Odpowiedz
Autor Wiadomość
Mężczyzna
PostWysłany: 15 Lut 2009, 21:05 
Dołączenie:
Sierpień 2007
Jacek napisał(a):
Rzad moze powiesic plakaty sprzeciwiajace sie Uzi, reklamujace uslugi swoich prywatnych firm. kazac chodzic na glowe na swojej ziemi i co tylko mu przyjdzie do glowy. Uzi, wraz z grupa przyjaciol, wtracac sie w to nie moze, bo zlamie zasady zabawy.

No ale to tylko twoje gdybanie jednak.
Temat nie dotyczy co by bylo gdyby.

Jacek napisał(a):
Mozemy dojsc do zgody w tweordzeniu, ze za SIM placi UZI, grupa osob pomoga jej w sprawach technicznych.

Dajesz glowe ze to tylko sprawy techniczne? a nie mozliwe luzne propozycje co do spraw republiki? Moze sobie przypomne kto podsunal Uzi pomysl dotyczacy zamykania grupy na czas wyborow. hmmmm. A moze tez inne sprawy mi sie przypomna. Ile pomyslow tej grupy technicznej weszlo w zycie wie tylko uzi :) Oczywiscie jest mozliwosc ze sie kompletnie myle , ale nie oszukujmy sie, znamy zycie i wiemy jak jest wsrod przyjaciol.

Wracajac do tematu nadal chcialbym poznac liste ile osob ma estate managera.
Ale odpowiedz "nie twoja sprawa" tez przyjme.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 16 Lut 2009, 13:12 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
nick w SL: Beyonce Weatherwax
projekt napisał(a):
Masz nieaktualne informacje. Linka nie jest już od pewnego czasu żoną Uzi.

tak max z tego wszystkiego co napisal Codee akurat sedno sprawy to linka jako zona uzi

gratuluje

[ Dodano: 2009-02-16, 13:15 ]
Cytuj:
Zastanawiam się, Codeee, co usiłujesz udowodnić. Że to zabawa? No przecież, że zabawa, czy ktokolwiek kiedykolwiek mówił inaczej?
widze ze szanowna pani mad uwielbia ten sposob zabawy- uwielbia bawic sie ludzmi i z nich szydzic

[ Dodano: 2009-02-16, 13:24 ]
wiecie co ja nie zaglądałam na jakiś tam ownerow estate czy innych i nie miałam zielonego pojęcia kto oprócz uzi realnie rządzi tym simem
myślałam ze jak stwarza sie rząd to rząd realnie ma prawo rzadzic
ale jak widze i w sl jest syf
ok
trzeba było od razu tak rzad jest po to aby zamydlić oczy i pośmiać sie z nich a my ( czytaj sponsorzy) będziemy mieli z tego ubaw
brawo tym bardziej moje odwołanie jest aktualne
i wszelkie moje domysły o bagnie i syfie potwierdzają sie w 200%
dziękuje ja sie w to juz nie bawie
jak tak dalej pójdzie republika bedzie miala tyle ownerow ile dupowlazów i sponsorów
nie ja dziekuje za takie cos

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 16 Lut 2009, 14:13 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2008
nick w SL: Adams Dovgal
Odnosze lekkie wrazenie ze ten temat to taka mała zasłona dymna cos na wzor: "Rzad mial takie plany, chcial tyle zrobic ale uniemozliwialo mu to swoiste kolko wzajemnej adoracji w postaci Estate Managerow" (pisze to juz po przeczytaniu rezygnacji Beyonce) ;-)

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 16 Lut 2009, 14:20 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Bey, radzę zajrzeć na profil Uzi boa, zanim coś napiszesz w tej sprawie.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 16 Lut 2009, 14:34 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
Adams Dovgal napisał(a):
Odnosze lekkie wrazenie ze ten temat to taka mała zasłona dymna cos na wzor: "Rzad mial takie plany, chcial tyle zrobic ale uniemozliwialo mu to swoiste kolko wzajemnej adoracji w postaci Estate Managerow" (pisze to juz po przeczytaniu rezygnacji Beyonce) ;-)

jak zwykle odnosisz złe wrażenie do ktorego nie potrafisz sie przyznac

[ Dodano: 2009-02-16, 14:38 ]
projekt napisał(a):

nie dosc ze zagladalam w profil Uzi to jeszcze z nia rozmawialam))))
poza tym nie wiem co masz na mysli piszac o profilu uzi

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 16 Lut 2009, 14:52 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2008
Tak juz na marginesie dodam ze sledzilem losy Republiki od pierwszej cegielki i poki sie tu nie pojawilas to wszystko dzialalo w miare sprawnie, na pewno o wiele sprawniej niz teraz. Dalsze wnioski wyciagnij sama...

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 16 Lut 2009, 15:06 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
wiesz tym stwierdzenie strzeliles sobie samobója nawet nie wiesz jak bardzo )))))
skoro jestes taki bystry - zapewne wiesz o co mi chodzi ))))

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 16 Lut 2009, 15:11 
Dołączenie:
Sierpień 2007
Adams Dovgal napisał(a):
Tak juz na marginesie dodam ze sledzilem losy Republiki od pierwszej cegielki i poki sie tu nie pojawilas to wszystko dzialalo w miare sprawnie, na pewno o wiele sprawniej niz teraz. Dalsze wnioski wyciagnij sama...

Adams to nie jest temat o roli Bey w zyciu Republiki, offtopujesz moj temat :) zaloz sobie swoj:)

projekt napisał(a):

Tak wiemy ze Linka nie jest juz zona Uzi. Co pewnie powoduje ze caly temat jest bzdura, trudno.
Uprzedzajac kolejne rewelacje napisze ze
Tak wiem ze Uzi ma na nazwisko Boa.
Tak wiem ze Uzi nie ma wypelnionej rubryku About.
Tak wiem ze Uzi ma blond wlosy na profilowej fotce.
O tym ze Uzi machnela dzis reka w PR na rynku tez wiem. ehhhh

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 16 Lut 2009, 15:27 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2008
Chwila Beyonce, musze przejsc na inne fale nadawania i zlokalizowac te bramke samobojcza bo jakos jej nie dostrzegam :(
Ok koniec offtopa, sorry Codee :)

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 16 Lut 2009, 15:59 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2007
nick w SL: Pawell Bulloch
Codee, wiesz co, kup sobie wyspę i zrób ją po swojemu.

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 16 Lut 2009, 16:03 
Dołączenie:
Sierpień 2007
Pawell napisał(a):
Codee, wiesz co, kup sobie wyspę i zrób ją po swojemu.

Pawell ,wiesz co , zaloz sobie forum "Pawell radzi", i tam sie wypowiadaj w taki sposob.

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 16 Lut 2009, 16:22 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
A ja ma propozycje konstruktywna, moze zadziala?
Chodzi mi bardziej o konkrety, bo emocji juz dosyc chyba ( mimo ze lubie :).
Czy ktos moglby wypelnic ponizszy formularz, dla ulatwienia dyskusji?

Chcialem/chcialam zrobic ...... (wpisz konkretna rzecz, nie ogolnie).......... ale uklad/Uzi/Estate managerowie mi nie pozwolili. Skandal i hanba!

Ewentualnie wersja przyszlosciowa:

Chce/planuje...... (wpisz konkretna rzecz, nie ogolnie).......... ale uklad/Uzi/Estate managerowie na to nie pozwola. Bedzie to skandal i hanba!

Mysle, ze to ulatwi wylowienie Ukladu i unieszkodliwienie go. Bo tak ogolnie to ciezko sie dobrac do skory:(

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 16 Lut 2009, 16:31 
Dołączenie:
Sierpień 2007
Jacek, konkretnie to moj temat nie jest o tym ze Uzi i przyjaciele stoja na drodze czegos co ktos chce wprowadzic. Wiec ze swoja prosba mozesz rozpoczac nowy temat.

Konkretnie to moj temat dotyczy tego jaka jest lista managerow.
W dalszej czesci temat wyszlo tylko ze managerowie to przyjaciele uzi o co nikt nie ma pretensji. No i wypada napisac tez ze manegrowie jako przyjaciele uzi maja niekonstytucyjny, nieformalny wplyw na sim. nie musza pisac ustaw by cos wprowadzic itd.

Jak doatad nie zauwyzlem zwiazku jak ty aby mieli oni zwiazek z blokowaniem jakis propozycji.
chyba jasne i konkretnie?

Ostatnio edytowany przez C Nishi, 16 Lut 2009, 17:05, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 16 Lut 2009, 16:39 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2007
nick w SL: Pawell Bulloch
Codee, ja tylko nie rozumiem Twojej ciekawości, skoro w ogóle nie uczestniczysz w życiu Republiki poza bywaniem na jej terenie.

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 16 Lut 2009, 16:42 
Dołączenie:
Sierpień 2007
startowalem w wyborach, glosowalem na kazdych wyborach, to malo? mam zostac krolowa?
a samego bywania na terenie nie ma u ponad 50% grupy
o sponosrowaniu teatru krolewskiego juz nie wypada wspominac
ale sie okazjuje ze to wszystko nic , jak ja smiem o cos pytac

no chyba ze tylko Uzi i przyjaciele sa godnymi stwierdzenia ze uczestnicza w zyciu republiki?

Ostatnio edytowany przez C Nishi 16 Lut 2009, 17:07, edytowano w sumie 3 razy

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 16 Lut 2009, 16:46 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
nick w SL: Private.
A ja nadal proponuję cos ciepłego do picia (kawę bym powiedziała, ale może za bardzo Was pobudzi do nowych kłótni) na rynku przy stoliku i dogadania się w końcu...

Bo to zaczyna się robić nudne.

I mówię tu o wszystkich, którzy się tu kłócą.

Żadnej ze stron nie trzymam i nie mam zamiaru.
Pozdrawiam.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 16 Lut 2009, 17:20 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Funkcja Estate Manager to głównie dzielenie działek, zmiany tekstur gruntu, podgląd top scriptów, robienie restartów sima i terraforming, czyli poprawianie dziur wykopanych przez rezydentów. Może Ty Codeee, nazywasz to władzą, ja raczej uciążliwą robotą, której nikt inny raczej by się nie podjął. Dostaliśmy tę funkcję przy tworzeniu sima.

Poza tym przepraszam, że jeszcze żyję.

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 16 Lut 2009, 17:45 
Dołączenie:
Sierpień 2007
Wiem co sie kryje pod funkcjami Estate Manager, ale moze sie to komus przyda.
Po co wlasciwie ukrywac liste managerow? (nadal czekam na odpowiedz kto jest na liscie)
Po co robic jakies glupie zarciki jak ktos wspomina o grupie przyjaciol zarzadzajaca PR?

Oczywiscie manager oficjalnie wplywu nie ma na rzad i ustawy. Ale zeby nie daleko szukac, Morri zostala ministrem z ramienia Uzi. Szybko ,latwo i bez klopotu i zgodnie z konstytucja.
Poza tym wtyka krolowej w rzadzie jest zbedna , bo Uzi moze i tak vetowac co jej sie podoba)

No i kto calkowicie odrzuci to ze np manager (ale niekoniecznie ) podczas luznych rozmow ze swoja przyjaciolka UZI nie rzuca pomsylow, propozycji itd. Tych pomyslow jak widac nie ma sensu dyskutowac na forum z innymi , bo ich wprowadzenie zalezy od Uzi.

Ostatnio edytowany przez C Nishi, 16 Lut 2009, 19:08, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 16 Lut 2009, 17:52 
Dołączenie:
Czerwiec 2007
C Nishi napisał(a):
startowalem w wyborach, glosowalem na kazdych wyborach, to malo? [ciach...]
o sponosrowaniu teatru krolewskiego juz nie wypada wspominac
ale sie okazjuje ze to wszystko nic , jak ja smiem o cos pytac

Bardziej mi to pod insynuacje podchodziło niż o pytanie techniczne czy nawet takie "z kobiecej ciekawości".

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 16 Lut 2009, 18:24 
Dołączenie:
Grudzień 2007
nick w SL: Pietia Szondi
Był kiedyś dawno temu taki Rząd (ten pierwszy który cierpiał dobro zwane Konstytucją) w którym miałem okazję zasiadać. (wiem wiem, zaraz Bey się odezwie że moja frustracja itp itd)

Przez miesiąc (szkoda że tylko tyle, ale z drugiej strony dość czasu żeby sprobować jak wygląda współpraca z innymi, gdy wielu patrzy na ręcę) mieliśmy okazję rozmawiać, proponować, głosować, kłócić się w ministerialnym gronie o słowa, fakty, czyny.
Była w tym Rządzie oczywiście "ręka Królowej", jakże straszna i potężna Morri, ale jakoś nie zauważyłem, żeby choć raz, czy to Uzi, czy którakolwiek z bardziej lub mniej oficjalnie uprawnionych do simu osób wtrącała swoje zdanie lub czyn, który byłby niezgodny z wolą Rządu.

Szukajcie więc układów (grup trzymających władzę itd.), ale dajcie równiez jakieś argumenty dla swoich teorii.

Ze swojego punktu widzenia, częstego bywalca PR, dziękuję GRUPIE TRZYMAJĄCEJ WŁADZĘ (Estate Manager) za to, że jeszcze możemy się wogóle poruszać po PR, za to że nie jesteśmy zasypani totalnym skryptowym śmieciem wrzuconym w pełnej dowolności na sim przez tych którzy choćby na tydzień wynajmą działkę.

Profil E-mail GGOffline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Moderatorzy

Madelaine, Republika Polska

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso