Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 29 Wrz 2008, 21:41 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
nick w SL: Uzi Boa
Drodzy Obywatele,
poruszone wysublimowanym smakiem, z jakim dobierają swoje stroje spacerujące po rynku Republiki avatary, damy krolewskiego dworu zapragnęły wyróżnić tę osobę, która wykaże się najlepszym wyczuciem mody.
Zapraszamy serdecznie do zaprezentowania się od najlepszej strony. Poszukujemy królowej lub króla pikselowej mody. Zgloszenia aż do poniedziałkowego popołudnia przyjmuje była szefowa działu mody magazynu SL’ang Life, Ayumi Cassini.
We wtorek o godzinie 20:00 zapraszamy do zaprezentowania swojego stroju na wybiegu w Polskiej Republice. Poza nienagannie ubranym avatarem, prosimy przynieść ze sobą notkę z nazwami sklepów, z ktorego pochodzą poszczególne elementy stroju (koniecznie samodzielnie skomponowanego!).
Zwycięzca otrzyma honorowy tytul Najlepiej Ubranego Avatara w polskim SL oraz nagrode pieniężna.
Zapraszamy :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Wrz 2008, 21:47 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
No to się zacznie...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Wrz 2008, 23:30 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Odpadam. nie znam sklepów, gdize ybła kupiona częśc moich ciuchów, bo reszta to oryginalna biblioteka SL.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Wrz 2008, 23:46 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
nick w SL: Anulka Zimminy
Tak.. ciekawe...
Cytuj:
Wysłany: Dzisiaj 21:41

oraz
Cytuj:
. Zgloszenia aż do poniedziałkowego popołudnia przyjmuje była szefowa działu mody magazynu SL’ang Life, Ayumi Cassini

to chyba bylo jednak zaproszenie tylko dla dusz zaprzyjaznionych i wszystko wiedzacych wczesniej, bo trudno pore 20 minut przed dziesiata wieczorem nazwac poniedzialkowym popoludniem. :-/

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Wrz 2008, 00:11 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
AnulkaZ napisał(a):
Tak.. ciekawe...
Cytuj:
Wysłany: Dzisiaj 21:41

oraz
Cytuj:
. Zgloszenia aż do poniedziałkowego popołudnia przyjmuje była szefowa działu mody magazynu SL’ang Life, Ayumi Cassini

to chyba bylo jednak zaproszenie tylko dla dusz zaprzyjaznionych i wszystko wiedzacych wczesniej, bo trudno pore 20 minut przed dziesiata wieczorem nazwac poniedzialkowym popoludniem. :-/

Popieram Anulke też to mnie zdziwiło co zostało zacytowane , że w tak krótkim czasie nie można by było wyszukać czegoś dla swojego własnego drugiego ja odpowiadającego swoim RLnym gustom.

* W zasadzie dla zasady wszystkiego się czepiam jako pesymista (czyli optymista z doświadczeniem) i Opozycjonista (RP czy PR jak to woli).
Zdracjustwie (czy jakoś tak)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Wrz 2008, 00:35 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2007
nick w SL: Ayumi Cassini
Chodzi o poniedziałek, 6 października 2008 :-D Konkurs odbędzie się we wtorek, 7 października 2008. Tak więc macie calutki tydzień na nadsyłanie zgłoszeń :-) Serdecznie zapraszamy ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Wrz 2008, 01:27 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Mnie też to zdziwiło i pomyslałem, że pewnie za tydzień, skoro notka poszła w poniedziałek wieczorem. Ale w końcu każdy ma inny RL-czas.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Wrz 2008, 10:59 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
Ayumi Cassini napisał(a):
Chodzi o poniedziałek, 6 października 2008 :-D Konkurs odbędzie się we wtorek, 7 października 2008. Tak więc macie calutki tydzień na nadsyłanie zgłoszeń :-) Serdecznie zapraszamy ;-)

To trzeba tak było od razu no chociaż napisać "za tydzień" to wtedy nie miałbym się do czego przyczepić :-P ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Wrz 2008, 14:03 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
nick w SL: Private.
projekt napisał(a):
Odpadam. nie znam sklepów, gdize ybła kupiona częśc moich ciuchów, bo reszta to oryginalna biblioteka SL.

Jak sie coś kupuje to przeciez razem z landmarkiem do sklepu przewaznie jest :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Wrz 2008, 15:01 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Ostatnio robiłem czystki w LM, ale część rzeczy, które mam w Inventory, to albo standardowe wyposażenie, lub z miejsca, gdzie się pojawiłem po praz drugi w Second Life (czyli po raz pierwszy po opuszczeniu Public Island) lub po prostu od innych osób, przy czym wariant trzeci był nagminny.

end offtop, bo to raczej offtopowo brzmiało.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 01 Paź 2008, 20:06 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Kreatora można sprawdzić klikając ciuch w inventory prawym przyciskiem myszy. Jeśli wyświetlimy jego profil zapewne znajdziemy nazwę sklepu w rubryce classifieds lub picks.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 01 Paź 2008, 21:35 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
Jeszcze jedno mnie w ogloszeniu zadziwilo a mianowicie kategoryczne stwierdzenie:
Cytuj:
...z nazwami sklepów, z ktorego pochodzą poszczególne elementy stroju (koniecznie samodzielnie skomponowanego!).

znaczy sie, nie wchodza w rachube kompletne outfity. Z jednego sklepu nie moga byc i bluzka i spodnica ? A moze trzebaby kupic jeden i ten sam komplet tylko w trzech roznych sklepach.
Zastanawia mnie tez skad sie bierze takie ograniczenie i po co? Moze chodzi o konkretnie okreslone sklepy ?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 01 Paź 2008, 22:16 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Myślę, że chodzi o pokazanie stylu awatara, a nie kreatora :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 01 Paź 2008, 22:27 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Koszula z H&M, spodnie z Big Star i buty Adidasa - na pewno w jednym sklepie się takich rzecyz nie skompletuje

ale serio, to pewnei chodzi o to, aby avatary kupuące w tym samym sklepie nie ywglądały identycznie, bo wtedy turdno stwierdzić, kto ma własny styl, a kto po prostu kupował z tego samego źródła. Zapewne chodzi też o to, aby avatar był ubrany samodzielnie ,a nie z pomocą osób drugich i trzecich, co oznacza niesamodzielny styl.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 01 Paź 2008, 22:40 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
A tos mi wyjasnil.. a galeria handlowa to sie juz nie liczy ? A popularne zakupy w hipermarketach ?
Jakto nie w jednym sklepie.. to sadzisz ze jak setki ludzi ubiera sie w jakims H&M i to z jednej wioski, to wygladaja jednakowo. A byles Ty kiedys w sklepie ?
A co ma poeta na mysli "za pomoca osob drugich i trzecich" ? Jak to udowodnic. ze to co nosze to moja koncepcja a nie wzoruje sie na zurnalach mod czy podgladniau gazet, telewizji czy ulicy.
A ciekawe jak awatar ma sie niesamodzielnie ubrac.. jakis nowy wynalezek w SL ? Klikasz na mnie i zakladasz (albo zdejmujesz :-D) mi ciuszki ? ooops.. wiecej sie nie zaloguje.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Paź 2008, 03:54 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2007
AnulkaZ napisał(a):
znaczy sie, nie wchodza w rachube kompletne outfity. Z jednego sklepu nie moga byc i bluzka i spodnica ?

Może być bluzka i spódnica z jednego sklepu :-) Chodzi tylko o to, żeby nie był to gotowy outfit, bo gdzie wtedy miejsce na finezję? ;-)

AnulkaZ napisał(a):
Zastanawia mnie tez skad sie bierze takie ograniczenie i po co? Moze chodzi o konkretnie okreslone sklepy ?

Jak już Mad zauważyła, chodzi o to, żeby pokazać swój własny styl. Sklepy mogą być dowolne, można też wykorzystywać fribisie ;-) Cała zabawa polega na samodzielnym skomponowaniu modnego stroju, a przy okazji na wzajemnym inspirowaniu się.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Paź 2008, 08:00 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
No to juz pojela.. sukienka wiec nie jest wystarczajaco finezyjna. To, ze czesto mozna caly outfit na raty kupic zbyt wyrachiowane jest, finezji w tym zadnej nie ma ale nie trzeba oszczedzac miesiacami na kupno obu czesci. O tym niedawno w innym watku bylo. :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Paź 2008, 08:44 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Anulka, wiesz przecież, bywając w polskich miastach, jaki jest przepis na klona.
Skin: Redgrave, ubranie: Redgrave albo Armidi, buty: Armidi, włosy: Armidi albo dawne RaC (ni cholery nie przyswajam nowej nazwy). Obowiązkowo cały zestaw, połączenie bluzki z jednego kompletu i spodni z drugiego nie wchodzi w grę ;-)
Myślę, że nie o taką oryginalność stroju chodzi.

A zresztą nie rozumiem, o co Ci chodzi. Pokaż coś swojego (i nie o Twoje zakupy mi chodzi).

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Paź 2008, 09:18 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
Wiem,. Niezbyt orygialny bedzie jednal moj outfit kupiony za ciezke 3000 z ograniczonej do 25 kreacji kolekcji, Raz sie zalapalam, o drugi walczylam, placilam dwa razy wiecej niz cena a i tak odeszlam z kwitkiem, bo powiedzieli ze 50 sztuk i basta.
Moje wlasne kreacje nie spelniaja warunku - nie miałabym co w notce wpisac jako nazwe sklepu. No i nieopatrznie bylam kilku zaprzyjaznionym kolezankom rozdalam. Ba, nawet wlasnej alt dalam co nieco.
Moze jury poprosiloby o teksturke z proponowanym strojem w jakim dany pretendent sie ma zamiar pojawic i zakwalifikuje wzglednie odrzuci ze wzgledu na brak dostatecznych znamion oryginalnosci.
Taki Wood jako unikalny La'Mur moze w tym przypadku do konkursu przystapic aczkowliek zadnego ubranka z zadnego sklepu nie zaposiada.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Paź 2008, 09:42 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Akurat nie wydaje mi się, żeby rozdawnictwo miało Cię dyskwalifikować 8-)

Prawdą jest, że wrzucanie wszystkich kreacji (w sensie całości postaci, nie sukni balowej) do jednego worka to spore uogólnienie. Marzyłyby mi się kategorie, dzielące stroje chociażby wg ceny, np. do 50 L$, do 1000 L$ i powyżej 1000 L$ (bo górny pułap jak wiadomo nie istnieje, w rl i SL). No i zdecydowanie jestem za uznaniem twórczości własnej.

Ale Damy Dworu wpadły na ten pomysł, nie ja, więc tak sobie tylko mamroczę pod nosem ;-)

P.s. Z furry jest jednak pewien problem, większość to gotowe awatary, nadmierna fantazja może prowadzić do niebezpiecznych krzyżówek genetycznych.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Paź 2008, 10:20 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
Mad, tez sobie tak pod nosem zgrzytam zebami, bo wiadomo, ze do zadnego konkursu na majteczki w kropeczki (i wariancje) nie stawalam, i nie mam zamiaru. I nie mam wplywu (i nie chce miec) kogo nagrododawca chce nagrodzic.

Natomiast na dyskryminowanie mojego La'Mura, ze wzgledu na plec,pochodzenie,,rase, wyznanie czy cokolwiek inne.. slowem kluczowym jest "dyskryminacja" - sie nie godze bo jest to naruszenie Big6 o ktorego czesciowe tlumacznei sie pokusilam.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Paź 2008, 18:04 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: Linka Demina
Ayumi mówi o outfitach, czyli nie możesz przyjść w stroju skompletowanym i sprzedawanym jako całość przez kreatora.
Zabawa wtedy nie miała by sensu, nieprawdaż?
Nie wiem co w tym dziwnego.
ps: jesteś np. świnką morską w SL, to ją ubierz w coś, startować możesz jak każdy inny avek.
Trudno żeby porównywać kompozycję stroju np. królewskiego misia Quadro do kogoś kto kompletuje sobie ciuchy, włosy, byty itd. Kto powiedział, że każdy konkurs musi być dla każdego?:) Jak będzie konkurs na najlepszy av furry ( czy jak to się tam zwie) to ja siłą rzeczy też musiałabym się poczuć dyskryminowana :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Paź 2008, 19:04 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: WoodPaker Barbosa
Moje mile Panie. Ja wasze wasnie i spory przerwe.
Jako Le'Mur mowie, ze nie bede raczej startowal w konkursie z kilku powodow.
1)Konkurs odbywa sie w godzinach dla mnie zwyklego szarego Le'Murka niedostpenych
2)Lenistwo, ktorego mam juz dosyc, nie pozwala mi na grzebanie w moim inwentarzu i szukanie co pasuje na zwierzczka
3) Nigy w zyciu nie szukalem zadnych ubran w zadnym sklepie. Poprostu nie wiem nawet gdzie szukac.
4)Przebieram sie tylko jak ktos mi cos da i w tym miejscu pragne podziekowac Mad, Cali i Krolowej, ktore najbardzej o mnie dbaja :-). I to dokladnie w tej kolejnsci :-P

Takze moje kochane. Nie ma co sie martwic, nie czuje sie dyskryminowany ale powiem inaczej. jesli chcecie dziewczynki sie pobawic w ubieranie laleczki to zwierzatko wane Le'Mur chetnie sie w laleczke zamieni :-D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Paź 2008, 19:32 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
Mi tam moja laleczka zupełnie wystarcza:) (uff 6 słów)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Paź 2008, 11:03 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2007
Jeeej, jeden konkurs a tyle wątpliwości :-) Nie ma znaczenia, czy ciuch był kupiony za 3000L$, za 1L$ czy zrobiony samodzielnie (oczywiście, że takie też mogą być - nikt nigdzie nie napisał, że nie mogą - wtedy wpisujemy po prostu odpowiednią informację w notce). Myślę, że dobry styl to nie jest kwestia ceny czy marki - widziałam naprawdę świetnie skomponowane stroje z fribisiów i koszmarki ze sklepów markowych (na odwrót też ;-)).

Powtórzę jeszcze raz: jedynym ograniczeniem jest konieczność samodzielnego skomponowania elementów stroju.

PS. Sukienki też mogą być, Anulka. Po prostu przyślij zgłoszenie i sama się przekonasz, że zasady nie są takie ostre ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Paź 2008, 12:51 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
nick w SL: Private.
Czyli ma się rozumieć że jak mam 5 sukienek to z każdej mam wybrać jeden element i zrobić z tego jedną sukienkę? :D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Paź 2008, 15:53 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
haha, a rób co chcesz, byle do siebie pasowało;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Paź 2008, 20:30 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
Cytuj:
We wtorek o godzinie 20:00 zapraszamy do zaprezentowania swojego stroju na wybiegu w Polskiej Republice.

Jest wtorek godzina 20:30 .. tlum oczekujacych na pokaz.. a pokazu chyba niet.. Myslalam ze tylko ja pomylilam daty godziny i miejsca ale ten tlum ? I nikt tez nie dostal zawiadomienia ze sie faeria mody nie odbedzie albo zostala przesunieta.
Hmm.. Szkoda. Chcialam zobaczyc jak sie ubierac .. :-x

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Paź 2008, 22:10 
Dołączenie:
Lipiec 2008
A może ten tłum to rodzaj tego pokazu, a osoby organizujące z ukrycia może śledziły wsyzstko i werdykt później podadzą?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Paź 2008, 22:22 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
Przykro mi.. przed chwila in-world Mori przedstawiala cazasowe przesuniecie konkursu.
Chyba sie nikt nie obrazi, jezeli tu przekopiuje treść:
Cytuj:
Drodzy Obywatele,
poruszone wysublimowanym smakiem, z jakim dobierają swoje stroje spacerujące po rynku Republiki avatary, damy krolewskiego dworu zapragnęły wyróżnić tę osobę, która wykaże się najlepszym wyczuciem mody.
Zapraszamy serdecznie do zaprezentowania się od najlepszej strony. Poszukujemy królowej lub króla pikselowej mody. Zgloszenia aż do poniedziałkowego popołudnia przyjmuje była szefowa działu mody magazynu SL’ang Life, Ayumi Cassini oraz Morrigan Polanski.
We wtorek (14.10) o godzinie 20:00 zapraszamy do zaprezentowania swojego stroju na wybiegu w Polskiej Republice. Poza nienagannie ubranym avatarem, prosimy przynieść ze sobą notkę z nazwami sklepów, z ktorego pochodzą poszczególne elementy stroju (koniecznie samodzielnie skomponowanego!).
Zwycięzca otrzyma honorowy tytul Najlepiej Ubranego Avatara w polskim SL oraz nagrode pieniężna.
Zapraszamy :)

Nie ma ani slowa o powodach..

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Paź 2008, 23:04 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2008
nick w SL: Proneja Howlett
Czyżby nadmiar kandydatów i trzeba zrobić preselekcję?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Paź 2008, 00:09 
Dołączenie:
Lipiec 2008
albo tak duży wybór, że trudno było dzisiaj wybrać i potrzeba czasu, aby wyselekcjonować tę szczęśliwą parę. to się czasem zdarza.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Paź 2008, 01:28 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Albo po prostu zbieg rl-owo - SL-owych okoliczności. Zdarza się.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Paź 2008, 10:00 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
Anulko czasami coś trzeba przesunąć, po prostu.
Na szczęście w sl nie podpisuje się kontraktów i umów.
Mam nadzieję, że pójdzie Ci dobrze, bo biorąc pod uwagę Twoje usilne próby wytykania błędów organizatorkom konkursu, rozumiem, że Twoje zgłoszenie leży na kupce Ayumi od dawna.
Jako tej najbardziej zainteresowanej.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Paź 2008, 19:27 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
nick w SL: Beyonce Weatherwax
Cytuj:
Na szczęście w sl nie podpisuje się kontraktów i umów.

abstrachując od tematu pozwole sobia na maly off topic
własnie szkoda ze nie ma umów i zobowiazan ktore pociągnęły by konsekwencje - z pewnościa znacznie by to ukróciło brak kultury hamstwo prostactwo i dziecinade niektórych avatarów ktorzy to nic nie robiąc chcieli by zarabiac kokosy , moze wtedy małolaty i nieodpowiedzialne osoby nauczyliby sie choc odrobine odpowiedzialnosci ale o naiwnosci dlaczego ja tak myślę???)))

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Paź 2008, 20:51 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
Cytuj:
We wtorek (14.10) o godzinie 20:00 zapraszamy...

no to mamy wtorek 14.10.. godzina 20.00.. godzina 20,15..20.30..20.45..
Trzy awatary w PR.. oopss.. nie bylo ogloszone - gdzie. Ktos w PR obecny, wspomnial o trwajacym wlasnie balu w Republice Czeskiej.. no tak.. szansy na obejrzenie widac zwykla, szara i starajaca sie nie rzucac w(na) oczy, awatarzyca nie ma..
Moze to pokaz tylko dla jurorow byl ?
Wracam do wlasnej garderoby w RL i zelazka.

Ostatnio edytowany przez AnulkaZ, 15 Paź 2008, 07:38, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Paź 2008, 21:32 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Wniosek z tego jeden - Polska Republika potrzebuje biura prasowego 8-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Paź 2008, 22:10 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
Indeed.. jako rzecze Teal'c..

Rzecznik prasowy przydatnym moglby byc, na wypadek, gdyby jakas awatarzyca, niepokorna sluzka republikanska o niewyparzonej gebie i nosem krecaca na wszystkie strony, osmielila sie by obsmarowac PR w zagranicznych mediach. O ile mnie pamiec nie zawodzi, szereg bardzo pochlebnych opinii znalazlo sie jakis dawny czas temu w angielsko przebrzmiewajacych mediach i blogach, a potem zaś kampania przebrzmiala i smiercia niedoinformacyjna zeszła była. :->
Rzecznik prasowy chociaz katastrofie zapobiec moglby wydajac stosowne oswiadczenia.
Nie wspomne o konferencjach prasowych polaczonch z konsumpcja dla dziennikarzy. Huk roboty przed takim rzecznikiem..

Ale to jakby stanowisko rzadowe, teka jakby nie bylo ministerialna - Premier o tym przemysliwała, że ośmiele się zapytowywać ? ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Paź 2008, 17:38 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
AnulkaZ napisał(a):
Indeed.. jako rzecze Teal'c..

Tek'ma'te ;)

AnulkaZ napisał(a):
Rzecznik prasowy przydatnym moglby byc, na wypadek, gdyby jakas awatarzyca, niepokorna sluzka republikanska o niewyparzonej gebie i nosem krecaca na wszystkie strony, osmielila sie by obsmarowac PR w zagranicznych mediach. O ile mnie pamiec nie zawodzi, szereg bardzo pochlebnych opinii znalazlo sie jakis dawny czas temu w angielsko przebrzmiewajacych mediach i blogach, a potem zaś kampania przebrzmiala i smiercia niedoinformacyjna zeszła była. :->
Rzecznik prasowy chociaz katastrofie zapobiec moglby wydajac stosowne oswiadczenia.
Nie wspomne o konferencjach prasowych polaczonch z konsumpcja dla dziennikarzy. Huk roboty przed takim rzecznikiem..

Ale to jakby stanowisko rzadowe, teka jakby nie bylo ministerialna - Premier o tym przemysliwała, że ośmiele się zapytowywać ? ;-)

Masz kogoś na myśli na to stanowisko? ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Paź 2008, 18:03 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
"Ne'nai" - Ciekawa jestem ktoz to moglby byc. Pytanie chyba raczej do Premiera Urzędującego aniżeli do mnie, skromnej i nieustannej opozycjonistki.
I jako taka, wciaz zadajaca niewygodne pytania, ewentualnemu, przyszłemu Rzecznikowi Rzadu zycze "Ral tora ke".
:-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Paź 2008, 18:09 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
AnulkaZ napisał(a):
"Ne'nai" - Ciekawa jestem ktoz to moglby byc. Pytanie chyba raczej do Premiera Urzędującego aniżeli do mnie, skromnej i nieustannej opozycjonistki.
I jako taka, wciaz zadajaca niewygodne pytania, ewentualnemu, przyszłemu Rzecznikowi Rzadu zycze "Ral tora ke".
:-)

Wydawało mi się, że przedstawiciele opozycji w PR są tzw. 'shol'va' :lol:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Paź 2008, 19:30 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
No to pogadali.
Anulka, nie mam ochoty być rzecznikiem prasowym nikogo, chyba, że będzie mi dużo płacił, najlepiej w rl ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Paź 2008, 19:48 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
Mad.. ale TY Rzecznikiem nie mozesz byc.. to TY masz miec swojego Rzecznika, aby ten za CIEBIE tlumaczyl sie, co TY masz na mysli, jak cos mowisz albo robisz ! No taka jest rola Rzecznika. A opozycja ma sobie z kim pogadac, TWOJ czas zbyt cenny jest na pyskowki z jakas tam Tok'Ra (a nie Shol'va panie Cat's Ash'rak)

;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Paź 2008, 19:50 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Ale ja się nie nazywam Cyrankiewicz. Premierem lada dzień przestanę być (tak, tak), a wtedy nareszcie będziecie mogli przestać mi się kłaniać 8-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Paź 2008, 20:09 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
Po raz kolejny dementuje plotki o kocie. Anulka, Kree shac, shel nok! ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 16 Paź 2008, 13:04 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
nick w SL: Krzysztof Aeon
To, czy oni będą Tok'Ra czy shol'va zależy tylko i wyłącznie od rządu. Jest opozycja dopuszczona? Tok'Ra. Nielegalna? Shol'va. BTW, jest jeszcze kwestia taka, że chyba raczej pasuje samo Tok, bo Tok'Ra było "przeciwko Ra" ale to już bzdety, kto się będzie tego czepiał... :-) A rzecznik prasowy fajna rzecz, zazwyczaj przydaje się do zbywania dziennikarzy :-)

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Moderatorzy

Madelaine, Republika Polska

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso