Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 10 Kwi 2009, 15:53 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: Kaldimir Dagger
Zapraszam do obejrzenia tego, co w chwili obecnej udało się zmajstrować Cesarzowej, oraz jej grupie na terenie dawnej Polskiej Republiki ;-) .

http://patrz.pl/filmy/td-empire-podczas-budowy

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Kwi 2009, 16:27 
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Deso Ersetu
Ciekawie, ale jakos tak na razie wyglada to bez ładu i składu. Rozstawione 'domki' w podobnym klimacie, ale całości to jakoś wg. mnie nie tworzy. Ale jako, że to jeszcze nie koneic to trzymam kciuki :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Kwi 2009, 16:35 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Llorando Runo
Trochę Ciemnawo. ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Kwi 2009, 17:00 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
Llorando, wkońcu cesarstwo to ustrój trwający w starożytności i średniowieczu, czasy ciemnogrodu :))

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Kwi 2009, 17:03 
Dołączenie:
Maj 2007
Właśnie, też chciałem napisać, że ciemnawo ale jakoś umknęło :P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Kwi 2009, 18:31 
Dołączenie:
Sierpień 2007
Kaldimir napisał(a):
Llorando, wkońcu cesarstwo to ustrój trwający w starożytności i średniowieczu, czasy ciemnogrodu :))

Chyba do historii sie jeszcze musisz przylozyc , cesarstwo bylo w starozytnosci ,ale pozniej bylo ich jeszcze pelno , w roznych epokach :) Obecnie cesarstwem jest Japonia :] a ciezko nazwac Japonie ciemnogrodem.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Kwi 2009, 18:56 
Dołączenie:
Kwiecień 2007
w Polsce do dzisiaj wykonuje się cesarskie cięcia

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Kwi 2009, 19:10 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
Hmm
nawet ładny film Kaldmirze ci wyszedł ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Kwi 2009, 22:13 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Do dzisiaj spotkac tez mozna ciastka cesarki, sry napoleonki ale sa raczej jasne.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Kwi 2009, 23:29 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2007
nick w SL: Pawell Bulloch
No i nie zapominajcie o cięciach cesarskich.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Kwi 2009, 23:50 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Trzeba było uważać:

misterio76 napisał(a):
w Polsce do dzisiaj wykonuje się cesarskie cięcia

8-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Kwi 2009, 00:08 
Dołączenie:
Październik 2007
w fazie budowy, ale wyglada juz duzo lepiej niz chaotyczna republika, ktora byla sklecona z roznych niepasujacych do siebie elementow, no offense.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Kwi 2009, 08:55 
Dołączenie:
Maj 2007
SiS napisał(a):
w fazie budowy, ale wyglada juz duzo lepiej niz chaotyczna republika, ktora byla sklecona z roznych niepasujacych do siebie elementow, no offense.

Cóż. Z tego co widziałem w republice, i z tego co widziałem na filmie z Cesarstwa, to jak na razie Republika wydawała mi się bardziej dograna :) Zresztą, już pisałem chyba, że trochę trzebaby popracować nad cesarstwem.
A teraz, wesołego jajka !

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Kwi 2009, 12:41 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Offense taken, nad najemcami panować się do końca nie da. Poza tym ostatnio nienawidzę tego forum coraz bardziej. Tylko zrzędzicie, żrecie się między sobą i z każdego wątku robicie offtop. Każdy się przechwala, kto więcej wie, jest bardziej dowcipny, albo ma lepszy gust. Nie potraficie się zwyczajnie uśmiechnąć i ucieszyć, że ktoś coś próbuje robić, że może dobrze się przy tym bawi. Odbieracie radość wszelaką.

Może to nie jest najlepszy temat, może tu tego tak bardzo nie widać. Ale tu przelała się moja osobista czara goryczy.

Republice życzę wszystkiego dobrego, przede wszystkim bawcie się dobrze.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Kwi 2009, 13:07 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Morri, popieram.
W sumie, gdyby nie obowiązek bywania tutaj... chyba też rzuciłabym w cholerę forum, przynajmniej na jakiś czas.

Nie podoba się? Zróbcie lepiej. Zainwestujcie własne pieniądze, zarobione w rl, nie na campach, we własny idealny sim.

Jak mi po świętach nie przejdzie to wszystko pozamiatam do off topu.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Kwi 2009, 14:15 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Przecież nikt nie pisał że jest beznadziejne, to raz. A zakładając że by akurat się ktoś zdarzył i napisał to chyba to forum nie jest towarzystwem wzajemnej adoracji gdzie obowiązuje pisanie tylko w superlatywach? To dwa. Dla mnie to byłoby zbyt... kobiece. Takie słodzenie w oczy a obgadywanie za plecami. Konstruktywna krytyka jeszcze nikogo nie zabiła. ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Kwi 2009, 15:09 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Ja tu mówię rzaczej o zwykłym takcie. Jak mi się coś nie podoba albo nie jest w moim stylu, ale widzę że kogoś coś bawi i cieszy, to po prostu zachowuję swoją opinię dla siebie. Nie mówię, że czyjś pierwszy domek sklecony z paru primów z krzywo nałożoną freebiesową teksturą jest obrzydliwy. Bo nawet jeśli jest, to jest dla kogoś bardzo ważny. Nie cukierkuję fałszywie, nie mówię nic. Szczerze się cieszę, że ktoś się cieszy. Odzywam się głośno, że mi się nie podoba, kiedy coś krzywdzi innych.

Nie, to nie jest towarzystwo wzajemnej adoracji. I, jak napisałam wyżej, ten temat nie jest aż tak ekstremalny, ale akurat tu mi się ulało. A jeśli chodzi o konstruktywną krytykę, to na tym forum jest jej bardzo mało.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Kwi 2009, 16:01 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Pewnie nikt by słowa nie pisnął o krzywo nałożonej texurze gdyby sobie ktoś tam gdzieś zbudował takie coś.
Ale jest to spadkobierca PR, mimo że rzeczą publiczną już nie jest to wystawione w specjalnym i osobnym dziale na tym forum na publiczny widok. Zatem przychodzą ludzie, oglądają i komentują. Niektórzy komentują nie ze złośliwości ale właśnie w sposób mogący coś sugerować (np. ja tak zrobiłem).
Więc robienie z tego polowania na wrednych prześmiewców uważam za nie na miejscu.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Kwi 2009, 16:36 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
nick w SL: Private.
Hej, nie przerażajcie się tym niebem, ono wygląda normalnie :p Kal wprowadza troszkę grozy ^^ Praca nad tym jest bardzo fajna mimo, że raz przez 12 godzin z piciem przy monitorze siedzieliśmy z Desiem nad pewnym budynkiem... ale jaka satysfakcja ^^
Wszystkiego dowiecie się wkrótce :)
Tymczasowo świątecznie można przyjść i patrzec :p

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Kwi 2009, 16:58 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Llorando, po raz trzeci... Rzuciłam uwagę odnośnie klimatu forum, a nie Twojej wypowiedzi w tym temacie. To, gdzie i czy jest na coś miejsce ustali administracja forum, zapewne wyrzucając wątek do kosza. Nie chce mi się z tego robić dyskusji, bo nie ma sensu.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Kwi 2009, 18:41 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Offtopowa dyskusja zaczeła się od porównania Republiki i Cesarstwa. Republika jako Republika miała swoją formę i było to fajne. wiele ludzi ją kreowało. Teraz jest Cesarstwo. Ma ono wyglądać mrocznie i w taki mstylu, w jakim buudją. Możliwe, że filmik kaldimira nie pokazał, jak to wszystko wygląda naprawde. fakt, troszkę ciemny i jakość nieco... (sami zdecydujcie, ja nie powiem, jaka to jakość).

A że należe do tej skromnje grupy, która może wejść na sim i go objerzeć z każdej strony sądze, iż osoby budujące tam wkąłdają sporo swojego cennego czasu w to, aby Cesarstwo jakoś w przyszłości wyglądało. Jest ono stylizowane na konrketny styl, w przeciwieństwie do Republiki, która miałą różne style, bo różni ludzie ją tworzyli.

to tyle, jezlei chodzi o odofftopowanie tego tematu.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Kwi 2009, 19:00 
Dołączenie:
Październik 2007
Chyba mimo woli jakas burze wywolalam. Morrigan, nie rozumiem czemu tak personalnie to odbierasz, rowniez nie rozumiem dlaczego mam nie wyrazac wlasnej opinii co do danego przedsiewziecia. W sl kazdy moze sobie wyspe i miasto postawic, tym bardziej nie powinno sie byc tak bezkrytycznym.

To, ze nie zbudowalam zadnej zachwycajacej budowli, nie pozbawia mnie prawa do krytyki; sama jestem kreatorem, tylko w innej dziedzinie.

Uwazam, ze gdyby byl ktos, odpowiedzialny za spojnosc wygladu republiki i jego harmonijnosc, to byloby to duzo ciekawsze wizualnie miejsce. I mysle ze mozna przynajmniej w malym stopniu kontrolowac, co sobie ktos na swojej dzialce posadzi czy zbuduje, tak aby bylo to korzystne dla wygladu wyspy. Cos takiego funkcjonuje nawet w RL ( chodz nie wiem jak sie dokladnie nazywa ).

Naprawde nie mialam intencji nikogo obrazac i osadzac, ale jestem czula na "architektoniczne bezsensy";)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Kwi 2009, 22:25 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Szkoda gadania, bo chyba nikt nie rozumie, pomimo, że wytłumaczyłam już trzy razy.
Owszem, podchodzę personalnie, bo parę rzeczy pozbawiło mnie całej radości z SL i prób tworzenia czegokolwiek.
Nie przypisuj sobie wywołania burzy, wzbierało we mnie od dawna. Akurat tu wybuchło.

Jak nie rozumiecie, to nie rozumiecie. Widocznie jestem mało komunikatywna.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Kwi 2009, 03:12 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
To moze ja wytlumacze co ja zrozumialem w pisaniu Morri, i co wydaje mi sie bardzo sensowne. Nie ma to wcale zwiazku ani z pierwszym postem ani z komentarzami do niego (filmik Kaldimira mi sie podoba i Cesarstwo tez- o ile Talisha slowa dotrzyma i beda lochy:-)ale lada moment wylecimy pewnie i tak na off wiec mozna sie porozwodzic. To raczej ogolna obserwacja.
Moim zdaniem chodzi o rzecz nastepujaca:
Przychodzi na forum nowa, nieznana osoba i pokazuje swoj domek z 5 primow albo oglasza konkurs na najpiekniejszy stroj w SL - nagroda 5 ls (ktore autor sam wykampowal).
Co sie dzieje dalej?
Pojawia sie kilka postow, ze domek jest do niczego, textury chyba kradzione, 5 ls to moze sobie wsadzic, a konkurs pewnie jest ustawiony. Autorzy czesto racje maja - bo domek naprawde jest niezbyt, a 5 ls to zadna wygrana. Potem zaczyna sie off i wymiana zdan (przyznam ze czesto zabawna) miedzy forumowiczami wcale nie zwiazana ani z domkiem ani z konkursem. Slowo zachety dla autora postu pada nieczesto.
Ci, ktorzy juz oczy sobie popsuli na postach przywykli do tego i nie przejma sie, ale ktos nowy wiecej za budowe domku sie nie zabierze i konkursu nowego nie zrobi ( a z pewnoscia nie oglosi tego na forum)
Co nieco bez sensu jest:(

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Kwi 2009, 04:14 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Shuftan nie jest gupi ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Kwi 2009, 10:32 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Ciężko nie zrozumieć o co chodziło Morri, bo każdy może się zniechęcić choćby po najmniejszej krytyce, tyle że jeszcze jest druga strona medalu, i to bardzo istotna (której to Morri nie widzi).

Jak już jesteśmy na obrazowaniu to wyobraźmy sobie że Onet.pl udostępnia mi (prywatnie) 1/3 swojej witryny (pierwszą stronę) i ja na niej umieszczam obraz wideo na żywo z mojej piwnicy. W piwnicy kompletnie nic się nie dzieje, a wydarzeniem przełomowym bywa raz na jakiś czas wyniesienie z niej kompotu z truskawek. Pod obrazem z kamery są dostępne komentarze gości Onetu...
I zaraz jeden z drugim napiszą że szczury są niedożywione, a to cegły krzywo ułożone, a to znów że akcji więcej jest w nowym Bondzie niż w piwnicy... Rozumiecie, sami malkontenci! ;-)
I teraz rodzi się pytanie: czy goście Onetu powinni ugryźć się jednak w język i dać szczurom szansę iż te nauczą się jakiś sztuczek cyrkowych same z siebie, czy jednak odrobinę krytyki może pojawić się w komentarzach? ;-)

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 12 Kwi 2009, 10:39 
A gadajcie sobie co chcecie... Mi sie podoba. Ze wzgledu na swieta juz nie bede sie rozpisywal jak wygladaja virtualne rynki, ktore sobie sa juz od kilkunastu miesiecy. O gustach sie podobno nie dyskutuje. Kaldimirze, wydaje mi sie ze dodanie muru wokol centralnej czesci wyspy dodaloby jeszcze wiecej uroku Cesarstwu.. No i jeszcze warto by zmienic kolor nieba na taki mroczny na stale, jesli sie da. Jest dobrze, tak trzymac i zycze powodzenia ;-)

Nie podano
PostWysłany: 12 Kwi 2009, 12:30 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Ja rozumiem Llorando, nie mam nic przeciwko konstruktywnej krytyce. Ale bezsensowna to raczej szczura apetytu pozbawi. Ot.

Czesiu, z tym niebem to se ne da, niestety. Wygląd nieba jest ustawiany w kliencie, a nie na serwerze. Na simie możesz ewentualnie przypisać na sztywno porę dnia/nocy.
Jedynym sposobem jest zapisanie konfiguracji na dysku i umieszczenie jej na jakiejś stronie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Kwi 2009, 22:26 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
Niebo jest normalne :p Wysoki mur obawiam się, że mógłby zniechęcić do działek. Nie chciałabym mieć tuz przed wyjściem z działki kamiennej cegły. Jest otwarte, nadal zapraszam, zielono się zrobiło... :)

Pozdrawiam.

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 12 Kwi 2009, 23:20 
Widzisz Eve z jednej strony nie chcialabys tego muru, a z drugiej strony stanowilby on granice miedzy mrocznym cesarstwem a domkami majacymi sie nijak do klimatu calego pomyslu Talishy i Reszty. Swoje wskazowki przekaze Kaldowi. Ech szkoda ze nie mam czasu bo chetnie bym Wam pomogl;)

Nie podano
PostWysłany: 12 Kwi 2009, 23:52 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
Kontrasty takie male moga byc perelka ;) Pomysly do Talishy, a nie Kala ;p

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Kwi 2009, 18:01 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2007
Po obejrzeniu filmu chciałem tylko zapytać jak mają się do mrocznego klimatu te kolorowe budowle?

Ostatnio edytowany przez Pawell, 13 Kwi 2009, 21:03, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Kwi 2009, 18:46 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
Pawel, też średnio mi się to podoba, reklamacje kieruj do pewnej elfki i pewnego wikinga ;-) .

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Kwi 2009, 19:32 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2008
nick w SL: Filczyk Fride
Hmm... teraz się pięknie zazieleniło i nie ma tej okropnej sceny :-D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Kwi 2009, 21:05 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2007
A można wreszcie coś zobaczyć osobiście czy wyspa wciąż jest zamknięta?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Kwi 2009, 12:14 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: wredna Jantarka Balczo
Kaldimir napisał(a):
Zapraszam do obejrzenia tego, co w chwili obecnej udało się zmajstrować Cesarzowej, oraz jej grupie na terenie dawnej Polskiej Republiki ;-) .

http://patrz.pl/filmy/td-empire-podczas-budowy

W.O.W - bardzo mi się podoba. To co widzę zaczyna mieć smak... Trzymam kciuki za całość, bo czuję pod skórą, że to będzie naprawdę fajne mroczne miejsce :)

Kręcą nosami ? cóż - tak już jest, jedni pochwalą inni pałą walą.
Taki lajf.

Ja w każdym razie jestem pod wrażeniem.

P.O.W.O.D.Z.E.N.I.A życzę :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Kwi 2009, 03:49 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
Otwarty jest fragment tak jak pisałam. Można wpadać. A Kal chciał niemal cmentarz zrobić, a Talishy się podoba tak jak jest więc cicho być :p A szczęki to Wam opadną jak teatr zobaczycie :)

Pozdrawiam.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Kwi 2009, 16:07 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Eve Amoufhaz napisał(a):
A szczęki to Wam opadną jak teatr zobaczycie :) Pozdrawiam.

I na to szczerze liczę - dawno już nie podnosiłam szczęki z podłogi :mrgreen:

Poza tym Cesarstwo i Cesarzowa wzbudzają moje baaardzo pozytywne emocje, i 90 % przychylności [no całości dać nie mogę, no nie mogę :)] i niecierpliwię się na pokazanie nam tego miejsca w pełnej "mrocznej" [mam nadzieję] krasie :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Kwi 2009, 19:16 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
Czemu całości dać nie możesz? :P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Kwi 2009, 21:13 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Eve Amoufhaz napisał(a):
Czemu całości dać nie możesz? :P

bo to Ja odpowiadam i decyduję, na którą cześć chcę odpowiedzieć. EOT.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 16 Kwi 2009, 12:02 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
I po co te nerwy? -.-"""

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Maj 2009, 18:23 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Część rozmowy z tego wątku, zapoczątkowana przez Maxa, została przeniesiona tu:
http://www.secondlife.pl/viewtopic.php?p=42478

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Moderatorzy

Madelaine, Republika Polska

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso