Odpowiedz
Autor Wiadomość
Mężczyzna
PostWysłany: 24 Lut 2009, 13:17 
Dołączenie:
Październik 2007
nick w SL: Radoslaw Jetcity
Witam serdecznie po dluzszej przerwie i chcialbym skomentowac obecna sytuacje, mimo ze nie zaglebilem sie w jej szczegoly, jesli cos zle zrozumialem to poprosze o korekte.

O ile sie nie myle to Beyonce zostala usunieta z rzadu, poniewaz podobno nie moglo dojsc do spotkania in world rzadu.
Nie rozpamietujac juz wypowiedzi Mad, ktora podkreslala ze nie zawsze jest czas na SL jak sie ma rodzine (to po co kandydowala?), musze poprzec Beyonce i sprzeciwic sie jej wyrzuceniu z rzadu. Nie podoba mi sie jej styl bycia w PR i wiele innych rzeczy, ale ma racje mowiac ze jest forum rzadowe od glosowania nad ustawami i sluzace do omawiania i dyskutowania.

To ze rzad nic nie robi, to wina nie tylko Beyonce, ale tak jak juz dawno temu mowilem, to wlasnie Beyonce zostala kozlem ofiarnym. W koncu to ona zostala wybrana przez obywateli i to ona jest jedyna osoba ktora moze byc w tym rzadzie rozliczana za jego nierobstwo.

Aman, wybrany przez rezydentow (?) mial bronic ich praw i to oni go rozlicza, wybierajac go na ponowna kadencje zapewne, bo nikomu z nich sie nie chce byc w rzadzie.

Mad to juz calkowicie zbedna osoba w rzadzie, jej cala kariera polityczna skupia sie na dziekowaniu wyborcom za glosy i usprawiedliwianiu tego ze nic nie robila, podkreslac ze robila wiecej niz inni.
W tej chwili Pani Freebies, majaca wielki dar usuwania konkurencji, jest podobno przedstawicielem Krolowej w rzadzie i dba o jej interesy, ale po co taka funkcja? Przeciez krolowa ma weto i juz nie raz go uzyla, hmm a skoro go uzyla to co to oznacza? Chyba tylko to ze jej przedstawiciel sie nie sprawdzil, poza tym Krolowa sobie zmienia co kadencje przedstawiciela, albo to oni rezygnuja, Wiec po co ta funkcja? Skoro kazdy nominowany na (ostatnio juz) dwumiesieczne wpedzenie w wir oszolomow (bo tak chyba jest traktowany rzad, skoro liczba glosujacych w wyborach jest nie za wysoka).

O bezsensownych konsultacjach nt. zmiany konstytucji juz nie bede sie wypowiadal. byl to blad, ktory pokazal tylko ze rzad nie ma nic do powiedzenia bo i tak decyduja Ci ktorzy w danym czasie przekrzycza innych na czacie glownym. Czemu nie zrobiono wtedy referendum, skoro i tak bylo wiadomo ze zmiany nastapia dopiero w kolejnej kadencji?

No ale co poradzic na to wszystko...
Ja bym proponowal kilka zmian, ktore oczywiscie nie zostana nawet wziete pod uwage, z powodu mojej watpliwej reputacji w PR (przegralem walke polityczna, to trzeba przyznac):

- W rzadzie znajduja sie tylko osoby wybrane przez ludzi, aby mogli byc potem rozliczeni przez wyborcow.
- Powiekszyc rzad do 5 osob, tak jak to bylo kiedys.
- Stosowac sie do regul wczesniej ustalonych ! (czyli uzywac forum rzadowe, czytac i aplikowac konstytucje).
- Pamietac ze istnieje w SL mozliwosc zorganizowania referendum !

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 24 Lut 2009, 13:37 
Juz czuje kolejna bitwe na forum... Temat laduje w ignorowanych 8-)

Mężczyzna
PostWysłany: 24 Lut 2009, 13:38 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Wyjasnie nieco intencje ustawodawcy. Przedstawiciel rezydentow powstal po to, zeby ci, ktorzy placa za teren mieli nieco wiekszy wplyw na rzadzenie. Przedstawiciel Krolowej nie mial specjalnej funkcji w Rzadzie, mial byc raczej obserwatorem i w przypadku niemoznosci dojscia do zgody, jego glos by przewazal (ale tylko wtedy). Krolowa i jej przedstawiciel mieli sie nie mieszac do rzadzenia.
Powiekszenie rzadu do 5 osob nie brzmi zle - spotkac im sie na raz w SL nie uda pewnie nigdy, ale co 5 glow to nie 2 i przeciez na forum moze kazdy wszystko przeglosowac bez obecnosci i aktywnosci pozostalych czlonkow rzadu.
Moze taik pomysl - jesli rezydenci nie wylonia swojego przedstawiciela, to na jego miejsce wchodzi przedstawiciel zwyklych obywateli?
Cytuj:
Juz czuje kolejna bitwe na forum... Temat laduje w ignorowanych

Troche optymizmu, moze tym razem bedzie rzeczowo? :)
W dyskusji proponuje nie uzywac imion i odniesien osobistycj - bedzie mniej zabawnie ale moze bardziej tresciwie?

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 24 Lut 2009, 14:06 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
nick w SL: Private.
Muszę przyznać, że może nie we wszystkim i nie w 100%, ale coś w tym jest - sama się dziwiłam z kilkoma osobami, że przecież na forum głosowania kiedyś były i nieobecni mieli "wstrzymał się". Skoro przedstawiciel Uzi tylko obserwuje, więc tak jakby tylko aman zgłosił odwołanie Bey i dostał poparcie?
Druga sprawa jest taka, że szkoda, ale Bey sama sie odwołała. To mi nasuwa pewne deja vu, bo Marita też się odwołała.

Mam już dość polityki w PR jeśli tak ma dalej być.
Pozdrawiam.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 24 Lut 2009, 14:15 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Radek123 napisał(a):
O ile sie nie myle to Beyonce zostala usunieta z rzadu, poniewaz podobno nie moglo dojsc do spotkania in world rzadu.

Mylisz się: http://www.secondlife.pl/viewtopic.php?t=4608
Poza tym problemem był brak komunikacji w ogóle, nie tylko in world.

Radek123 napisał(a):
Mad to juz calkowicie zbedna osoba w rzadzie

Radek123 napisał(a):
W tej chwili Pani Freebies, majaca wielki dar usuwania konkurencji

Zrobię sobie przyjemność i nie podejmę rozmowy. Zawsze wychodzę z założenia, że to co piszemy o kimś, świadczy przede wszystkim o nas.

Radek123 napisał(a):
- Powiekszyc rzad do 5 osob, tak jak to bylo kiedys.

Zgadzam się. Byłam przeciwna zmiejszaniu liczby ministrów.

Radek123 napisał(a):
- Stosowac sie do regul wczesniej ustalonych ! (czyli uzywac forum rzadowe, czytac i aplikowac konstytucje).!

W jakich dawkach?
Radek123 napisał(a):
- Pamietac ze istnieje w SL mozliwosc zorganizowania referendum !

Postaram się.

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 24 Lut 2009, 14:17 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Sądzę jednak, że można było wyrazić swoją opinię bez dogryzek w stylu "Freebiesowa Pani". Byłaby wzięta poważniej. Ja potrafię. A Wy?

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 24 Lut 2009, 14:24 
Dołączenie:
Październik 2007
nick w SL: Radoslaw Jetcity
Jak tak sobie pomysle, to zly wizerunek rzadu zaczal sie podczas mojej kadencji, ale trzeba tez podkreslic ze bylismy ostatnimi osobami, ktore staraly sie pchac Republike do przodu.

Jednak konflikty zaczely sie w momencie gdy Pietia wynajal wszystkie kamienice rzadowe w Republice. Mial do tego prawo i to zrobil, calkowicie legalnie wplacajac oplate za wynajem.
Wtedy jednak Morrigan do mnie napisala oburzona ze tak nie powinno byc, w sumie to przyznalem jej wtedy racje, ale powiedzialem ze jedynym na to sposobem jest wprowadzenie poprawki do ustawy, ktora sami przyjelismy, no bo Pietia dzialal wedlug prawa Republiki, bylismy pierwszym rzadem uczylismy sie na bledach, myslelismy wtedy wszyscy ze na tym koniec problemow rzadu.

Nastepnie zaczely sie problemy z pubem GOAL, zaczeto mowic o naduzywaniu naszej wladzy, rzecz ktorej do tej pory nie rozumiem, no ale... tak twierdziliscie.

Kolejnym etapem byly powne zale Morrigan, ktora atakowala mnie ze robie ustawy i nic poza tym, wyglada na to ze kolejni ministrowie kolejnych kadencji wzieli to sobie do serca i postanowili nawet tego nie robic.

Mowcie co chcecie o naszej kadencji, ale przynajmniej cos robilismy, bo byly i ustawy i eventy, a forumowicze wiedzieli co sie dzieje w rzadzie bo Pietia z roli premiera sie wywiazywal bardzo dobrze.

Kolejne kadencje to juz pokaz nierobstwa, bo nikt po nas juz nic nie zrobil i nalezy sie nad tym zastanowic. po prostu wyborcy sie pomylili i wybrali zle osoby. Dlatego tez w pierwszym poscie tego tematu mozecie poczytac o proponowanych przeze mnie zmianach.

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 24 Lut 2009, 14:26 
Dołączenie:
Kwiecień 2007
żądam konstytucyjnej ochrony życia niepoczętego oraz nakazu używania przez królową obcisłego lateksowego stroju służbowego

Ostatnio edytowany przez misterio76, 24 Lut 2009, 16:20, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 24 Lut 2009, 14:36 
Dołączenie:
Sierpień 2007
Radek123 napisał(a):
- W rzadzie znajduja sie tylko osoby wybrane przez ludzi, aby mogli byc potem rozliczeni przez wyborcow.

Ja sie z tym zgadzam, pisalem o tym w moim poprzednim temacie. Ramie krolowej jest calkowicie zbedne. Wiadomo co za osoby sa z ramienia nominowane. Trzeba pamietac ze Mad z rzadem tymczasowym pisala konstytucje z tym ramieniem, wiec teraz ta nominacja to tak jakby rewanz krolowej :)

Eve Amoufhaz napisał(a):
Skoro przedstawiciel Uzi tylko obserwuje, więc tak jakby tylko aman zgłosił odwołanie Bey i dostał poparcie?

Troche zle przeczytalas post Jacka. Jacek napisal "mial byc raczej obserwatorem". Czytajac posty Jacka trzeba troche przefiltrowac, to co Jacek sobie wyobraza/wyobrazal i to jak jest naprawdę :)

Swoja droga tez nie wiem co mialo na celu odwolanie Beyonce, Przeciez Mad i Aman mieli wiekszosc i mogli pchnac kazda ustawe przy wstrzymujacym sie glosie Beyonce.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 24 Lut 2009, 16:22 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
jestem troche poza tematem, bo nigdy nie interesowalam sie polityka w sl a tym bardziej w RP, ale mam ochote wtracic swoje 5 gr....

czy ktos moze mi wyjasnic jak rozklada sie udzial w partycypowaniu kosztow w PR ? czy jest to jawne czy ukryte?
czemu o tym mowie? bo mozna przyjac zasade ze kazdy ma tyle glosow(procentowo) ile placi w republice, czyli jesli Uzi i Morri placi nawiecej to ma najwiecej do powiedzenia.... i dobiera sobie wspolpracownikow....
a dodatkowy czlonek rzadu 'dobierany sposrod ludu' - czyli ludzi wynajmujacych parcele w RP, bedzie dobierany sposrod tychze rezydentow ale glosuja na niego tylko rezydenci republiki a nie wszyscy czlonkowie grupy Republika Polska czyli przyjaciele kandydatow nie majacy nic wspolnego z tym landem( i czesto majacy republike daleko w ....) oraz ich wszystkie alty.... - mysle ze to by bylo sprawiedliwie...

jesli chodzi o zagospodarowywanie/wynajmowanie kamienic itd- dajcie ta funkcje oficjalnie jednej osobie i rozliczajcie ja z wynikow(zyskow) regularnie(np raz na 2 tyg lub raz w m-cu)- nie widze problemu...

jesli sie myle, poprawcie mnie, bo szczerze mowiac nie bardzo orientuje sie w tych waszych ukladach w republice...

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 24 Lut 2009, 16:34 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
Głosowała właśnie grupa rezydentów Lidio.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 24 Lut 2009, 16:54 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Eve Amoufhaz napisał(a):
Głosowała właśnie grupa rezydentów Lidio.

a mnie sie wydawalo ze ja tez mialam prawo glosu(moze nie w ostatnich, ale w poprzednich wyborach, bo ostatnimi sie nie interesowalam juz w ogole)...

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 24 Lut 2009, 17:00 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Czyli wracamy do punktu wyjścia. Wszystko jest winą Morrigan Polanski. Nie chce mi się wszczynać sporu. Wyciągnąłeś to z kontekstu, Radosławie.

Dalej uważam, że to, co zrobił Pietia było nie fair. Wytknęłam Wam, że piszecie ustawy, nie dbając zupełnie o to, kto i jak wprowadzi je w życie.

W każdym razie kozioł jest, wszyscy szczęśliwi.

Lidia, nie jestem współwłaścicielką simu, zawsze wkładałam w PR jedynie swoją pracę.

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 24 Lut 2009, 17:20 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Chetnie rozwieje watpliwosci Lidii,
Otoz sprawa wyglada tak:
Za wyspe placi Uzi z wlasnej kieszeni, troche pieniedzy wplywa z wynajmu parceli i sklepow. Twoje rozwiazanie ma bardzo duzo sensu, ale zalozenia PR byly inne. Chodzilo o to, zeby czescia SIMu zarzadzaly wlasnie avatary nie posiadajace tam ziemi, podobnie jak np w RL glosuja obywatele, ktorzy nie placa bezposrednio podatkow. Zasada bylo oparcie sie o demokracje.
Nawolam jeszcze raz - czy moglibysmy podyskutowac o sensownych propozycjach Radka, bez wnikania kto co kiedy zrobil, kto kogo odwolal lub powolal?

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 24 Lut 2009, 17:45 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Też bym był za tym, aby tutaj nie rozliczać ludzi jak to w niedawno utworzonych tematach nastapiło. Najlepiej jest porozmawiać o tym, co może Polskiej Republice (a nie Republice Polskiej) pomóc ją wypromować i nie zmieniać na typowy sim, gdzie przychodzi awatar, porozgląda się i stwierdzi ale nuda i sobie pójdzie do RL.

Nie wnikając bezpośrednio kto co zrobił - jest czas teraźniejszy i nalezy nalezy w tymże czasie starać się wspólnie (nie tylko rząd, ale również rezydencji, osoby przebywające na simie itp.) pomyślec, co można zrobić, aby jeszcze lepiej wypromować PR.

Co do kosztów, ile kto komu zapłacił - Uzi jako właścicielka simu płaci zaniego. Osoby wynajmujące tam lokale i grunty pod domki płaci Uzi, a te pieniądze są przeznaczane (tak się domyslam) na opłacenie wyspy. A to, że ktoś może więcej ,a ktos mniej ,tkoś jest premierem, a ktoś tylko ministrem - nei jest zależne, czy ta osoba komuś zapłaciła. To jest po prostu demokratyczny wybór obywateli (a właściwie osób, które należa do grupy Polska Republika).

A tak poza tym cała ta polityka to jedynie zabawa. Jednak czasem ta zabawa rpzybiera dość niezwykły obrót i niektóre sprawy stają się poważne. Tak to czasem bywa.

A wracając do propozycji Lidii: też tak myśle, iż powinna być jedna osoba odpowiedzialna za wynajmowanie awatarom ziemii i lokali i kontrolowanie, kto płaci, a kto nie. Potem ta osoba byłaby ze swojego obowiązku rozliczana. Tak, to jest dobry pomysł i na pewno byłoby wiadomo, do kogo z ewentualnymi pretensjami się zglaszać. Dotychczas lokale i grunty są podzielone na te, którymi zarządza bezpośrednio Uzi, oraz na te, którymi zarządza rząd.

Co to Pietii i wynajmowania lokali: ten przypadek pokazał, jaka była wada jednej z ustaw. Były potem rozmowy i głosowania, jak powinna ona wyglądać, aby potem nie było nieporozumień.

Jeżeli coś mi jeszcze przyjdzie do głowy, to dopisze. Jeżeli ewentualnie gdzieś moje rozumowanie pomyliło kierunek, to też można mi zwrócic uwagę. Pomoże to przyszłym rezydentom PR.

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 24 Lut 2009, 18:24 
Dołączenie:
Kwiecień 2007
a u mnie przed blokiem jest nieodsnieżony parking, pytam gdzie sąwładze za to odpowiedzialne, dlaczego krolowa i jej dwor nic w tej sprawie nie czynią

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 24 Lut 2009, 18:27 
Dołączenie:
Grudzień 2007
nick w SL: Pietia Szondi
Dziękuję za obudzenie :)

W jaki sposób można zacząć tworzyć udane, sprawne Ustawy? Tylko i wyłącznie w wyniku prób, prób i jeszcze raz prób. Czy ktoś z Was jest na tyle doskonały, że siadając pierwszy raz za sterami samolotu, będzie mistrzem sztuki latania (mam nadzieję że w wyniku przeczytania tego zdania nie wzrośnie ilość katastrof lotniczych) ? Jeśli Rząd (a właściwie jego ministrowie - którzy w obecnym Rządzie nie siadali pierwszy raz u sterów Republiki) będzie próbował pisać nowe prawa, regulujące wciąż to nowe powody do sprzeczek, w pewnym momencie na każdy temat będziemy mogli zacytować Ustawę, przytoczyć dozwolone rozwiązania.

Niedawno usłyszałem pytanie: po co sąd? co on ma robić?

Jeśli będzie pełny zapis Ustaw, regulujących życie w Polskiej Republice, to jakże wspaniałym rozszerzeniem naszego codziennego SLowego życia będzie prowadzenie i przyglądanie się sprawom sądowym. Komentowanie, rzeczowe, postanowień sądu, mów końcowych adwokatów itp.

Second Life, to zabawa - tak deklaruje większość z pośród dyskutantów.

Czy grając w Monopoly nie denerwujesz się że konkurent podkupił Ci pole? Czy grając w warcaby, nie złości Cię zbity pionek?

Na zakończenie, chciałbym poprosić obecny Rząd o przedstawienie opinii publicznej, planów swojego działania na dalszą część obecnej kadencji. Jeśli stanowi to problem, widzę niestety tylko jedno rozwiązanie - podanie się do dymisji ministrów obecnego Rządu, być może kolejny będzie chciał coś tworzyć, jednocześnie dobrze się bawiąc, dając zabawę pozostałym obywatelom. Zaznaczam, zabawę intelektualną, polegającą na szukaniu dziury w całym (tj.w treściach Ustaw, nie postępowaniu postaci), przynajmniej dla tych, których to bawi.

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 24 Lut 2009, 18:36 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
projekt napisał(a):
A wracając do propozycji Lidii: też tak myśle, iż powinna być jedna osoba odpowiedzialna za wynajmowanie awatarom ziemii i lokali i kontrolowanie, kto płaci, a kto nie. Potem ta osoba byłaby ze swojego obowiązku rozliczana.

Z tego co wiem płacenie odbywa się w pokoju czynszów i tam na każdym pudełku pisze za ile ktoś musi zapłacić oraz komu termin minął. Czasem jak tam jestem i widzę, że komus krzyczy pudełko to tak po koleżeńsku IM piszę ;-) Myślę, że to aż tak zagmatwana sprawa nie jest.

Są inne ważniejsze - tak mi się wydaje.

Pozdrawiam.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 24 Lut 2009, 18:46 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Eve Amoufhaz napisał(a):
Z tego co wiem płacenie odbywa się w pokoju czynszów i tam na każdym pudełku pisze za ile ktoś musi zapłacić oraz komu termin minął. Czasem jak tam jestem i widzę, że komus krzyczy pudełko to tak po koleżeńsku IM piszę ;-) Myślę, że to aż tak zagmatwana sprawa nie jest.

Eve- widze ze nie zrozumialas mojego pomyslu...
same wplaty to banal :) ale... popatrz w rl-wg twojego rozumowania po co ci zarzadca nieruchomosci, wystarczy podac numer rachunku bankowego, a reszta sama sie zrobi :P - myslisz ze to by zadzialalo?

mozna zagospodarowac wszystkie kamienice(z pomyslem), zachecic ciekawych ludzi do wynajmowania ich lub samemu zorganizowac jakies eventy(zatrudnic/zachecic do tego ludzi).... czemu to robic? ciekawe kamienice przyciagna wiecej ludzi i przyczynia sie do rozwoju miejsca chyba i wiekszego przychodu dla republiki- do tego potrzebna jest jedna osoba ktora 'tylko tym' sie zajmie, bo jak sie zajmuja wszyscy to w rezultacie nikt sie nie zajmuje a potem jedni na drugich zwalaja.... i bedzie z tego rozliczana przez rzad i moim zdaniem moze to byc nawet osoba nie bedaca w rzadzie :)

[ Dodano: 2009-02-24, 18:55 ]
Jacek napisał(a):
[...] ale zalozenia PR byly inne. Chodzilo o to, zeby czescia SIMu zarzadzaly wlasnie avatary nie posiadajace tam ziemi, podobnie jak np w RL glosuja obywatele, ktorzy nie placa bezposrednio podatkow. Zasada bylo oparcie sie o demokracje.

tylko widzisz Jacku.... podatki placa wszyscy :P znasz powiedzenie ze 2 rzeczy w zyciu nie unikniesz? smierci i ..... podatkow :P (jesli nie bezposrednio to posrednio ale placa :) )

jesli chodzi o ta demokracje to mysle ze sie nie sprawdza gdy czytam to forum.... i jest pozorna.... strasznie daaaawnoooo nie bylam w republice i przyznaje szczerze ze gdy czytam to forum.... to odechciewa mi sie tam wracac.... zasady sa niejasne choc sie glosno krzyczy ze to miala byc 'demokracja' ale z tego jakie widze tutaj oskarzenia to wlasnie te ze republika ma rzad ktory w gruncie rzeczy ma niewiele do powiedzenia, badz tez.... chcac zrzucic z siebie odpowiedzialnosc za nierobstwo rozsiewa takie wersje wydarzen po forum.... -mniejsza o to
ja wychodze z zalozenia ze prawda lezy po srodku... i ze powinniscie robic wszystko jawnie to nie bedzie pretensji i oskarzen... :) i nazywania rzadu i osob majacych wplyw na rzadzenie w republice 'towarzystwem wzajemnej adoracji' ;)

dodam ze to tylko zabawa, a nie RL-nie ma sie co emocjonowac :) polityka w RL jest o wiele brudniejsza i nie upodabniajcie sie do niej prosze :) szkoda takiego sima z wielkimi mozliwosciami... bo wszyscy sie od niego odwroca i pojda do innych (tak jak to juz bywalo w historii SL ;) )

PS. gdy pomagalam Szerewowi w teatrze to slyszalam takie glosy, ze chetnie przylaczyliby sie do teatru i pomogli gdyby ten teatr nie byl w .... republice, ze nie przyjda na przedstawienie bo przedstawienie jest w republice..... - mysle ze to tez trzeba wziac po uwage zarzadzajac takim simem

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 24 Lut 2009, 22:25 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Teraz zwrócę się do Eve popierając pomysł Lidii: Eve, to, co robisz, czyli subtelne przypominanie niektórym, ze im minął termin, to mogłaby robić osoba do tego oficjalnie przeznaczona (przepraszam, zabrakło mi akurat odpowiedniego słowa). Są tacy, którzy w kalendarzu RLowym zapisują sobie, kiedy musza tier opłacić (tak, ja to robię), ale są też tacy, którzy zapominają, a wiaodmosci od rental boxów czasme do spamu trafiaja (tak, w moim przypadku tak).

Oczywiście, można po koleżeńsku.

A co do planów, jakie ma dotychczasowy rząd: też jestem za tym, aby na ten miesiąc opublikowali, co chcą wykonać. Jest wiele spraw, które jeszcze zalegają i społeczeństwo nawet się o nie upomina. Warto zatem wstępnie coś ogłosić.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Moderatorzy

Madelaine, Republika Polska

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso