadora.

Próc tego chciałem stwierdzić, iż znajomośc Joomla to nie wszystko, aby być dobrym w tworzeniu stron www.

Tak ??? kogo i jakie są jego zadania??? Jeśli istnieje taka osoba i funkcja ... tym lepiej wiec nadarzy sie okazja by usprawnic jej działanie i poszerzyc jego zakres )))
Owszem sama znajomosc joomli to nie wszystko ale...
primo- nie pisalłam ze znam sie wysmienicie tylko mze posiadam umiejetnosci
secondo- posiadam tez inne w zakresie stron WWW ale chwalic sie nie wypada )))))
tertio - HTML XHTML CSS tez nie sa mi obce)))

Pozdrawiam

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Gru 2008, 21:33 
Dołączenie:
Grudzień 2007
nick w SL: Pietia Szondi
A ja chciałbym zwrócić uwagę właśnie na link który wcześniej podałem... przecież wątek mówił właśnie o Pani Ambasador Muzie Waco.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Gru 2008, 22:44 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Pietia Szondi napisał(a):
A ja chciałbym zwrócić uwagę właśnie na link który wcześniej podałem... przecież wątek mówił właśnie o Pani Ambasador Muzie Waco.

Mialam n mysli raczej ambasadora tzw attache kulturalnego na Swiat SL

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Gru 2008, 23:13 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Jaka jest róznica międyz Panią Ambasador a Panem Ambasadorem prócz róznicy płci? Muza Waco jest właśnie od tego, aby polski sim zwany Polską Republiką był znany na zagranicznych simach. Gdyby tak nie było, to dzisiejszy bal nie wyglądałby jak wygladał (chociaż nie wiem w szczegółach jak wyglądał).

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Gru 2008, 23:40 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
projekt napisał(a):
Jaka jest róznica międyz Panią Ambasador a Panem Ambasadorem prócz róznicy płci? Muza Waco jest właśnie od tego, aby polski sim zwany Polską Republiką był znany na zagranicznych simach. Gdyby tak nie było, to dzisiejszy bal nie wyglądałby jak wygladał (chociaż nie wiem w szczegółach jak wyglądał).

O Boże!!!!! :mrgreen: :mrgreen: przepraszam ale nie rozumiem tego zdania
czyli jak wyglądał skoro nie wiesz jak wyglądał to po co przytaczasz to jako argument????

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Gru 2008, 12:16 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: wredna Jantarka Balczo
projekt napisał(a):

Ha ha ha ha Byonce... chyba musisz rozszerzyć swoj program o specjalna edukacje obecnych Ministrów :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Może pomysl o przygotowaniu dla nich elementarza... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

BTW bądz dzielna bo wiesz "rozdziobią nas kruki i wrony" ^^ bo to świat zwierząt jest :mrgreen: :mrgreen: Trzymam za Ciebie kciuki.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

Moderatorzy

Madelaine, Republika Polska

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso