Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 02 Gru 2008, 14:41 
Dołączenie:
Grudzień 2007
nick w SL: Pietia Szondi
Rząd Polskiej Republiki w głosowaniu jawnym z dani 19.11.2008 przyjął większością głosów "Ustawę o współpracy Rządu Polskiej Republiki z Akademią Filmową Polskiej Republiki", o następującym brzmieniu:

1. Ustawa stanowi podstawę do współpracy Rządu Polskiej Republiki z Akademią Filmową Polskiej Republiki reprezentowaną przez WoodPakera Barbosa
2. Celem ustawy jest współpraca w realizacji projektu promocyjnego Polskiej Republiki realizowanego przez Akademię Filmową PR w postaci konkursu "Republika w obiektywie"
3. Organizatorem działania jest Akademia Filmowa Polskiej Republiki
4. Rząd Polskiej Republiki udziela jednorazowego wsparcia finansowego związanego z realizacją zadania w wysokości 1500L$, przekazanej na konto kierującego Akademią WoodPakera Barbosa.
5. Rząd Polskiej Republiki ma prawo promować konkurs "Republika w obiektywie" za pomoca dostępnych żródeł i metod przekazu medialnego, informując jednocześnie o organizatorze i wykonawcy projektu.
6. Realizator działania ma obowiązek poinformować o wszelkich zmianach warunków oraz terminów realizacji działania Rząd Polskiej Republiki poprzez notecard z informacją przekazany przedstawicielowi Rządu.

Image

Premeir Rządu Polskiej Republiki - Pietia Szondi

Ministrowie Rządu oddali głosy:
Marita Karu, Radoslaw Jetcity, MaxJameas Chemistry, Pietia Szondi - głos "ZA" przyjęciem
Morrigan Polanski - "wstrzymała się" od głosu

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Gru 2008, 16:40 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: wredna Jantarka Balczo
Odnoszę wrażenie,że rząd uchwala ustawy i promuje konkurs, nie bardzo wiedząc jak poprawnie brzmi jego nazwa. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Z tego co wyczytałam na stronach forum [wydarzenia] nazwa konkursu to "Republika Okiem Obiektywu" [cokolwiek to znaczy] tymczasem ustawa promuje konkurs "Republika w obiektywie"...

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Gru 2008, 16:52 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Może chodzi o inny konkurs. Tylko czy Wood o tym wie 8-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Gru 2008, 16:53 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Madelaine napisał(a):
Może chodzi o inny konkurs. Tylko czy Wood o tym wie 8-)

Jeśli nie wie, to właśnie się dowiedział :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Gru 2008, 17:49 
Dołączenie:
Grudzień 2007
A ja myślę, a nawet wiem napewno, że Wood postanowił zmienić nazwę, która podczas rozmów pomiedzy Woodem a Rządem brzmiała tak jak w Ustawie. Ustawa została przegłosowana 19 listopada, po wcześniejszym przedstawieniu jej propozycji Woodowi.

Mając na uwadze pkt.6 :
Cytuj:
6. Realizator działania ma obowiązek poinformować o wszelkich zmianach warunków oraz terminów realizacji działania Rząd Polskiej Republiki poprzez notecard z informacją przekazany przedstawicielowi Rządu.

jestem pewnym iż w najbliższym czasie Rząd zostanie poinformowany o zmianie nazwy, nie mającej wpływu na tematykę konkursu będącego tematem Ustawy.

Być może już poinformował, gdyż zgodnie z Ustawą mógł poinformować jednego z ministrów.

Cieszy fakt zwrócenia uwagi na zmianę nazwy... dowodząc tym, iż wywołał zainteresowanie Republiką i jej działaniem.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Gru 2008, 19:36 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: WoodPaker Barbosa
Wood informowal rzad :-)
Przy rozmowie z Pietia ostatnio w nocy w czasie konfiguracji pewnego urzadzenia Pan Premier zostal poinformowany o tym, ze konkurs bedzie sie tak nazywac. Pan premier juz nie kojazyl co tez wyraznie zaznaczyl....

A Ty Jantarka co tak ostatnio udzielasz sie w postach moich tudziez o mnie? Na randke nie licz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Gru 2008, 20:48 
Dołączenie:
Grudzień 2007
Przyznaje iż byłem a Akademii i jedyne co pamietam to "rest" zamiast "reset"....

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Gru 2008, 21:27 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
WoodPaker napisał(a):
Pan premier juz nie kojazyl co tez wyraznie zaznaczyl....

A Ty Jantarka co tak ostatnio udzielasz sie w postach moich tudziez o mnie? Na randke nie licz

Drogi Wood nie pochlebiaj sobie za bardzo... bo sie jeszcze rozkojarzysz.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Gru 2008, 21:57 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
nick w SL: Private.
Ej, dajcie se spokój :>

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Moderatorzy

Madelaine, Republika Polska

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso