Odpowiedz
Autor Wiadomość
Mężczyzna
PostWysłany: 17 Lut 2009, 17:39 
Dołączenie:
Sierpień 2007
Jacek napisał(a):
Co wiecej, podalem pomysl w osobnym watku na zniszczenie tej sitwy ale Codiee napisal ( i Jantarka chyba tez, bo nie jestem pewien). ze jest on bez sensu, bo lepiej rzadzi wlasnie klika.

No wlasnie nie rozumiem dlaczego ludzie z kliki od razu zalozyli ze jestem przeciw klice. Otoz jak juz pisalem robia wiecej dla PR niz rzad. Dlatego dalbym klice oficjalnie pelna wladze a nie tak cichaczem jak do tej pory. To dlaczego klika lepiej sobie radzi jest w sumie oczywise, sa ze soba bardziej zgadani i zgrani, sa w stanie lepiej i szybciej wprowadzac zmiany.

Teraz juz chyba rozumiem czemu sluzy wprowadzenia z ramienia krolowej osob z kliki do rzadu. Inaczej rzad by byl jeszcze bardziej w tyle , to taka pomoc. Wedlug mnie taka asekuracja nie ma sensu i rzad trzeba wyrzucic na gleboka wode likwidujac ramie krolowej.
A osoby z kliki moga smialo wejsc przednimi drzwiami do rzadu (a nie tylnimi) startujac w wyborach. No oczywiscie jesli startowanie w wyborach dla dam dworu nie jest zbytnim znizeniem sie do pospolstwa :)

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 17 Lut 2009, 17:53 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Juz chyba rozumiem!
Chodzi ci o to, zeby calym Simem rzadzilo pare osob, znanych sobie i namaszczanych przez ownera! Jest to stara sprawa, ale nudna:( Przeciez tak dziala CP, SP i wszytskie SIMy. Oczywiscie, ze zarzadzane przez pare osob zaufanych moze byc bardziej skuteczne, ale jest nudne. Sam zobacz, na temat PR dyskusja toczy sie teraz poprzez kilkadziesiat postow w kilku watkach na raz. Cypher ma kilkanascie SIMow, problemow pewnie 100 razy wiecej niz cala PR ale nikomu nie chce sie o tym dyskutowac, bo ta panuje inny rodzaj wladzy.
Cytuj:
Wedlug mnie taka asekuracja nie ma sensu i rzad trzeba wyrzucic na gleboka wode likwidujac ramie krolowej.

Moje mysli tez ida w tym kierunku stad moj pomysl na PR bez Krolowej w innym watku. Zreszta zawsze tak szly - w rzadzie 5 osobowym przedstawiciel kliki byl tylko jeden, czyli praktycznie bez wplywu na wynik glosowania, pelnil tylko finkcje sprawozdawcy. Teraz jego pozycja jest sliniejsza - ale i tak moze byc bez trudu przeglosowan, wiec niewiele sie zmienilo.

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 17 Lut 2009, 18:05 
Dołączenie:
Kwiecień 2008
ale sie kurde naciupciacie ze wam sie tak chce :))))))) podziwiac !!

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 17 Lut 2009, 18:07 
Dołączenie:
Sierpień 2007
Jacek napisał(a):
Juz chyba rozumiem!
Chodzi ci o to, zeby calym Simem rzadzilo pare osob, znanych sobie i namaszczanych przez ownera! Jest to stara sprawa, ale nudna:( Przeciez tak dziala CP, SP i wszytskie SIMy. Oczywiscie, ze zarzadzane przez pare osob zaufanych moze byc bardziej skuteczne, ale jest nudne. Sam zobacz, na temat PR dyskusja toczy sie teraz poprzez kilkadziesiat postow w kilku watkach na raz.

Nikt sie nie rozpisuje bo wiadomo jaka dokladnie klika rzadzi. Wszystko jest jasne.

Jacek napisał(a):
Moje mysli tez ida w tym kierunku stad moj pomysl na PR bez Krolowej w innym watku. Zreszta zawsze tak szly - w rzadzie 5 osobowym przedstawiciel kliki byl tylko jeden, czyli praktycznie bez wplywu na wynik glosowania, pelnil tylko finkcje sprawozdawcy. Teraz jego pozycja jest sliniejsza - ale i tak moze byc bez trudu przeglosowan, wiec niewiele sie zmienilo.

No tak ,ale krolowa i tak ma veto przeciw ekscesom.
A bez przedstawiciela kliki rzad bylby taki jakby bardziej czysty. I ma zupelnie inny odbior.

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 17 Lut 2009, 18:11 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Cytuj:
ale sie kurde naciupciacie ze wam sie tak chce :))))))) podziwiac !!

Nie wiesz co dobre:)

Profil E-mail GGOffline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Moderatorzy

Madelaine, Republika Polska

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso