Odpowiedz
Autor Wiadomość
Kobieta
PostWysłany: 08 Sie 2008, 16:07 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
nick w SL: Uzi Boa
Dwie noce temu, gdy walczyliśmy razem z Ayu i Sqlem z teksturami w pałacu, odwiedziła nas w Polskiej Republice Gwyneth Llewelyn. Myślę, że nie przesadzę, nazywając ją najpopularniejszą blogerką w SL. Gwyn, właścicielka działającej in-world firmy Beta Technologies, od dawna żywo interesuje się samorządnymi społecznościami.
Spotkanie zaowocowało pięknym wpisem na jej blogu i zaproszeniem na spotkanie z osobami, które niejedną już noc spędziły na rozstrzyganiu problemów nas teraz spotykających.
Zapewne wiemy lepiej, ale to nie znaczy, że nie jest dobrze posłuchać, co do powiedzenie mają inni. Dlatego proponuję, żeby po ustaleniu konstytucji skorzystać z zaproszenia i zaprezentować naszą Republikę międzynarodowej społeczności.

Próbka tego, jak nas widzą osoby z zewnątrz:
Wpis o Polskiej Republice na blogu Gwyneth Llewelyn

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 08 Sie 2008, 17:50 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Zaczynam sie bac:-)
Jeszcze pare dni a prezydent USA przyjdzie do nas z prosba o pomoc w uratowaniu podupadajacej gospodarki.

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 08 Sie 2008, 18:27 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2007
nick w SL: Noah Perinal
Nie dalej jak wczoraj, pewien avatar zwany Noah Perinal w prywatnym IM do Madelaine Sautereau wysunął śmiałe przypuszczenie, iż wróży republice sukces, a tu proszę, już nie tylko on tym się interesuje.

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 08 Sie 2008, 18:40 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Ja bym sie bardziej obawiał naszych lokalnych boagaczy niż np. propozycji od Osamy bin Ladena (przegiąłem), ale... To tylko takie luźne przypuszczenie.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 08 Sie 2008, 19:38 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
nick w SL: Caliope01 Magne
no no... a ja tak sobie myślę, że jeszcze troche i pojawią się sponsorzy z firm z RL :mrgreen:

http://pl.youtube.com/watch?v=SYtX2THVIG8

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 09 Sie 2008, 00:16 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
Ja miałem coś napisać ale przed obawą , że mi się oberwie nie napisałem co teraz czynię.
Jestem jako jeden z nielicznych światków spotkania królowej z dana osobistością blogerską.

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 13 Lut 2009, 23:03 
Ciekawe czy nadal patrzy na to jak polskie czlowieki po raz kolejny spartolily ciekawy projekt :evil:

Kobieta
PostWysłany: 15 Lut 2009, 16:10 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: wredna Jantarka Balczo
a Ja słyszałam, że na wzór PR mają w RL stworzyć nowe państwo. Królową ma być niejaki Jacek S. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Moderatorzy

Madelaine, Republika Polska

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso